Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12901) Plata válasza VikMorroHun (#12899) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ne a bounty huntert akard kiszedni elsőre.
Bounty a második legszarabb role,az első a naturalist.
Mivel nekem speckó előrendelt verzióm van egyből megvettem az összes akkori role-t,trader,collector és bounty hunter.
Bounty hunterhez kellett vagy másfél év mire 20-as lett.De az is úgy hogy kaptam egy rakás ingyen xp-t hozzá.Unalmas és unalmas na és unalmas.Jutalomból amit kapsz kb futja a töltényre amit el puffogtatsz.
Ritkán van érdekes BH feladat,de a legtöbb idegesítő és fárasztó.
A későbbi két role közül a moonshiner jó,naturalist megint egy nettó baromság.
Ha ahhoz az idióta flúgos spinéhez kell mennem nekem mindig Ford Fairlaine sajtreszelős beszólása jut eszembe. :D
[link]
Nekem a mai napig a trader - moonshiner a kedvencem.
Trader oldja fel a moonshinert.

[ Szerkesztve ]

(#12902) bendegruz válasza Plata (#12901) üzenetére


bendegruz
őstag

Posseban jó a bh.
(De tényleg uncsi egy idő után, mert ugyanazok a küldetések)
A legendasok viszont kifejezetten izgalmasak.
Ráadásul aranyat csak a bh szakma ad.

Asus Rog Strix Scar III

(#12903) Plata válasza bendegruz (#12902) üzenetére


Plata
félisten

Meg a napi küldi.

(#12904) bendegruz válasza Plata (#12903) üzenetére


bendegruz
őstag

persze, a szakmák közül viszont csak a bh-ból van arany
amugy tegnap voltam colternél a két rozsaszin strangernél(sadie és flaco) és a két kuldetesert kaptam 0.4 aranyat

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#12905) sormo válasza VikMorroHun (#12899) üzenetére


sormo
tag

Én a bounty-val szoktam gyűjteni az aranyat ha jön egy új pass és arra kell.
Nekem ez a leggyorsabb bevétel.

(#12906) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

No, eddig 5 arany és 514 dollár összejött. A kincset nagyon sokáig keresgéltem, aztán egy Youtube videó alapján sikerült megtalálni. Nagy szükség lenne egy normális puskára PvP-hez, bőven megvan rá a pénz, csak éppen 30. szinten lehet megvenni azt a fegyvert - most vagyok 13.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#12907) Plata válasza VikMorroHun (#12906) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj,keress egy vagy több játékost akivel tudsz együtt játszani posse-ben,egy maxos trader eladás posseben legalább 2000 xp és sok sok lóvé.
Ez az xp csak az eladásért jár,közben még a banditák lelövésért is kapsz xp-t.
Nem emlékszem pontosan mennyi dollár,de több mint 100 ha jól rémlik.

(#12908) morgovas válasza VikMorroHun (#12906) üzenetére


morgovas
kezdő

Kincsesládák megtalálásához használd ezt, mutatja a lehetséges pontokat: https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/
Később, ha meglesz a Collector role, akkor szintén hasznos lesz :)
Amúgy aranyat több módon is gyűjthetsz:
- ahogy látom még alacsony a rankod, így mindenképp érdemes kipörgetni a story mission-öket. Jól fizet, jó xp, aranyat is ad.
- napi challengekre mindenképp érdemes időt fordítani, legalább napi egyet, hogy meglegyen a sorozat. Hetente növekszik a challenge teljesítéséért járó arany jutalom. (Régebben jobban adott, de még most is stabil forrás.)
- Stranger mission: változatos, néha elég egyszerű is.
- Events: most még korlátozott, hogy mikre tudsz elmenni, de ezek is jó xp, pénz, arany forrás kezdetekben. Itt látod, hogy mikor mire tudsz menni: https://www.richardwestenra.com/rdr2-free-roam-event-schedule/
- Awards: a Progression menüben találod, hogy mik vannak, érdemes ezekre is figyelni. Több is akad, ami resetelhető, azaz ha megvan, újra tudod indítani.
- Ha már említetted a PVP-t, érdemes ránézni a showdownokra, itt is jön gold jutalom. Vannak olyan pályák is, ahol nem a saját fegyveredet használod, így nem leszel hátrányban a magasabb szintüekkel szemben (pl. Gun rush)
- És persze a bounty hunter, ami szerintem egyáltalán nem unalmas, de mindenkinek más a játékstílusa. De ahogy a többiek is mondták, haverokkal posse-ban lényegesen könnyebb és szórakoztatóbb.

