Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12401) jzsolt79


jzsolt79
tag

Collectoros gyűjtögetésnél ha egyszer már eladtam a banyának egy full gyűjteményt, akkor utána a következő ugyan olyan full gyűjteményre is meg fogja adni ugyan azt a lóvét meg xp-t, mint elsőre?

(#12402) p a s s e r válasza jzsolt79 (#12401) üzenetére


p a s s e r
őstag

igen... sőt, egy kollekcióból egyszerre akár 10 is lehet nálad...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12403) jzsolt79 válasza p a s s e r (#12402) üzenetére


jzsolt79
tag

Nagyon jó, akkor most egy kicsit a tarott kártyákból szedem a lóvét mert a traderkedés már kicsit uncsi :)
és időarányosan jobb lóvé ez, mert a 4 tarott gyűjtemény 1000+ lóvét ad, ugyan még nem mértem le mennyi idő alatt lehet összekukázni az összeset, de tuti, hogy 7 óránál kevesebb, mert tradernél 1000 dolcsihoz 2 kör kell, ami kb ennyi idő.

(#12404) p a s s e r válasza jzsolt79 (#12403) üzenetére


p a s s e r
őstag

collectorkodásból 4 óra alatt is sokkal többet ki lehet hozni, mint 1000 dollár... és ha rám hallgatsz, ne koncentrálj nagyon egy szakmára, mert hamar kiég... én dolgoztatom crippset és marcel-t is folyamatosan, ez az alap... cripps-el csak távolra viszek ki, és a moonshine főzdében is csak a legdrágábbakat főzetem, ami nekem wild creek és spiced island, erős főzetből... ehhez be kell gyűjteni a napi 3 db creek plumot és a napi 1 db karibi rumot, illetve crippsnek vadászgatni, amit menet közben is lehet... mindemellet letolom a napi role küldetéseket és a többi időben collectorkodom, porszívózom a térképet... ez tök jó szvsz, mert laza kirándulgatás, ami közben lehet vadászni, szekérre dobálni és ha kell, elugrani tölteni, kiszállítani... ja és a világot is kiismered közben a jól járható útvonalakkal, rövidítésekkel együt... viszont én nem válogatok... kinézek egy jó útvonalat és végigmegyek, mindent begyűjtve... sok pénz van a kismillió tárgyból, amiből sok van és kénytelen az ember külön eladogatni (r* bele is szokott fagyni egy ponton túl az eladogatásba, mert besokall...) ha egy tárgyból 7 db-nál több van, akkor eladom a plusszt, hogy legyen hely az újaknak...


szóval ez így kb. 4-5 óra játékkal nálam, nem rohanósan:
- 1 trader szekér kiszállítás meszire
- 3-4 moonshine kiszállítás
- átlagosan napi tíz teljes kollekció
- kb. 1000 dollárnyi egyéb eladott gyűjthető
- napi role küldetések kivégzése
- és ami szembejön... 2-3 legendás, útzárak, stb...

add össze... ja és az xp-t is keményen pörgeti a collector...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12405) Đusty válasza p a s s e r (#12404) üzenetére


Đusty
addikt

:Y

(#12406) Mike válasza jzsolt79 (#12401) üzenetére


Mike
veterán

persze. csak most van rá bónusz, szóval kevesebbet fogsz kapni. de van rá award. én pl. még a régi rendszerben 61 coin kollekciót adtam fel postán. az új szisztéma bevezetése óta 1-et, azt is csak azért mert a Rockstar adott ajándékba pár coint. úgyhogy most azt fogom csinálni, hogy szépen összegyűjtök mindből 10-et (kivéve azt az egyet amit nem ad) és utána írok egy ticketet hogy ez igy teljesen inkorrekt. ja és a feedbackbe azt, hogy lehessen saját lovat szőrén ülni, már rég írtam nekik emiatt :D

[ Szerkesztve ]

(#12407) Mike válasza jzsolt79 (#12403) üzenetére


Mike
veterán

azt tudom mondani, hogy 1 coin túra, gyorsutazás nélkül, fejből, kb 55 perc, és 540 dolcsit ad
az más kérdés, hogy amióta random mit túrsz ki a földből egyszerűen képtelenség egy set-et összeszedni (régen 1 nap, 1 set)

[ Szerkesztve ]

