Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Plata válasza RobbyJr (#4000) üzenetére


Plata
félisten

Öhöm.
Sőt,néha még direkt tájszólásban is írok. :P

(#4002) RobbyJr válasza Plata (#4001) üzenetére


RobbyJr
őstag

Jó már neked akkor. ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#4003) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

Valaki aki régebi játékos..

meg tudja mondani, hogy ha Statban a Collectoros legjobb ló ugynaaz mint a Fox Trotter, akkor gyakorlatilag nem érdemes a Fox-ot megvenni, ha már a kolllektoros megvan?
Mert keresem mi lenne a következő jó választás, de csak az Arabiait látom ami jobb 70X szinten.
jól látom?

THX

(#4004) mrgregoryan válasza Plata (#4001) üzenetére


mrgregoryan
tag

Akkor te már megboldogultál..

(#4005) negyven2 válasza Plata (#3999) üzenetére


negyven2
veterán

Red Dead Online Event Schedule

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#4006) Plata válasza negyven2 (#4005) üzenetére


Plata
félisten

Köszi,ez klassz,úgy látom vasutas este 10-kor lesz,na akkor felmegyek.
Bár lehet ez a vasutas nem ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#4007) #81556480


#81556480
törölt tag

Van már arra megfejtés néha miért tölti újra a 3gb updatet, de csak az utolsó pár száz megát ?

(#4008) Puma K válasza #81556480 (#4007) üzenetére


Puma K
veterán

RS kliens sajátosság. Ugyan ezt csinálta a GTA-nál is...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4009) Plata válasza negyven2 (#4005) üzenetére


Plata
félisten

Közben rájöttem,az event amit keresek az a trade route.
Railroad baron az pvp,a trade route az amiben meg kell védeni játékosokkal együtt a vonatot rengeteg NPC-től,egyre nehezebb lesz és többen jönnek,kíváncsi lennék hány szintig lehet eljutni,bár mondjuk szerintem hamarabb el fogy a lőszer.

(#4010) negyven2 válasza Plata (#4009) üzenetére


negyven2
veterán

3 megálló (kör) van. Minden megálló után maximum 6 áru, összesen tehát 18 árut lehet szerezni. Bár egy életed van, de ha meghalsz és nem lépsz ki, csak a végén akkor te is megkapod az összes épen maradt árút.
Még ha első vagy a listán akkor még aránylag sok XP+pénz.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#4011) negyven2


negyven2
veterán

Újabb javítás érkezett a játékhoz. Ezek lettek javítva

[December 2, 2019] General / Miscellaneous – PC

- Improvements to fix an issue that resulted in a crash when running out of memory
Any users experiencing memory-related error messages should check their virtual memory settings are correct by following the instructions on this support article
https://support.rockstargames.com/articles/360038178954/
- Improvements to fix an issue that resulted in potential save corruption and permanent loss of progress if the player was signed out of their Social Club account while in Story Mode
- Improvements to fix an issue that resulted in partial lighting of hair/fur when the Resolution Scale graphical setting was set to higher than the native resolution
- Improvements to fix an issue that resulted in a crash when entering the Landing Page during game startup
- Improvements to fix an issue that resulted in a crash during initial startup for some specific hardware configurations
- Improvements to fix an issue that resulted in random crashes during gameplay on systems using a Nvidia GTX 970 graphics card
- Improvements to fix an issue that resulted in a crash when starting the Benchmark Tool on low-end systems
- Improvements to fix an issue that resulted in instability on some systems running Windows 10 Version 1090 (November 2019 Update)
- Improvements to fix an issue that resulted in audio stuttering/stalling when the game is running at high framerates
-Improvements to fix an issue that resulted in pixelated/blocky rendering artifacts on shadows during some cutscenes
- Improvements to fix an issue that resulted in rendering and lighting artifacts when the Screen Space Ambient Occlusion graphical option was set to Ultra
- Improvements to fix several issues that resulted in rendering and lighting artifacts on some systems during gameplay
- Improvements to fix several issues that resulted in random crashes during gameplay in Story Mode and Red Dead Online

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#4012) peterson79 válasza NagyonTitok (#3982) üzenetére


peterson79
őstag

Az mitől függ, hogy van carcass vagy nincs carcass?

Nekem sokszor írja ki, hogy nem mindent tudott leszedni az állatról, mert hogy nincs elég helyem. Ez attól van, hogy nem elég nagy a szütyőm?
Offline Story-ba kérdezem.

