Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) meroly válasza Magnum_ (#2900) üzenetére


meroly
veterán

Tudom ki vagy. Minden tudok, ne félts te engem ;]

Amúgy témára visszatérve. Utángyártott házat TILOS venni. Nekem a győri szervizes srác mondta hogy nem rakja rá a siroccomra ha megveszem, keressek másik szervizest vagy másik házat.
A 8800 előtti luxusmobilok nem igazán tetszenek, ez van. Mono kijelzősből nálam a 6310i viszi a prímet. :R

Impossible is nothing

(#2902) Magnum_ válasza meroly (#2901) üzenetére


Magnum_
nagyúr

6310i-n tökéletes az utángyártott ház. de komolyan. megirnám, ha szar lenne. amugy sincs gyári ház már. szerintem 8850-re sincs..

van neked 6310i-d?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#2903) grabber válasza meroly (#2896) üzenetére


grabber
addikt

Aki megteheti.Én,hogy megvegyem a telót nem ettem főt kaját a koliba.Most is kéne erősítő valami 5.1-es féleség,a két régi videotonnak.Olyan házimozi hiányom van,.hogy csak na.
Itt van két bazi nagy hangfal,sikerült kölcsönkérnem,de sajna a lemezlejátszó bekrepált és azóta nem tudok hallgatni rajta semmit :W

(#2904) Magnum_ válasza grabber (#2903) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hát azért inkább egyél szvsz.. de ha pécsi vagy, meghivlak egy ebédre :R

de azért nehogy ebben a topicban is felüsse fejét az egymáspénztárcájábanturkálás ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#2905) zorzy4 válasza meroly (#2901) üzenetére


zorzy4
őstag

Nos mit korábban írtam van utángyártott, és a gyári típusú. Utóbbikat gond nélkül meg lehet venni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2906) zorzy4 válasza Magnum_ (#2902) üzenetére


zorzy4
őstag

Igen általában kamu hogy gyárival újítják a tellókat általam csak gyári tip.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2907) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Megjött a 8855!!! Vagyis a psotaládámban figyelt az ajánlott szelvény amikor hazaértem, reggel meló előtt posta. Alig tudok majd aludni olyan izgatott vagyok. :D
Valaki birtokol ilyet közületek?
Én bevallom férifiasan még sosem láttam senkinél előben, de képekről is nagyon bejövős, igazi különlegesség, és persze 8xxx, úgyhogy kötelező beszerezni... :)

off: Még mindig küzdök egy a hét elején vaterázott T68 eladójával. Volt jópár adásvételem de ilyen passzív figurával még nem találkoztam :( Napokig nem válaszol a leveleimre, egész nap csak 14 és 16 óra között ér rá (kösz, 17ig dolgozom), nem hajlandó sehová elhozni a cuccot menjek el érte én (term házhoz, város másik vége), mintha ő tenne kurva nagy szivességet azzal hogy eladja a nekem szarját... ha nem lenne annyira jó vétel a cucc, már rég elküldtem volna az anyjába hogy dugja fel magának a telcsijét, és olyan értékelést adok neki vaterán hogy nem fogja megköszönni (ez utóbbit persze meg fogom tenni ha lezajlott az adásvétel) Bocsi hogy ilyen hosszú lett de ez nagyon kikivánkozott belőlem így estére :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#2908) SyntaxeError válasza Magnum_ (#2900) üzenetére


SyntaxeError
tag

Én rohadtul csíííípem hogy pörög a topik. Olvasni meg öröm ezen a LEDes kis csodán... :P

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#2909) meroly válasza Magnum_ (#2902) üzenetére


meroly
veterán

Van, de bötük nincsnek a kijelzőn, csak kéken világít.
8xxx-re nem szabad utángyárottat a flip miatt. Máshova mehet.

grabber: amíg nem volt a gyerek vígan meg tudtam tenni, most kicsit több a kiadás....

SyntaxeError: hogy micsodán?

Stimpy001: grat a telóhoz, az eladóval ne foglalkozz, vannak gyökerek, a teló számít!

