Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) sormo válasza Plata (#12295) üzenetére


sormo
tag

Nekem se tetszik a Gus féle cucc nem is vettem egyet sem.
Viszont vannak ruhák amik csak néha jönnek a boltba pl a gator hat, winter shotgun coat.
A kalap pár napja volt megvettem minden színt mert csak piros meg fekete volt, de a kabátot nem adja.
Mitől függ, hogy mikor mi van?

(#12302) Mike válasza sormo (#12301) üzenetére


Mike
veterán

Rockstar kegyétől

(#12303) Plata válasza Mike (#12296) üzenetére


Plata
félisten

Az biztos hogy mindenkinek más tetszik.
De Rdr-ben a legtöbb kabát bénån áll a karin.
Vagy lovaglåskor csinál furåkat vagy harcban ami azért zavaró.
Nekem volt hogy a hosszú kabát harcban olyanokat művelt hogy nem tudtam figyelni lövöldözésre mert a kabát bugja viccesebb volt. :D
Volt hogy eladásnál a videóban a karim feje felett lengedezett mint egy zászló.
Nem igaz hogy GTA-ban meg tudták csinálni itt nem.
Gta-ban is érdekel hogy néz ki a karim.
Van is 20 mentett outfitje.
Meg sokezer ruhája.
Sajnos RDR-ben a legtöbb ruha úgy áll a karimon mint tehėnen a gatya.
Arról nem is beszélve hogy az RDR-ben a táj és egyebek gyönyörűek,kari meg elég izé.
GTA karakterhez képest nincs sehol.
De megkockáztatom hogy az ezeréves MMO-ban is szebb a karim.
Legalåbb is az új recruit eventes karim szerintem jobban néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#12304) jzsolt79


jzsolt79
tag

Nekem pl az rohadtul nem tetszik, hogy most is percekig sehol nincs a táborom... mikor valahol megjelenik, félúton odafele megint eltűnik és átkerül máshova... ez így elég nevetséges, francnak nem lehet egy fixx helyre tenni a tábort? akkor legalább tudom, hogy majd ott egyszer megjelenik... ez így alapvetően van elbva...

(#12305) Plata válasza jzsolt79 (#12304) üzenetére


Plata
félisten

Ez a tåbor bug a megjelenés ôta rossz.

[ Szerkesztve ]

(#12306) jzsolt79 válasza Plata (#12305) üzenetére


jzsolt79
tag

De úgy látom túl sok vizet nem mozgattak meg azért, hogy rendbe tegyék...
De még ha csak 1x csinálná, de most megcsinálta egymás után 4 perc alatt 3x... miközben egy retkes kost vonszoltam magam után lasszóval a porban és már meg akartam szabadulni tőle :D

[ Szerkesztve ]

(#12307) Plata válasza jzsolt79 (#12306) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,nekem is rengetegszer meg keserítette az életem,az még durvább amikor a tábor úgy be bugol hogy kettészakad,az egyik vége itt a másik meg a térkép másik végén és akármelyik végére mész elugrik onnan,le sem lehet újra tenni,csak sessiont váltani és várnia a csodát,hátha megjavul.

(#12308) sormo válasza jzsolt79 (#12304) üzenetére


sormo
tag

Ha megveszed a legdrágább tábort akkor nem csinálja ezt, csak naponta vagy hosszabb idő múlva de nekem ha egész nap játszok már nem pakolja el.

(#12309) Mike válasza Plata (#12303) üzenetére


Mike
veterán

a csajszim egész jó lett, nézd meg az utolsó videóimat

(#12310) Mike válasza Plata (#12307) üzenetére


Mike
veterán

ilyen azért konzolon nincs. de pakolgatni azt szereti

(#12311) Plata válasza Mike (#12309) üzenetére


Plata
félisten

Megnézem,de légyszi linkeld be megint a csatornád,akár privátba is,mert tényleg elfelejtettem. :B

#12310Mike
A szétszakított tábor rohadt vicces.
A térképen ahol a táborod volt ott a jele,meg a térkép másik felén még egy tábor jel.
Ha oda mész a táborhoz,akkor látni fogod hogy a tábor fele megvan,használni nem lehet,csak ott vannak a tábori felszerelések.De csak az egyik fele.Kondér,sátor,Crisp táblája.Ha elmész a másik feléhez ott meg csak távolról van ott,ha közel mész eltűnik és a térkép egy másik pontján lesz. :D
Nem biztos hogy session váltás megoldja.

