Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) Plata válasza p a s s e r (#12850) üzenetére


Plata
félisten

Az érdekes hogy rengeteg játékban van lengyel nyelv.
Egyébként például a WoT-ban van magyar nyelv is.
A WoWs-ban nincs,ugyanaz a cég csinálja mind a kettőt.
WoT-ot magyarul játszom WoWs meg angol.kivéve ha néha moddal magyarítom,de az nem az igazi,elcseszi a küldetés kiírást.
WoT-ban például van önálló lengyel tank ág is.
Magyar tank is van kettő a játékban,legalábbis kettőről tudok,egy van nekem is.De az német zászló alatt.Nem magyar felségjelzés van rajta hanem náci.Magyar tankok nem is voltak igazán.Max low szinten lehetne.
Mondjuk még a cseheknek is van saját tank águk.Épp most fogják bővíteni őket.
[link]
De én inkább a lengyeleket komálom.
Lengyeleknek saját pályájuk is van.Mondjuk nekik még promó videót is csináltak.
[link]
Jó lenne ha egyszer valamelyik híres magyar csatatér is bekerülne.

[ Szerkesztve ]

(#12852) p a s s e r válasza Plata (#12851) üzenetére


p a s s e r
őstag

a wot ingyenes, innentől meg is van indokolva, hogy miért fontos nekik a minél több nyelv... lengyelek meg többen vannak, szeretnek játszani, meg még fejleszteni is... na mindegy, csak elmélkedek...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12853) bendegruz


bendegruz
őstag

amugy érdekes ez a bounty :)
megcsinaltunk egy legendas 4 csillagost, több mint 1 aranyat adott érte úgy, hogy egyszer egyikünk meghalt
utána ugyanez 5 csillagossal 0.32 arany és egyikünk sem halt meg :D

Asus Rog Strix Scar III

(#12854) Đusty válasza bendegruz (#12853) üzenetére


Đusty
addikt

Nem mindegy mikor fejezitek be minél később annál jobb. Azt hiszem 30 perc a max intervallum, volt már itt róla szó talán ha rákeresel sikerül megtalálni.

(#12855) bendegruz válasza Đusty (#12854) üzenetére


bendegruz
őstag

hat sztem nem lett sokkal rovidebb, mint a 4 csillagos...
mondjuk legendasnal nincs idő sem kiirva

Asus Rog Strix Scar III

(#12856) Đusty válasza bendegruz (#12855) üzenetére


Đusty
addikt

Igen de attól még számolja a legendás is, és pont az a baj ha rövidebb, meg kell várni a fél órát vele.

(#12857) bendegruz válasza Đusty (#12856) üzenetére


bendegruz
őstag

en azt ertem, de a 4 csillagos sem volt több negyed óránál, mégis több mint 1 aranyat adott

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#12858) negyven2 válasza homerhamm (#12846) üzenetére


negyven2
veterán

Lengyelországban közel négyszer annyian laknak mint Magyaroságon. De ettől eltekintve is az EU egyik legnagyobb játékpiaca. Nemhiába van ennyi "nagy" lengyel játfejlesztő cég (CD Projekt RED, Techland, People Can Fly) és több kisebb is (Bloober Team, The Farm 51, 11 Bit Studios).

De pl. ott van a hazánkkal közel azonos lakoságszámmal rendelkező Csehország, ahol szinten elég gyakori a lokalizáció. Alapvetően nem a lakosság nagyságát nézik ilyenkor, hanem a lakoságarányos vásárlóerőt. Vagyis lehet, azért lehet egy játékon pl. Cseh nyelv, mert ott többen veszik meg azokat. Persze közrejátszik ebben a lokalizáció is, de pl. EA játékok esetében hiába volt magasabb az eladott szám akkor amikor itthon is volt magyar támogatás a játékaikhoz, még így is alacsonyabb olt mint pl. a Cseheknél. Illetve az eladásokat az is befolyásolja, hogy itthon nagyon sokan veszik a játékoka szürke importból (vagyis nem a hivatalos hazai csatornákon, keresztül). Tehát hiába van itthon teszem azt 10-20 000 eladott RDR2, ha ennek csak kb. a harmadát lehet hazai eladásnak tekinteni (mert a maradék kétharmad más országokon keresztül lett véve, pl. VPN-el, vagy kulcsos oldalakon keresztül).
És azért egy hivatalos fordítás összköltsége valószínűleg elég magas egy olyan nyelv esetében amit a legjobb esetben is max. 15 millióan használnak világszerte, amiből talán olyan 7-8 millió az aki csak ezt egyett használja, ismeri, és ennek a 7-8 milliónak is talán nagyon max. a 10%-as gamer (és ezzel már nagyon túloztam is). És ugye nincs is hozzá közel álló rokon nyelv (mint pl. a lengyel, cseh esetében).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12859) negyven2 válasza bendegruz (#12857) üzenetére