(#4013) jossua válasza negyven2 (#4011) üzenetére


jossua
tag

kár hogy ebből én egy szót se értek :)

Alias : Magyarbetyar

(#4014) baracsi válasza #81556480 (#4007) üzenetére


baracsi
tag

amikor nekem fordult ilyen elő, akkor megnéztem a log fájlokat és láttam, hogy nem tudja megpatch-elni az exe-t, mert nem találta azokat az offset-eket (pedig friss volt az .exe), átmenetileg elmozgattam az rdr2.exe-t, a launchert elindítottam és jó lett, leszedett mindent és működött is a játék utána

írtam a support-nak a hibával kapcsolatban, vártam 2 napot, semmi, utána nézegettem a log fájlokat, le is írtam nekik, hogy mi volt a megoldás és hogy lezárhatják a ticket-et, de azóta is jön az email, hogy még mindig pending a státusz, gondolom a kokain-os, k*rvás légkörben nincs ilyen info feldolgozására idejük

(#4015) negyven2 válasza jossua (#4013) üzenetére


negyven2
veterán

A múltkoroli update voltak páran akiknek pontosan szeretnék volna tudni, hogy mi változott, nekik másoltam be...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#4016) Kiskokó válasza jossua (#4013) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hé öreg, ha érdekel, feltalálták már a Google Fordítót. (meg ezer más féle fordító)
Vagy bármi.
Tudod hogy GTA-s spanci vagy, de az ilyen hozzászólásoknak tényleg nincs értelme ;] :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4017) gabo91


gabo91
aktív tag

Hihetetlen a story, az aprólékosság a játékban:

Valentine mellett van egy kis építkezés, faházat építenek ami első találkozásnál össze is omlott :D telik múlik az idő arre megyek, már tető is van rajta, panaszkodnak hogy nincs fa :D kellene....

elmegyek a favágókhoz, ahol real tolják a fa vágást, nem 0-24 simogatják a fát, hanem tényelg vágják, hasad és burul :D brutális milyen szinten él a játék.

Saint Denisbe megérkezvén, bemegyek a kocsmába, koszosan holt retkessen (kb büdösen is) szól a zene, nagy ricsaj, mindenki vedel, táncol... belépek és kuss van mindenki odanéz, az a töménytelen utálat, lenézés az emberek arcán :D
mikor odalépsz a pulthoz a szolizott arcú déli vendégmunkás pultos tudomást se vesz rólad
annyira életszagú.

Jack bulija az új táborban, :C mikor iszogattok, a karakterek viselkedése, nem egy scriptelt monoton eröltetett, hanem tényleg élnek, cselekednek, éneklés a tűznél, majd Duch odajön és "i have a plan" :C :C :N :N mindenki arcán látszik ez a "tudjuk...... de már hallottuk ezt"

Olyan szinten ellehet mélyedni, és bele tudja magát élni az ember az egészbe. Barangolsz vadászol, tábort vers, sütögetsz, kajálsz, alszol és odébb állsz. Minden apró utolsó mellékküldetésnek is van tartalma, története, van benne humor és életszagú, bele lehet élni magad az egészbe (ez hiányzik sok játékból, GTA -kat leszámítva a Witcherben van még ez ilyen szinten meg)

Online egymagam elég unalmas, Plata, Gyugyo, kiskoko stb régi GTA tagok és a többi PH-s, van itt külön session, vagy hogy lehetne hozzátok csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

(#4018) Đusty


Đusty
addikt

2 kérdés:

-A Rolling Block Rifle-re minden oldal azt írja, hogy a Pouring Forth Oil küldetés után elérhető de nekem mégsem pedig rég túl vagyok rajta. Akkor?
- A dead eye-t, hogy kell használni? Ha rányomok a caps-lockra nem tudok kijelölni mert az első bal egérgomb után már lő és nincs tovább nem tudok többmindent kijelölni, q-gombra meg már esélyem sincs.

[ Szerkesztve ]

(#4019) Kiskokó válasza gabo91 (#4017) üzenetére


Kiskokó
veterán

gyere Discord mert chat az nincs, páran mindig vagyunk egy helyen.

Mivan hirtelen jó lett a játék és nem szarkupac ? :B ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4020) Mr.Franczy válasza Đusty (#4018) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Pedig a q gomb lesz az igazi! Persze, ehhez el kell érni a dead eye-ban, egy bizonyos szintet!
Dead eye benyom, q-val jelölni, aztán mehet a tüzelés!
Persze ez csak, a story módban van így!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#4021) Đusty válasza Mr.Franczy (#4020) üzenetére


Đusty
addikt

Köszi akkor ott rontottam el, hogy a q a jelölés és egér a végrehajtás én meg pont fordítva akartam. Engem csak story érdekel egyelőre. Miért online-ban máshogy van?