(#12408) Mike válasza p a s s e r (#12404) üzenetére


Mike
veterán

nem, ne haragudj, amit te csinálsz az nem laza kirándulgatás. :D
laza az, ha megcsinálsz pár napit, esetleg ha eszedbe jut moonshine, meg elmész trade routra, és ugyan minden nap játszol 2-3 órát, hetente jó ha kiviszel egy trader szekeret. én ezt csináltam és mégis van 1400 aranyam és 50k-m, 10 lovam, rengeteg ruhám és midnenfllek vakcom amit nem is hazsnálok. na ez laza. És azért ennyi, és nem mondjuk 3000 meg 200k mert ezt sincs mire elkölteni, akkor meg minek. :D

most látom a kis táblázatot, na ezt én is összeszedem :)
szóval ez így kb. 4-5 óra játékkal nálam, nem rohanósan:
- 1 trader szekér kiszállítás meszire
- 3-4 moonshine kiszállítás
- átlagosan napi tíz teljes kollekció
- kb. 1000 dollárnyi egyéb eladott gyűjthető
- napi role küldetések kivégzése
- és ami szembejön... 2-3 legendás, útzárak, stb...

add össze... ja és az xp-t is keményen pörgeti a collector...

Hát izé... nálam ez ugyanennyi idő alatt inkább így néz ki, azért az évi 1000 óra nekem is megvan
- 1 trader szekér kiszállítása, de hetente
- moonshine-t jó ideje nem vittem mert unom végighallgatni meg bugos
- néha ha van kedvem 1-2 kollekció összeszedegtése
- mit adsz el ami gyűjthető?
- azokat a napikat csinálom meg amihez kedvem van, amióta a 427 napos streakemet resetelték, egyikhez sincs kedvem :D
- és ami szembe jön: na ez nálam is, de legendással nem szarakodok
- nem írtad, de én nem showdown-ozok, mint mások

ja és 395-ös szintű vagyok (talán pont azért mert nem csinálok semmit) tehát az xp sem érdekel, az is minek :D

(megjegyzés: a csajszira ez nem igaz, de neki még rengeteg dolgot meg kell vegyek, igaz az már alapvetően csak pimpelés)

[ Szerkesztve ]

(#12409) jzsolt79 válasza Mike (#12406) üzenetére


jzsolt79
tag

nekem most a fossiliákkal van ez, hogy tegnap a 20 helyszínből kaptam 11 különbözőt, ma meg megint végigmentem eddig kb 13-at és csak 1 újat kaptam, szóval ez is elakadni látszik

(#12410) p a s s e r válasza Mike (#12408) üzenetére


p a s s e r
őstag

nekem laza, rohanásmentes... sokszor még a vágtát is betiltom magamnak 1-1 napra... :)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12411) p a s s e r válasza jzsolt79 (#12409) üzenetére


p a s s e r
őstag

ne add fel, csináld meg holnap is és holnap után is... el fog jönni a nap, amikor dőlni fog a hiányzó... ezért mondtam, hogy napi 10 szett jön össze átlagban, mert van nap, amikor csak 1-2 jön ki, de volt, hogy 36...

Mike: tegnap volt coin szettem, és alig egy hete is...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12412) Mike válasza p a s s e r (#12411) üzenetére


Mike
veterán

más elképzelésünk van a laza játékról, azt hiszem :D

egyszer adtam el 40 felett, de akkor azt majd egy hétig gyűjtöttem, az egyik battle pass előtt, na annál unalmasabb bp-m még sosem volt, soha többé nem csinálok ilyet
mennyi zséd van, hányas szintű vagy?

[ Szerkesztve ]

(#12413) p a s s e r válasza Mike (#12412) üzenetére


p a s s e r
őstag

sok időm van... semmi mást nem várok, csakhogy lazán elszórakozgassak pár órát, hogy teljen az idő... 4-5 óra jut rá minden nap, most mit csináljak? teszek-veszek, gyűjtögetek... nincs cél, csak a szórakozás... meg azt ne felejtsük el, hogy én nagyon bénán lövök, szóval valamivel el kell lennem (nem, nem showdownozok, meg ilyenek)...

nekem egy kulcs van: vegyesen, azaz mindent csinálni, amihez kedvem van, de egyszerre, párhuzamosan... így megy az idő, és jól is telik...

170ezer dollár kb... 330 és napi két szint lépés az átlag mostanában, néha három... itt 17000 xp körül van egy szint...

amúgy ja, jót hőbörögtünk itt a napi küldetések elcseszésénél, de valamiért mégis csinálgatom azokat is (role-os)... :) koppkoppkyle néven nyilvános social clubon a profilom...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12414) jzsolt79 válasza p a s s e r (#12411) üzenetére


jzsolt79
tag

na, hát 20-ból 2 új... 1 szett kész, másik kettőből 1-1 hiányzik. Amúgy nem vagyok egy türelmes ember ám :D mondjuk meló közben 2 telefon közt ellovagolgatok, úgyis a legtöbb hely pont fent van északon a hóban azt meg imádom :)

