Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) bendegruz válasza arcitec (#11999) üzenetére


bendegruz
őstag

Pcn az Nvidia experience-vel lehet tök jól rögzíteni a játékból videót, képet…
Sztem ne egyedül vidd ki a distantot.
Mióta ketten visszük senki belém nem kötött :)
Ha meg elveszik indíts új sessiont.
Akkor visszakapod :)

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#12002) negyven2 válasza arcitec (#11999) üzenetére


negyven2
veterán

Én mindig így indítom el a távoli kiszállítást (ideiglenes solo lobby az eladás idejére)

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12003) arcitec válasza negyven2 (#12002) üzenetére


arcitec
addikt

Szuper, köszönöm. És csak mint játékos leszek egyedül npc-k nélkül is? Vagy azok azért jönnek? De persze nem gond mert egy kis szórakozás kell útközben.
Ok, amint újbóli kiszállítás lesz így fogom csinálni .... :R

[ Szerkesztve ]

(#12004) negyven2 válasza arcitec (#12003) üzenetére


negyven2
veterán

Ez ugyan olyan lobby mint bármelyik, csak egyedül vagy benne. Vagyis jöhetnek támadó NPC-k is vagy célállomásnál támadnak. De útközben belefuthatunk így nagyobb eséllyel legendás állatokba, vagy bár random evenet-be (pl. kincskereső, vagy térkép a fán).

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12005) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Bocs, nagyon kezdő vagyok, de hogy lehet a játékban FPS nézetre váltani? Vagy csak bizonyos szitukban engedi?

(#12006) bendegruz válasza Tomdriver (#12005) üzenetére


bendegruz
őstag

szia, v-vel tudsz nézetet váltani
van 3 külső és egy belső

Asus Rog Strix Scar III

(#12007) bendegruz


bendegruz
őstag

ma amikor kiirta, hogy legendary winyard bison escaped...
nah karády örmester káromkodása sehol nem volt ahhoz képest ami belőlem kijött :D
elkapkodtam és a testőr bivalyok eltiportak vagy 2x.. a főnök meg lelépett...
pedig már csak meg kellett volna ölni és nyúzni...

Asus Rog Strix Scar III

(#12008) p a s s e r


p a s s e r
őstag

na kafa ez a trader bónusz hét, minden mókamiki betámadja a kiszállítást... még olyan is volt, hogy az egyik elaltatott... egy darabig jött velem, és segített irtani az ellent, aztán mellém dobott egy dinamitot... mondjuk mentem három kerékkel tovább (ilyen sem volt még), de nem erőltettem tovább, értelme nincs ilyenkor konfrontálódni... kétszer próbáltam meg ma, aztán hagytam...

halkan jegyzem meg, hogy rengeteg idegesítő apróság jött mostanában elő... a lovamon időnként megjelennek prémek (eladhatatlan), aztán eltűnnek... megetetem, fél perc múlva tök éhes... a vadász-szekér lova is folyton eltűnik, elég csak hátrafordulni, és volt-nincs... moonshine-ra 4-ből 1x van vevő, ez eddig minden nap inkább fordítva volt... ha iszom a pultomnál, sokszor elfelejti megadni a sárga köröket...

tegnap amúgy egy k. nagy hajó volt az oldalára fordulva a nagy híd alatt (de egész nap)... és még sorolhatnám... de a ló... na az kikészít, segghülye... :)

szóval inkább kirándultam:

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12009) p a s s e r válasza Mike (#11995) üzenetére


p a s s e r
őstag

hova cseperedett ez a lányka! :) kész amazon...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12010) #21346560


#21346560
törölt tag

Lécci mondja már meg valaki, hol tudok venni altatólövedéket a puskába? :B

(#12011) arcitec válasza #21346560 (#12010) üzenetére


arcitec
addikt

A "lökött" csajnál Harriet-nél. Az meg van? [Harriet Davenport]

[ Szerkesztve ]

