Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)

Hozzászólások

(#501) Woodslave válasza Sliderxy (#500) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy itemet csinál. Amit utána gondolom random dobálhat a játék. Boss után lesz egy gép ahova be lehet rakni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#502) Frod válasza Sliderxy (#500) üzenetére


Frod
addikt

Ha ott és abban a pillanatban akarod folytatni, ahol meghaltál, az az űrhajós figura.
Bár a reconstructor-ral ellentétben az nem full hp-n hoz vissza, hanem kb a kezdő hp csík felével(?).

A zöld kocka a datacube, 16 18 db van belőle, de egyszerre egyet vihetsz mindig, és be kell helyezni ezeket egy megfelelő gépbe. Ezután "unlock"-olódnak ezek a tárgyak, és később már boltban is beléjük tudsz futni, vagy meg tudod őket találni egy ládában, stb.
Vannak köztük elég durvák, a Damage Siphon-ról írtam korábban.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#503) belan válasza Woodslave (#501) üzenetére


belan
addikt

Na végig vitted már ? Gondolkodtam a titkos befejezésen is meg csinálom 2x végig viszem , mert nem nehéz meg csinálni , de inkább meg néztem videón ;] ,platinát is halasztóm most majd ha olcsóbb lesz akkor be szerzem újra ,és platina mehet ha lesz kedvem hozzá . De apron hamar el vitték el is adtam . Aztán lehet soha többet nem játszom vele ilyen ez a pop szakma . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#504) Sliderxy válasza Frod (#502) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Köszönöm a tippeket. Már látom mit csinálok rosszul. Nem célszerű berohanni rögtön a boss-hoz, hiába van nálam asztronauta+élet töltő.

(#505) belan


belan
addikt

hades játszott már valaki innen ha igen az milyen jó játék ? Nehezebb ? Most kicsit lajtosabb vizekre evezek, ;] ezeket szerzem be tusimát csak dlc miatt kell ,Marvel's Guardians of the Galaxy, , life is strange true colors.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#506) Woodslave válasza belan (#503) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem. most már napi 1 run lett a tűrőképességem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#507) belan válasza Woodslave (#506) üzenetére


belan
addikt

Durva én volt napi 4,5 is mentem . Jól el ment kedved következő rogue like játék mi lesz ?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#508) Woodslave válasza belan (#507) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bottal nem piszkálok meg semmi ilyen tipusú játékot. Ha ez egy xar grafikájú platformer lenne már rég kidobtam volna a lemezt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#509) belan válasza Woodslave (#508) üzenetére


belan
addikt

😂 , jól el vette a kedved a stílus nem csodálom most en is hanyagolom egy darabig ezt a stílust , ps4 megjelenéskor elsőrogue like játékom na de akkor még fiatalabb voltam .resogun jatek amúgy ők csináltak ezt is .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#510) heihachi válasza Frod (#495) üzenetére


heihachi
addikt

Az a durva, hogy van 60 oram benne, es a Child's Watch-al meg nem is talalkoztam.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#511) belan válasza heihachi (#510) üzenetére


belan
addikt

Na az mi Child's Watch ?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#512) Woodslave válasza belan (#509) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a Returnal is csak azért "tetszik" mert ps5 graf meg hangok meg minden. Hiába imádom mondjuk a soulslike jétékokat, pl van amit annak tekintenek ilyen oldalnézetes platformer azokkal képtelen vagyok játszani. (mondjuk sztem messze állnak tőle de van aki szerint olyanok)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#513) belan válasza Woodslave (#512) üzenetére


belan
addikt

Meg atmoszféra egyedi nagyon brutális látvány és amilyen stílus ennyire jó sci fi játékkal még nem játszottam nem is tudom van e egyáltalán ilyesmi . Ezért vettem meg tudtam nem leány alom lesz !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#514) Woodslave válasza belan (#513) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja brutál jó amúgy a hangulat meg minden. Lehet jobb lett volna nem rougelike játéknak :C ;]

csak akkor több pálya kellett volna. Mondjuk ma reggel mondtam egy havernak, hogy én már szerintem láttam az összes lehetséges variációt :DDD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#515) Frod válasza heihachi (#510) üzenetére


Frod
addikt

Hát az egyik házas látogatás után azt adja, szóval legalább egyszer biztosan.
Child's Watch

"This makes it very similar to the Astronaut Figurine, which brings players back to life but with a full health bar, as opposed to the small amount the Child’s Watch does."