(#12909) Mike válasza VikMorroHun (#12898) üzenetére


Mike
veterán

tehát ha jól értem azt mondod, alaphangon elköltesz 8 milliót, hogy nyugisan keress 30 ezret. tökjó. ez volt a bajom az összes GTA-s melóval. a belerakott milliókat nem hozta vissza belátható időn belül (persze van akinek igen, eleget grindelve, de én speciel mindegyiken milliókat buktam - mert anno is megmondtam Szabee-éknak, én nem fogok egy játékban dolgozni)

(#12910) Mike válasza VikMorroHun (#12898) üzenetére


Mike
veterán

underweight: egyyél konzervet és big game meatet, ahogy felén van a szivecske (hp core) és meghízol

(#12911) Mike válasza Plata (#12901) üzenetére


Mike
veterán

A BH-ban a legandás bounty, főleg az 5* elég jó és változatos
A Naturalist ahogy becserkészed a vadat, vigyázni hogy ne fusson a vízbe, igazán élvezetes, csak rá kell érezni (meg inni a 22 dolcsis tonikot, hogy közel tudj menni). A legendásakat elkapni, hogy ne menküljön el, de ne is öljön meg. Az egyik legjobb role, csak a csaj idegesítő.
A moonshinerben nem kell csinálni semmit. Abban mi a jó?

(#12912) Mike válasza morgovas (#12908) üzenetére


Mike
veterán

vagy kontrollert. ugyanis az egyre jobban remeg ahogy közeledsz a kincshez. nem beszélve arról, hogyha csak simán mész, ha megrezdül a kontroller, tudod, hogy a közelben van valami felvehető cucc.

(#12913) Plata válasza Mike (#12911) üzenetére


Plata
félisten

Pont elég az hogy a csaj tökre hülye. :D
Amikor nem is ölök semmit,csak felmegyek a játékba és el trappolok hozzá küldiért,erre le fúj valami szarral mert éppen rájött a hoppáré.
Teljesen állat.Egyébként némelyik legendást nem vagyok képes le ölni,inkább csak le fényképezem.

(#12914) Mike válasza Plata (#12913) üzenetére


Mike
veterán

ha majd megvetted ps-re a játékot, elmegyünk vadászni a hegyekbe, csendesen, gyalog, a lovakat is hátrahagyjuk

(#12915) VikMorroHun válasza morgovas (#12908) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Köszi a tippeket. Sztori küldetéseket meg a rózsaszín feladatokat csináltam (egy Bonnie nevű csajnak már többször is visszavittem az ellopott kocsiját :) ) viszont a New Hanovertől északra levő küldetéshez nagyon nehezen találtam társakat. De ma végre sikerült az is. Aztán elmentem vanília virágokat szedni, mert az volt a napi feladat. Kétszer végigjártam Bayou Nwa partvidékét, 5 méterenként aligátorba botlottam, de virágot csak négyet találtam...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#12916) Plata válasza VikMorroHun (#12915) üzenetére


Plata
félisten

Használd ezt a térképet.
[link]
A vaniliát kapcsold be,megmutatja hol találod.

(#12917) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Azt hiszem, sikerült csúcsra járatnom a minél kevésbé hatékony mellékküldetés végrehajtást, maximális profitszerzés miatt. Mondjuk még így is maradt vagy 3 perc, mire elbandukoltam a célig, úgyhogy még két percig keringtem a lóval, mielőtt leadtam volna a zsákmányt. +0,4 arany. :)

Ez meg az első kifogott halacskám. Mivel napi feladat volt, 0,1 aranyat így is ért.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#12918) bendegruz válasza VikMorroHun (#12917) üzenetére


bendegruz
őstag

Ez milyen küldetés volt?

Asus Rog Strix Scar III

(#12919) Plata válasza VikMorroHun (#12917) üzenetére


Plata
félisten

Az neked hal? :B

Én a egy kicsit mászkáltam.
Gombát kerestem. :D
De mást találtam.

Mivel lett gomba,haza mentem főzőcskézni.Meg meg simiztem a kutyám.

Na meg utána elmentem piát eladni,már megint szó szerint a szomszéd házba kellett eladni.


Utána főztem egy újabb adag piát.

Majd jól berúgtam a saját főzésű piától. :D

Majd haza mentem és elmentem vadászni.

Ez a hely minden napszakban gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

(#12920) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

socialclub.rockstargames.com oldalon nézem az online karakterem statisztikáit és az alábbi érdekességet találtam.

Ez mitől lehet? Hogy költhettem 20k-t ha csak 8199-et szedtem össze. Illetve én nem érzem úgy, hogy 20kt költöttem volna.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#12921) negyven2 válasza Ra's al Ghul (#12920) üzenetére


negyven2
veterán

Ne törődj ezzel, össze vissza mutatja az adatokat. Még van, hogy az ingame adatok is mások mint a webes adatok (és még azok is hibásak).

