Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) myckey


myckey
veterán

Olvasgattam az extra contentet.... én az a fajta vagyok, aki lassan-módjával és gyűjtögetve halad, órákat eltöltök a semmivel, tényleges-érdemi előrehaladás nélkül. Ezért gondolkodtam, kellhet e nekem, ilyen sajátos játékstílus mellett, a kezdő lökés....a bónuszok, amivel ellátnak. A kozmetikai része annyira nem foglakoztat.( van olyan OW game, ahol full suttyó öltözékben megyek, mert nekem az tetszik, amit kaptam az elején :D :)

#11450negyven2
A frissítés részét nem ismertem, ez nagyon hasznos, köszi!
Bár már LaciCRM is említést tett, ezzel kapcsolatban.

Köszönöm a hasznos hozzászólásokat, azt hiszem, maradok Standard kiadásnál. ( majd még lassabban haladok, bár magamat nehéz űberelni ) De tárhelyem az nem sok, külső HDD-re, gondolom nem lenne jó felrakni. SSD helyett :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11452) Mike válasza myckey (#11451) üzenetére


Mike
veterán

akkor az online-nal is kiválóan ellennél
én 2 éve nem csinálok semmit :)
csak amihez kedvem van

(#11453) myckey válasza Mike (#11452) üzenetére


myckey
veterán

DE oda nem jutok el, itt van még másik sok game, ehhez meg hozzá sem kezdtem, pedig állítólag rht jó, meg bírom a az állatokat és a kovbojokat, meg a vad és szép nyugatot. :D

Kizárt, hogy onlineba bejussak. :B

Ezeket az OW játékokat, úgy élem meg, mintha ott lennék, nem érdekel semmilyen haladás, csak ha kedvem úgy adja, az sem baj, ha nem játszom ki....DE közben, legyen nagy élmény és szórakozás! :C

Egyébként is bírom a Rockstart, GTA régebbi részeivel hatalmasakat ökörködtem, have fun !
Ebbe már rég be akartam ugrani,DE elbizonytalanított a kezdeti PC port minősége, .......manapság már vannak frissítések, kezdek felbátorodni, hátha jó lesz az. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11454) bendegruz


bendegruz
őstag

Srácok,

Csinálgattam a bolond nő küldetéseket és azt vettem észre, hogy egyedül vagyok a sessionban a kuldetés után..
Mintha privátot csináltunk volna a társammal, de mégse, mert most nem történt ilyen..
Járt már igy valaki? :D

Asus Rog Strix Scar III

(#11455) Heller2 válasza arcitec (#11444) üzenetére


Heller2
aktív tag

Lehet ez kuponos volt, de nem biztos. A táborban a ruhák között elérhető volt, lett.
Fegyvereknél meg van a a winter evans repeater, meg a krampus shotgun . Lehet a kupon oldja fel ezt is, ezt viszont még nem néztem...Régen is adta már ezeket, de nekem még szerintem nincs meg, ezért akartam most begyűjteni :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#11456) Đusty válasza bendegruz (#11454) üzenetére


Đusty
addikt

Igen szokott ilyet csinálni de csak ideiglenes a dolog.

(#11457) bendegruz válasza Đusty (#11456) üzenetére


bendegruz
őstag

Jah.Hamar megszűnt a jovilag :D
A kovetkezo naturalist küldetés után már teli szerverre rakott :)

Asus Rog Strix Scar III

(#11458) Đusty válasza myckey (#11453) üzenetére


Đusty
addikt

Az a baj ezzel a játékkal, hogy ha elkezded és beletettél már 10-20 órát utána az összes többi olyan gagyinak fog tűnni, hogy azok már nem is érdekelnek. :) Legalábbis nálam így volt több AA cím ment a süllyesztőbe félbehagyva.

(#11459) sormo válasza Đusty (#11458) üzenetére


sormo
tag

Pontosan! Nekem is ez lett a mérce, hangulata, grafikája na meg a hangok...Van fent sok játékom még de ezután mind Commodore 64 szint.

