Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)

Hozzászólások

(#151) Xaels válasza ikaralyos01 (#150) üzenetére


Xaels
félisten

Mert nem voltak illetve nem voltak meg a cuccaid ahhoz, hogy el tudj értük menni, erre a secret endingre trófeáknál azt hiszem ACT3-ként hivatkozik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152) KoNZoLik@ válasza ikaralyos01 (#150) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"Vártam volna egy olyan ng+t. Amiben újra kell játszani a játékot, ugyanúgy mint először csak ütős cuccokkal"

Ez nem az a játék... :N De ha akarsz kihívást akkor a beállításoknál lődd ki először is a célzás követést, és a bossokat alap fegyverekkel győzd le👍 Én most ezeket csinálom, így platina után, mert még mindig bentartott a játék ezek után is, és élvezem! Plusz ilyen runokat csinálok, hogy mennyi idő alatt tudom megcsinálni a dolgokat, eddig az első 3 biome bossokkal együtt 28 perc volt a legjobb idő😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#153) eje


eje
csendes tag

Sziasztok, bocsánat, ha noob a kérdés, de rámentem a platinára és kicsit tanácstalanul szaladgálok ide-oda.... az első 3 biomból 2-nél is csak 1-1 Xenoglyph Ciphers hiányzik, de hiába mentem végig rajtuk 5-6-szor nem találom Őket... ennyire random, hogy bedobja-e ezeket egy run-nál? Vagy már arra is gondoltam lehet, hogy csak akkor jelennek meg, ha megvolt a secret ending is? Valakinek van ötlete merre induljak?

(#154) KoNZoLik@ válasza eje (#153) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen ennyire random, nem akarlak elkeseríteni,de nekem pl 1db hiányzott a 2. biomeból az kellett már csak a platinához, és viccen kívül olyan 100x mentem be, hogy végül beadja azt a mappot ahol volt :( 3 napom ment rá, remélem/drukkolok, hogy neked nagyobb szerencséd legyen👍 Semmi köze a secret endinghez vagy bármi máshoz, ezek már csak ilyen gyüjtögetős/időrabló dolgok,sajnos...de ha rámentél a platinára akkor ahhoz viszont az is kell, már mint a secret ending!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#155) eje válasza KoNZoLik@ (#154) üzenetére


eje
csendes tag

Eh...köszi! Hát...lehet akkor hagyom a platinát....élvezem, meg minden, 10/10-es játék nálam, de nem akarom elrontani az élményt, sajnos nekem ezek az izzadságszagú trofik nagyon rossz ízt tudnak hagyni a számban... Köszi még 1x a választ!

(#156) KoNZoLik@ válasza eje (#155) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát igen, én is csak azért csináltam meg, mert ez az egy kellett, különben hagytam volna a francba... szívesen amúgy👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#157) -=Jam=- válasza KoNZoLik@ (#156) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én rámentem a platinára, de már a tököm ki van vele, hogy bugos egy csomó trófea. Az Act 1-et még mindig nem adta be, pedig már 3szor végigjátszottam. A Hyperion-t is 6-szor kellett lenyomnom, hogy végre beadja, hát így egy kicsit idegtépő...

(#158) KoNZoLik@ válasza -=Jam=- (#157) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

3x😂😂😂 Az lófasz, mint írtam fentebb én a 2. biomeban kb 100x mentem be mire beadta...amúgy egyik trófea sem bugos 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#159) -=Jam=- válasza KoNZoLik@ (#158) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De bugos, redditen is van róla szó, és elvileg fix is jött rá, de nem lett jobb attól sem. Nem az összegyűjthető cuccokkal van gond, nyilván a ritka szobában lévő xenoglyph-et összeszedni sokszor be kell menni. Itt arról van szó, hogy végigvittem a játékot, és 3 boss killért járó trófeát nem kaptam meg pl. Aztán végigvittem mégegyszer, és a Hyperion továbbra sem volt meg, azt még külön 6-szor kellett lelőnöm, mire végre beadta érte a trófeát. Azt Act 1 teljesítéséért járót még mindig nem kaptam meg, talán már csak az van, ami nem gyűjtögetéssel jön, pedig ugye a 3. biome teljesítése után azt is be kellene adnia...