(#4022) gyugyo79 válasza gabo91 (#4017) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nincs külön session, itt nem is lehet mert úgy van megcsinálva, hogy folyamatosan pakolja össze az embereket. Bár ha 15+ -an egymásra jelentkezünk nagyon nem lenne itt se más. Ráadásul chat sincs rendes ezért kb a mikrofon van mint rendes megoldás a beszélgetésre.

L -menu players->E/Q -> Friedns/Crew és rá tudsz csatlakozni arra akire szeretnél. Így oda rak hozzá. Már ha éppen olyan helyen van a játékban, hogy lehet + az onlineal játszik.

(#4023) VágniValó


VágniValó
addikt

Leszedtem a mai updatet, kérdés: megint nullázta a graphics beállításokat?

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4024) sixpak válasza VágniValó (#4023) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem....de már a múltkori sem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4025) arcitec válasza VágniValó (#4023) üzenetére


arcitec
addikt

Azt hogy kell, nem jön le autó?

(#4026) VágniValó válasza arcitec (#4025) üzenetére


VágniValó
addikt

De, lejön amikor a rockstar launchert megnyitod, pontatlanul fogalmaztam.

sixpak: Köszi!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4027) gyimger válasza gabo91 (#4017) üzenetére


gyimger
őstag

Ezt írtam én is korábbi hozzászólásomban, hogy ezzel a hangulattal számomra az online képtelen felvenni a versenyt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4028) Mr.Franczy válasza Đusty (#4021) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nos, ott nem lassul be annyira, mint storyban, ezt nem is nagyon értem, de hozzá lehet szokni! Csak automata jelölés van, és az is csak akkor, ha a megfelelő képesség kártyát rakod be! Barátkozok még én is vele! Sok esetben, nem is használom a dead eye, mert úgy érzem, nincs jelentősége! Persze az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem PVP-zek! Valószínű, hogy ott, jobban kell!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#4029) Plata válasza negyven2 (#4010) üzenetére


Plata
félisten

Voltam az esti eventen,nagyon szuper lett.
0 kör 0 xp 0 jutalom.
Ugyanis ahogy elkezdődött vége is lett,kiírta hogy vége,mindenkinek 0 kill 0 xp meg 0 loot.
Szuper lett az update.

(#4030) KRoy19 válasza peterson79 (#4012) üzenetére


KRoy19
őstag

A carcass az az állat teteme egészben.

(#4031) Plata válasza KRoy19 (#4030) üzenetére


Plata
félisten

Ha már carcass.
Nekem nem megy a daily challanges sem.
Nem számol be semmit.
Haza vittem már kocsival minimum 20 medium és large carcass-t,de egyet sem számolt be.
[kép]
Jah és ha már kocsi.A kocsim mitől sérül ha épp csak lehívom?
Jó épp valami vihar volt,de szerintem ez kicsit túlzás.
[kép]
Bírom ezt a kocsit,de nem értem mitől sérül folyton.
Fél csorda bivalyt haza tudok vele vinni.
[kép]

(#4032) KRoy19 válasza Plata (#4031) üzenetére


KRoy19
őstag

Nem tudom a kérdéseidre a választ sajnos, mivel én jelenleg csak offline játszom.

(#4033) negyven2 válasza Plata (#4031) üzenetére


negyven2
veterán

A Cripps-nek leadott Daily Objective-es cuccok esetében sajnos nem számolja ha azt a Hunting Wagon-ról tested... Igen ez egy Bug szeptember óta.

A Hunting Wagon ugyan-úgy sérül mint minden más szekér, ez optikailag is látszik, de nem befolyásolj semmit igazából. Mondjuk volt már olyan, hogy random lopott szekér kereke egy idő után kiszakadt.

A Free Roam Event bug meg nemrég ünnepelte az egy 1 éves születésnapját, lehet fel kellett volna köszönteni, de sajnos kiment a fejemből... :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#4034) Plata válasza negyven2 (#4033) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a ragya.Kösz a Crisp-es tippet.
A jó fenébe mért nem leszel már topic gazda,legalább lenne összefoglaló meg egyebek. ;)

(#4035) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ha már Online Bugok.
Nem tudom az Updatekhez van e köze de kezdődött azzal hogy az eddig működő Voice Chat nem megy vagy 4-5 napja.

2 napja meg azt veszem észre hogy a térkép nem mutatja a Fast Traveleket mint eddig.
Eddig mapon - Space ott a listában a Fast travelt választva ott volt mind hogy 1of mittudom én 12 vagy nem tudom mennyi van összesen.
Most meg mindig 1-et mutat és nem is mindig a legközelebbit.