Ez nekem azért fura, mert a múltkor engem boss fight közben is csak fél hp-val hozott vissza a figura. (Aztán a fene se tudja, lehet egy run-on belül volt meg a kettő aztán tökre nem figyeltem mi történt)

Én pl két fegyverrel nem találkoztam még a játékban :( (oké, az egyikkel igen, mert azzal volt a napi challenge, de kampányban sosem)

#514 Woodslave
én nagyon örülök, hogy valamennyire kicsit más lett. anno a bejelentés után is azt mondtam, hogy ha soulslike vagy valami különlegesség lesz akkor jöhet, de ha csak egy n+1edik random tps lett volna akkor biztos nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#516) heihachi válasza Frod (#515) üzenetére


heihachi
addikt

Haaat, lehet a kovetkezo szobaban lehaltam, ezert nem maradt meg :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#517) belan válasza Woodslave (#514) üzenetére


belan
addikt

Hat ha nem rougelike lett volna mondjuk más akkor nagyon nagy példány számba adták volna el rengetegen vették volna meg ,szerintem nagyobb sikere lett volna jóval ,így is az csak réteg játék lett ! De akkor több pályát kellet volna bele ,meg sztorinak is többnek kelet volna lennie . De egy jó souls like játéknak is jó lett volna nehezebb bossokkal , több Boss lett volna benne legalább 10 .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#518) Frod


Frod
addikt

Alapvetően nem szeretek a Pylon-nal menni, de pont a Final boss előtt volt szerencsém váltani egy 30 wp-sre, mondom megnézem miért javasolják oda.
Fú, hát szinte már én éreztem magam kellemetlenül :DDD
2 percig sem tartott az egész.
6 Sun fragment pipa, így tartok most 24 óra játéknál.

Do you see the white shadow?

(#519) Peace válasza Peace (#494) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahha, hát persze. :DDD :DDD :DDD Volt egy botrány szar 1 órás köröm. 30% körüli HP-val mentem boss-hoz. A YT videóknak köszönhetően az első két csíkot megúsztam bárminemű sérülés nélkül, de a harmadik fázisban sajnos nagyon csúnyán elintézett.
Botrányos érzelmi hullámvasút ez a játék. Tökre örültem, hogy 140% HP-n vagyok, full életen és megvan asztronauta figura is meg egy jó 4-es gépkarabély. Erre következő teremben ugrálós gorilla meg két gyökérlény leszedte asztronauta figurám és fele életem. :C Úgyhogy már csak idegből csak azért is bementem boss-hoz a végén.....

(#520) heihachi válasza Frod (#518) üzenetére


heihachi
addikt

Az azert jo, ha valaki tutira nem akar az utolso bossnal bukni, akkor azzal kell menni :D Ha meg kiivast akarsz, akkor pisztoly :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#521) belan válasza heihachi (#520) üzenetére


belan
addikt

Sajna utolsó bosst nem a Pylon-nal csináltam meg , amúgy nem jön be az fegyver de miért is jó oda nagyon sokat sebez vagy azokat pontokat ami van bossnak össze kell kötni vele és ennyire jól sebez ? Amúgy utolsó Boss nem vészes egy jó erős carbin vagy egy mérgezős hollowseeker is simán le megy én hollowseeker csináltam meg .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#522) Xaels válasza belan (#505) üzenetére