(#160) KoNZoLik@ válasza -=Jam=- (#159) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát nem tudom, nekem minden ilyet beadott elsőre...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#161) -=Jam=- válasza KoNZoLik@ (#160) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Akkor szerencséd volt :)
[link]
[link]

(#162) KoNZoLik@ válasza -=Jam=- (#161) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lehet...🙄

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#163) joss68


joss68
tag

Az 5-ös biomhoz van jó ötlet, hogyan lehet okosan begyüjteni a kulcsokat?1-4-ig vért izzadva de eljutottam eddig,itt viszont egyszerűen nem haladok :(
Eddig azt hittem türelmes vagyok de itt már majdnem kontrollert zúztam!Dupla zöld csík,plusz életek, ujraéledő hely és ürhajós figura sem segitett.Lehet én vagyok már béna ezen a ponton... :DDD

(#164) ImACeltic válasza joss68 (#163) üzenetére


ImACeltic
őstag

Egy jó hollowseaker és nem lesz gondod. Ha már idáig eljutottál, akkor nem lehetsz ügyetlen.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#165) eje


eje
csendes tag

Ma meglett a platina, 93 óra ment bele, de a végére a xenoglyph vadászat már nagyon karcolt...

(#166) Xaels válasza eje (#165) üzenetére


Xaels
félisten

Grat. Én végigjátszás után max 5-6órát bírtam még vele játszani. Elengedtem a platinát, amúgy sem vagyok trófeagyűjtő, mert nincs ami igazán motiválna. Nincsenek felfedezetlen fegyverek, szobák vagy szörnyek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#167) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Nem hiszem el, utolsó trófea a Crimson Survey lett volna, utolsó xenoglyh helyet kb. 100 run után sikerült betennie az rng-nek, megvan minden és nem adta be, hát agyam elszáll már ettől a bugos trófea rendszertől ebben a játékban. Most törölhetem a mentést és kezdhetem előlről harmadszor, mert az ACT I trófea miatt már egyszer meg kellett tennem, de mostmár csak azért is összeszedem rohadjon meg :(((

(#168) eje válasza -=Jam=- (#167) üzenetére


eje
csendes tag

Ne is mond...Én szerencsére megúsztam, de kb. 50-60 run volt, mire beadta a legritkább szobát... tudtam hogy bugos lehet, úgyhogy még a hátsóm is összeszorult, amikor rányomtam :D

(#169) joss68


joss68
tag

kb a második boss óta nem oldódnak fel a tróphik egyáltalán.Most már a 6.boss-nál próbálkozok és 22%-ot ir a játék.Ez igy elég gáz...

(#170) Xaels


Xaels
félisten

Amúgy spoiler mentesen ki, mit gondol a sztoriról? Nekem egy nagy meh volt a vége és egyáltalán nem jött el a katarzis, a megvilágisodás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#171) -=Jam=- válasza joss68 (#169) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem is ez volt sajnos, kezdhettem elölről, aztán most harmadszor az utolsó trófeáért.

(#172) joss68


joss68
tag

Végre sikerült eljutnom a végére!El sem hiszem.Egyszerre imádom és utálom ezt a játékot!Valahol olvastam hogy igértek még új tartalmakat a készítők...

(#173) ImACeltic válasza Xaels (#170) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szerintem se a sztori volt a játék legerősebb része, de nem is érdektelen, kíváncsi voltam rá, hogy vajon mi lesz ebből. Aztán persze kb ránk bízták a végén, hogy mit látunk ebbe bele.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#174) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Kurva játék komolyan már, negyedszer csinálom végig, és azt a nyomorult Crimson Wasted survey trófeát megint nem adja be, már elbasztam erre vagy 50 órát pluszba, hogy meglegyen a platina trófea de nem fogom mégegyszer megcsinálni, ott rohadjon el...

(#175) -=Jam=- válasza -=Jam=- (#174) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Volt egy régi mentésem a felhőbe, amin egy xenoglyph kellett, amit legelőször nem számolt, de az új patch miatt szerencsére fel lehetett újra szedni, és végre beadta a platinát, el sem hiszem. :C

(#176) belan válasza -=Jam=- (#174) üzenetére


belan
addikt

Durva nagyon gondolkodom rajta be szerezem a játékot csak hat ez újra kezdés mindig ;] .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#177) mimic1979


mimic1979
aktív tag

Megvettem, kipróbàltam 1-1,5 óra ès ennyi. Nem köt le

(#178) belan válasza mimic1979 (#177) üzenetére


belan
addikt

Pontosan a újra kezdés nem jön be ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#179) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Valaki tartana nekem esetleg egy kis okosítást, hogy mire kell figyelni, miket érdemes csinálni kezdő játékosként? Például a magasan lévő sárga pöttyökhöz hogyan tudom odahúzni magam, mire jó az adrenalin, ilyenek. :)

Megyen!