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#2910) bepe79 válasza Stimpy001 (#2907) üzenetére


bepe79
addikt

@Stimpy001: gratula a 8855-ödhöz, majd várjuk a beszámolót! ;)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2911) zorzy4 válasza Stimpy001 (#2907) üzenetére


zorzy4
őstag

Én így voltam a nokia 7600 pi..afonnal. Amikor megjött az ajánlott szelvény. Na meg előtte amikor egy perverz egy hónapig hitegette, hogy feladta, még jó hogy utánvét lett volna.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2912) meroly válasza zorzy4 (#2911) üzenetére


meroly
veterán

Pi..fon :DD

Impossible is nothing

(#2913) zorzy4 válasza meroly (#2909) üzenetére


zorzy4
őstag

Neked a 6310i nincs semmi a kijelzőn? Mert nekem van egy végfokos, de az összes többi alkatrésze hibátlan. És ha a nagy faluba járnál és összefutnánk, még át is szerelem, ha nincs gyakorlatod benne. Ha érdekel dobj egy privit!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2914) meroly válasza zorzy4 (#2913) üzenetére


meroly
veterán

Már ment is :K

Impossible is nothing

(#2915) novinyul válasza Stimpy001 (#2907) üzenetére


novinyul
veterán

Mázlista :B !Fényképet kérnénk :D

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2916) Pastika


Pastika
tag

Megtaláltam :C :C :C :C

(#2917) Magnum_ válasza meroly (#2914) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bezzeg az en 3000ft-os uj hazas 6310-im nem kellett :DD meg is vette mas :D

8850-en utangyartott a haz... Oszt'? Teljesen jo.

I humbly and respectfully decline™

(#2918) SyntaxeError válasza Pastika (#2916) üzenetére


SyntaxeError
tag

Nem rossz kombó ;]
Kéne mind a 3 Cucc ;]

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#2919) meroly válasza Pastika (#2916) üzenetére


meroly
veterán

De durva.
A legjobb egyébként a 8800-hoz adott prémium szerviz szolgáltatás volt, tudjátok fel lehetett hívni egy számot és bármiben segített, mint a tudakozó plusz, meg ugye prioritást élvezett a szervízben is, vagy az mindegyikhez járt?

Saint_: nyár van, nyaralunk vazze' kell a lé, majd a télen :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#2920) Pastika válasza SyntaxeError (#2918) üzenetére


Pastika
tag

ma már nincsenek ilyen kombók :( Másrészt meg én akkor voltam fénykoromban, lehet ezért is nőtt így a szívemhez ez a telefon :)

(#2921) Pastika válasza meroly (#2919) üzenetére


Pastika
tag

:Y én erről nem tudtam. Ez olyan mint a Vertuk Concierge szolgáltatása?

(#2922) Miamiquake válasza Pastika (#2921) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Igen ez nekem is friss infó. A szerviz viszont igaz volt. :C

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#2923) Pastika válasza Miamiquake (#2922) üzenetére


Pastika
tag

Igen a szervíz nekem is megvolt. Még emlékszem, hogy szarakodtak, hogy nem magyar piacra szánt a telefon, no én meg visszamentem a nokia szervízbe a kereskedő barátommal akitől vettem, hogy akkor hogy is van ez. Persze a srác is igazolta, hogy magyar és sűrű hebegés habogás közepette átvették a telefont.

(#2924) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Üdv!

Nem vagyok gyűjtő, nem is leszek, de egy 8210-esen erősen gondolkodom hogy beszerezzek, csak úgy, de használnám is. Nézegettem, van ahol 3K-ért árulják erősen kopottan, van 4-5K-ért is megkímélt állapotban, meg láttam 22-ért is újszerű kinézettel. Ez utóbbi gondolom nem gyengén lehúzás, mert valszeg belerakta a telót egy zsírúj házba új gombokkal, amit talán én is meg tudnék csinálni, bár még életemben nem volt Nokiám biztos nem egy bonyolult feladat :D

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy milyet érdemes ebből beszerezni? Nekem karcmentes, gyönyörű kell, és nem 22K-ért hanem 10 alatt jóval meg szeretném úszni a dolgot. Az játszik, ha veszek egy ütött kopottat, ami mondjuk jól műxik, és köré házat, gombot? Gondolom nem mindegy, hogy gyári ház, vagy utángyártott bár ezeknek nem néztem még utána.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2925) csoda120


csoda120
tag

Uhhh,gyerekek nagyon pörögtök.Elég volt végigolvasni amiket írtatok.Látom megvannak az adott típus témák (8850,8800,6310,8210)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#2926) Magnum_ válasza Apollyon (#2924) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a haz lehet kopott, de a gomb maradjon jo allapotu, gyari es az antenna takaro se legyen karcos. Elolapot hatlappal 500-1000ft korul tudsz venni, teljesen jok. Tehat 5-6-7k-bol meguszhato a dolog. Javaslom a fekete szint, ami nekem volt,csak eladtam, kb 1 honapja. Tettem fel ide is kepet rola, miutan felujitottam.