negyven2
veterán

Legendary Bounty Hunter esetében 0.48 arany a maximum amit kapni lehet 30 perc után. Persze a végén kiírhat ennél többet, de az abban az esetben lehetséges, hogy ha még kapsz mellé máshonan is. Pl. a mai BH Daily Challenge-ben volt olyan, hogy csinálj meg egy Hard, vagy Legendás Bounty Hunter küldetést, illetve olyan is volt, hogy egy valós órán belül csinálj meg kettő BH küldetést (ez utóbbi Legendary BH esetén bugos és már egy küldetés után odaadja az aranyat).

Ha ilyen van akkor a küldetésből kijövet egybeszámolja a kapott aranyat, így pl. ha már a 3. hetén vagy a Daily-k esetében és 30+ perc volt a BH (elejétől, vagy a legutolsó Checkpoint-t restart-tól számolva), akkor 0.98-at írhat ki a végén.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12860) Plata válasza negyven2 (#12858) üzenetére


Plata
félisten

Vicces,de én szlovákiából szereztem be pár játékot konzolra gyerekeknek,mert itthon nem volt kapható.Ott viszont igen,na és még magyar nyelv is volt egyik másikban.
Legalábbis úgy rémlik szlovákia volt,most így hirtelen asszem banska bysztrica vagy mi a rosseb nevű városból. :B

(#12861) negyven2 válasza Plata (#12860) üzenetére


negyven2
veterán

Regionális szinten ugyan az a fizikai kiadást itt Kelet-Közép-Európában. Vagyis simán lehet, hogy akár egy Lengyelországban vásárolt játékon van magyar nyelv. Nekem pl. a régi PC-s Mass Effect 3 CE dobozon van magyar, lengyel, cseh nyelvű információk is (maga a játékban nincs magyar nyelv). De ott van az Xbox One-os AC Syndicate esete, ahol a dobozon magyar, szlovák, cseh, lenyel leírás is van (a játékban van magyar nyelv).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12862) bendegruz válasza negyven2 (#12859) üzenetére


bendegruz
őstag

Na látod úgy lehet. :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12863) Mike válasza Plata (#12860) üzenetére


Mike
veterán

Ausztráliában (ami régió 2 szintén) anno lehetett olyan dvd-ket kapni, amit itthon nem adtak ki, és volt rajta magyar szinkron vagy felirat :)

(#12864) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Sziasztok.

Még anno megvettem az RDR2-t a Rockstar Launcheren, de 10-15 óra játék után skippeltem, nem az én játékom.

A fiókomat jelképes összegért eladnám GTA V-el és GTA IV-el egyetemben. Az e-mail és nick név is változtatható.

Érdeklődés pm-ben. Remélem maradhat a bejegyzésem.

u wanted, i got it \o/

(#12865) Plata válasza WATERDACA (#12864) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem tilos árulni.