(#180) Xaels válasza CptAdamica (#179) üzenetére


Xaels
félisten

Retutnal Bemutató

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#181) CptAdamica válasza Xaels (#180) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm, hasznos írás! :)

Megyen!

(#182) Xaels válasza CptAdamica (#181) üzenetére


Xaels
félisten

Alapvetően arra figyelj, hogy ne találjanak el mert az Adrenalin szint sok bónuszt ad. (3kill 1 szint és 5 szint van) Az Obolite-ból tudsz majd venni élet töltőt, ha szerencséd van akkor asztronauta figura is lesz a boltnál (az egy instant feltámadást ad). Dashelés közben szinte sebezhetetlen vagy, néha taktikailag jobb ha a lövedékeken keresztül csusszansz mint sem előlük menekülsz. Ne szedjél fel mindent, én pl. egy idő után a parazitákkal csak a trófea miatt foglalkoztam meg azért, hogy "elcseréljem" őket obolite-ra. Ha találsz egy jobb fegyvert utána rá lehet állni, hogy csak a hp-d húzd és legyen a boss-hoz töltőd. Felesleges belemenni olyan szituba amivel nehéz helyzetbe hozod magad.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#183) CptAdamica válasza Xaels (#182) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ebben sem voltam biztos, hogy dashelés közben ugyan úgy sebezhetetlen vagyok e, mint a souls like játékokokban, de akkor ezt a taktikát is bevetem. Múltkor láttam asztronauta figurát, de nem nagyon tudtam, hogy mire való, gondolom most már nem fogok találni... :D Tegnap amúgy nagyon beszivattam magam, elég jó cuccaim voltak és folyamatosan olyan területekre mentem be, amit a játék lezárt és volt olyan is, ahol 3 kör volt, aztán a 4. ilyen területen putty, kezdhettem előröl. :D

Megyen!

(#184) Xaels válasza CptAdamica (#183) üzenetére


Xaels
félisten

Asztronauta figurát találni nem sűrűn fogsz, viszont a boltos részen random mód felbukkanhat a kínálatban. A lövedékek 90%-án át lehet dashelni gond nélkül, a lila-fekete a játék vége felé kivétel ebből. Grappling hook-ot a 2. boss után kapod meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#185) CptAdamica válasza Xaels (#184) üzenetére


CptAdamica
veterán

Pont most is dobott egyet a boltba, próbálom összekotorni rá a pénzt. És amúgy az 1. pályán hogyan lehet megoldani ezeket a pontokat a grappling nélkül? Vagy későbbiekben vissza tudok jönni?

Megyen!

(#186) Xaels válasza CptAdamica (#185) üzenetére


Xaels
félisten

Grappling nélkül sehogy. Sokszor fogsz még az első pályán végigrohanni 😊 el fog kelleni az a grappling de onnantól felgyorsul a feltápolás is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#187) CptAdamica válasza Xaels (#186) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól hangzik. Most elég jól állok, van asztronauta figurám, a követ is kioldottam, életem is elég jó, a fegyverem is, később kiderül, hogy a boss-ra elegendő e. :D

Megyen!

(#188) CptAdamica


CptAdamica
veterán

No, megvolt az 1. boss, bár nem sok életem marad, de nem kellett elhasználni egyik töltést sem. Aztán jött Ixion, aki szintén a 3. szakaszban ölt meg, nagyon sokszor áthúzott felettem, amivel még nem nagyon tudtam mit kezdeni. Tanulópénznek jó volt, azt hiszem kezdek belejönni, egyre jobban mennek a harcok. :)

Megyen!