(#12312) jzsolt79


jzsolt79
tag

Ezt meg mi lelte? Leterítettem, mire odaértem ennyi maradt belőle :D
biztos valami napkitörés az oka :)

(#12313) Plata válasza jzsolt79 (#12312) üzenetére


Plata
félisten

Ez mi a túró akar lenni? :D

(#12314) jzsolt79 válasza Plata (#12313) üzenetére


jzsolt79
tag

valami antilop féle volt, amíg még volt materializált alakja :D

(#12315) Plata válasza jzsolt79 (#12314) üzenetére


Plata
félisten

Nem,szerintem itt más történt,le lőttél egy Jedi-t. :P
Azok felszívódnak ha meghalnak. ;)
Lehet épp meditált. :DD

[ Szerkesztve ]

(#12316) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Skacok, ti hogyan vadásztok le annyi legendás állatot? Harriet küldetése közben ölitek meg és nyúzzátok le? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12317) Đusty válasza CactuS (#12316) üzenetére


Đusty
addikt

Én igen.
Banded gator, 3 perc, inahme elk 5, payta bison 8, sahdow buck 8-10 de utóbbi jobban megéri mert sok fér a kocsira. Hosszabbakat nem is csinálok, van köztük jónéhány szívás is. Szerintem ezeket éri meg. Esetleg ruddy mouse kinek mi jön be. Ha esetleg közben utamba kerül valami akkor az.

[ Szerkesztve ]

(#12318) Mike válasza Plata (#12311) üzenetére


Mike
veterán

tessék [link]
azóta megváltoztattam a haját, majd teszek fel olyat, amin jobban látszik, van egy csomó anyagom csak meg kéne vágni

(#12319) Mike válasza jzsolt79 (#12312) üzenetére


Mike
veterán

ott van az csak elsüllyedt a sárban

(#12320) Mike válasza CactuS (#12316) üzenetére


Mike
veterán

én csak amit találok. egyébként is inkább a seteket gyűjtöm, az számomra érdekesebb. ám hétvégén meglett a naturalist 20, most már nem kell a csajjal szenvedni. (volt amikor egymás után is lefújt, pedig még dögöket sem dobáltam le elé mint a sráccal)

(#12321) p a s s e r válasza Mike (#12320) üzenetére


p a s s e r
őstag

dupla moonshine van? nem is tudtam...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12322) negyven2 válasza p a s s e r (#12321) üzenetére


negyven2
veterán

Nem, csak 50%-al többért lehet eladnia héten. A Fetured Series-re van most dupla $/XP (amiben a héten Target Race, Open Target Race és a Plunder van). De majd du. 4-5 környékéén jöhet a newswire.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12323) negyven2 válasza jzsolt79 (#12304) üzenetére


negyven2
veterán

A tábor azért "vándorol", tűnik el időről időre mert ilyenkor vált a session-t a játék a hattérben. Itt ugyanis networking szempontból ilyen dinamikus megoldás van. Vagyis az van, hogy ha pl. nem megfelelőnek tarja számodra kapcsolódásilag az adott lobby-t, vagy már túl kevesen vagytok akkor fog téged, vagy a Posse-t (esetleg a környező játékosokat) összevonni másik lobby-val. Ilyenkor viszont újra le kell tenni tábort 0-ról, mert mi van ha az új helyszínen, ahová érkezel, már másik játékosnak ott a tábora, esetleg pont ott tartózkodik valaki.
Így ilyenkor (amikor a session váltás van) egy időre eltűnik a tábor a térképről (és a Moonshine is), és a hátterében a rendszer megnézni, hogy hova tegye le a tábort (alapvetően azt nézi meg, hogy le tudja-e tenni oda ahol volt, ha nem akkor annak a közelébe, ha azt se akkor a legközelebbi régióba). Nekem pl. Great Plains-es táborhelyek esetében szokott olyan elfordulni, hogy nem tudja, ilyenkor (vagy játék belépéskor) letenni a tábort és vagy másik helyre teszi le, vagy csak simán nem teszi le.

Amúgy tábort akkor nem teszi, ha a te vagy egy posse tagod a közelébe vagy (még látszik Cripps kis jelölése a minimappon). Ugyan ez igaz vonat esetében is (persze ha elmentek a vonattól akkor a tábort már elpakolhatja ilyenkor).

