Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) sz.balazs.95 válasza tailor (#38498) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ismerős érzés :))
Vannak terveim, hogyan tudnám tematikusan gyűjteni a cuccokat, hogy ne össze vissza kapjak bele mindenbe, de a végeredmény úgy is mindig az, hogy teljesen ad hoc gyűjtök, ami épp van meg épp olcsó.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38502) tailor válasza sz.balazs.95 (#38501) üzenetére


tailor
őstag

Az a "baj", hogy én a fotózom is, az sem egy "occó" buli; illetve nemsokára belemártom a kislábujjam a youngtimerezésbe - szóval nagyon óvatosan kell ám kimozogjam ezeket a dolgokat :DDD
De jól esik megint túrni a netet, "vadászni" - mint a régi szép időkben :)

(#38503) ferret77


ferret77
tag

(#38504) tailor válasza ferret77 (#38503) üzenetére


tailor
őstag

(#38505) Elims


Elims
veterán

Ha látnátok véletlenül vhol n93i-t és/vagy samsung i7110-et és titeket nem érdekelne,linkeljétek légyszives.
:R

(#38506) sz.balazs.95 válasza Elims (#38505) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a Samsung engem annyira nem izgat, de egy N93i-re én is vevő lennék :))
Ha már Samsung, engem a Bada, Symbian és WM/WP-s mobiljaik érdekelnek inkább.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38507) novinyul válasza Elims (#38505) üzenetére


novinyul
veterán

I7110i nagyjából lehetetlen küldetés :( Én is jó pár évig vadásztam egy hibátlan állapotú darabra. N93i szerintem könnyebben beszerezhető, bár rohadt drága egy szép állapotú belőle.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#38508) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Egy Palm alapú Sony PDA beszerzése mennyire esélyes?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38509) quailstorm válasza sz.balazs.95 (#38508) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem sikerült (ráadásul belföldön), de ultraritka.

(#38510) zolikaDB válasza sz.balazs.95 (#38508) üzenetére


zolikaDB
veterán

ebay-en látok mindig, de már nem a gombokért megszerzed kategória.

(#38511) sz.balazs.95 válasza zolikaDB (#38510) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ezzel tisztában vagyok, de annyira imádom a designját azoknak a cuccoknak :))
meg a tényt is, hogy a Sony valaha foglalkozott ilyesmivel is.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38512) zolikaDB válasza sz.balazs.95 (#38511) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezzel már ketten biztos így vagyunk :DDD

(#38513) golya32 válasza sz.balazs.95 (#38511) üzenetére


golya32
aktív tag

Van Palm telóm kb 10 db, ha esetleg valaki szeretné a gyüjteményét bővíteni.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#38514) sz.balazs.95 válasza golya32 (#38513) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Szándék az lenne rá, de egyelőre keret még nincs :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38515) zolikaDB válasza golya32 (#38513) üzenetére


zolikaDB
veterán

Privatban kuldhetnel egy listat kepekkel es arral :)

(#38516) Elims válasza novinyul (#38507) üzenetére


Elims
veterán

I7110-et már láttam eladót pár évvel ezelőtt,n93i-t még egyszer sem. :-(

(#38517) ferret77 válasza Elims (#38516) üzenetére


ferret77
tag

Facén az egyik retró telós csoportban most is van egy, de kopottas és 25000.

(#38518) Elims válasza ferret77 (#38517) üzenetére


Elims
veterán

Az egyik barátom (is) nagy facebook-os,több ilyen csoportban fent van,de ő sem talált még.
Linkelnéd ha megkérlek.Annyiért megveszem.

(#38519) ferret77 válasza Elims (#38518) üzenetére


ferret77
tag

(#38520) novinyul válasza ferret77 (#38519) üzenetére


novinyul
veterán

De legalább van, bár nem egy szép látvány :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#38521) zolikaDB válasza ferret77 (#38519) üzenetére


zolikaDB
veterán

Normal… milyen akkor a szar?