(#12012) negyven2 válasza #21346560 (#12010) üzenetére


negyven2
veterán

Harriet-nél... vagy csinálhatsz is, de az nagyon nem éri meg.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12013) Plata válasza negyven2 (#12012) üzenetére


Plata
félisten

Egyszer felidegesített a csaj és megdobáltam minden vacakkal,utána mikor szóba álltam vele majd le estem a székről a röhögéstől.
Ugye nem sérül meg hiába robbantod fel bármivel,igen ám de sérülések meg kosz lesz rajta.
Hát ahogy kinézett az fergeteges volt.
Egyébként van valami infód arról valentin napon lesz-e event RDR-ben vagy GTA-ban?

(#12014) #21346560


#21346560
törölt tag

Ó köszi, közben pont megtaláltam.. kerestem én mindehol máshol! :B

(#12015) negyven2 válasza p a s s e r (#12008) üzenetére


negyven2
veterán

Korábban linkeltem egy videót, amivel üres lobby-ban lehet eladni az árút (Xbox-on működik, mert tegnap is kettő telit adtam el így gond nélkül).

Amúgy a bugok... a pelt bug az day 1 óra ott van. Hivatalos Patch Notes-ban párszor már írtak, hogy javítva lett,... pedig nem. A ló megetetés, arany core-ok eltünése is pár hete jött elő. Szerver gond, mert mostanában elég gyakran cserléi le a háttérben a lobby-t (ilyenkor előbb kirak téged egy solo-ba majd pedig egy másikba).
A moonshine vevők a Naturalist óta lettek átalakítva, most már nem evidens, hogy ha 3*-os főzetet csinálsz akkor arra van vevő. Moonshine ívása meg új (december óta van?). Addig nem adj a be a 3 arany kört amíg el nem készül az ízesítés (a daily-t se adja meg addig).

A hajót meg több helyen láttam reddit-en. Lehet, hogy csíter volt, vagy olyan is lehet mint régen volt a halott lovak kupaca , vagy az égből hulló hajók. ezek konzolos bugok voltak, tehát nem valószínű, hogy csalók csinálták.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12016) negyven2 válasza Plata (#12013) üzenetére


negyven2
veterán

GTAO-ban szerintem megkapjuk a Pather szobrot (mint target a szigeten), RDO-ban tavaly se volt semmi ilyenkor, de ki tudja, lehet valamit beraknak jövő héten.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12017) Plata válasza negyven2 (#12016) üzenetére


Plata
félisten

Csak ennyi?
Régen tudtak ki hozni valentin napra új dolgokat,mint új kocsi meg egyebek,még valentin napi mészárlás is volt. :K
Gondolom az vissza jön.
Mondjuk RDR online-ban a Thompson géppuska vicces lenne. :DD

(#12018) p a s s e r válasza negyven2 (#12015) üzenetére


p a s s e r
őstag

igen-igen, köszönöm... eddig nem volt rá szükség (külön lobby), most is megoldom inkább úgy, hogy legyenenek más játékosok is... nekem tök sokat színesítenek a játékon... döntő többségben jóindulatúak és hiányoznának azok a szavak nélküli performanszok, amik így gyakran kialakulnak... talán majd verbúválok villámpossét idegenekből, hátha...

a bug infókat is kösz... moonshine-ra eddig sem volt mindig vevő, de olyan nem volt nekem (napi 2-4 ms kiszállítás), hogy egy sessionban 3 egymás utáni váltásnál sincs vevő (erős wild creek, vagy spiced island)... az ivásos arany kör meg azért nem állja meg így a helyét, mert egyszer megadja, máskor nem... ma pl. megadta többször, tegnap nem... donno... (ja, ma volt a legjobb, ha már moonshine: ms útzár, megállok szépen... két csóka indul el a szekérhez megvizsgálni, hogy van-e tiltott szesz, mire az egyik továbbenged, a másik meg moonshine-t kiált és már lőnek is...)