Nagy tábor esetében pedig az ritkább a ilyen átpakolás (maga az átpakolás megvan, csak szinte mindig ugyan ott marad), mert táborhely szempontjából máshol helyezkedik el, mint a kis tábor (mindkét fajta táborhelynek külön vannak a térképen fenntartott fix helyei, ahová le lehet őket tenni).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12324) p a s s e r válasza negyven2 (#12322) üzenetére


p a s s e r
őstag

1800+ xp az dupla, ha jól emlékszem a rendes értékre... pénzben másfélszeres, az tény...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12325) jzsolt79 válasza negyven2 (#12323) üzenetére


jzsolt79
tag

Én ezt értem amit mondasz, de ez ettől még fos így. Ha fixen ki lehetne jelölni egy pontot, ahogy pl fallout76-ban is van, akkor sokkal kisebb lenne az esély, hogy olyan sessionbe próbál tenni, ahol már van egy tábor adott helyen, hiszen így a tartományonkénti 6-7 fix tábor pont gyakorlatilag akár több ezresre is nőhet, mert hát ugye adott tartományba elég kicsire csökkenne az azonos kijelölés esélye, magyarul kicsi az esély, hogy 2 különböző user nagyjából tök ugyan oda jelölje ki a tábora helyét és csak akkor kellene másik sessionbe pakolnia emiatt, ha adott ponton már van egy tábor.

Egyébként a network error üzenetet nagyjából 3 percenként felokádja a bal felső sarokra :)

[ Szerkesztve ]

(#12326) negyven2


negyven2
veterán

A Red Dead Online és a GTA Online is nagyon kényes arra ha nem Open a NAT Type-od (publikus IP címed).

Ezen felül (tehát open NAT mellett), érdemes még ezeket megnézni.

Nálam ilyen hibákat akkor írt ki amikor köhögött az interneten szolgáltassom.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12327) bendegruz


bendegruz
őstag

Ha elkezdem újra a storyt akkor ugrik a 100%?
Szeretném újra végigvinni.:)

Legendas meg mindig vatatlanul feltűnik itt-ott..
Szóval nem csak herriettnél indítható… ráadásul nála meg is kell nyuzni a küldetés végén…

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#12328) sormo


sormo
tag

Egy hete játszok megint a division 2-vel addig ezzel nem, de 2 napja megint olyan furcsa a varrógép után az egyes lövések...

(#12329) homerhamm válasza Plata (#12315) üzenetére


homerhamm
addikt

Megtaláltam az elveszett nadrágod. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12330) Plata válasza homerhamm (#12329) üzenetére


Plata
félisten

Ciki de nem kell.
Jelenleg jobban le foglal egy másik játék. :DDD
Na és ott épp orion karival játszom,mert cuki.
Neki meg nem kell ruha,az ő egyenruhája egy szandál,egy öv meg egy köldök piercing. :D

Egyébként hogy néz ki?
Lőhetnél már egy képet.
Vagy a boltost. :DD

(#12331) #21346560


#21346560
törölt tag

Üdv!
Nálam van a baj? 2 napja nem tudok bejelentkezni a Rockstar Game Services-be! :U

(#12332) sormo válasza #21346560 (#12331) üzenetére


sormo
tag

nálad

(#12333) Mike válasza jzsolt79 (#12325) üzenetére


Mike
veterán

az sem jó ha ott éppen user van, az meg simán előfordulhat
fix táborhely nem lehetséges a nyitott világban (vannak esetek amikor nem lehetséges, tehát nem lehetséges)
max ha az a prioritás, hogy úgy válogatja össze a usereket hogy azok ne zavarják egymást
a farmmal ugyanez a baj. hová teszed le? mindenkinek ott lesz farmja? vagy betölt egy másik világot, de ott hogy korlátozod hogy ne tudj róla elmenni? keritéssel?
mondjuk nem hülyeség

(#12334) Mike válasza Plata (#12330) üzenetére


Mike
veterán

és van heréje? ami mozog hőmérséklet hatására? naugye :D

(#12335) Plata válasza Mike (#12334) üzenetére


Plata
félisten

Gondolkozz.Csaj karinak? :D

(#12336) Mike válasza Plata (#12335) üzenetére


Mike
veterán

azt nem írtad hogy csaj, csak hogy meztelen

(#12337) Plata válasza Mike (#12336) üzenetére


Plata
félisten

Orion leányzó,kell a ráknak orion pasi kari.
Igazából nem az,csak poén volt. :D
Lehetne olyan ruhája is,de nekem jobban tetszik full Elite Honor Guard egyenruhában.
Orion NPC-k nem sok ruhát viselnek a városban vagy egyéb helyeken,de szerintem aranyos az elite páncél női változatában.A négy orion szintén csaj tisztje meg Hét kilenced Picard sorozat beli ruhájában feszít.Csak kegészítőként nekik van egy szíp nagy bicskájuk,mégis csak a klingon oldalt erősítik.