(#38522) Elims válasza ferret77 (#38519) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!!
Szóltam a barátomnak,hogy küldjön róla egy-két fotót elérhetőséggel.
:R

(#38523) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Elkapott a hév, hogy ismét jó lenne kézbe venni valami régi telót, meg is találtam a 3210-esem, ami nem igazán akart működni a vodás SIM-mel, amit beleraktam. Ami előtte volt benne ugyanilyen SIM, annak meg nem tudtam a PIN kódját, így kapufa :) De azzal kért PIN-PUK kód párost.

A másiknak meg a biztonsági kódját nem tudom.. :)

Így ha esetleg valaki tud szép állapotú, működőképes (akksi nyilván nem téma, kapcsoljon be töltőről) 3210-est, dobjon egy privit rám plz :)

A másik, ami nehezebb dió lesz, az egy R310-es Ericsson, ugyanilyen kondíciókkal :)

Üdv,
Attila

(#38524) quailstorm válasza KrAt (#38523) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem a 3210-zel van a gond, hanem a SIM-ed túl új, és ezen másik 3210 nem tudna segíteni.

Egyébként ebben a formájában ez a hsz. hirdetésnek minősül, úgyhogy előfordulhat, hogy valaki szőrös szívű lesz és törlik.

(#38525) KrAt válasza quailstorm (#38524) üzenetére


KrAt
veterán

Túl új a SIM? :O Az csodás, viszont akkor félsiker, ha legalább keresek régebbit, akkor lehet, jó lesz. :) :R

Ettől függetlenül, ha maradhat, akkor jöhet egy szép gyári, ez moddolt ledes, ami (ugyan nem baj), de kéne egy gyári is :)

(#38526) Elims válasza KrAt (#38523) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Erre mind van megoldás.Biztonsági kódra egy master kód kell,függetleníteni meg ezeket a telefonokat csak egy gondolat...

(#38527) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Ja jó, én is most értettem meg, szóval le van zárva a telefon és még el sem jutott a toronyig. Akkor még van esély, hogy fog menni a SIM, csak előtte ki kell nyitni a telefont.

Sajnos én már úgy jártam még ennél újabb mobilokkal is, pl Nokia 3100, hogy a 4G-s SIM generációt már nem veszi be, mintha semmi se lenne benne. Szóval ez kockázat, de most nem ez a helyzet az ő esetében.

(#38528) tailor válasza quailstorm (#38524) üzenetére


tailor
őstag

Én most vettem vadonatúj Telekom SIM-et a 6310i-be, és tökéletesen működik... A Vodás más technológiát használhat?

[ Szerkesztve ]

(#38529) quailstorm válasza tailor (#38528) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jó neked. Nekem a 2017 utáni Telekom, Telenor SIMeket már nem veszi be pár 2003-2004-es Nokia vagy SonyE. Az annál régebbieket (lejárt) meg igen.

[ Szerkesztve ]

(#38530) --HARDCORE-- válasza tailor (#38528) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nekem a vodások (1-2évesek) mennek 6510zel.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#38531) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Nem tud valaki (kölcsön) adni egy T10-eshez való töltőt? :)

Üdv,
Attila

(#38532) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Ilyennel találkozott már valaki?
Samsung SGH-P110. Google sem dob ki róla szinte semmit, csak azt hogy 2007-ben mutatták be Cebit-en, de gsmarena.com szerint törölték a megjelenését.



"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#38533) novinyul válasza Mulderpapa (#38532) üzenetére


novinyul
veterán

Ezt honnan akasztottad le :Y ? Mint egy N92 karcsúsítva.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#38534) Mulderpapa válasza novinyul (#38533) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Most gsm-ben dolgozok és a kollégámhoz hozta be egy idős néni leadni. :))
Nagyon durva, össze-vissza lehet tekerni-forgatni, meg qwerty billentyűzetes, de belül igazából mint egy E250-es Samsung.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#38535) zolikaDB válasza Mulderpapa (#38534) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hogy a jó égbe került egy idős nénihez egy soha meg nem jelent proto-Samsung??? :Y
Egy proto Nokiát még megértek... De ez...