I humbly and respectfully decline™

(#2927) meroly válasza Pastika (#2921) üzenetére


meroly
veterán

Félig meddig kérdés volt, meg ugyan rémlik valami de nem biztos hogy a 8800-val kapcsolatban és igen olyasmi mint a vertu fél concierge. :K
Valaki erősítsen vagy cáfoljon már meg!

Impossible is nothing

(#2928) Apollyon válasza Magnum_ (#2926) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Értem köszi:)

Találtam egy ilyet a vaterán: [link]

A hátlap egyben van az antennafedéllel, ezt hogy? Tehát akkor a hátlapot külön antennafedél nélkül nem lehet lecserélni.. Az ilyen felejtős gondolom.

Hja és nekem nem számít a magyar nyelv, inkább az angol, és ugye van olyan is amiben nincs magyar, de ugye az nem jelenti azt hogy klón? A vaterán láttam egy ilyet is, gondolom ez is ebay-es.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2929) Magnum_ válasza Apollyon (#2928) üzenetére


Magnum_
nagyúr

na, ilyet még nem láttam.. az enyémen az antenna takaró külön volt a hátlaptól, szerintem az a gyári megoldás.. keress egy olyat, ami jól működik, az antenna takaró és a bill jó állapotú, aztán vaterán meg vadászni rá 500-1000Ft-ért egy fekete elő-hátlapot :B

srácok, nem klón. iphone, stb jellegű telefonoknál vannak, 8210-et szerintem nem éri meg másolni :)

I humbly and respectfully decline™

(#2930) KSparrow válasza Apollyon (#2928) üzenetére


KSparrow
senior tag

ez nem gyári. és elég drága.
a hátlap külön van. az antenna meg a közkeret része.
én egy szem ezresből vettem, sajnálom, hogy drágább az előlap, mint amennyi volt maga a telő(pláne, hogy jó)... piacon érdemesebb figyelni.
jobb állaoptú telefonok olyan 4000 körül mennek tudtommal. vaterán meg találtam 2 gomsort, együtt kemény 200.. :Y :Y :Y :C

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#2931) Magnum_ válasza KSparrow (#2930) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én két komplett jó minöségű nem gyári házat vettem a 8210-re 700ft-ért :C

mikor jössz pécsre?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#2932) Stimpy001 válasza KSparrow (#2930) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Én piacon még sosem láttam említésre méltó telefont, lehet hogy rossz helyen keresgélek? Melyik piacokat javasoljátok pesten és környékén?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#2933) KSparrow válasza Stimpy001 (#2932) üzenetére


KSparrow
senior tag

Pecsa, mellette a csövik kinn, illetve szombaton a bosnyák mögött. (verseny utca helyett) én még a Lőrincit nézem szombatonként. írj PÜ-t, és egyeztetünk, kinézhetünk egyszer, mondjuk jövő hét? :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#2934) amanoba válasza Apollyon (#2928) üzenetére


amanoba
őstag

én ebay-en is láttam korábban 20+10dollárért szállítással, de eltűnt vmiért kicsit érdemesebb kivárni, bár tudom nehéz. :D

a piac dologhoz meg bolhapiac az ajánlott, bár nem tudom Pesten hol vannak ilyenek, Miskolcon azt tudom, hogy havonta egyszer, vasárnap szokott lenni.

DE! a legjobb ha dolgozik ismerős tőlünk nyugatabbra, és kiküldöd flohmarktra, egy egész doboznyit vehet kb 3 euróért! ;)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2935) Stimpy001 válasza KSparrow (#2933) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Jól hangzik, majd írok PÜ-t és egyeztetünk! Esetleg más is jönne aki pesti?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#2936) bepe79 válasza KSparrow (#2933) üzenetére


bepe79
addikt

Én konkrétan itt lakom Pestlőrincen a XVIII. kerületben a KISZ-en, úgyhogy érdekelne, hogy melyik az a piac, ahol szoktad látni őket. :R Hozzám közel szokott lenni egy piac szombatonként a Havannán, de az zöldség-gyümölcs-egyéb kaja piac inkább, nem ilyen jó kis kacatos sajna. :(