(#12415) Mike válasza p a s s e r (#12413) üzenetére


Mike
veterán

egyet szögezzünk le, nincs bajom azzal amit csinálsz, mert mindenki úgy játszik ahogy neki tetszik

nekem kell valami cél, ezért is kezdtem másik karaktert, bár már erősen gondolkodtam rajta, hogy le kéne váljak a programról, mert azért 2 éven át minden nap beléptem, és ez már túlzás
ám most az új karival még mindig tetszik a játék, és ugyan én nem csinálok ennyi mindent, de azért jól elvagyok

(#12416) p a s s e r válasza Mike (#12415) üzenetére


p a s s e r
őstag

nem feltételeztem, már figyellek egy ideje... :) és így van, ennyi... ráfüggtem én is, de most belefér...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12417) jzsolt79 válasza Plata (#12400) üzenetére


jzsolt79
tag

ez tényleg jó, működik a technika :D

(#12418) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Magyar fordítás készül vagy esetleg van belőle elérhető verzió? :F

TDI POWER

(#12419) jzsolt79


jzsolt79
tag

Most nekem a gyors utazás mitől lett ingyenes? Akció van vagy mert elkezdtem collectorozni, mert azóta van így... és ha a collectorozás miatt van, akkor így is marad?

(#12420) #21346560 válasza jzsolt79 (#12419) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem is az...

(#12421) Plata válasza jzsolt79 (#12419) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is ingyenes.

(#12422) negyven2 válasza jzsolt79 (#12419) üzenetére


negyven2
veterán

Ezen az event héten ingyenes a gyorsutazás...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12423) #81556480 válasza negyven2 (#12422) üzenetére


#81556480
törölt tag

én már nem is írok inkább :O :DDD

nem játszottam mostanában, gondolom ingame is ugyanúgy kiírja mint szokta

(#12424) Mike válasza jzsolt79 (#12419) üzenetére


Mike
veterán

piros menü, benefits. ott írja éppen milyen akciók vannak

(#12425) bendegruz válasza Süni 1985 F (#12418) üzenetére


bendegruz
őstag

Hát a gta 5 sincs lefordítva rendesen a mai napig… szóval nem tartom valószínűnek.

Asus Rog Strix Scar III

(#12426) sormo


sormo
tag

Egy ideje be se léptem. Meg csinálták a hangot?
Eddig max hangerőn alig hallottam ha nem raktam fel a gépházban külön, most meg fél hangerőn ordít.

(#12427) Plata válasza sormo (#12426) üzenetére


Plata
félisten

Igen most jó.

(#12428) jzsolt79 válasza #81556480 (#12423) üzenetére


jzsolt79
tag

...

Nem szoktam a Rockstar oldalain híreket olvasni, ami infóm van az játékon belülről van...az meg ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#12429) #81556480 válasza jzsolt79 (#12428) üzenetére


#81556480
törölt tag

játékban

(#12430) jzsolt79 válasza #81556480 (#12429) üzenetére


jzsolt79
tag

Hú, nyertél, lenyomtál egy újoncot, gondolom ez így kielégítőbb volt neked, mint simán annyit beírni, hogy akció van :)

(#12431) #81556480 válasza jzsolt79 (#12430) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem neked szólt konkrétan, meg vehetted volna segítségnek is, mert most már legalább tudod. sokszor le lett már írva hogy hol lehet megnézni mi az akció. most is, előttem is írták. érdemes a keddi váltás után végig nézegetni, mert sokat lehet spórolni ha az akciókat kihasználva vásárol az ember

[ Szerkesztve ]

(#12432) jzsolt79 válasza Mike (#12424) üzenetére


jzsolt79
tag

Neked és a többieknek, akiknek lehülyézés nélkül sikerült segíteni, köszi a választ!

(#12433) #81556480 válasza jzsolt79 (#12432) üzenetére


#81556480
törölt tag

valójában csak én mutattam meg neked pontosan hogy hol lehet in-game megnézni, szóval szívesen :DDD ;]

(#12434) Mike válasza #81556480 (#12433) üzenetére


Mike
veterán

nem kell ennyire szájba rágni. ha maga találja meg, jobban megjegyzi

(#12435) arcitec válasza Mike (#12434) üzenetére


arcitec
addikt

A stílus az lehet nem kedveskedő, de legalább megmutattta,tehát a jószándék benne van és ez a lényeg. Ha meg fel van dobva a labda és leüti valaki, hááát azt nem mindig lehet kihagyni. Kell néha kis fanyar irónia is .. (helyén kell kezelni) . ;)

[ Szerkesztve ]

(#12436) sormo válasza jzsolt79 (#12430) üzenetére


sormo
tag

Szerintem ha segítséget kérsz, mert magadtól lusta vagy utána nézni a neten és más veszi a fáradságot, hogy írjon, akkor nehogymár neked álljon feljebb!!!