(#38536) sz.balazs.95 válasza Mulderpapa (#38534) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Na pontosan ezért utálom az ilyen készülék-leadogatós akciókat. :(((
Ha éppen nincs valaki, aki ezt kimenti, akkor megy az egész a lecsóba, tök mindegy, hogy milyen ritka, vagy proto, vagy bármi.
Aki meg gyűjtő, az meg veheti ezeket jóárasítva, ha marad egyáltalán. :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38537) Earl_Muttley válasza sz.balazs.95 (#38536) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Munkahelyemen nagyon sok jóféle telefont mentettem ki az e-hulladékból, ameddig egy hónappal ezelőttig nem kezdte el zavarni az új (faszkalap) biztonsági főnököt, hogy páran ezt csináljuk. Siemens sport szelet telefon, Startac, R320, Galaxy A50 aminek semmi baja, stb.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38538) sz.balazs.95 válasza Earl_Muttley (#38537) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én a munkahelyemről maximum régi vonalas telefont tudok megmenteni, így van egy piros CB667-em, mert egyébként a kukában végezte volna.
Illetve néha szoktak árusítgatni dolgokat, és így szereztem egy manager calculatort, amiről kiderült aztán, hogy egy már van nekem ebből a típusból. :DDD
Mindig sajnálom, amikor ilyen holmik kerülnek a darálóba. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38539) Earl_Muttley válasza sz.balazs.95 (#38538) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem mobilos témában mentettem már "Blue Line" Pioneer erősítőt, Videoton Sportron-t, meg ilyen szépségeket is.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38540) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Valakinek nincs elfekvőben egy felesleges Mini SD adaptere? :F Olyan kéne, ami normál SD-re alakít.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38541) quailstorm válasza sz.balazs.95 (#38540) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Max. kölcsönbe, mert nekem is csak 1-2 van.

(#38542) sz.balazs.95 válasza quailstorm (#38541) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem véglegesen kéne egy, de azért köszi, majd még túrom a netet, amiket eddig találtam, azok jellemzően kártyával együtt adják, vagy külön, de annyiért, mint ha kártya is járna hozzá. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38543) Elims válasza sz.balazs.95 (#38540) üzenetére


Elims
veterán

Nekem biztos,hogy volt 3-4db.Keresek neked egyet.Ha jól emlékszem egyszer használtam vmelyiket.

(#38544) dmad


dmad
aktív tag

Sziasztok.
Egy barátomtól kaptam egy szép állapotú Motorola V3-at.
Sajnos a beszédhangszórója nem akar működni, illetve T függő, amit már nem tudnak hivatalosan megoldani.
Tud nekem valaki segíteni a 2 dologban? :R
Köszönöm!!

Élj úgy, hogy.......

(#38545) KSparrow


KSparrow
senior tag

Sziasztok
Talán már elmegy retrónak, mert bár droid, semmi értelmes nem megy rajta...
Vettem egy Sony Ericsson Xperia Neo-t, Android 2.3.4 fut rajta. Merre találok rá APK-kat? játékokat tennék rá. Kerestem a neten, de nagyon nagy a szórás, és elég sok a vírusgyanús oldal. Valahol van még egy link, egy gyűjtemény, ahol lehetnek ilyen antik fájlok? Angry Birds,, stb. Csak legyen valami értelme is a telefonnak, na :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#38546) quailstorm válasza KSparrow (#38545) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Rutracker, 4PDA, ahol még vannak régi APK-k és daták, adott esetben én is be tudok állni seedbe.
Ingyenes cuccokhoz meg valami APK mirror vagy archívum ami keresendő.

Tizenéves rég elfeledett, akár azóta módosított és ingyenessé (freemiummá) tett játékok akkori verzióit jóval nagyobb macera beszerezni, mint PC-re bármit.

[ Szerkesztve ]

(#38547) ferret77 válasza KSparrow (#38545) üzenetére


ferret77
tag

Nokiaprogramokon is vannak régi apk-k. Angry birds még symbianra is van ott :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.