a hajót meg nem bánom, csak mellette lezuhant az fps, olyan tízre...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12019) negyven2 válasza p a s s e r (#12018) üzenetére


negyven2
veterán

Én úgy értem, hogy ha megcsinálom a Strong Monnshine-t, majd teszek bele 3*-os ízesítést, akkor ha egyből odamegyek és iszok belőle akkor nem adja meg.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12020) p a s s e r válasza negyven2 (#12019) üzenetére


p a s s e r
őstag

én egy körben csinálom, szóval beállok marcel-hez, kérek egy strong főzetet és bele ízesítést (de nem módosítgatom főzés közben)... majd egyből a pultnál iszom... nekem így tényleg tök hektikus... de majd figyelem...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12021) Plata


Plata
félisten

Szerintetek mivel lehetne a leggyorsabban és a legegyszerűbben felhúzni outlaw pass-t?
Azt hiszem 30-as,fel kéne húzni ha még lehet.Csak szinte sosem játszom.

(#12022) Đusty válasza Plata (#12021) üzenetére


Đusty
őstag

Ha az összegyűlt collector szetteket eladod Nazarnak, általában egy szett emel is egy szintet.

[ Szerkesztve ]

(#12023) Mike válasza Plata (#12021) üzenetére


Mike
veterán

március idusáig van időd
pl collector
az elég sok xpt ad

(#12024) p a s s e r válasza Plata (#12021) üzenetére


p a s s e r
őstag

de ha nem játszol, akkor miért fontos?

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12025) Plata válasza p a s s e r (#12024) üzenetére


Plata
félisten

Eddig mindet kiszedtem,akkor ezt miért ne.
Ha már le perkáltam érte az aranyat.
Az este terveztem hogy felmegyek és tolom,gondoltam megunom a recruit eventet és a grindelést át megyek kicsit RDR-be traderkedni.
Csak fél háromkor jöttem rá hogy elfelejtettem és a grindelés is olyan szórakoztató volt hogy el is felejtettem.
Kár volt cuki orion leányzót kezdeni recruitra,nem lehet megunni vele a grindet. :B

[ Szerkesztve ]

(#12026) p a s s e r válasza Plata (#12025) üzenetére


p a s s e r
őstag

mondjuk egy értelmes dolog van benne szvsz, de azt a végén kapod...

hajrá!

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12027) Mike válasza p a s s e r (#12026) üzenetére


Mike
veterán

a kutyus is értelmes, főleg amikor nincs még

(#12028) Plata válasza Mike (#12027) üzenetére


Plata
félisten

Nekem van hászki. :D

(#12029) Mike válasza Plata (#12028) üzenetére


Mike
veterán

most már a csajszinak is

(#12030) p a s s e r válasza Mike (#12027) üzenetére


p a s s e r
őstag

vizsla kéne...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12031) Plata válasza p a s s e r (#12030) üzenetére


Plata
félisten

Az már van.
De nem bírom a sisakját. :D :B

Nekem inkább egy puli.
Na és horgász kunyhó,vagy halász kunyhó,egy jó kis csónak.

[ Szerkesztve ]

(#12032) p a s s e r válasza Plata (#12031) üzenetére


p a s s e r
őstag

nem attól vizsla, hogy lóg a füle... :)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12033) arcitec válasza p a s s e r (#12032) üzenetére


arcitec
addikt

Igen és az lenne a jó,ha futna veled a ló mellett .Hajtaná a nyulat ... :D

[ Szerkesztve ]

(#12034) Plata válasza p a s s e r (#12032) üzenetére


Plata
félisten

Nem,attól Vizsla hogy az a neve. :K
SW ToR-ban van egy Shae Vizsla companionom.
Egy mandalóriai lány. :D

[ Szerkesztve ]

(#12035) p a s s e r válasza Plata (#12034) üzenetére


p a s s e r
őstag

jó, hát én nem élek ilyen tu-fa világokban... elég nekem egy játék... :)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12036) Plata válasza p a s s e r (#12035) üzenetére


