Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)

Hozzászólások

(#351) Woodslave válasza belan (#350) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja lehet de tényleg elég hervadt mindig a hajótól. De elhiszem hogy van akinek könnyű a játék én nem vagyok köztük. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#352) belan válasza Woodslave (#351) üzenetére


belan
addikt

Nem lehet mindenki pro ! De nagy akaraterővel kitartás gyakorlással meg lehet így is csinálni ,ha nem robban fel a fejed közben .😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#353) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tegnap is volt egy-két jó runom láttam a bosst is, de sajnos csak 1-es Carabínerem volt amit ott előtte cseréltem 8-as pisztolyra, se heal se baba :D szokásos két csíkot lelőttem azért

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#354) belan válasza Woodslave (#353) üzenetére


belan
addikt

Na az jó ;] amúgy azt mondjak 3 Boss legnehezebb .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#355) belan


belan
addikt

Meg volt ma második Boss is jó volt így első pályán meg vettem babát meg egy éltet , fegyvert meg második pályán kaptam normálisat . Harmadik pályára van valami jó tipp milyen fegyvert érdemes használni ott ? Ott nincs ilyen telport kapu ami Boss hoz vissz egyből ? El jutotam
majdnem a harmadik Boss-ig de el bénáztam lézerekbe meg haltam többször bele ugrottam 😂, az baj hogy sok Boss harc is meg lenne előbb de túl izgulom mit souls like játékba túlságosan bele élem magam . ;] Ez rakéta vetős fegyver elég erős de hamar kifogy .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#356) belan válasza belan (#355) üzenetére


belan
addikt

Most nézem a híd le van nyitva úgy látszik egyszer kellet csak ez jó hír .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#357) belan


belan
addikt

Ez harmadik Boss nem valami bizalom gerjesztő feladat . ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#358) Xaels válasza belan (#357) üzenetére


Xaels
félisten

Nem olyan nehéz inkább megdöbbentő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#359) belan


belan
addikt

Ez mi uraim egy lövéssel :Y . [link] 1perc 41 masodpercnél van .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#360) Xaels válasza belan (#359) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom ez már egy felhúzott cucc végigjátszás után.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#361) belan válasza Xaels (#360) üzenetére


belan
addikt

Ja én is gondoltam rá .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#362) heihachi válasza belan (#359) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem lehet a sracnak egy iteme, ami noveli a damage-et, ha hasznalsz egy targyat. Az tuti, hogy van olyan, ami a defense-t noveli, ebbol gondolom, hogy olyan is lehet, ami a damage-et noveli. Letette a shieldet, tehat aktivalodott az item, a shielden keresztul eleve novelve van a damage. Es a shield lerakasa utan gyorsan lejott neki a portal, ami a shielden keresztul + plusz az item hatasara vegig nagyobb damage-et tolt. Plusz a piros reszt lovi a portal vegig, ami gyakorlatilag a critnek felel meg.
Plusz gondolom azert van neki allandoan benyomva a damage siphon, hogy vegig fullon legyen az eletereje, mert erre is van item, hogy full eleteron nagyobb a damage.

Vagy csak egy bug :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#363) belan


belan
addikt

Ez harmadik pálya nem valami szimpi második jobb volt . Kamikaze repülő robotok igazi férgek .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#364) heihachi válasza belan (#363) üzenetére


heihachi
addikt

szokj hozzajuk, sok lesz meg beloluk a kovetkezo palyakon is...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#365) Frod


Frod
addikt

Rendesen kattogok mert napok óta nem tudtam folytatni, dehát sajnos ilyen ez az ünnepek előtti pörgés. :(
Pont Nemesis előtt vagyok, félek annyira kijöttem a ritmusból, hogy ebből új run lesz.

Do you see the white shadow?

(#366) belan válasza Frod (#365) üzenetére


belan
addikt

Ez harmadik pálya egy igazi inkorrekt pálya ezek lézerek nagyon sokat sebeznek nagyon sokat gondolkodom rajta hogy kenne csinálni hogy ne sebződjek annyira .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#367) belan válasza Woodslave (#353) üzenetére


belan
addikt

Volt egy 4-es bonusz sebzésű carabiném , egész jól ette neki le a életét . De nem sok élettel mentem be volt egy baba is hat 2 csík nekem is meg volt első 2 menet nem olyan vészes azért persze lehet rontani ott is szépen ha nem figyelsz . főleg mire oda érsz ki megy a ritmus a lábamból 😁 , azért amire el jutok oda megfelelő élettel egy normális fegyverrel az sok idő az alatt a idő alatt meg ki végeznem a bosst ;] , persze ha egyből neki lehetne menni ki van ez szépen találva hogy legyen sz..opa..tva a kis Jancsika gyerek !😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#368) belan