(#12866) Plata


Plata
félisten

Próbáltam játszani,de nehéz.
Megint sok modder van.
Hol a lovamat csesztették,hol engem robbantottak,hol a táboromat robbantották,hol meg összerángattak minket.
Próbáltam vadászni,de lehetetlenség.
A szekeret szinte azonnal felrobbantják,na és két percet kell rá várni mire újra lehívható.
Közben session váltás miatt szar helyre tette a táboromat,próbáltam jobb helyre vinni,de akkor megint megszívtam.
Egy tök bugos moonshine eladást tudtam megcsinálni.Semmi többet.
Elmentem eventre az is úgy kezdődött hogy mindenki meghalt.
Sikerült nagy nehezen 11-re húzni az outlaw pass-t.
Próbáltam volna collectorkodni,felültem a lovamra elindultam a legközelebbi cucchoz erre a ló nyerítve földre vágódott majd a földön fekve elrepült a picsába.
Akkor adtam fel amikor a táboromat is felrobbantották és nem tudtam benne kezdeni semmihez.Minden tárgy megvolt,főleg égve,de nem lehetett kezdeni velük semmit.
Sokadik session váltás után eladtam a moonshine-t.



Az remélem látszik hogy nincs a kocsin semmi.
Nem is lehetett összetörni,kipróbáltam. :B
Így kezdődött a táborom rombolása.

(#12867) negyven2 válasza Plata (#12866) üzenetére


negyven2
veterán

Ebből tényleg PS4/5 lesz :D. Ott is van STO.

De amúgy tegnap óta nagyon hülye itt Xbox-on is. Főleg BH-k esetében. Elég sokszor előjön az, hogy vagy el se indul, a mission, vagy ha igen akkor egyből el is bukom (elmenekült a target), vagy már eleve halott). Még üres lobby-ba is. Van olyan, hogy is pl. hogy vonaton lett volna az emberke, de mikor a közelébe értem, akkor sokkal messzebb jelezte azt. Odaértem, és ott volt a target, körbeveve az összes bandataggal. De ott volt az is amikor a mexikói csajszi volt a target (La Loba), de mikor odaértem, akkor egy bajszos fehér katona volt. Mondjuk ez Fort Wallace-nél történt, ahol elég gyakoriak a bugok (pl. láthatatlanok a célpontok, sőt van, hogy nem is jelzi őket neked, max. egy posse tagnak).

Amúgy most a héten minden ingyen van a Barber-nél (fodrászat). Még a női karakterek esetében az összes elérhető Hair Accessories-ok is.

Amúgy PvP-ben elég érdekes dologra lettem figyelmes. Elég gyakran futok bele olyan játékosba akinek mintha össze lenne téve több Dead Eye kártya. Mármint ezt úgy értem, hogy alapesetben mindegyik ilyennek Slippery Bastard van beállítva (ezt jelzi, hogy ha megnézem a kártyáikat). viszont pontot lőnek távolról olyan fegyverrel is, amin nincs távcső (pisztoly, revolver, shotgun).

És sajnos az a baj, hogy nyárnál hamarabb (valószínűleg július vége) nem nagyon lesz update. De jelenleg éhezhetően döglődnek a motorháztető alatt (vagyis egyre bugossab az Online).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12868) Plata válasza negyven2 (#12867) üzenetére


Plata
félisten

Megőrültél?
Újra kezdeni Ps-en a STO-t?
Nincs az az isten,a Pc-s accomon olyan iszonyatos mennyiségű fizetős tartalom van,amit újra megszerezni Ps-en iszonyatos munka lenne,vagy több ezer dolcsi.
PC-n nekem minden expansion,dlc és egyéb pack megvan,a legendary csomagok is.A tizedik évfordulós legendary pack olyan 300 dolcsi. [link] [link] Másodikban a terran az enyém.
Ezenkívül 10 év összes eventjét teljesítettem,minden event jutalom acc szintre unlockolva.Ezenkívül már 490-es szintű endevor rank.Ami azt jelenti minden karim már 1-es szinten 490 trait-el kezd.Ezt feladni egy nullás accért? :D
Egyébként el akartam menni a fodrászhoz.
De értsd meg,nem tudtam,mindig rácsesztem.
Öszvissz egy moonshine eladás jött össze,még a gagyi collector itemhez sem jutottam élve.mert a lovamat elrántották alólam.

[ Szerkesztve ]

(#12869) bendegruz válasza Plata (#12866) üzenetére


bendegruz
őstag

A moonshine és a bounty tényleg nagyon bugos.
Sőt a resupply missionok is rendszeresen negyed óra késéssel indulnak.
Viszont modderekkel nagyon rég találkoztam.
Igaz hétköznap keveset játszok, dr hétvégén sem jellemző amikor 6-10 órát beleteszek egyszerre..