Xaels
félisten

Meg van a Hades PS5-re, Switch-re a Curse of the Dead Gods ami ilyen rogulike indie cucc. A Hades nem nehezebb mint a Returnal, viszont teljesen más. Inkább sztorizgatnak a karakterek, maguk a pályák nem túl változatosak és kicsik hiába a random generálás. Ott fix fegyverrel mész a runra, utána azt csak fejleszteni tudod illetve különböző istenek áldásával a képességeit változtatni és ezeket fejleszteni. Van benne egy God mode ami folyamatosan könnyít a halálaid után. Ott nincs olyan, hogy a boss-t leverve többet nem kell vele foglalkozni vagy, hogy egyik pályáról egyből át tudja menni a következők valamelyikére. Továbbhaladni is csak akkor tudsz amikor kipucoltad teljesen az adott chambert.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#523) Peace


Peace
nagyúr

Most megnéztem 2-3 alkalommal újra ezt a harmadik fázist, pedig nem tűnik vészesnek.....ha az első kettőt már sikerül megcsinálni sebződés nélkül, akkor ennek is mennie kell! Na majd ma! :DD

(#524) heihachi válasza belan (#521) üzenetére


heihachi
addikt

Persze barmivel meg lehet csinalni, en hollowseekerrel meg carbine-al is megcsinaltam. Csak aztan egyszer bementem a pylonnal aztan rajottem, hogy addig rosszul csinaltam. Es ugy van ahogy irod, osszekotod a csocseit, es folyamatosan sebzi egyszerre az osszeset, kb 30mp igy egy fazis, vagy annyi se.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#525) Frod válasza Peace (#523) üzenetére


Frod
addikt

Ha az első kettő ment hiba nélkül, akkor nem lesz gond.
Amiben a harmadik másabb, hogy van egy olyan új move-ja, hogy 2x próbál melee-zni egymást követően. A többi kb ugyanaz, csak arra figyelj, hogy ne kapkod el a dash-t.
Tartsd a távolságot és jó lesz.

Do you see the white shadow?

(#526) Peace válasza Frod (#525) üzenetére


Peace
nagyúr

Azzal nem volt gond. Szerintem a kék nyilak találtak el miközben kerülgettem a lila golyókat és utána a dupla lézer csík ölt meg, ami ugye itt már nem egy irányba megy csak, hanem visszafelé is. :P Nem is élvezném, hogy elsőre meglenne minden! :DDD De azért most már szeretném negyedik próbálkozásra kifektetni!

(#527) belan válasza Xaels (#522) üzenetére


belan
addikt

Ez barátságosabbnak tűnik mit returnal kicsivel . ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#528) belan válasza heihachi (#524) üzenetére


belan
addikt

De durva nem gondoltam volna , de azt se hogy csocsei vannak 😂.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#529) Peace


Peace
nagyúr

Megdöglött!!!!!!! Negyedikre meglett! :C :P

(#530) Snike


Snike
aktív tag

A vörös sivatagban egy olyan zóna ahol kikapcsol a dash, láva tó van és lézerek.
Ezen hogy lehet tovább jutni?

PS5, mert az jó! :)

(#531) Frod válasza Snike (#530) üzenetére


Frod
addikt

Később lesz item arra, hogy ne jelentsen gondot a láva. Hagyd ki most, menj tovább.

Do you see the white shadow?

(#532) Peace válasza Frod (#531) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is fordultam vissza egyből. Kütyü nélkül felejtős az összes ilyen. Legalábbis volt egy olyan sejtésem. :P A nagy páncélos dög jópofa volt. Kergetőztünk egy kisebb hegy körül és shotival kínálgattam. :DDD

(#533) Frod


Frod
addikt

Most kerestem utána, hogy azt a két fegyvert, amikkel még nem is találkoztam a játékban azokat fix helyekről kell felszedni, csak éppen az rng még egyszer volt olyan kegyes hozzám, hogy bedobálja azokat a szobákat, ahol vannak :((
Ma valószínűleg meglesz az Act3 (Biome 6-ban vagyok egy Pylonnal, szóval mondjuk, hogy 99%, hogy meglesz), de utána nem tudom a platina megéri-e ezt a nettó grindot, amit követel a program.

Do you see the white shadow?