belan
addikt

Pár lövés és meg lett volna harmadik Boss most ki égtem, elmentem 2 nagy élettel és élet nélkül adja vissza . Tejesen ki égtem mentési pontról élet nélkül adja 2 nagy élettel mentetem el ekkora ge..ci játékot .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#369) belan válasza belan (#368) üzenetére


belan
addikt

:U

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#370) belan válasza belan (#369) üzenetére


belan
addikt

Harmadik Boss is meg volt végre utolsó életénél abba kellet hagyni szünet kicsit mert annyira izgultam fejembe nyomás volt vérnyomás 150 lett kis pihenő ;] . Carabine volt nálam imádom egyszerűen és ez extra gyors volt amikor úgy be pörög .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#371) Xaels válasza belan (#370) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor először jutottam el hozzá és jött a 3. fázis volt egy nagy Mi a... és nem tudtam, hogy messziről is lőhető emiatt ment el az életem pedig még lett volna. Utána meg szoptam a toronyban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#372) belan


belan
addikt

A negyedik Boss egy eletem se volt csak egy jó fegyver és pár lövés és meg lett volna azért jó érzés lett volna egy nap 2 bosst meg ölni lett volna egy kis élet meg van!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#373) belan válasza belan (#372) üzenetére


belan
addikt

És ráadásul hajnal 2 óra volt majdnem álmosan csináltam meg majdnem negyedik bosst . :U a negyedik pálya mennyire fekszik olyan mint első csak jobb világosabb . Elsőn talán nagyon sokat voltam azért 😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#374) Frod


Frod
addikt

Nemesis 1st try volt, életet alig vesztettem hátha a Leech Roundsnak!
Hyperion pedig úristen. Ahogy fel van építve, ahogy odajutsz, és a soundtrack. Jeez.

Amire viszont nagyon zabos vagyok, az az Act I utáni "soft reset", hogy ugyan a WP szint megmaradt, de nullázta a hp-t + fegyver és artifact nélkül ébredtem, pedig volt nálam vagy 12 db már, köztük nagyon sok fontos is. (resin shield, 3 helyett már 2 zöld vacak hp-t növel, stb)
Szóval most kb sikerült újra szereznem egy leech-es carbine-t, de kb ennyi.

Do you see the white shadow?

(#375) belan


belan
addikt

Ez a 16 carbine op cucc e-vel öltem meg harmadik bosst is persze nem ekkora szintű volt meg második bosst is . Meg nem volt ennyi bonus damage rajta .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#376) heihachi válasza belan (#373) üzenetére


heihachi
addikt

En borzalmasan szivtam a negyediken, nagyon nehezen jutottam at rajta. De a negyedik boss azzal a zenevel, kb a legjobb boss szerintem. Es konnyu is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#377) belan válasza heihachi (#376) üzenetére


belan
addikt

Én elsőre meg csináltam negyedik pályát végig úgy látszik elsőhöz hasonló felépítésű és azt nagyon be gyakoroltam ! Nekem eddig ami nagyon nem feküdt a harmadik pálya gyűlöltem az ellenségeket is ! Komolyan úgy kellet komandozni rajta !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#378) heihachi válasza belan (#375) üzenetére


heihachi
addikt

Az a carbine nem rossz, csak a leech roundsot huzd fel rajta, az nagyon meg tudja konnyiteni az eletet (talalatkor tolti vissza a hp-t).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#379) belan válasza heihachi (#378) üzenetére


belan
addikt

Hogy kell fel húzni meg soha nem csináltam!? Ja minél többet lösz vele értem vagy is gondolom .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#380) Frod válasza belan (#379) üzenetére


Frod
addikt

1. Vegyél fel egy olyat, amin van "leech rounds". (pl a fenti képen, de amint látod, jelenleg lakat alatt, zárolva van)
2. Használd a fegyvert, és ölj vele annyit, hogy unlock-olja a trait-et.
3. Innentől kezdve, ha bármikor a jövőben felveszel egy olyan Carbine-t, amin van leech rounds, akkor már nem lesz lakat alatt.
4. Kész.

(a fenti metódus az összes fegyver összes trait-jére alkalmazható)

Do you see the white shadow?

(#381) belan


belan
addikt

Értem köszi gondoltam valahogy így működik !

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#382) belan


belan
addikt

Na negyedik Boss is meg volt másodjára . De ez negyedik pályán nagyon jó erős fegyverek vannak ez első pálya át emelve csak itt világos és mocsaras . ötödik pálya meg másodikra hajaz .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#383) Frod válasza belan (#382) üzenetére


Frod
addikt

Igazából nekem pont emiatt kicsit csalódás a 4. biome, mivel ugyanaz, mint az 1., átszínezve.
Kicsit megúszós megoldás.

Do you see the white shadow?

