Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)

Hozzászólások

(#301) belan válasza axlfsi (#300) üzenetére


belan
addikt

Nekem 1000 van divibe és összes exotic fegyver meg van jó klánba is vagyok . De egy ideje nem játszom , ez returnal de büntet első pályán 7 szintű carabinem van de élet meg kevés ha sok a élet akkor meg fegyver szar és baba nincs vagy van soha nem úgy jön össze a dolog ahogy kéne . 2 x neki mentem a bossnak egyszer egy élettel akkor le vertem neki 2 csíkot , lényeg sok mindent meg kell tanulni benne melyik parazita jó mit érdemes fel venni stbi nem egyszerű rég találkoztam ilyen játékkal ami így szívatná a embert ! Érdekes nessaj egyszerűen végig vitte 2x is , pedig egy souls like játékot nem tudott végig vinni lehet ez fekszik neki ő azt mondta nem nehéz a játék amikor vr Pistivel beszélt hat ha angolul tudnék azért könyebb lenne úgy . Persze gyors reakció idő is kell játékokhoz .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#302) belan válasza belan (#301) üzenetére


belan
addikt

Élet 77 százalékon van szóval kénytelen vagyok neki menni a bossnak így hiába 7 szitu a fegyver már midenkit meg öltem és életet se tudok már venni ,ami meg van a térképen élet ,meg kell képesség hozzá hogy meg tudjam szerezni.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#303) belan


belan
addikt

Amúgy a ether mire jó mire kenne használni ? Azt tudom reconstructor hoz jó hogy egy mentesed legyen . Más dologra is jó ami esetleg meg marad ;] .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#304) Frod válasza belan (#303) üzenetére


Frod
addikt

Angol leírás.
Egyébként sokmindenre, kezdésnek pl jó ha tudod, hogy ez az egyetlen nyersanyag, amit nem vesztesz el halálkor, hanem fix a run-ok között, és viszed tovább.
Tudod használni a reconstructor-hoz, tudsz vele nyitni úgy lila ládákat (Maligant Chest) amitől egyébként sérülést (malfunction) kapnál, valamint át tudod váltani a sima, arany valutára (Obolite), ha mondjuk pont meg akarsz valamit venni, de nincs elegendő belőle.

Do you see the white shadow?

(#305) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na sikerült lenyomni a második bosst. Hát a harmadik pálya se egy leány álom :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#306) belan válasza Frod (#304) üzenetére


belan
addikt

Életet lehet növelni ami halál után is meg marad ?

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#307) belan válasza Woodslave (#305) üzenetére


belan
addikt

Jó neked második én nagyon papiba nyomom most . 😁nessaj szerint nem nehéz ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#308) Frod válasza belan (#306) üzenetére


Frod
addikt

Én még csak a harmadik világban vagyok, de egyelőre nem találkoztam semmi olyannal, ami halál esetén is több élettel indítana. Szerintem ilyesmi nincs.

Do you see the white shadow?

(#309) belan válasza Frod (#308) üzenetére


belan
addikt

Harmadik az durva :Y Grat én mèg elsőnél vagyok 2 napja 7 órám van benne , tudom kicsit rozsdás lettem 30 napig nagyon beteg voltam 10 napja vagyok jobban vagyok már ,azért meg nem 100 százalékos vagyok ! Volt egy élet töltöm ,max életem , a kis figura , és pár lövés kellet volna nem meg haltam a első bossnal fel is idegesítetem magam , az baj nem hő követős képesség volt a fegyveren ami nagyobbat lő hanem amit rá kell irányítani és össze vissza pattog ha nem talaja el a lövedék , ha kővetős lett volna nálam akkor már rég meg öltem volna! Mert Boss nem nehéz egy sekiro nehezebb szerintem persze itt is vannak nehéz ellenfelek ,csak itt mentes gáz hogy nincs és mindent el veszítesz , meg rögös út kell végig menni , ne sérüljön meg fullos legyen a élet meg vegyél plus életet és legyen egy jó fegyvered amire ezeket be szerem néha el megy kedved a játéktól jó játék tény ,fárasztó tud lenni egy idő után most egy souls like játékba kemény bossok vannak , de legalább ott egyből kezdhetem a Boss harcot az se számít ha 2,3 óráig tart egy Boss , souls játékba van ami hajt hogy nagyobb szintű legyél jobb páncél fegyver stbi ami meg marad itt annyira nem hajt mert ha meg halsz újra kezdődik minden :DD . Persze azért nem adom fel .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#310) Woodslave válasza belan (#309) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én eddig 50* haltam meg. :C

Pontosan úgy van ahogy mondod qrva nehéz elfogadni hogy 10-es fegyverrel meg +25%elettel stb meghalsz és kezdheted két pályával előrébb az elejéről :W :U és újra be kell járni a pályát mert pisztollyal hiába megyek vissza