(#11460) myckey


myckey
veterán

#11458Đusty
#11459sormo
Elhiszem, hogy jó program. : )

De azért én másképp fogom fel a dolgokat.
Több játék van itt, nekem.Mindet nyüstölöm, így úgy amúgy. Lényegében mind eltérő, egyik másik teljesen más játékstílus/mechanika/osztály .... van ami hasonló, de mégis különböző az élmény.( Ori, DOOM/Metro, PES, KAKAROT, Street Fighter, Jurassic World, Darksiders3, AC Odyssey, HorizonZeroDawn, SW Fallen Order/SW KOTOR...Warcraft )

Ahogy már írtam, RDR 2-ben jó a téma, jó a megvalósítás, oda vagyok a fülbemászó muzsikáért pufpuf és kovbojok, meg a táj és a filmszerű történetvezetés/dialógusok stb....Mind nagyon szép és jó.( kedvelem a Rockstart és a régebbi GTA-kat is, csak vártam elegendő frissítésre és akciókra ) Bele fog illeni a többi közé, amivel meg azért foglalkozom, mert szintén van olyan aspektusa, ami számomra kedves - nagy élmény, és ezt nem pótolja a RDR 2, sem más. Nem minden esetben érdekel, hogy melyik program, milyen szinten csilivili, és mennyire nextgen stb.....HA van olyan eleme, ami másban nincs meg, és a személyemet foglalkoztatja, jóleső érzéssel tölt el.

Minden játékért lehet rajongani, ez így van jól, remélem ezért is fogok. Úgy legyen ! Legyen igazatok ! Akár :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11461) bendegruz


bendegruz
őstag

akivel most jatszok posseba, ő gta-zott...
aztan mondtam neki, hogy vegye most meg, mert nagyon megéri.
azóta csak ezt tolja, semmi gta :D

Asus Rog Strix Scar III

(#11462) Plata válasza bendegruz (#11461) üzenetére


Plata
félisten

Én meg fordítva.Mióta ki jött az új DLC semmi RDR csak GTA. :D
Karácsonyi vackokért sem mentem fel.

[ Szerkesztve ]

(#11463) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Üdv,

Azzal lehet valamit kezdeni, hogy ne az 1 órával korábbi mentésemnél kezdjem el újra a játékot?

Nem hiszem el, már hogy hányszor játszom le ugyanazt, emiatt. Most éppen nem sikerült valami küldetés, elölről kezdtem a checkpointot, majd a játék valamiért kifagyott, újraindítom erre oda hoz be ahol tegnap fejeztem be, a checkpointnak meg nyoma se :W

[ Szerkesztve ]

(#11464) bendegruz válasza DeathAdder (#11463) üzenetére


bendegruz
őstag

van kézi mentés is asszem, de lehet tévedek, már rég toltam a singlet :D

Asus Rog Strix Scar III

(#11465) negyven2 válasza DeathAdder (#11463) üzenetére


negyven2
veterán

Elég gyakran van autó mentés (pl. ha városba mész be, vagy random event van a közelbe.
Viszont a küldetések közben nem ment. Van checkpoint rendszer, de az csak a küldetésre vonatkozik. Vagyis ha ekkor pl. kifagy a játék akkor a legutolsó mentéshez ugrik a játék.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11466) DeathAdder válasza bendegruz (#11464) üzenetére


DeathAdder
veterán

+ negyven2

Köszi.

Kézi mentés is csak akkor működik, ha nincs küldetés. 3x kifagyott ugyanazon a ponton, pont a küldetés utolsó részénél, kissé kellemetlen volt :))

(#11467) bendegruz


bendegruz
őstag

nektek volt free roamban legendás állat a napokban?
egyel nem találkoztam, csak a bolond nőnél tudtam a küldiket csinálni...

Asus Rog Strix Scar III

(#11468) Mike válasza bendegruz (#11467) üzenetére


Mike
veterán

van
minap trader kivitelnél láttunk egyet

(#11469) Đusty válasza bendegruz (#11467) üzenetére


Đusty
addikt

Akadt1-2, akartam is írni, hogy az az "ünnepek alatt" nem nagyon fog menni ha csak kevés van meg. Nekem kb. 2 hónapig tartott emlékeim szerint célirányosan.

(#11470) bendegruz válasza Đusty (#11469) üzenetére


bendegruz
őstag

10 free roamos hiányzik össz vissz, de valamelyikből csak egy kihivás...
Remélem összeszedem még a héten :)
az a durva, hogy még ha csináltunk privát szervert, ott sem jöttek...

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#11471) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Teljesen új vagyok a játékban ismerösömmel együtt. Csak az onlinet vettük meg és lenne pár kérdésem.

Online nincs chat? Kerestem de sehol se találtam. Valamint hogy lehet ismimet "barátnak" vagy hasonlók beállítani? SC-n azok vagyunk stb... de még is a mappon én kék voltam mint mindenki de ö meg piros jelü volt. És ebböl adódóan gondolom "ellenségnek" ítélte meg ajáték mert loptam egy lovas kocsit de nem tudott mellém beülni vagy én mellé mert folyton egymást szedtük ki. Ezt hogy lehet orvosolni hogy együtt utazzunk egy járművön?

Egyenlőre ennyi kérdésem van, köszi a válaszokat előre is. :DD

Smoke some weed nigga!