Plata
félisten

Én Star Trek és Star Wars imádó vagyok.
Sok évem van a Star Wars The old Republic MMo-ban.
Jelenleg míg ezt írom,az új egy hetes Orion recruit karakterem vár Drozana úrállomáson arra hogy be hívja egy Borg TFO. :B
Star Trek Online-ban.
Taktikai tiszt egy klingon ragadozómadárral.
Egy hete kezdődött a klingon recruit event,aminek a lényege hogy rengeteg idióta feladatot véghez vinni egy frissen kreált vadi új KDF karakterrel.
Most azt csinálom amiben az űrben kell megölni x ellenséget álcából.
A 100 kill megvan,már csak az 500,1000,2500 van hátra. :DDD
Utána jön majd a ground kill,amiben melee weapon-al kell ugyanennyit megölni.
Én egy Orion karit kezdtem,mert ők nagyon,ööööö,különlegesek. :B
Képet nem merek be tenni róla,mert ruha az nem nagyon van rajta,mivel az orion lányok olyat nem nagyon viselnek. :DDD
Jah és groundon van egy spéci fegyvere,egy energia korbács. :K

[ Szerkesztve ]

(#12037) p a s s e r válasza arcitec (#12033) üzenetére


p a s s e r
őstag

igen, vagy ami tényleg poén lenne, ha jelzőállásban arra merevedne ki, amerre a legközelebbi 3 csillagos nagyvad van...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12038) Plata válasza p a s s e r (#12037) üzenetére


Plata
félisten

Pár dolgot tényleg találhatnának ki hozzá,jó lenne ha eljöhetne velünk pecázni.Vagy csónakázni.Szerintem nagyon mókás lenne ha beülne velünk csónakba,vagy elvinném vonatozni. :D
Ki hajolna az ablakon és csaholna a parasztoknak.

[ Szerkesztve ]

(#12039) negyven2


negyven2
veterán

Február 12-én érkezik a The Music of Red Dead Redemption 2: The Housebuilding EP, amin a sokak által várt " The Housebuilding Song" mellett még 4, eddig ki nem adott játékbeli zeneszám is megvásárolható, illetve elérhető lesz a streaming szolgáltatók kínálatában.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#12040) Plata válasza negyven2 (#12039) üzenetére


Plata
félisten

Housebuilding kornyika helyett housebuilding DLC kellene.
Nem bánnåm ha valaki betonba rakná a jelenlegi fejlesztő gárdát. ;)
Az újak talán csinálnának valamit.
Helyesíråsi hibåkért meg bocs.
Otthon hagytam a szemüvegem. :D

[ Szerkesztve ]

(#12041) arcitec válasza Plata (#12040) üzenetére


arcitec
addikt

Tessék addig is: [link] :D

(#12042) Plata válasza arcitec (#12041) üzenetére


Plata
félisten

Lincselés lesz. :D
Végül is az is egy fajta vadnyugati hobbi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12043) Mike válasza p a s s e r (#12037) üzenetére


Mike
veterán

nekem az is elég lenne, ha a lelőtt kacsát kihozná a vízből

(#12044) Mike válasza negyven2 (#12039) üzenetére


Mike
veterán

vagyis lesz majd saját ház?

(#12045) homerhamm válasza Mike (#12044) üzenetére


homerhamm
addikt

Egy ház Valentine főutcáján nagyon épül...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12046) Plata válasza Mike (#12044) üzenetére


Plata
félisten

Ugyan,az ezeknek nem megy.
Max saját budi a táborban. :DDD

(#12047) Plata


Plata
félisten

Ha jól értem kapunk egy pacit.
[link]

(#12048) bendegruz


bendegruz
őstag

[link]
Talan tényleg eljön a solo lobby a rdr2-be is…

Asus Rog Strix Scar III

(#12049) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Hol tudom visszaállítani a rendes nézetet mert most belső nézetre váltottam valahogy :D

TDI POWER

(#12050) Đusty válasza Süni 1985 F (#12049) üzenetére


Đusty
őstag

v

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.