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2937) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Nem tudom kinek mi a tapasztalata de nekem a sima 623O jobban tetszik mint az i-s.
Az aksi jobban bírja, valahogy korrektebb és megbízhatóbb, térerőt jobban veszi.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#2938) meroly válasza SyntaxeError (#2937) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem tök ugyanaz a két ebből a szempontból teló. Legalábbi első pár töltés alapján (ugye most nekem i-s, asszonynak meg sima van). Az előző telója (3110c) 4-5 napig húzta nála, tehát nem beszél sokat (általában az enyémről szokott), a sima 6230 három napot húzta nála úgy, hogy a harmadik estére totál lemerült. Nálam ugye az i-s a normál akkuval 2 nap, talán 1,5, ahhoz viszonyítva jó. Térerő max 1 csikkal több, tegnap kerestünk a pincében valamit és ott le szokott menni a 7 pálcából 4 legalább, na nekem 5 ment le neki 4.
A fő ok egyébként hogy olyan bazi erős a kijelző világítása mindkét telóban, hogy simán tudom elemlámpának használni fehér háttérrel. Ezt kellene lejjebb venni (pl a 3110c vagy a 2330c fele ennyire volt erős) és bírná jobban az akku.
Ha valaki talál megoldást, szóljon (gondolom elég ha szoftveresen állítjuk át).

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#2939) zorzy4 válasza Stimpy001 (#2935) üzenetére


zorzy4
őstag

Á már semmi nincs ott a rendőrök teljesen felszámolták mint a, versen utcát. És ha volt is akkor is néhány alcatel meg ericsson a1018as. A kukában max ezt találni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2940) zorzy4 válasza SyntaxeError (#2937) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem is jobban tetszett, nem szélesedett ki annyira a kijelzőnél és gyorsabb is volt.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2941) meroly válasza zorzy4 (#2940) üzenetére


meroly
veterán

Mi nem szélesedett ki? Méretre tök ugyanaz, még az előlapok is passzolnak.

A menü tényleg gyorsabb, ezt elismerem.

Impossible is nothing

(#2942) Magnum_ válasza SyntaxeError (#2937) üzenetére


Magnum_
nagyúr

továbbra sem tartom retro telefonnak a 6230/i-t.. színes a kijelzője :P

I humbly and respectfully decline™

(#2943) Stimpy001 válasza zorzy4 (#2939) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Mármint melyikre gondolsz? Melyiket számolták fel?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#2944) zorzy4 válasza Stimpy001 (#2943) üzenetére


zorzy4
őstag

Ahova marcival jártunk ki, a csövik a ligetben a pecsánál. Közel lakom rendszeresen, minden nap ellenőriztem.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2945) Magnum_ válasza Stimpy001 (#2943) üzenetére


Magnum_
nagyúr

8855 megvan má'?

I humbly and respectfully decline™

(#2946) Stimpy001 válasza Magnum_ (#2945) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Ááhh, iPhone alkatrészek jöttek....annyian voltak a postán hogy elkéstem miatta a munkahelyemről. Bontom ki a csomagot, erre kijelzőkkel van tele.. :(((
Mind1, ez is fontos volt mert szétszednek az érdeklődők, de a 8855nek jobban örültem volna.
Ma korábban végzek, és ha ma jött, délután el tudok menni érte a postára...csak jönne már!!! :O

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#2947) Stimpy001 válasza zorzy4 (#2944) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

És bent a pecsában a bolhapiacon? Régebben jártam oda szinte minden hétvégén Sega/Nintendo kazettákat cserélgetni, akkor volt minden a rozsdás kulcsoktól kezdve a féllábú műanyagbabákig.
(((Marci?? melyik Marci?))))

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#2948) meroly válasza Magnum_ (#2942) üzenetére


meroly
veterán

Egyébként szerintem sem retro.
Igazából a fogalom is behatárolhatatlan, én a 2001 előtti telókat venném annak.

Ha valaki lát eladó 6650-est azonnal szóljon!

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#2949) Magnum_ válasza meroly (#2948) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én a színes kijelző korszakáig tekintem annak.

I humbly and respectfully decline™

(#2950) zorzy4 válasza Stimpy001 (#2947) üzenetére


zorzy4
őstag

Ott még van de az semmi a verse utcához képest.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.