(#12338) jzsolt79 válasza negyven2 (#12326) üzenetére


jzsolt79
tag

Na ezzel már tudok kezdeni valamit, köszi az infót! :)

(#12339) jzsolt79 válasza Mike (#12333) üzenetére


jzsolt79
tag

Hát úgy sincs más választásom, mint hozzászokni. De legalább most már remélhetőleg kicsit jobb lesz a helyzet, ha negyven2 kolléga infója alapján megnyitogatom a szükséges portokat, kíváncsi vagyok mennyit fog segíteni, hoy legalább network errorok miatt ne rángasson ide oda félóránként.

(#12340) negyven2 válasza jzsolt79 (#12339) üzenetére


negyven2
veterán

Az baj (erre részben már utáltam), hogy ha a szolgáltatód NAT-olt IP-t add (privát belső IP), akkor sajnos ez a hiba fent maradhat.

Nekem publikus IP-m van, és bár DMZ-ben van az Xbox, de azért kinyitottam neki mert minden portot. Így is vannak ilyen csatlakozási hibák, de az inkább már szolgáltató felőli hiba (vagy Rockstar, de akkor az globális hiba).

Múltkor is volt vagy másfél napig olyan hiba, hogy olyan 3-4 percenként, pár mp-re lement a kapott sávszélesség 1-2 Kbps-re, és akkor nekem is dobálta a network error hibák (játékokból nem dobott ki csak folyamatosan session-t váltott).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12341) bendegruz válasza negyven2 (#12340) üzenetére


bendegruz
őstag

A digi szokása nat-olni az ipcimeket.
Ilyenkor be kell telefonálni hogy állítsák át.

Asus Rog Strix Scar III

(#12342) jzsolt79 válasza negyven2 (#12340) üzenetére


jzsolt79
tag

Hát egyelőre átirányítás után egy port checker az adott portokon az udp-t nyitottnak látja, úgyhogy fél órán belül kiderül, 10 perce ültem le a gép elé, elsőnek megpróbáltam egy race-hez csatlakozni, az eddig még egyetlen egyszer sem sikerült, mindig a fullképernyős kapcsolati hibával elokádta magát, na abba most elsőre sikerült belépni és eddig még bal felső network errort se dobott

(#12343) jzsolt79 válasza negyven2 (#12340) üzenetére


jzsolt79
tag

Úgy tűnik megoldottad a problémámat, köszönöm :D
egyetlen network error se volt 1 óra alatt, úgyhogy ez így most fasza, ha valamiért megint elkezd szarakodni, akkor tudom, hogy az internet kapcsolat hiba miatt lesz.

Mivel jövök neked? :D

(#12344) jzsolt79


jzsolt79
tag

Megjött a controller... de nekem ugyan se nem lockol célpontot se nem követ, nem csinál ez semmit pedig itt már a létező összes variációt kipróbáltam... normal, wide, narrow, erősen gyengén... mit cseszek el?

(#12345) sormo válasza jzsolt79 (#12344) üzenetére


sormo
tag

Állítsd maxra mindet.
Az LT-vel célozz rá és tartsd RT meg durr.
De a cél közelébe kell vagy pont rácélozni mert méterekről nem fog magától ráálni.

(#12346) jzsolt79 válasza sormo (#12345) üzenetére


jzsolt79
tag

aha, ok, szóval távcsöves célzásnál nem működik... hát ez valahogy kimaradt mindenhonnan :D

(#12347) sormo válasza jzsolt79 (#12346) üzenetére


sormo
tag

Távcsövesnél minek? Ott egyszerű, fut 10 métert az neked fél centi az egérrel.

(#12348) jzsolt79 válasza sormo (#12347) üzenetére


jzsolt79
tag

nem ismered a képességeimet :D

na de mindegy is, igazából az állatokat lesokkolós dolog miatt volt ez érdekes, amikor 8-10 skulót bele kell pumpálni, hogy történjen valami

amúgy jó lesz ez csak hozzá kell szokni ehhez a vacakhoz, életemben először fogok kontrollert :D

[ Szerkesztve ]

(#12349) p a s s e r


p a s s e r
őstag

és még mindig mutat újat... :)

- gondolom, csak én nem vettem észre, hogy vannak rival collector npc-k, akiktől lehet gyűjthető dolgokat lootolni...
- ma belémcsapott a villám... nem haltam meg, de k. jól nézett ki... tüzijáték belülről...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12350) morgovas válasza p a s s e r (#12349) üzenetére


morgovas
kezdő

Rival collector: az csak a Salvage-en van, nem? Mert en csak ott talalkoztam ilyennel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.