(#11472) Methionyl válasza Wiz Khalifa (#11471) üzenetére


Methionyl
senior tag

Hello

Chat nincs, csak voice chat.

Csinálni kell valakinek egy Posse-t és egymást behívni. Kb mint GTA-ba CEO/MC. Utána már tudtok együtt utazni. Asszem L betűvel hozod elő a menüt.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#11473) Plata válasza Wiz Khalifa (#11471) üzenetére


Plata
félisten

Nincs,csak vakera van ha van mikrofonod.
Ha Sc-n haverok vagytok azt játékban is látni kéne,a GTA-s haverok nekem RDR-ben is haverok.Játszatok Posse-ban,az olyna mint GTA-ban a CEO,csak itt Posse. :D

(#11474) bendegruz válasza Wiz Khalifa (#11471) üzenetére


bendegruz
őstag

ha egyutt akartok játszani, vedd be posse-ba, akkor nem lesz piros :)

Asus Rog Strix Scar III

(#11475) bendegruz


bendegruz
őstag

ma volt az egyik napi, hogy"játékos ölése repeaterrel free roam event-ben"
nos én beléptem egybe, meg is öltem 3 játékost, de nem számolta be..
mi itt a gubanc?

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#11476) Plata válasza Wiz Khalifa (#11471) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mennyi pénzetek van,gondolom még semennyi.
Ha láttok fent Ph-st akkor próbáljatok meg eladni Posse-ben,az RDR-ben nem úgy van mint GTA-ban.
Sokkal több lóvé jár posse-ben mint CEO-ban vagy MC-ben.
És marha sok xp-t is kaptok.Ha csináltok posse-ben egy trader eladást közelre az minimum 2000xp,annak legalább a felét megkapjátok.Messzebbre nem tudom mennyi xp mert én egyedül tolom és oda nem megyek.Igaz mostanában csak GTA-zok mert RDR-ben nulla tartalom jött kb egy éve.Natúrbaromságot nem számítom tartalomnak.
Ha jól emlékszem saját posse ami nem csak egy alkalomra szól talán 200 dollárba kerül,PH-sokkal az nagyon gyorsan meg lesz posse-ben,ha nagy szintűek be vesznek titeket akkor ők tudnak tolni legendary bountyt,nagy trader eladást,moonshiner eladást.Moonshiner az sűrűn van,óránként egy tuti.Ha be bugol akkor sokkal hamarabb.Nekem is volt már hogy 48 perc helyett 12 perc alatt lett kész.Ha találtok egy értelmes Posse-t akkor gyorsan felhúznak titeket pénzben és szintben is.
Mivel nincs cset én nem is játszom Posse-ben.

[ Szerkesztve ]

(#11477) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Köszönöm a válaszokat. :)

Akkor ezek alapján fogjuk csinálni a dolgokat.

Aki szeretne, vegyen fel barátnak nyugodtan aki még nem
ismim. SC: Whiz_Air

Smoke some weed nigga!

(#11478) bendegruz


bendegruz
őstag

A full nagy szekér distant kiszállítással 325 dollár és 1250 xp minden posse tagnak.
Ha többen vagytok, érdemes a bunty huntert is nyomatni.Ha 3-6 embert visztek be élve, az is jól hoz a konyhára.Sot azért még arány is jár.

Asus Rog Strix Scar III

(#11479) Plata válasza bendegruz (#11478) üzenetére


Plata
félisten

Ezt honnan szedted?
Én nem annyit kapok érte,közel sem.

[ Szerkesztve ]

(#11480) Plata válasza bendegruz (#11478) üzenetére


Plata
félisten

De posse leadernek több nem?
Mert ha egyedül adom el a posseban 500-at kapok.
Na meg 2k+ xp.
Szoktam egyedül posseben játszani.

(#11481) bendegruz válasza Plata (#11479) üzenetére


bendegruz
őstag

Mi játszunk posseban és pont a felét kapja a társam, mint én.
A possse leader az 2500xp és 650 dollár távoli kiszállításnál teli szekérrel.
Traderről van szó természetesen.
De moonsine-nál is pont a fele a posse tagoknak, mint a leadernek.
Viszont bountynál minden ugyanannyi mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#11482) Plata válasza bendegruz (#11481) üzenetére


Plata
félisten

Azért az már jô.
Azt hittem hogy nektek a leader is csak 325 öt kap.

(#11483) bendegruz válasza bendegruz (#11481) üzenetére


bendegruz
őstag

bocs, 625, nem 650

Asus Rog Strix Scar III

(#11484) sormo


sormo
tag

Ezért imádom ezt a játékot, odafigyelnek apróságokra: esik a hó fázik a karakterem és még tüsszent is!