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#311) heihachi válasza belan (#303) üzenetére


heihachi
addikt

Több mindenre használhatod. Egyrészt a reconstructor, ami már említve volt. Másrészt a hajó mellett majd lesz egy cucc, amibe ha benyomsz par ethert, ad egy itemet vagy artifactet random. Ezenkívül át tudod váltani obolite-ra. Illetve a malignant itemeket tudod vele megtisztitani (nem kapsz malfunctiont). Szerintem elég fontos cucc, mert az act II-ben tobb olyan cucc lesz, ami malfunctiont ad, mint ami nem, az utolso palyan meg gyakorlatilag csak olyan :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#312) heihachi válasza Woodslave (#305) üzenetére


heihachi
addikt

Viszont ha ezt megcsinalod, megkapod a checkpointot, soha tobbet nem kell az elso 3 palyan menned (hat kiveve ha akarod latni az igazi befejezest). Cserebe innentol minden palya egy nagysagrenddel nehezebb lesz mint az elozo :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#313) belan válasza heihachi (#311) üzenetére


belan
addikt

Köszi a infót :R akarod latni az igazi befejezest Majd yutuben meg nézem 😂 szerintem ezt egyszer is elég ki játszani persze akinek nagyon fekszik meg értem ha 2x is végig viszi vagy úgy ahogy írtad .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#314) belan válasza Woodslave (#310) üzenetére


belan
addikt

Én 20x haltam meg , igen ehhez kell türelem mire életed nagyobb lesz meg egy jó fegyver és közbe nagyon kevés életet veszíteni csillagos szobák rémálom . ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#315) Woodslave válasza belan (#314) üzenetére


Woodslave
nagyúr

oda be se megyek már :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#316) belan válasza Woodslave (#315) üzenetére


belan
addikt

Egyszerűen nem éri meg ha jobb fegyvert is kapsz amit persze ládából is kaphatsz , sokkal többet veszítesz mint nyersz ha be mész .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#317) Frod válasza Woodslave (#315) üzenetére


Frod
addikt

én a harmadik biome-ban jöttem rá, hogy az a challange room :D
a másodikban maxosan álltam amikor bementem, és majdnem otthagytam a fogamat.
most már simán csak skip!

Do you see the white shadow?

(#318) belan válasza Frod (#317) üzenetére


belan
addikt

:DDD Ez annak jó aki gyakorolni akar vagy mazochista . Én be mentem többször egyszer ott is maradtam 😂. De ritka volt amikor ki jöttem és életem is volt azért még meg jó fegyver szóval nem megyek be az is biztos .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#319) Woodslave válasza belan (#318) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja. ha van jó fegyver felesleges bemenni ha nincs akkor meg kár bemenni :C

én most a napi challenget csinálom ethert ad és elég sima liba ahhoz képest mennyire szivatós amúgy a játék

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#320) belan válasza Woodslave (#319) üzenetére


belan
addikt

Érdekes anno resogun paltina is lett amit ők csináltak persze az nem egy 3D játék ! Amikor ps4 jelent meg akkor volt jó régen látszik vén f….a.sz lettem . ;] Amúgy többet életbe nem kezdek bele ilyen játékba tőlem lehet csúcs szuper is ! Túl öregnek érzem már magam hozzá . ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#321) Frod válasza Woodslave (#319) üzenetére


Frod
addikt

Ha épp egy run-ban vagyok benne, akkor gondolom nem tudok napi challange-et csinálni, ahhoz mindenképpen a hajónál kellene lennem!?

Do you see the white shadow?

(#322) Woodslave válasza Frod (#321) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen úgy néz ki reseteli is a runt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#323) Woodslave válasza belan (#320) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát én meg tuti. Ez a játék :Y pedig én is nagy souls fan vagyok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#324) belan válasza Woodslave (#323) üzenetére


belan
addikt

Én is imádom souls játékokat nioh 1,2 imádtam nioh 2 be 800 órám van 3x vittem végig annyira összetett olyan buildek vannak benne brutális ! Alvilágba azt hiszem egymás után jönnek a bossok rád szóval oda már olyan build kell hogy csak na azt amire össze állítod nem kis idő ! Mortal Shell se volt rossz igaz nem volt nehéz , darksouls 3 is platina lett azt is imádtam 300 óra van benne demons souls is jó volt sekiro az is brutális lett . Deck már nioh 2 be 1700 órája van le nyomta a kő kemény alvilágot benne de olyan buildje van meg szólal nagy nioh mester deck barátom !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#325) belan válasza belan (#324) üzenetére


belan
addikt

Úgy érzem returnalal hogy ha nem kapod el a fonalat akkor nagyon szenvedős persze lehet egy jó idő után bele jön a ember de azért azt érzem a fejlesztő csapat azért csinálta ezt játékot meg mutassak hogy kell embert folyamatosan büntetni és szivatni ! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#326) heihachi válasza belan (#325) üzenetére