Mapon simán oda zoomolva ahol tutira tudom hogy van SE mutatja...

most ez is mi ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4036) Plata válasza negyven2 (#4033) üzenetére


Plata
félisten

Nagyon köszi a tippet,én vagonnal hordtam be az állatokat,most fogtam és egyesével hazavittem őket és így hogy a kezemben volt nem a vagonon elfogadta.
[kép] [kép] [kép]
Na persze most fogtam ki egy rakás tuti bölényt,de lóval meg sem piszkáltam őket.Egyesével hazacipelni rohadt sok idő lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#4037) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Online:
A legjobb horgászhely Elysian Pool, New Hanover!
(szTotyy ajánlásával) ;]

Never ever drink and drive!

(#4038) Prosector válasza Đusty (#4018) üzenetére


Prosector
addikt

"A Rolling Block Rifle-re minden oldal azt írja, hogy a Pouring Forth Oil küldetés után elérhető de nekem mégsem pedig rég túl vagyok rajta. Akkor?"

Nem kerul hozzad automatikusan, be kell menni fegyverboltba es a katalogusbol ki kell valasztani. 0 dollar lesz az ara.

(#4039) ewuk


ewuk
csendes tag

Sziasztok!

Olyannal nem találkoztatok véletlenül, hogy a ló bondingja állandóan reszetelődik? Online-ban vettem egy alap arábiai pacit és még egyszer sem sikerült elérnem a level 4-et, mert folyton vissza ugrik 1-re. Az alap lóval nem volt ilyen para. Hátha ti tudtok valami mesterfogast. :D

(#4040) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Elkezdtem tegnap délelőtt én is, rajta is maradtam egy jó 6 órán keresztül (az nálam sok, lehet más meg sem érzi, vagy több ideje van játszani).
Az az igazság hogy a Chapter 1-et már végignéztem korábban videón, úgyhogy csak végig rusholtam rajta amilyen gyorsan csak tudtam, az igazi játék úgyis tavasszal kezdődik. Egyelőre leginkább kószálgatok mindenfelé, nézelődök, és ismerekedek a mindenféle játékmechanizmusokkal.
A grafikai beállításokkal való kísérletezgetésre is elvertem vagy másfél órát még ezen felül.
Mert oké hogy rohadt jól néz ki a játék, de azért az optimalizáció tényleg elég hurka, még ha néhányan úgy is érzik hogy ez egy Crysis szintű ugrás látványban a többi kurrens játékhoz képest (nem igazán). Remélem faragnak valami performance peccset hamarosan. Azt meg hogy állandóan windowed fullscreen-ben indul nem tudom hova tenni, és mire észrevettem hogy ezt csinálja, addigra már a hajam égnek állt, mert tökre nem értettem hogy mért fele annyi az fps-em ugyanazon a hardveren és beállításokkal, mint másoknak. Aztán kiszúrtam hogy minden indításnál visszavált fullscreen-ről windowed-ra, ami felezi a framerate-et (lehet a másodlagos monitornak is van hozzá köze de akkor is, más játék nem csinálja).
Maga a játék tényleg nagyon süti, de hát a Rockstar-tól nem is várunk kevesebbet.
Irgalmatlan mennyiségű meló van benne, természetesen még a legapróbb, legjelentéktelenebbnek tűnő részletekre is odafigyeltek.
Viszont számomra van egy hátulütője is ennek a dolognak: amikor egy ilyen igényes open world játékkal játszok (GTA V, Breath of the Wild, vagy a fent említett The Witcher 3 pl.), akkor utána egyszerűen képtelen vagyok élvezni bármi mást, ami ezeknél kevesebbet nyújt műfajon belül.

(#4041) mrgregoryan válasza negyven2 (#4033) üzenetére


mrgregoryan
tag

Ahogy azt sem számolja Virág/növény szedés esettén, ha a lóval szedetedfel.
Nekem nem számoltam

@plata:
Nekem full működött tenap miden.
Meg csináltam 3 daily-t semmi gond nem volt.
Pont azt a vigyek be adjk el 5 állatot is csináltam, és Shimano váltó volt.

(#4042) Plata válasza mrgregoryan (#4041) üzenetére


Plata
félisten

Hát én már rég voltam miden,mostanában aram-ot játszom. :B
Shimano váltó meg nem tom hogy jön ide,nekem csak Shimano orsóm van. ;)
Nekem csak 4-4 állat kellett,de csak úgy fogadta el ha gyalog vittem be,szekéren nem fogadta el.Alapból szekérrel szoktam vadászni,mert ráfér 5 nagy állat is.Kevesebbet kell hazamenni.Lóval max kettőt tudok haza vinni.Mondjuk a szekér is furán működik.Kis állatból is annyi fér rá mint nagyból.Pedig szerintem szarvas és mondjuk kacsa közt van egy kis méret különbség.