(#384) belan válasza Frod (#383) üzenetére


belan
addikt

Ja de nekem jobban tetszik mit első olyan terén szép világos látványos az első meg egy sötét sz..ar pálya .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#385) Xaels válasza Frod (#383) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel a sztori szerint a 4. Biom ugyanaz mint az első csak eltelik 60év

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#386) belan válasza Xaels (#385) üzenetére


belan
addikt

Érthető így
már .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#387) belan


belan
addikt

És sivatag meg ötödik pálya tudtam én ! Értelem szerűen a második pálya a ötödik .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#388) Frod válasza Xaels (#385) üzenetére


Frod
addikt

Áhh vagy úgy.
Igen valami dereng az Act 1 utáni felvételről, csak ugye még a teljes kép nem rajzolódott ki, de hasonló irányban tippeltem volna :)

Do you see the white shadow?

(#389) Xaels válasza Frod (#388) üzenetére


Xaels
félisten

A 3. boss után sikeresen elhagyja Selene a bolygót és azt hiszi kiszabadult a hurokból, abban a videóban lepörgetik az életét és mikor természetes módon tér nyugovóra visszakerül Helios-hoz a bolygóra. Vagy valami ilyesmi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#390) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nem merek már visszaolvasni. De sikerült a harmadik csak egy jó carabiner kellett. A negyedik boss meg elsőre lement. Kicsit visszatért a kedvem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#391) Xaels válasza Woodslave (#390) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor már csak 1boss van hátra ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#392) Woodslave válasza Xaels (#391) üzenetére


Woodslave
nagyúr

arra jöttem rá hogy nincs nehéz boss csak gyenge fegyver és kevés élet :C ;]

De a havas pálya se gyenge. Csak tegnap már megfáradtam bementem egy challenge szobába mert nem tudtam visszamenni az meg nagyon rip volt.

Azt vettem észre hogy első kör qrva lelkes vagyok, a második még ok a harmadiknál jobb ha neki se megyek.

Most is a harmadik boss első körben volt meg, igazából nem is a boss volt ott a probléma hanem az a pálya meg amíg odajutottam, de mivel most nagyon lelkes voltam első kör ugye bejártam az első pályát, a másodikat újra volt data cube, harmadikon is kóvályogtam kicsit előtte, a boss előtti robot szobát is okosan takarítottam ki szóval adva volt hogy most sikerülhet.

A negyedik pályán egyszer haltam meg a boss viszont nem volt nehéz, ma reggel meg akartam mutatni egy barátomnak, de teljesen felkészületlenül, heal nélkül majdnem megöltem megint.

Na idén talán be is fejezem :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#393) kisfiu87


kisfiu87
tag

Én vagy valamit nagyon szarul csinálok, vagy nagyon béna vagyok ehhez a játékhoz. Egyszer jutottam el az első bossig, majdnem sikerült is, aztán azóta a közelébe sem jutok el, kivéve, ha egyből bemegyek az ajtón :D Kezdem feladni, szeretem a szopatást, meg a nehéz játékokat, de már kezd elmenni minden kedvem tőle :D Dark Soulsoknál azért volt sikerélmény, de ennél még az sem visz előre :D

PSN ID: xnandor

(#394) Woodslave válasza kisfiu87 (#393) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyugi. Én is így voltam vele az elején meg a közepén is. Rakd le kicsit meg kell nyugodni akkor kell nekimenni újra amikor úgy érzed hogy van kedved minden szobát alaposan kitakarítani. Nem olyan mint egy souls játék ahol át tudsz rohanni a pályán :N

Legalábbis én ezt nem tudom úgy játszani hogy nekimegyek 50-ik alkalommal is írtam korábban egy-két kör ami belefér nálam is. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#395) kisfiu87 válasza Woodslave (#394) üzenetére


kisfiu87
tag

Ja lehet az lesz, lehet sok volt már belőle ennyi egyben :D

PSN ID: xnandor

(#396) kisfiu87 válasza Woodslave (#394) üzenetére


kisfiu87
tag

Vagy lehet nem este 11 kor kellene leülni elé :D

PSN ID: xnandor

(#397) belan válasza Xaels (#389) üzenetére


belan
addikt

Jaja

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#398) Woodslave válasza kisfiu87 (#396) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ha fáradt vagy az se túl előnyös ebben :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#399) belan válasza Woodslave (#392) üzenetére


belan
addikt

Gratula meg van, ja nem volt olyan nehéz mondtam oda vezető út nehéz ,és legyen azért élete meg normális fegyver nekem is már egy Boss van ,van egy új tárgy havas pályán ! Tegnap én is csak bele néztem havas pálya-ba. Ennyi most meló első napom remelem lesz időm végig játszani már nem sok van belőle ha ennyit energiát bele tettem meg kitartást . Lényeg fáradtan nem jó játszani és ha valami nyomaszt akkor se itt játékra kell koncentrálni 100 százalékba .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#400) Frod


Frod
addikt

Eddig nem volt ilyen "problémám", de így az 5-6. biome környékén realizáltam, hogy az Ether maximalizálva van 30ban?

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.