Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) csoda120 válasza KSparrow (#3146) üzenetére


csoda120
tag

Én vagyok a legmesszebb... :(((
Debreceni suttyó :D :U

Facebook: szerelem a négyzeten

(#3152) KSparrow válasza csoda120 (#3151) üzenetére


KSparrow
senior tag

ó, te szegény... :D sebaj, a posta szeret.. :D gazdagítod őket.. :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#3153) novinyul válasza KSparrow (#3152) üzenetére


novinyul
veterán

Nem kéne lázadást szítani :DD ,megindul a vidék oszt annyi nekünk :B !Mikor is lesz a köv.összejövetel? :C

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3154) bepe79 válasza KSparrow (#3150) üzenetére


bepe79
addikt

Mint kiderült, én KSparrow kollégának ráadásul szomszédja vagyok, mert egy kerületben lakunk itt Dél-Pesten. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3155) Pastika válasza Magnum_ (#3149) üzenetére


Pastika
tag

:C :C :C :C :C :C
Ugye milyen jó fotóalany 8850 :DD :DD
Lehet lesz egy 8890, már volt egy én marha meg eladtam...

(#3156) novinyul válasza bepe79 (#3154) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor beugorhatnátok egy telós összejövetelre,csak át kel jönni a szigetre :C Söröket behűtöm :DD

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3157) SyntaxeError válasza meroly (#3148) üzenetére


SyntaxeError
tag

Júj azt nem akartuk. :U

És mese szép a 885O meg a kis ericsson is!

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3158) csoda120 válasza KSparrow (#3152) üzenetére


csoda120
tag

Lassan már belőlem élnek :D
Annyi cuccot kaptamküldtem már... :U

Facebook: szerelem a négyzeten

(#3159) novinyul válasza csoda120 (#3158) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor a mostani csomagodat már meg sem cimzem,elég lesz ha ráírom hogy Csoda kolegának :DDD a posta már tudja hogy kinek lessz :C

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3160) Apollyon válasza Pastika (#3155) üzenetére


Apollyon
Korrektor

8890! Az komoly, a gsmarena szerint 900/1900 -as frekvencián működik. De nincs elírva? Mert én úgy tudom hogy Európában 900/1800/meg most már 1900, USA-Canada meg 800/1900...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3161) csoda120 válasza novinyul (#3159) üzenetére


csoda120
tag

:))

Jön a postás és csenget Apa már rutinosan engem küld ki,hisz úgyis biztos nekem jött valami :DDD

Facebook: szerelem a négyzeten

(#3162) Pastika válasza Apollyon (#3160) üzenetére


Pastika
tag

900/1900Mhz-en megy. A kis antenna nagyon komoly:)
Emléxem, régen úgy hirdették, hogy "world phone"

(#3163) ligeti8


ligeti8
csendes tag

8800 UB ból 10000 darab készült mert ennyi volt a nokiánál a minimális rendelési státusz...sajnos

Mai esti megosztani valóm a Versache nokia 7270 , nem szeretem az ilyen divat hülyeségeket de szép. Még eladót sem láttam nemhogy élőben.

8890 igen 900/1800 nálunk vodafonnal megyeget...
meg állítólag a mobilinternetet átpakolják majd 450-900 mhz-re
Egyébként nagyon érdekes mert ahhoz képest nálunk nem ritka ,hogy amerikai.
Nekem van egy patent 8390 az már egy kicsit ritkáb amúgy dettó 8310.

Áve !

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#3164) meroly válasza ligeti8 (#3163) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen ezek ritka darabok. Én is imádtam a 7270-em, bár az csak a sima bordós beütésű volt, a versache sárgában nem tetszik nekem se.

Impossible is nothing

(#3165) Pastika válasza ligeti8 (#3163) üzenetére


Pastika
tag

http://www.gsmarena.com/nokia_8890-22.php

900/1900 Mhz :)

(#3166) SyntaxeError válasza Pastika (#3165) üzenetére


SyntaxeError
tag

Uhh otthon megtaláltam apám régi Motorola StarTAC telóját, csak nincs benne aksi.

Pont ilyen:

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3167) meroly válasza SyntaxeError (#3166) üzenetére


meroly
veterán

Ba..ki!
Marha jó neked hogy csak úgy találsz ilyen erekjéket!!!!! :D

Apuci igen menő lehetett annak idején ha ilyenje volt ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3168) SyntaxeError válasza meroly (#3167) üzenetére


SyntaxeError
tag

Ja nem rossz, igaz az "AMOLED" kijelző már megfolyt a szélein.