heihachi
addikt

:D
Amugy kb ezek a gondolatok cikaztam bennem is a vegigjatszas soran. Aztan vegig toltam es kezdtem elolrol, a tenyleges befejezes miatt. Es lass csodat ugy mentem vegig az egesz act I-en (elso 3 palya), hogy egyszer haltam meg, akkor is asztronautaval, pedig bementem minden challenge roomba is. Rengeteget fejlodik az ember, nagyon sokat segitenek az egyre magasabb traitek, datacube-ok, perma upgradek, egyre tobb elerheto palyaresz, meg az, hogy hozzaszokik az ember a jatek mechanikajahoz, kiismeri az ellenfeleket.

Szerintem gyonyoru pl az, hogy a challenge roomokat mindig skippeltem, aztan egyszercsak egyet megcsinaltam, mert rakenyszeritett a jatek, es onnantol mar nem feltem a challenge roomoktol, oda jartam onnantol tapolni. Hibatlanul ki van ez talalva.

Amugy a bossokat a masodik vegigjatszaskor sem kell mar lenyomni, ha nem akarod, de azert en kinyirtam mindet :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#327) Woodslave válasza belan (#324) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nioh 1 megvolt nekem is bár én nem szeretek ennyire elmerülni a játékban nekem túl bonyolult ez a build baxtatás. Ds-ben se megyek csak karddal :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#328) belan válasza heihachi (#326) üzenetére


belan
addikt

Az szuper ha végigjátszom végig szaladok gyorsan rajta bossokat hagyom kiváncsi lennék tényleges befejezés miatt .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#329) belan


belan
addikt

Na meg van első Boss volt egy babám de csak szar fegyver volt 2 szintű .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#330) belan válasza belan (#329) üzenetére


belan
addikt

Nem volt nehéz 100x nehezebb Boss is győztem már le , de az út amire ki tapasztalom mi hogy meg jó fegyver vagy sok élettel menyek vagy egy baba legyen nálam . Na az amire össze hozod azért halok meg sokszor mire össze jött .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#331) belan válasza belan (#330) üzenetére


belan
addikt

Mindenek ára van a játékba mit valós életbe 😂jobb fegyver stbi fizesd meg ;] .szenvedéssel vagy sok élet árán

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#332) Xaels válasza belan (#331) üzenetére


Xaels
félisten

Az utolsó bossra úgy mentem, hogy a fegyver amivel odáig jutottam nem igazán felelt meg hozzá számomra. Közvetlen a boss előtt mindig van 1 szintre húzott pisztoly, azt vettem fel és azzal csináltam ki. Igazából az a baj, hogy arra törekszik sok játékos, hogy fullos gear legyen meg stb. közben igazából ebben a játékban sokkal fontosabb a mozgás, a dashelés elsajátítása. Nem kell minden áron mindent összeszedni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#333) belan válasza Xaels (#332) üzenetére


belan
addikt

Hat igen , fegyvert fejleszteni mikor lehet vagy hol kell ? Lehet mondták már. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#334) Frod válasza Xaels (#332) üzenetére


Frod
addikt

Igen, csak ugye sokaknak ez az első ilyen játéka, és hát mást hozunk magunkkal.
Máshol a maxos gear a szempont, az a védőháló :D

#333 belan
Fegyvert sehogy, a Weapon Profiency fejlődik (bal alul látod a csíkot), és mindig annál egy 1-3 szinttel nagyobb fegyvereket találsz a pályán.
A WP pedig úgy fejlődik ha ölsz, valamint ha Calibrator-okat szedsz fel.

Do you see the white shadow?

(#335) belan válasza Frod (#334) üzenetére


belan
addikt

Értem, azokat a kis dobozokat le kell adni ? :R

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#336) belan


belan
addikt

Na eljutottam a második Boss hoz 2x , egy élettel, le vettem neki 2 csíkot már csak egy volt neki hat ki kell tanulni még a mozdulatait nem vészes de ezért nem is leány alom . ;] Van egy undorító féreg a második pályán de idegesítő . :W

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#337) belan válasza belan (#336) üzenetére


belan
addikt

Na ez az de már tanulnom a mozgást meg a :K féreg húzásait csak akkor van gáz ha kis helyen vagyunk .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#338) Xaels válasza belan (#337) üzenetére


Xaels
félisten

Tipp, felhúzod magad az első pályán amennyire tudod/akarod, a 2.-on a kinti sivatagi részen keress egy jobb fegyvert és ahogy elérsz a hegy lábához ott találsz egy teleport kaput ami a bosshoz visz és akkor a képen látható úriemberrel nem kell megküzdened újra meg újra. A fegyver profiency-t úgy is megemeli a 2. pálya elején.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#339) axlfsi


axlfsi
veterán

Írjátok néha, hogy "itt, meg ott tartok a játékban".
Ez most, hogy is van: módosították és ment a játék, amikor kilépsz? (úgy rémlik, hogy megjelenéskor még ment a sírás, hogy ha kikapcsolod a konzolt, akkor annyi volt, lehet újra kezdeni...)