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#12870) Plata válasza bendegruz (#12869) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap nekem nagyon elegem lett belőlük.Bár amikor a lovamat láttam elszáguldozni fekve fákon bokrokon keresztül jót röhögtem először. :D
Igazán rakhatnának be a játékba invite only sessiont mint GTA-ban.
Bár igaz néha oda is be esik modder,de az ritka kb két évente egyszer.
Elfelejtettem az xbox game bar kameráját hogy kell be kapcsolni,mire rájöttem késő volt,kb öt percel később leltem meg.Utána az nvidia kamerát kellett megkeresni,mert azt is elfelejtettem.De azzal meg gond volt,elkezdett frissíteni. :U
Steam kép készítőjét tudom fejből,de a többit folyton elfelejtem.
Viszont steamről nem indul a játék,mert errorozik.

[ Szerkesztve ]

(#12871) p a s s e r válasza Plata (#12870) üzenetére


p a s s e r
őstag

Nekem is olyan, mintha másik világban játszanál folyton... :) Fél év alatt találkozom ennyi modderrel...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12872) Plata válasza p a s s e r (#12871) üzenetére


Plata
félisten

Egyszer össze kéne futni,hogy te is kapj egy kis törődést. :D
Azt nem értem mi értelme van felrobbantani a tábort,semmi értelme nem volt,a karakterem sem halt meg,csak tök kormos lett a végére.
Mit élvez azon hogy nekem tönkreteszi a tábort de meg sem tud ölni?
Mondjuk Crisp röhejesen nézett ki a végén.Az a látvány lehet megérte. :DDD
Meg fogadtam hogy ide írom a billentyűzetre hogy mi a videó rögzítésének a billentyű kombója,legközelebb fel tudjam venni az egészet.
Ciki de eszembe nem jutott mi az nvidia billkombinációja,úgy találtam meg hogy alt tabbal kiléptem játékból,majd bele mentem a programba és ott meg kerestem a beállításokban.Pedig már csináltam videókat,de állandóan ki megy a fejemből.

[ Szerkesztve ]

(#12873) p a s s e r válasza Plata (#12872) üzenetére


p a s s e r
őstag

ja, vagy neked lenne modderhiányod, ki tudja... de tőlem mehet... mármár sajnállak is, hogy ennyit küzdessz a kb. 10-12 órányi outlaw pass-el... :) segítek, ha gondolod, csak cserébe taníts meg rendesen horgászni...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12874) Plata válasza p a s s e r (#12873) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi,de most gonosz leszek. ;]
Mehetünk pecázni,te leszel a csali. :DDD
Saint Denis mellett bedoblak a vízbe,hátha jönnek rád a rákok. :B
Kár hogy rákot nem lehet fogni.Pár modder bűzlő hullája jó rákcsali lenne. :D

(#12875) Mike válasza Plata (#12866) üzenetére


Mike
veterán

már ezerszer írtam, gyere ps-re. van otthon ps-ed, simán felhúzzuk a karidat 2 hónap alatt
aztán annyi vadászol, csónakázol, horgászol amennyit csak szeretnél.
senki nem fog zaklatni

[ Szerkesztve ]

(#12876) Mike válasza negyven2 (#12867) üzenetére


Mike
veterán

nekem tegnap normálisan működött, sőt utóbbi időben csináltak valamit, mert ki tudtam vinni trader szekeret és moonshine-t is egymás után, fekete képernyős befagyás nélkül

(#12877) negyven2 válasza Mike (#12876) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem ez a fekete képernyővel már nagyon régen volt problémám. Inkább a background simulation része a játéknak ami zavar. Pl. moonshine esetében a random 45°-os elkanyarodássa a szekérnek (általában mindig roadblock-nál csinálja), vagy a kézi ágyúval rendelkező NPC-k (két lövés és eltört vagy 4 üveg... tökmindegy milyen irányból lőttek). Szerencsére ez utóbbi nagyon ritkán jött elő, de most valamiért gyakori lett.