De sebaj, cak aksit tudjak szerválni occcóért :P

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3169) Magnum_ válasza SyntaxeError (#3166) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez atom menő telefon :R

apámnak valami ilyesmi van elfekvőben, majd menézem pontosan, bár nem különösebben dobogtatja kicsi szívem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3170) Magnum_


Magnum_
nagyúr

megkérdeztem ma a Nokia boltban (be kellett menne tokért apámnak), hogy abszolút semmi terméktámogatás nincs-e már 850, 7110, stb telefonokra, mondta a srác, hogy 8850-hez nagy nehezen szalagkábelt, vagy mit tudott csak szerezni, egyébként semmi. szóval srácok, nagy értékek vannak a kezünkben, vigyázni rájuk!

(amugy vicc, hogy előttem egy már nem garanciális N82 bill. cserére azt mondták, hogy drága + sok idő megcsinálni.. na ne, én nem vagyok szaki, de szétszedtem már pár telefont, kemény 3-4perc egy bill.csere.)

I humbly and respectfully decline™

(#3171) KSparrow válasza Magnum_ (#3170) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát egy új telefont azért nehezebb már szerelni, mint egy régit, mert mindent sűrítenek...

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#3172) Magnum_ válasza KSparrow (#3171) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mult hétvégén kaptam szét apám E51-esét, mert kiesett a bekapcsoló gomb, és eladás előtt kellett pótolni. az egész nem volt 10 perc.

jó, iphone-t nem szednék szét, de Stimpy kollega azokat is kenivágja, ha jol tudom, elég gyorsan megy már az is neki.

I humbly and respectfully decline™

(#3173) SyntaxeError válasza Magnum_ (#3169) üzenetére


SyntaxeError
tag

Köszike nekem is tetszik, közepes állapotban van, nem tudom érdemes-e foglalkozni vele...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3174) Stimpy001 válasza Magnum_ (#3172) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

iPhone 3G, 3GS LCD vagy digitezer csere 5 perc csukott szemmel. T68 billentyűzet cserével viszont legalább 20 percet szivtam valamelyik nap.. :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3175) Pastika


Pastika
tag

No elcseréltem a a BB 8520-at egy Nokia 8800ra
:DD Nem karcmentescde szép állapotú, asszem később is nagyobb érték lesz mibt a BB

(#3176) Apollyon válasza Pastika (#3175) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha ez nagyon beindul és elterjed szinte mindenhol akkor elég sokat fog majd érni az a BB is :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3177) Pastika válasza Apollyon (#3176) üzenetére


Pastika
tag

:DD de hát a 8xxx az akkor sem BB :D

(#3178) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Elég lagymatag ma a topic, mi van veletek srácok ennyire hétfő lenne? :)
Múlt héten ilyenkor alig bírtam frissíteni az oldalt úgy nyomattátok a hozzászólásokat.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#3179) KSparrow válasza Stimpy001 (#3178) üzenetére


KSparrow
senior tag

én is csak figyelek, de semmi élet... mondjuk most rámjött az álmosság.. :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#3180) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ahogy tegnap kértem Gaborpecs fórumtársat, hogy megnézhessem a full gyári Nokia 8850-et, ma kaptam lehetőséget. Srácok, dobtam egy hátast... az utángyártott se szar, laikus nem venné észre, de... kicsit világosabb a szine, szebb a festés, halál pontosak az illesztések, egyszerűen meseszép. nem akartam visszaadni :B

ja és láttam nála vadiúj 8110-est...

KSparrow: nekem is kell már 8800 :D

Stympi: eddig ekkora élet se volt... napi 1-2 komment...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3181) SyntaxeError válasza KSparrow (#3179) üzenetére


SyntaxeError
tag

Utálom a hétfőket, ja és várunk egy két képet a 88OOról majd ha lehet...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3182) Gaborpecs válasza Magnum_ (#3180) üzenetére


Gaborpecs
újonc

Hehe,majd ha találok egy zsir újat akkor jó pénzé megkaphatod.
:B

(#3183) Pastika


Pastika
tag

Lesz 2db 7110 csereberébe. Most van szervíz alatt, hogy a flipp patenten csattanjon.
Cserébe: 8210, 8250, 8910 6510 érdekelne.
Szép állapotúak, működés is ok.