(#189) penge111 válasza CptAdamica (#188) üzenetére


penge111
addikt

Skacok kb 5 napja játszom a Returnallal. Tegnap este meglett elsőre a második boss, valami brutális sok hpm, lvl 15 fegyó, 2* újraélesztés, magas védelemmel eljutottam hajnal 3-ra a harmadik bosshoz, de természetesen az utolsó fázisban így is elpatkoltam. Ez a run 4.5 óra volt. Lesz ebben a játékban valami save point? Engedjem el a térkép teljes felfedezését? Olvasom itt, hogy valaki 28 perc alatt ledarálja az első 3 biomot. Nem értem azt, hogy? Ha nem fedezek fel mindent akkor alig lesz hpm, pénzem, artifakom nem? Mert az oké, hogy a profecyt könnyű felhúzni, de a többi is lényeges, nem? Mit nézek félre? Mondjuk a hookot most szereztem meg lehet azzal gyorsabb lesz a tápolás. :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#190) -=Jam=- válasza penge111 (#189) üzenetére


-=Jam=-
őstag

3. Boss után lesz egy save point. Ha ennyi mindennel elpatkoltál a 3. bossnál, akkor érdemes feltápolni magadat. Mondjuk nyilván elsőre nem ismeri az ember a boss támadásait, úgyhogy később azért mikor sokadjára próbálod könnyebb lesz. Ha már elég rutinos az ember, akkor simán végig lehet rusholni minden nélkül, csak egy értelmes fegyvert kell útközben felvenni, de azért ahhoz elég skilles játékosnak kell lenni :)

(#191) Xaels válasza penge111 (#189) üzenetére


Xaels
félisten

3. Boss után lesz mentési pont, de onnan csak a vége után tudsz visszább menni

Ja a 3. Boss az egyetlen aki teljesen megváltozik a végére, a többi nem lesz nehéz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#192) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A 3. pálya másnak is kicsit nehezebben ment? Eddig még egyszer sem jutottam el a boss-ig, előbb már majdnem, legyűrtem két böhöm nagy gépágyúsat és már ott voltam 100 méterre a boss-től, amikor a játék bedobott egy harmadikat is... :D

Megyen!

(#193) ImACeltic válasza CptAdamica (#192) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nehéz a 3. pálya, de egy jó build-el én megtudtam csinálni elsőre és a boss is elsőre halt. Egy jó hollowseaker az alap kell, hogy legyen, beam meg projectile bónusz sebzéssel.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#194) CptAdamica válasza ImACeltic (#193) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kezdtem most egy új kört, pont találtam egyet voidbeam alt-fire-el, néztem is, hogy mennyire OP cucc. Megpróbálom ezzel. :D

Megyen!

(#195) ImACeltic válasza CptAdamica (#194) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én nem az alt fire-e gondolok, hanem a bónusz képességeire a fegyvernek. Portal beam a pontos megnevezése amit írtam előbb, meg a projectile is fasza és asszem van még 1 ilyen hasznos bónusz.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#196) CptAdamica válasza ImACeltic (#195) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk igen, előbb felvettem egy elég erős változatot, azzal könnyű volt a boss-ig menetelni, bár a 2. szakaszban az ugrabugránál elfogyott az életem. Holnap újra próba. :D

Megyen!

(#197) -=Jam=- válasza CptAdamica (#192) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A 3. biome szerintem a legnehezebb, utána nekem elsőre meglett a főbossig minden. Az más kérdés, hogy utána vagy 20 halál kellett mire megint eljutottam a végére :DDD

(#198) CptAdamica válasza -=Jam=- (#197) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor ez olyan lehet, mint a Demon's Souls-ban a flamelurker. Megszenvedtem vele, aztán az után lévő boss-ok már annyira nem izzasztottak meg. :D

Megyen!

(#199) penge111 válasza CptAdamica (#198) üzenetére


penge111
addikt

Tegnap előtt végre elértem 3. Bosshoz, másodjára találkoztam vele, de szerencsére meglett. Cigánykerekeztem is, hiszen meglett a fix save ezzel. Erre picit bohóckodtam még a világban, mire befagyott a játék, csak az áramtalanítás segített. Nem is foglalkoztam vele. Tegnap este beröfentettem, erre törlődött a mentésem. Tök előlről kezdtem, buktam minden perma tárgyat, ami bosszantó, hogy a sok felfedezett idegen írás betűit is, így tuti elengedem a platinát :U . Azért este elsőre eljutottam a 3. Bossig, sajna nagyon kevés hpval tudtam bejutni hozzá, így meghaltam... Ez az én szerencsém :O

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#200) -=Jam=- válasza penge111 (#199) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem volt felhős mentésed?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.