Nálam is furcsa ez amúgy, mert a játék (és a web) szerint sok pénzt/aranyat kerestem, sokat is költöttem, viszont ha az keresetből kivonom az összes költésem, akkor elvileg sokkal kevesebb pénzem/aranyam kéne hogy legyen, mint ami valóban van.
Vagy ott van, hogy elvileg az elmúlt két és fél évben 3 játékost öltem meg (csak a mai Daily Objectives teljesítése közben vagy 15-öt).

Még vannak ott olyanok is, hogy -23 napot játszottam, viszont az online-ban nagyon-nagyon sok időm van...

Vagyis vannak a statisztikában olyan adatok amik hihetőnek tűnnek, de a nagy része olyan, mintha átnyomták volna egy rng algoritmuson...

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12922) Plata válasza Ra's al Ghul (#12920) üzenetére


Plata
félisten

Az már GTA-nál is vacak volt,sosem a valóságot mutatta.
Ha a statisztikát nézném akkor ki tudja hány millióval nem tudnék elszámolni.

(#12923) VikMorroHun válasza bendegruz (#12918) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Egy sima rózsaszín feladat Benedict Pointnál. Megbíztak, hogy intézzek el valami különleges farkast, mert akit eredetileg megbíztak ezzel a melóval, annak nincs kedve hozzá.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#12924) p a s s e r válasza VikMorroHun (#12923) üzenetére


p a s s e r
őstag

és mi is a történet a kép mögött?

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12925) negyven2 válasza Plata (#12922) üzenetére


negyven2
veterán

GTA esetében jól működik a számláló, RDO esetében nagyon vacak az egész.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12926) Plata válasza negyven2 (#12925) üzenetére


Plata
félisten

Hát szerintem ott sem.
A számláló szerint sokkal több millát költöttem mint amit megszereztem.
A megszerzett pénz fele is csak jött de hogy miből,passz. :D

[ Szerkesztve ]

(#12927) negyven2 válasza Plata (#12926) üzenetére


negyven2
veterán

GTA esetében ott van ugye a rádobott pénz is, vagy a glitch-elt pénz (pl. kocsi duplikálás). De ettől függetlenül, ott jobban működik ez a statisztika. Ja és ha levonnak pénzt (mert rádobta valaki vagy büntetés), akkor csökkenhet a bevétel)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12928) Plata válasza negyven2 (#12927) üzenetére


Plata
félisten

Nekem egyszer volt kb 800 ezer amit alám robbantottak,később egyszer talán pár ezer,több nem,autót nem glitcheltem.
Vagyis igen,de nem úgy ahogy te gondolod és sosem magamnak hanem másoknak. ;)
Ugye nekem megvan a bolti Lifeguard,ami kb 900 ezer dolcsi,azzal hogy bele ülök és bizonyos helyeken járkálok vele spawnol több olyan lifeguard is a környékén,amit mások ingyen el tudnak rakni a garázsukba. :B
Arra is teljesen véletlen jöttünk rá.Mert PH-s sessionban hülyültünk a Lifeguarddal és tök véletlen rá jöttünk hogy haza vihetjük a 900k-s kocsit.
A megszerzett pénzem nagy része úgy tudom az egyéb rész alatt van.Nem meló vagy ilyesmi.

(#12929) negyven2 válasza Plata (#12928) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem jól mutatja. Egy kb. $600 000 van amivel vagy több a bevételem, vagy kevesebb az elköltött összegem. $909.8 milliót kerestem, és 682.6 milliót költöttem el eddig a játékban közel 8 év alatt, két profillal. Jelenleg 226.6 milliom van a bankban.

RDO esetében ez már sokkal jobban hibásnak néz ki mert itt:

A statisztika szerint $586 962 kerestem eddig (5 200 aranyat), $170 800 költöttem el (1 855 aranyat), viszont jelenleg $488 116 van (3 818 arany).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12930) arcitec


arcitec
addikt

No, THE OUTLAW PASS NO. 5 OUT NOW , letudva. Nem volt egy nagy durranás az tuti .. Többet is kitalálhatnának .. :(((

(#12931) Mike válasza negyven2 (#12927) üzenetére


Mike
veterán

nálam sem jó a statisztika a GTA-ban pedig sosem glicheltem

(#12932) negyven2 válasza Mike (#12931) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk nekem a GTA-s profilom visszanyúlik x360-ig (2013), és nekem jól mutatja az adatokat (vagy legalábbis hihetőbbek, hogy az ottani dolgok a valóságot tükrözik).

Amúgy ismét "boldog"* vagyok, hogy visszajöttek a limitált dolgok mellé a limitált ideig elérhető bug-ok is. Konkrétan, most a magától pár perc alatt elkopó fegyver bug. nem vagyok vízbe, de az összes rajtam lévő fegyver-nek a kondíciója kb. 2-3 perc alatt 0-án van. Megtisztítás után ismét egyből csökken.