(#4043) mrgregoryan válasza Plata (#4042) üzenetére


mrgregoryan
tag

Most mér mondod? Miért kell a kacsákat lebecsülni?
Nehogy azt akard mondani, hogy " 4 láb jó, 2 láb rossz"..

(#4044) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

Erre valaki valamit tud mondani pls?

Valaki aki régebi játékos..
meg tudja mondani, hogy ha Statban a Collectoros legjobb ló ugynaaz mint a Fox Trotter, akkor gyakorlatilag nem érdemes a Fox-ot megvenni, ha már a kolllektoros megvan?
Mert keresem mi lenne a következő jó választás, de csak az Arabiait látom ami jobb 70X szinten.
jól látom?
THX

(#4045) Plata válasza mrgregoryan (#4043) üzenetére


Plata
félisten

Nem becsülöm le,de nem értek a szekér logikáját.
Valamelyik nap a napi feladat volt lövöldözni madarakra.
Feltettem a szekérre őket,gondoltam kicsi állat több fér majd a szekérre,hát nem.
Megszívtam mert kilőttem több szarvast mint ami felfért.
Pedig lóra is több madarat lehet fel aggatni,mind két oldalára.

(#4046) KRoy19 válasza Fitzgerald (#4040) üzenetére


KRoy19
őstag

Az beállítások alatt az api-t állítsd át dx12-ről vulcan-ra akkor fullscreen marad.

(#4047) Kiskokó válasza NagyonTitok (#4037) üzenetére


Kiskokó
veterán

Már a neve is bíztató.
Ez az amit tegnap beszéltetek, hogy Szotyi belesz@rat a vízbe ? :DDD ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4048) szTotyy válasza Kiskokó (#4047) üzenetére


szTotyy
őstag

Azaz, pont mikor léptél, megtaláltuk az okát (meg egy nagy barlangot), miért olyan "jó" az a hely.

(#4049) Triathlete válasza mrgregoryan (#4044) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ugyan nem régebbi játékos vagyok, de ezen már végigrágtam magam. Ha csak szimplán a statokat nézem, teljesen ugyanaz a két ló. Gondolom a változatosság miatt hozták be a játékba később a collectoros lovat, illetve, hogy a level20 elérése után valami nagyobb kiváltható jutalom legyen.
Nekem ami inkább megfordult a fejemben még, a sebességet szem előtt tartva, az a Brindle Thoroughbred és a Reverse Dapple Roan Nokota, mert mindkettőnek egyaránt 60-as a kezelése (handling), szemben a collectoros ló és a Foxtrotterrel. Ennek az előnynek viszont az az ára, hogy a health és stamina mindkettőnél 30-30, tehát kevesebbet bírnak. A stamina lehet nem is gond egy jobb nyereg esetén, ami viszont kérdés, hogy a 60 as kezelés, miben más a 40-hez képest!? 18 aranyért megvehető, kipróbálható.

Egyébként a többi role lovairól csak ennyi infót találtam a statokon felül, ha kérdés lenne (nekem az volt)
Breton Horses: This breed is strong and muscular.
Kladruber Horses: Distinctive, strong and steady horses.
Criollo Horses: Known for their hardiness and stamina, they're fast and agile.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#4050) sixpak válasza Fitzgerald (#4040) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem ugyanez a bajom, végeztem a sztorival, 82 óra volt, de egy ilyen történet után semminek nincs kedvem nekiállni, mert ezt lehetetlen überelni.
Az online sem érdekel, hiányozni fog a lenyűgöző történet, az elképesztő részletesség...de a legjobban Arthur.
Persze azért belenézek majd, hátha közben megjön a kedvem.
Napi 3 órát toltam a megjelenés óta, 0 hibával, se fagyás, se indítási gondok, se grafikai vagy egyéb bugok, de tényleg semmi, teljesen hibátlanul fut a megjelenés óta, mondhatnám, hogy tökéletes portolás, de nem akarom kibaszni a biztosítékot azoknál, akik szoptak vele. :D
Nálam minden ultra/high-on van, AA OFF, 30 és 55 fps közt játszottam végig a kampányt, de nem volt zavaró.

Még annyi, hogy mióta az eszemet tudom, azóta játszok pc-n, sőt még régebben, de az a véleményem, hogy ennyire jó játék még nem készült az emberiség történetében....és ez egyben probléma is, mert ezt felülmúlni szinte lehetetlen, talán egy 5 év múlva...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.