Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#455) alkonyfeny


alkonyfeny
csendes tag

Lassan 15 éve az első telefonom egy Ericsson 198-as tégla volt. Sms-t tudott fogadni, de még küldeni nem. Akkor a Westel-nek volt egy telefonszáma, amit felhívva valaki bepötyögte és elküldte a megadott számra... Nem volt még annyira felkapott és megszokott az sms... :U

A második telefonom egy Nokia 1610-es volt, ami az Ericsson után egy hatalmas szintugrás volt, hiszen már üzenetet is lehetett küldeni és fogadni. Sokáig nem volt meg, mert kaptam egy feljebb is említett Nokia 2210-t. Nem szerettem, de a célra megfelelt, csak még játék nem volt, amivel az órák unalmát el lehetett volna ütni. :P
Játék még a negyedik telefonomban sem volt, ami egy Alcatel One touch Easy volt. Ennek ellenére nagyon szerettem, ahogy a narancssárga kétsoros kijelző megvillant. Még volt hozzá egy világítós antennám is. Sajnos, megsült valahogy feltöltés alkalmával. :O

Úgy gondoltam, hogy most már minőséget és játékokat akarok, ami akkor tényleg nagyon fontos volt a gimnáziumban. Ekkor egy Motorolla Timeport P7389 mellett döntöttem... akinek volt az pontosan tudja, hogy nem csak jó nem volt, de az áhított játékok sem voltak rajta. :DDD

Kb. 3 hét után megszabadultam a Motorolla-tól és megvettem az óta is imádott és megőrzött Nokia 3210-es... Azt hiszem nincs mit mondani róla. Az egyik legszebb tervezéssel bíró Nokia máig. Belőle több is volt az évek alatt. :R

A 3210-t természetesen a 3310-es követte talán egy év után, majd a 3410-es volt a következő lépcsőfok.
Az aktuális 3410-es mellé érkezett egy Siemens m35, ami csepp-ütes-por álló volt, de igazából nem volt nagy durranás. Másodiknak tökéletes volt..
A 3410-es után egy igazán nagy lépés egy Nokia 6310i volt, ami szintén nem sokáig volt meg, de remek telefon ezt senki nem is vitatja, szerintem...

A következő áldozat egy Nokia 8210-es volt.. Ebbe kicseréltettem kékre a ledeket... Háhá! ;] Nagyon szerettem öt is, de neki is mennie kellett. Ilyen, kemény az élet... Közben érkezett egy Nokia 3300-s is, ami ugye az N-Cage elődje volt.

A Nokia 3300 és a 6310i után jött az első MMS képes Samsung s300m. Nagyon drága volt, de nagyon szép is... Sajnos, kihasználni nem tudtam, mert idő előtt el kellett adnom.

Majd egy Nokia 3650-es következett... másig nem hiszem el, hogy megtanultam rajta sms-t írni! :D 2 évig használtam... Symbianos volt... elég volt...

Ekkor érkezett életembe a Nokia 7260-as, ami nagyon jó és dizájnos kis teló volt... Pontosabban nekem megfelelt arra, amire használtam...Miután eladtam egy Sony Ericsson v630i volt, de csak muszájból -előfizetésnek köszönhettem-... ezért már ö sincs meg...

Jelenleg egy Nokia 8800 Sirocco-t használok magán célra, és azt hiszem, hogy öt most egy darabig nem fogom lecserélni. Munkára pedig egy régi ismerőst egy Nokia 6310i biztosít a cég..szerencsére..Jah, és hétfőn jön a T28-asom... :B

Biztos, hogy valamit kifelejtettem...

[ Szerkesztve ]

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.