*Ezt miért akarja a Chrome nekem buldogra javítani? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12933) #21346560


#21346560
törölt tag

Az mi a jóbüdöstől lehet, hogy onlineban hetek óta szorgalmasan csinálom a napi küldiket, erre ma belépek, és az fogad, hogy "első nap" ?! :Y

(#12934) Plata válasza #21346560 (#12933) üzenetére


Plata
félisten

Az teljesen normális.
Én ezért adtam fel.
80+ napnál is csinálta,30+ és 40+ is,elegem is lett.

(#12935) #21346560 válasza Plata (#12934) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ohh, köszi, akkor "megnyugodtam" :DDD

(#12936) bendegruz válasza #21346560 (#12933) üzenetére


bendegruz
őstag

letelt a 28 nap, utána nullázzák...

Asus Rog Strix Scar III

(#12937) #21346560 válasza bendegruz (#12936) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igen? Szóval jutalmazzák a hűséget! :U

(#12938) Plata válasza bendegruz (#12936) üzenetére


Plata
félisten

Jah tényleg,már havonta resetelik,én azóta e is foglalkoztam vele mióta többször is buktam a sorozatom.

(#12939) bendegruz válasza #21346560 (#12937) üzenetére


bendegruz
őstag

28 nap után nullazzak a streaket, de kapsz vmennyi pénzt meg egy kincses térképet "bónuszként"

Asus Rog Strix Scar III

(#12940) #21346560 válasza bendegruz (#12939) üzenetére


#21346560
törölt tag

Áhh, akkor onnét van a térkép! Köszönöm szépen! Ez akkor már normális bónusz! :R

(#12941) bendegruz válasza #21346560 (#12940) üzenetére


bendegruz
őstag

hát anno jobb volt..nem szakadt meg a streak és minden challenge utan 0.5 arany volt 28 nap után :D

Asus Rog Strix Scar III

(#12942) Plata válasza bendegruz (#12941) üzenetére


Plata
félisten

Hát az a francos kincsestérkép semmi a rengeteg aranyhoz képest ami régen jött.

(#12943) Bib


Bib
őstag

Na megvolt az első trader bukta.Szállítottam ki a kis 50 csomagomat egy cuki arany ember 190-es szintel úgy szedett le mindig,hogy én még csak nem is láttam. Csóró kis vagyonom nem gyarapodott. :((

(#12944) arcitec válasza Bib (#12943) üzenetére


arcitec
addikt

1. Nyomd fel(jelents fel). 2. Válts sessiont és már el is felejtetted és a cumó is megmarad...

(#12945) bendegruz válasza Bib (#12943) üzenetére


bendegruz
őstag

egyedül inkább közelibe vidd a cuccot (local)
nem sokkal ad kevesebbet és nem tudják elvenni :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12946) Plata válasza bendegruz (#12945) üzenetére


Plata
félisten

De felrobbantani felgyújtani tudják.
Bár ha sessiont vált nem veszti el.

#12944arcitec
Szerintem a rockstar magasról tojik az ilyesmire,feljelenteni felesleges,úgyis tesznek rá.

(#12947) arcitec válasza Plata (#12946) üzenetére


arcitec
addikt

Játékon belüli bünti gyűlik neki,arra gondoltam. Azon túl lehet saját sessiont nyitni alant le volt írva , hogy lehet és akkor csak TE vagy, nincs másik játékos csak max gép.

(#12948) Plata válasza arcitec (#12947) üzenetére


Plata
félisten

Múltkor láttam Saint denis-ben játékost akin vérdíj volt.
A játék ki is írta hogy közelben egy xy nevű játékos akin vérdíj van.
Nem láttam mi kell a privát sessionhoz,.de le írhatnátok még egyszer. :B
Vagy be lehetne tenni a tudnivalók közé.
Bár nincs is ilyen az RDR topic-ban.

(#12949) p a s s e r válasza arcitec (#12944) üzenetére


p a s s e r
őstag

már nem azért, de a betámadásért miért kéne felnyomni? szíve joga, ahogy neked is, mivel nem csalás...

Bib: de igen, sessiont kell váltani, és lehet újra kezdeni a kiszállítást, max az idő megy kárba... és ne közelre vidd szerintem... ha én ki tudtam vinni egy éven át minden nap egy teli szekeret messzire egyedül, akkor gondolom másnak is menne... ja, betámadtak vagy 5 alkalommal, most akkor inkább félnem kéne? :)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12950) bendegruz válasza Plata (#12948) üzenetére


bendegruz
őstag

Működő privát csak a pókeres megoldás van pc-re.
De ahhoz kell mégegy ember hogy létre lehessen hozni.

Asus Rog Strix Scar III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.