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#340) Woodslave válasza axlfsi (#339) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fel lehet függeszteni a runt és akkor onnan folytatódik. De szerintem akik azt írjuk a 3-as pályán tartunk úgy értjük (én legalábbis) hogy már eljutottunk oda :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#341) Frod válasza axlfsi (#339) üzenetére


Frod
addikt

Van már "save and exit" funkció.
Kicsit fura, hogy nem az elejétől fogva, de így legalább el tudtam kezdeni.

(Hasonló műfajból nagy kedvencem az Everspace, valamint most párhuzamosan a Curse of the Dead Gods-sal játszom. Mindkettőben megjelenés óta van ilyen "feature", pedig ugyanúgy rougelite-ok.)

Do you see the white shadow?

(#342) axlfsi válasza Frod (#341) üzenetére


axlfsi
veterán

Hades-t próbáltad már? ... nekem az jött meg meglehetősen, de időt kell bele ölni, viszont egyre erősebb a karakter (és nagyon jó humora van, ha megy kicsit az angol).

[ Szerkesztve ]

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#343) Frod válasza axlfsi (#342) üzenetére


Frod
addikt

A Curse és a Returnal után az jön majd a sorban :)
De mostmár kicsit vágyom valami vezetett, sztori orientált cuccra, úgyhogy lehet közbe iktatok valami mást is.

Returnal-nál azért szerintem jót tesz neki az, hogy van lore, van világa, van misztikum, és cél amiért haladni kell, stb.

A Curse-nél szinte csak a játékmenet van és a harc, de egyébként kb nulla a fentiekből - így nem is annyira tart bent, mert tényleg olyan érzésed van, hogy megállás nélkül ugyanazt csinálod.

Do you see the white shadow?

(#344) belan válasza Xaels (#338) üzenetére


belan
addikt

Na milyen jó tippek :R .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#345) axlfsi válasza Xaels (#338) üzenetére


axlfsi
veterán

Én még ugyan nem tartok itt, lévén még el sem kezdtem :D , de az ilyen pro-tippek aranyat érnek :R

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#346) belan


belan
addikt

Amúgy a második pálya nekem sokkal jobban tetszik mint első valami brutális ahogy kinéz !

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#347) Woodslave válasza belan (#346) üzenetére


Woodslave
nagyúr

majd megszokod :K :D

mármint lehet látni fogod eleget :R ;] De szerintem is nagyon jól néz ki bár az erdőtől már herótom volt/van

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#348) belan válasza Woodslave (#347) üzenetére


belan
addikt

Ja a erdőtől már nekem is az van 😂😂! De 100x újra át megyek egy pályán vagy 1000x mit egy unalmas repetitív assassin's creed ! assassin's creed valhalla 60 óra után abba hagytam mert ki készültem a játéktól ! Előző 2 résztől meg ki égtem rendesen ! De nem tudom miert vettem meg a új részt is , el is adtam már . Szóval azokat nem értem akik mondjak nincs mentés returnal-ba és mindig újra kell kezdeni ,hat ac-ba mit csinálsz folyamatosan azt egy pár dologt és kész , fő sztori az más tészta de játék 80 százalékát unalom teszik ki ugyan azt csinálod .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#349) Woodslave válasza belan (#348) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Odyt végigtoltam nekem az még bejött. Valhallát nem vettem meg egyelőre.

Hát a Returnal még mindig felemás nekem. Hiányzik a souls féle tápolás ha nem megy, meg a hogy tudom már hogy balról ugrik, jobbról ugrik stb. Fene tudja. Minden halál után azért nyelek kettőt hogy folytassam-e

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#350) belan válasza Woodslave (#349) üzenetére


belan
addikt

Hat egy souls like játék az igazi , itt returnal a harcrendszert találtak el jól a atmoszférát ami nagyon ütős ! Hat igen itt lövedékek össze vissza csapódnak itt talán még jobb reakció időd kell lenni mit egy darksoulsba , sekiro kivétel mert ott más helyzett ott is nagyon jó reakció idő kell a parry hez , de igazából ott se fejlődsz nagyon én húztam a kardot mert maszkkal lehet de nem vettem észre semmit hogy erősebb lennék . Szerintem ha annyi változás lenne benne ha meg halsz legalább a fegyvered a cuccaid meg maradnának az már nagyon jó lenne , persze valakinek meg könnyű lenne így aztán lehet könnyű is lenne .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.