(#3184) Magnum_ válasza Pastika (#3183) üzenetére


Magnum_
nagyúr

neeeee csináld már :D héten nekem is megérkezik.. két darabom nekem is lesz eladásra-cserére :))

I humbly and respectfully decline™

(#3185) bepe79


bepe79
addikt

A héten valószínűleg nekem is megérkezik a 8850-em postával, már nagyon várom. :) Remélem nem csúszik át jövő hétre! Eddig meg nem tudtam lenni, mert a Határ úton az Europarkban voltam bent a Főgáz személyes ügyfélszolgálatán beszélgetni a nekem kiküldött 203001 forintos számláról, ami úgy is jogos !!! (sajnos), hogy minden hónapban koppra, fillérre befizettem eddig időre minden egyes számlájukat. Úgyhogy ez nem kis érvágás lesz, ebből akár 20 db 8850-est is vehettem volna..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3186) Magnum_ válasza bepe79 (#3185) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem nem fog megérkezni a héten.

nálunk is volt elszámolás júliusban, örültem is neki.

I humbly and respectfully decline™

(#3187) Magnum_ válasza bepe79 (#3185) üzenetére


Magnum_
nagyúr

double trouble :(((

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3188) bepe79 válasza Magnum_ (#3187) üzenetére


bepe79
addikt

Miért ne érkezne meg péntekig, ha már múlt héten kipostázták air mail-el? A repülőgép nem 1 hétig jön, még akkor sem, ha valahol netán át kéne pakolniuk, vagy tesz egy kitérőt. A Magyar királyi Posta meg az én esetemben nem szokott hála a jó égnek sokat szarakodni az ilyeneknél, nyilván itt helyben, Pesten van az elosztóközpontjuk, és onnan nagyon gyorsan szortírozzák és juttatják el ide a 18. kerületi kispostához (merthogy otthon találni nem fognak, mert dolgozom). A sonim is kijött kb így, úgyhogy szerintem ez is ki fog.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3189) SyntaxeError válasza bepe79 (#3188) üzenetére


SyntaxeError
tag

203001 Ftos számla? Nem írtál el vmit? Vagy hol laksz valami 45 Méter belmagasságú lakásban?

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#3190) KSparrow válasza Magnum_ (#3180) üzenetére


KSparrow
senior tag

itt valami nem tiszta... nekem nincs 8800-m. a 8-as szériát csak egy 8850 képviseli...8800-hoz még csak fotóról volt szerencsém... sajnos :(

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#3191) Magnum_ válasza KSparrow (#3190) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ja bocs.. Pastikának ment volna, csak kevertem a szezont a f@szommla, elnézést :))

I humbly and respectfully decline™

(#3192) bepe79 válasza SyntaxeError (#3189) üzenetére


bepe79
addikt

Nem írtam el, 203001 forint, azaz kettőszázháromezeregy forint... mindezt úgy, hogy minden hónapban fizetem a számlát, ennyi a különbözet, ami az ő rendszerük szeinti m3 nyilvántartás és az én órám szerint elhasznált gázköbméter között van. Tehát a 200K csak a KÜLÖNBÖZET !!! :Y :Y :Y , amit most ki kell fizetnem, köszönhetően mindezt pár évre visszamenőleg az albérlőknek, akik egyetlen számlát és a kégli havidíját sem fizették nekünk, de kirakni is csak erős segítséggel tudták őket a szüleim (én sajnos akkor Angliában éltem 2.5 évig). De ez itt erősen OFFtopik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3193) KSparrow válasza Magnum_ (#3191) üzenetére


KSparrow
senior tag

no problemo, de ha megdobsz eggyel, nem dobom vissza.. :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#3194) Pastika válasza Magnum_ (#3191) üzenetére


Pastika
tag

Izé mi jött volna nekem, csak nem egy telefonnal szeretnél megdobni? :DD

(#3195) Pastika


Pastika
tag

Most ez van itt nekem :DD Szerintem öntudatlanul megint elkezdtem gyűjteni a 8xx-et :W

(#3196) Magnum_ válasza Pastika (#3195) üzenetére


Magnum_
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3197) Magnum_ válasza Pastika (#3195) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez a 8800 kell...

I humbly and respectfully decline™

(#3198) bepe79 válasza Pastika (#3195) üzenetére


bepe79
addikt

: nyálcsöpögtetős smiley : :Y :B

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3199) Pastika válasza Magnum_ (#3197) üzenetére


Pastika
tag

ugye ugye, hogy megérte elcserélni a BB-t. Ha minden igaz holnapután a dobozt is megkapom. Egy hölgy használta korábban, és tényleg szép állapotú, bár a plexicserénél kicsit maszatos lett belülről a kijelző.
Ha én erre szeretnék komplett gyári házat venni, az nekem mennyibe fájna? :U

(#3200) KSparrow válasza Pastika (#3199) üzenetére


KSparrow
senior tag

vaterán olyan 5-6 ezer körül mentek, de nem tudok róluk nyilatkozni. dobozom ban, (úgy találtam, kicsit sajnos elázott, de a műa- belseje is megvan...)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.