(#534) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Malignant obolie chunk-ot, ami high malfunctionos, érdemes cleanse with 4 ether? :D

(#535) Frod válasza Atomgeszi (#534) üzenetére


Frod
addikt

50 db körül ad, ennek tudtában mérlegeld.
Én alapból nem szoktam, csak ha épp maxos vagyok ether-ből, és "valamire el kell költeni", vagy ha valamit kifejezetten meg akarok venni.

Do you see the white shadow?

(#536) Atomgeszi válasza Frod (#535) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezt most dobta fel elsőnek ugye beszakadt talajnál, de egyelőre akkor nem használom el. :D

A Repair Enhancer jól működik vagy érdemesebb valami másra cserélni?

Szerk: sikerült felvennem egy - 50% weapon damage malfunctiont.. :DD :DDD szóval most el kellett lőni egy fixet.

De amúgy ilyenekbol adott már valakinek olyan cuccot, ami nem mínuszos malfunction volt? Mert én még nem találtam. Fel se fogom venni őket, ha szar az összes.. :U

[ Szerkesztve ]

(#537) Snike válasza Atomgeszi (#536) üzenetére


Snike
aktív tag

A malfunction-nal vigyázz!
Bele is halhatsz (mondjuk azt jelzi előtte), vagy artifact is tönkremehet ha sokat szerzel belölük.

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#538) Woodslave válasza Snike (#537) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja legjobb amikor a baba kuka :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#539) Snike válasza Woodslave (#538) üzenetére


Snike
aktív tag

Ne is írj ilyet!
Viszont a múltkor lenyomtam a bosst és kaptam egyszer felhasználhatós dronokat.
Ez mi a fene, és hogy kell használni?

PS5, mert az jó! :)

(#540) heihachi válasza Atomgeszi (#536) üzenetére


heihachi
addikt

A malfunctionokat ki lehet bekkelni, de ha az utolso mapon beut a radart eltunteto malfunction, az rohadt nagy szopas, uh ovatosan az utolso palyan vele.

Egyebkent en ha nem volt feltetlen muszaj, akkor nem vettem fel semmit ami malfunctiont adott. Parazitakkal viszont sokszor maxon voltam.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#541) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

De akkor lényegében mi értelmük van, mert én még jóval nem találkoztam, mindegyikkel csak bajom volt?

Most a legutolsónál meg nem tudom mi történt, de pirosba ment az életem, volt egy repair enhancem. Ellőttem, persze jött a boss.. legyengített még jobban, rohantam életért, felvettem és nem történt semmi. :F :F Utána mentem még egy életért, azt is felvettem és semmi.
Lehet, hogy a repair enhancetól bolondult meg? Mindenesetre nagyon bosszantó mert hihetetlen 1,5 óra halál nélkül ment fussba. :DDD

(#542) belan válasza Woodslave (#538) üzenetére


belan
addikt

Jártam már úgy 😂

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#543) Frod válasza Atomgeszi (#536) üzenetére


Frod
addikt

Figyelembe véve, hogy a malfunction kb rendellenességet, hibát jelent annyira nem meglepő, hogy ezek mindig negatívak :D
Én kerültem ezeket, ha vettem is fel vagy nyitottam bármit ami ilyen lila volt, akkor ether-rel negáltam előtte a negatív hatást.

Van egy item, talán Nullification Sphere, ami azonnal meggyógyít minden malfunctiont. Na, ha épp rendelkeztem ilyennel, akkor pl direkt nyitottam 2 lila ládát majd egy gombnyomásra meg is "tisztultam".

De már értem, hogy másoknak miért hosszabb ez a játék, én saját magamnak nem nehezítettem semmi hátránnyal a dolgom, semmi lilát nem szedtem fel, még parazitákat se. Nem mentem challenge szobákba, és sosem szkenneltem más játékos hulláját. Mármint persze azután, hogy elsőre megszívtam én is. :D

Bár a trófea miatt az előző körömben felszedtem öt parazitát egyszerre, de sikerült olyanokat válogatni, hogy egyáltalán nem éreztem hátrányukat, sőt.