(#11485) bendegruz válasza sormo (#11484) üzenetére


bendegruz
őstag

igen, de köztünk legyen szólva, vége lehetne már a télnek..
arról volt szó, hogy 28.-áig tart a hó, erre még mindig

Asus Rog Strix Scar III

(#11486) sormo válasza bendegruz (#11485) üzenetére


sormo
tag

Szeretem a havat de ez nem hó. Néhol foltokban ez nem tetszik. Ami a hegyekben van az igen az már hó. Így én sem bánnám ha nem lenne ez a semmilyen.

(#11487) bendegruz válasza sormo (#11486) üzenetére


bendegruz
őstag

ebbe a fos idoben semmi nem megy rendesen.
szar az iranyitas, latni sem lehet semmit
meg sztem a legendasok is emiatt nem jonnek

Asus Rog Strix Scar III

(#11488) Pist@bácsi válasza bendegruz (#11487) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Jönnek azok.

(#11489) bendegruz válasza Pist@bácsi (#11488) üzenetére


bendegruz
őstag

3 napja egy sem jött…
Se sima free rohamban,sem ha csináltunk privátot..
Pedig én bejarom az egész terkepet, ha jatszok…

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#11490) Mike válasza bendegruz (#11487) üzenetére


Mike
veterán

nagyon jól megcsinálták, az embernek az életkedve is elmegy
rossz időt kiválóan tudnak csinálni, jót már kevésbé

(#11491) bendegruz válasza Mike (#11490) üzenetére


bendegruz
őstag

Pont most lenne ideje az embernek játszani erre hófúvás egész nap :D
Jah és még az a legendas bivaly sem spawnol az emeraldnal.
Pedig az szinte mindig ott van valahol.
Már vagy 10x levadasztam…

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#11492) Mike válasza bendegruz (#11491) üzenetére


Mike
veterán

nem tudom télen miért gondolják hogy legyen a játékban is tél. nyáron kellene a kánikula idején

(#11493) p a s s e r


p a s s e r
őstag

ne panaszkodjatok (nélkülem)... legalább a vasutat és a főbb útvonalakat sózzák... :) (jó hülyén néz ki, lehetnének azok is havasak...) azzal meg tökre egyetértek, hogy egy olyan játékban, ahol van havas pályarész, tök baromság erőltetni... és még latyakos is... á... én kivárom a végét...

viszont úgy adta a gép, hogy végre kipróbálhattam, hogy milyen egy fullos posséban játszani... na az jó volt, remélem, mehetek máskor is... csak ahhoz meg tölteni kéne a szekeret, amit nincs nagyon kedvem, mert kifolyik a szemem ebben a hóviharan, az állatokat nem lehet látni (mondjuk semmit sem, a legtöbbször), sőt, még csak be sem villognak hunter eye módban...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11494) sormo válasza p a s s e r (#11493) üzenetére


sormo
tag

Ja tényleg még a nyomukat se lehet látni mikor követnéd.

(#11495) #81556480 válasza p a s s e r (#11493) üzenetére


#81556480
törölt tag

365 napból kb 10-et kell kibírni. GTA-ban vagy 6 éve esik a hó, szóval szokjál hozzá, mert szerintem minden éven így lesz.

Nekem nincs vele bajom. Ha szép az idő, a havazás is szép. Köd meg hó nélkül is van a játékban több mint kéne. Ritka hogy gyönyörű szép idő van , sajnos.. Nem értem miért ilyen aránytalanul váltakozó az időjárás.

(#11496) #81556480


#81556480
törölt tag

Jó kis pc verzió. Játszhatatlan PvP módok. Mindig van egy cheater. Nyilvánvaló hogy a profizmusa miatt nem tudta senki kilőni, és ő nyert max pontszámmal. Mikor megkötöztem és rádobtam egy dinamitot se halt meg.

(#11497) p a s s e r


p a s s e r
őstag

elállt a havazás, és meleg van... végre újra láthattam a csillagokat! :)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11498) p a s s e r válasza p a s s e r (#11497) üzenetére


p a s s e r
őstag

visszavonom... bár volt egy játéknap, amikor meleg is volt, meg a nap is sütött... nemtom, miért lehetett...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11499) Pist@bácsi válasza p a s s e r (#11498) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Változik, attól is függ hol vagy éppen. Vagy a fene tudja mitől függ. A sivatagban nincs hó és meleg is van.

(#11500) bendegruz


bendegruz
őstag

Lagrasban ma is 27 fok volt...
amugy ez a defend campsite nem spawnolt ma egyszer sem nekem..
egyedül az hiányzik a full streakbol....

Asus Rog Strix Scar III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.