(#12437) #81556480 válasza sormo (#12436) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem baj, az én stílusom is problémás, elhiszem ha néha kiborító ;]

(#12438) bendegruz


bendegruz
őstag

Rendezzetek le a problematokat a vadnyugaton inkább :))
Lassan meglesz az 1000 órám a játékban, majd készítek egy összefoglalót az eredményekről :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12439) sormo


sormo
tag

Rohadt unalmas, hogy a ló miatt halok meg mindig mert ledobál kritikus helyzetekben.
A lelövés nem jön be mert nem lehet erre behúztam neki, mire megharagudott és fejberúgott.
Így is meghaltam de változatos legalább...

(#12440) p a s s e r válasza sormo (#12439) üzenetére


p a s s e r
őstag

nekem összvissz két lovam van, az egyik (kladrubber) egy rinyagép, a másik (magyar) viszont jóval stabilabb stresszhelyzetekben... próbálj meg egy war lovat, hátha bejön...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12441) sormo válasza p a s s e r (#12440) üzenetére


sormo
tag

Van 9 mindet kipróbáltam most breton van a bountys.
Amúgy meg ha elmegyek csinálni egy story mission-t mindegy milyen lovam aktív csakis a gipsy cob-ot rakja be.
Nem tudok mást hívni pedig már a nyerget is levettem róla de ugyanazt adja már 2 hónapja.Valami bug?

(#12442) Mike válasza sormo (#12441) üzenetére


Mike
veterán

Nem bug. Opcióként állítható

(#12443) sormo válasza Mike (#12442) üzenetére


sormo
tag

hol állítod be? Mert előtte azt a lovat adta amivel épp mentem.

(#12444) Mike válasza sormo (#12443) üzenetére


Mike
veterán

online option vagy a stable, de inkább utóbbi

amőgy minden ló fél a kigyóktól, aligátortól, farkastól, pumától, aztán van ami ledob van ami nem. pl. volt olyan turkomanom, ami nem félt az aligátoroktól, de olyan is amelyik igen.

(#12445) arcitec válasza sormo (#12443) üzenetére


arcitec
addikt

Magyarul bemész az istállóba, ott felveszed azt a lovat amit szeretnél és azzal kijössz,akkor onnantól mindig azt a lovat kapod... ;)

(#12446) sormo válasza arcitec (#12445) üzenetére


sormo
tag

Ez így lenne logikus az a bajom, hogy nem így van.
Már a nyerget is levettem arról, hogy ne azt rakja be de így is.
Még egy másikat is ad mission-ben csak azt nem ami aktív de mikor kilépek a világban már megint a rendes ló van...
[link]

(#12447) JohnieWker


JohnieWker
friss újonc

Sziasztok!
Érdemes még az outlaw pass 4-et megvenni. Azt írja 15-ig még lehet. De mi lesz utána? 15 után már nem tudom a rewardokat összeszedni? Bukom a 40 aranyat? Vagy ez utána is működik? Addig amíg meg nem jön az 5-ös pass? Hogy működik ez a gyakorlatban?

(#12448) sormo válasza JohnieWker (#12447) üzenetére


sormo
tag

ha nem veszed meg lemaradsz, utólag már nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12449) negyven2 válasza sormo (#12446) üzenetére


negyven2
veterán

Free Roam Menu (ez kontrolleren a D-Pad balra, vagy PC-n az M betű), ott a Stables menü pont, azon belül pedig Horses-->Specialty. Ezen belül pedig ki lehet választani, hogy milyen lovat akarsz használni Race, Story Mission, Competitive, Free Roam-ban.

JohnieWker: Ez egy Battle Pass. Vagyis ha lejár az idő akkor már ne lehet megszerezni a benne lévő dolgokat (így a visszajáró aranyat se). Ugyan-úgy az ingyenes Wheeler Rrawson & Co. Club, se. Amit addig megszereztél az megmarad (a kapott kuponoknak van lejárati ideje, de ezt írja).

Amúgy ha már megvan a Wheeler Rrawson & Co. Club 100-as szintre akkor meg is vehet, hiszen 30 arany egyből vissza is jön. (Club Rewads-ban mekkora vagy?)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12450) arcitec válasza sormo (#12446) üzenetére


arcitec
addikt

Szerintem nem jól csinálod. Tehát először az aktívat le kell adnod az istállóba >> "STABLE F". Majd rámész arra amelyiket szeretnéd és >> "MAKE ACTIVE F". De előbb inaktíválnod kell az épp használatosat... Ha tévedtem elnézést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.