És akkor ott van még a nagyon agresszív lobby switch. Ugyanis itt mostanában elég gyakori megint a 24-26 fős lobby-k, amiket természetesen nem bír bá rendszer fenntartani (pedig "normálisan" működik minden, legalábbis nem bugosab mint az üres, vagy kis létszámú session).

Plata: hát Saint Denis közelében rákot nem fogsz tudni fogni... maximum kapni (eléggé mérgezett a víz).
Viszont itt lehet fogni (lőni) rákot.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12878) nyozo


nyozo
aktív tag

Sziasztok!

Ma akartam játszani a játékkal, de valamitől elég érdekes tüskék lettek a frametime-ban, jött ki valami új patch? vagy a windows frissítés miatt lehet ez? Pár napja még semmi baja sem volt...

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#12879) Plata


Plata
félisten

Készül a magyarítás.
[link]

(#12880) bendegruz válasza Plata (#12879) üzenetére


bendegruz
őstag

akkor várok a story ujra kijátszásával :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12881) Đusty válasza Plata (#12879) üzenetére


Đusty
addikt

:R remélem jövőre azért kész lesz.

(#12882) Plata


Plata
félisten

Remélem ez nem olyan lesz mint a GTA magyarítás,nem kapunk érte bannt,akkor nem teszem fel.

(#12883) Mike válasza Plata (#12882) üzenetére


Mike
veterán

De. Biztos lehetsz benne.

(#12884) bendegruz válasza Mike (#12883) üzenetére


bendegruz
őstag

Akkor majd vegigviszem torrentes verzióval :D

Asus Rog Strix Scar III

(#12885) sormo válasza bendegruz (#12884) üzenetére


sormo
tag

A gépi magyarítás kész de még nem adják ide... [link]

"Nagy József új tartalmat helyezett el ebben az albumban a Gépi Game Magyarítások csoportban: 2021. április 17.. · Red Dead Redemption 2 magyarításEz egy Google, vagy DeepL fordítóval készült fordítás!!Előzetes videóhttps://tinyurl.com/dfymj4hzA fordítás kész van.De még hagyunk most is időt mindenkinek, hogy lefordítsa azt amit amúgy kb soha nem szoktak lefordítani régen.

(#12886) bendegruz válasza sormo (#12885) üzenetére


bendegruz
őstag

jo lesz az sztem :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12887) Đusty válasza sormo (#12885) üzenetére


Đusty
addikt

Azért ez így elég gáz. Ebben csak a programozás meló van benne mert a szöveg az tényleg google fordító copy-paste. Pedig az alapján már át lehetett volna írni rendesen akkor se lenne tökéletes de a minimális követelményeknek, szó sorrend +értelem megfelelt volna. Persze az még jó sok meló lett volna de tény, hogy a semmitől ez is több.

(#12888) Plata válasza Đusty (#12887) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha tényleg egyszerű gugli fordító akkor nem lehet valami jó.
GTA magyarítás is azért nem érdekelt mert láttam másnál mennyi baromság van benne félre fordítva.

(#12889) sormo válasza bendegruz (#12886) üzenetére


sormo
tag

Sok játékkal játszottam már amit így fordítottak, el lehet vele lenni.

(#12890) homerhamm válasza Plata (#12888) üzenetére


homerhamm
addikt

A Forza Horizon 4-et is Googleval fordították és az HIVATALOS fordítás, Xboxra is. Van is benne sok hülye fordítás. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12891) Plata válasza homerhamm (#12890) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom ismered-e,gondolom nem,a Guild 3-ban is ilyen gugli fordítás van,eszement rossz.Guild 2-t még kiadták magyarul,majdnem minden DLC-vel együtt,kivéve az utolsó DLC-t,ahhoz már nem volt hivatalosan magyar nyelv sajnos.A harmadik rész már steamre jött kis és nuku magyar nyelv,találtam hozzá ilyen guglis fordítást,de eszement nagy baromságok vannak benne.Nagyon szerettem a Guild 2-t és mindig megvártam hogy magyarul megjelenjen az aktuális rész,igaz néha majdnem két évet is várni kellett a magyar változatra de megérte,mind megvan szép dobozban,az összes kiegje,még külön Gold editionban is.
Angolul nem nagyon tudnám játszani mert nagyon sok szöveg van benne,sok tárgyalás,meg szerződés meg egyéb marhaság.De a három guglis fordítással élvezhetetlenül rossz.
De a Mount and blade 2 fordítása is tele van eszetlenségekkel.