Do you see the white shadow?

(#544) Frod válasza Frod (#533) üzenetére


Frod
addikt

Meg is lett az Act 3, mint kés a vajon, de hazudnék ha azt mondanám, hogy a sztori jobban összeállt :DDD
Majd nézek pár magyarázó videót holnap.

Do you see the white shadow?

(#545) heihachi válasza Atomgeszi (#541) üzenetére


heihachi
addikt

Ez az egesz jatekmenet a risk-reward-rol szol. Merlegelned kell, hogy egyutt tudsz-e elni a malfunctionnal de mindenkeppen kell a plusz amit ad, vagy nem akarsz malfunctiont es akkor megvagy a plusz dolog nelkul is. Es kb mindennel igy van ez a jatekban. Megeri bemenni a challenge roomba? Tutira lesz ott eletero, proficiency novelo, uj fegyverek, de tutira komolyan meg kell kuzdeni erte. Melyik a fontosabb? Es kb a jatek minden egyes porcikaja errol szol risk-reward. Nekem nem nagyon erte meg a risk a malignant itemeknel, de siman megerte a parazitaknal. En latom ertelmet.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#546) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Tegnap kipucoltam teljesen az első pályát, össze is jött a 6-os szintű fegyver, de hihetetlen, hogy napok óta nem tudok felvenni asztronauta figurát. Fabricator-nél is majdhogynem használhatatlan vackokat dob a játék. Így nekem esélytelen a boss legyőzése. :(

(#547) Peace válasza Frod (#543) üzenetére


Peace
nagyúr

"De már értem, hogy másoknak miért hosszabb ez a játék..."

Nekem azért mert kiba**ott béna vagyok és folyamat megölnek. :DDD :DDD :DDD Pedig már volt egy nagyon állat 10-es gépkarabélyom tegnap a sivatagban, aztán jött egy második Sentient és kinyírt, mert közben még lövegtorony is volt és 4-5 röpködő, mert miért is ne. :P

(#548) Peace válasza Sliderxy (#546) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem nehéz!!! [link] Nézd végig akár többször is. Az első két fázist nagyon könnyen meg lehet úszni sebződés nélkül. A harmadiknál kell nagyon odafigyelni! ;)

(#549) Sliderxy válasza Peace (#548) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Már 100 halálon is túl vagyok. De nem adom fel. Szépen megvolt minden, de az utolsó szobában körbekaptak ezek a denevérek:

Ezeket rühellem a legjobban, ettől még a narancssárga csápos minibossok is jobbak.
Lényegében a boss előtt lerántották felére az életem és már nem volt mit összeszedni, mert kipucoltam az összes termet.

Egyébként ezekre a dögökre a dash+kard vált be a legjobban eddig, egy csapás és annyi nekik, csak amikor tizenpáran rontanak rám egyszerre az a gusztustalan.

[ Szerkesztve ]

(#550) Frod válasza Peace (#547) üzenetére


Frod
addikt

Bennem is csak egy Nioh 1, Surge 1-2 meg Demons Souls vannak.
Így, hogy már harmadszor mentem végig a játékon, és jópár fegyveren fel vannak oldva a trait-ek nem mondanám különösebben nehéznek.
1-2 szitu tud izzasztós lenni, de egyébként már teljesen lazán játszom, komolyabb ráfeszülés nélkül, és úgy megyek át mindenen, hogy hozzám szólni sem tudnak.

Nemtudom ez mennyire általános tipp, de pl én sokszor csinálom, hogy nem rontok be egy új szobába, hanem ha látom, hogy lesznek ellenfelek akkor odacsalom őket az ajtóhoz és az előző szobából lövöm ki őket. Ha valami para van, kicsit hátrébb megyek, így az ajtó bezár magától és lehet nyugodtan tölteni/pozíciót váltani.
Felesleges rizikókat nem vállalok sosem.
Lehet valamikor tolok egy stream-et aztán belinkelem, ha nem felejtem el. :DDD

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.