(#12892) Mike válasza Plata (#12891) üzenetére


Mike
veterán

meg kell tanulni angolul. nem lehetetlen, sokaknak sikerült már. és akkor a nyelvi probléma meg is van oldva

(#12893) Plata válasza Mike (#12892) üzenetére


Plata
félisten

Azért sok játék magyarul jobb.
Főleg ha szinkronos,egyik másik régi játék szerintem azért volt olyan jó mert a szinkron fergeteges volt. ;)
Véleményem szerint Ganxsta szinkronjával egyik másik játék kicseszett mókás volt. :D
Sok film vagy sorozat magyar szinkronnal jobb mint az eredeti fényévekkel.
Ott van például az Oscar film,az eredeti elég semmilyen,a magyar szinkronos változat fergeteges.Szerintem Stallone legjobb filmje.
Na meg Postal 2,a lemezes szinkronoshoz képest a Steames angol nyelvű lófing.
Ha újra akarom játszani inkább torrentről leszedem a magyar nyelvűt,mert a steames angol nem jön át.A régi cd-s meg nem megy mert annak idején szarrá nyüstöltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12894) bendegruz válasza Đusty (#12887) üzenetére


bendegruz
őstag

Azért ha megnézed mi mennyiségű dialógus van ebben a játékban…
Jo lesz ez gugli fordítóval is :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12895) Đusty válasza bendegruz (#12894) üzenetére


Đusty
addikt

Legalábbis hatékony az kétségtelen nem úgy mint a [rendes] .
Szerintem is marad a gépi, a másik kilátástalannak tűnik, bár ne lenne igazam, kíváncsi leszek az előrehaladás tempójára, meg, hogy mikor marad abba mert az is benne van, tényleg baromi sok szöveg.

[ Szerkesztve ]

(#12896) bendegruz válasza Đusty (#12895) üzenetére


bendegruz
őstag

hát igen, 5%-on áll jelenleg a baker féle...
majd meglássuk, de azt a 10mp-et is élmény volt nézni ami a trailerben van

Asus Rog Strix Scar III

(#12897) bendegruz


bendegruz
őstag

nekem ezt dobja chrome-al a rockstar oldala ma amikor a belepesre kattintok, tegnap még nem volt semmi baja:

operával meg simán belépek gond nélkül
mondjuk kaptam egy password resetet is, pedig nem is kértem és csak azután tudtam használni az accountomat, hogy megváltoztattam a jelszót...

Asus Rog Strix Scar III

(#12898) VikMorroHun válasza Mike (#12776) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Jachton lehet kényelmesen szerezni 30.000 dolcsit (nyugis sessionben). Kivéve, amikor duplázzák.

Plata, írtad az underweight dolgot. Ilyenkor nem éhes a karakter, hanem a "sok" éhezéstől lefogyott, alultáplált lett. Enni kell, enni kell, aztán pihenni. Story módban így sikerült Arthurral meghízni egy kicsit.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#12899) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Írtátok korábban a bounty hunter feladatokat, gondoltam, kipróbálom. Aha, mindössze 15 aranyrúd kell az engedély megvásárlásához. Tök jó, már van 0,89 db-om. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#12900) bendegruz válasza VikMorroHun (#12899) üzenetére


bendegruz
őstag

Hát a szakmák aranyba kerülnek…
Csinald a napi challengeket és rózsaszín kis emberkéknél a küldetéseket.
5 rankonkent kapsz egy kincsesterkepet is, az is hoz aranyat.
De a legjobb, ha pl valakivel mész posseban akinek megvan a bounty hunter szakma.
Akkor kapod te is a jutalmakat a küldetések végén :)

Asus Rog Strix Scar III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.