Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) nubreed


nubreed
veterán

Köszi mindenkinek!

Tényleg az volt a baj, hogy rossz fegyverrel lőttem őket, mert egyébként mindig head shotot alkalmaztam. Vettem egy Springfield Rifle -t és rá a leghosszabb távcsövet, na így már tökéletes a dolog a 3 csillagos szarvas lelövés után is az marad.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6002) p a s s e r válasza soo277 (#6000) üzenetére


p a s s e r
őstag

szívesen, nincs mit... én kazuár vagyok, de van már benne (offline) néhány órám...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#6003) p a s s e r válasza nubreed (#6001) üzenetére


p a s s e r
őstag

ezt régebben írtam:

"tapasztalataim szerint kb így alakul:
- kígyó béka, patkány és hasonló apró madarak: íj, small game arrow-val...
- borzok, nagyobb madarak, nyulak, stb: varmint rifle
- minden másra rolling block rifle, kivéve:
- a rókák, nyestek és a hód: ahhoz repeater"

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#6004) Plata


Plata
félisten

Valaki tudja hogy mi a bánata van a lovamnak ilyenkor?

(#6005) macy válasza Plata (#6004) üzenetére


macy
addikt

Milyenkor? Mikor piros a kefe?

(#6006) gyimger válasza Plata (#6004) üzenetére


gyimger
őstag

Keféld meg a pónit.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#6007) Plata válasza gyimger (#6006) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a nénikéjét.
Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#6008) Plata


Plata
félisten

Srácok ez a játék tényleg sík hülye.
Két daily challenge is teljesült úgy hogy nem csináltam meg.
Csináljak két resupply küldit,na meg csináljak két eladást. :U
Két resupply küldi úgy lett kész hogy szedtem fel virágot,erre kiírta hogy 2/2 resupply küldi kész,táboromban tele lett a raktár így eladtam,erre kiírta hogy 1/2 majd azután egyből azt hogy 2/2 eladás kész.
Pedig csak 1 eladásom volt.

(#6009) Nono76 válasza Plata (#6008) üzenetére


Nono76
tag

Ha medium kocsival szállítottál ki 50 goods-ot azt kettőnek veszi.

(#6010) Mike válasza Plata (#6008) üzenetére


Mike
veterán

így van, jóideje bugos

(#6011) nubreed


nubreed
veterán

Szerintem a vadászat nem éri meg. Lőttem pár perfect deer peltet elvittem a vadonban kint lévő egyik ilyen kereskedőhöz, 2-3 dollárt ad egy ilyen perfect peltért. Van olyan része a vadászatnak ami tényleg megéri? Nem tudom, mondjuk aligátor bőr? Grizzli medve bőr? Vagy inkább a húsukért éri meg vadászni őket?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6012) lo_jo válasza nubreed (#6011) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ha nem nyuzva adod el, hanem egyben (amit lehet) vagy pedig a trader role. Azzal megeri.

(#6013) nubreed válasza lo_jo (#6012) üzenetére


nubreed
veterán

Ja, köszi! Akkor így fogom! :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6014) nubreed válasza p a s s e r (#6003) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, ez hasznos lista!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6015) Met válasza gyimger (#6006) üzenetére


Met
nagyúr

Disznó :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6016) nubreed válasza Met (#6015) üzenetére


nubreed
veterán

:DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6017) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Tegnap megvettem a vadászathoz a szekeret, és próbálgatnám. Azt látom, hogy a hátas ló, és a szekér egyszerre nem elérhető, de mi a trükkje, ha én a szekeret szeretném használni? Ugyanis, most vadászni indultam volna, de az a menü pont, ahol hívni lehet a szekeret, ki van szürkülve.

Több helyen próbáltam már lehívni, legutoljára bent Valentinban, de nem megy. Esetleg előtte a lovamat kell eltüntetni, hogy megkapjam a szekeret, de azt meg hogy?

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#6018) Plata válasza pendre54 (#6017) üzenetére


Plata
félisten

Küld el a lovadat.

(#6019) Plata válasza nubreed (#6011) üzenetére


Plata
félisten

Ha Online akarsz vadászni akkor nagyon is megéri.
De ne nyúzd meg,lődd le és úgy vidd a táborba le adni.
Ha megnyúzod sokkal kevesebbet ér.
Na persze van amit nem lehet hazavinni,bölényt meg a nagy szarvast csak nyúzni lehet.
Ha fejleszted a szekeret,akkor 100 egységnyi árut tudsz egyszerre eladni.
Ami közelre eladva 500 dolcsi.
Az meg gyorsan meg van.

(#6020) nubreed válasza Plata (#6019) üzenetére


nubreed
veterán

De én nem játszok az online -al. Hanem csak a Story móddal. Online-t majd később akarom próbálni, egyelőre nem érdekel.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6021) Plata válasza nubreed (#6020) üzenetére


Plata
félisten

Az más,sztoriról gőzöm sincs.
Sztoriban keresd meg az arany rudakat,úgy tudom darabja 500 dolcsi.

[ Szerkesztve ]

(#6022) nubreed válasza Plata (#6021) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, azt már elkezdtem, már vagy 10-12 -t meg is találtam. Az se rossz biznisz, de nem árt kimaxolni a pénzt. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6023) CptAdamica válasza nubreed (#6011) üzenetére


CptAdamica
veterán

A vadászat szerintem inkább csak craftolni éri meg, a legendary grizzly skin-ért is csak 60 dolcsit kaptam. Lassan én is elkezdem az online mókát.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#6024) NagyonTitok válasza pendre54 (#6017) üzenetére


NagyonTitok
tag

Online:
Egyszerre csak 1 "aktív járműved" lehet. (Ezt vhol írja is.)

Szoktam olyat, hogy lövök 2-3 állatot, amit felpakolok a szekérre, de a környéken nincs megfelelő vad, vagy vacak a terep, akkor lehívom a lovamat, s átnyargalok máshova. Ha találok vmi jó állatot, akkor kilövöm, szekér gyorsan lehívása, felpakolás, eltüntetés, nyargalás tovább. 2 perces cooldownja/újratöltési ideje van.

1 possie-ban egyszerre csak 1 db szekér lehet. (Ha emlékeim nem csalnak.)

Never ever drink and drive!

(#6025) Rison77


Rison77
senior tag

A sztoriban lévő mellékküldetéseket, ha nem csinálom meg az adott chapterben, akkor onnantól teljesen buktam őket, vagy a játék befejeztével azok újra elérhetővé válnak? Csak mert elég sokszor van az, hogy ad xy egy mellékküldit pl. kocsirablás, de úgy vagyok vele, hogy a következő main quest után megcsinálom, de aközben meg elpatkol az illető^^ Gondolom ezek a játék végi % teljesítményre is hatással vannak.

(#6026) pendre54 válasza NagyonTitok (#6024) üzenetére


pendre54
addikt

Akkor se kerek ez az egész egyelőre. Elzavartam a lovat jó messzire, még én is messzebb mentem attól a helytől, ahonnan a lovat elzavartam, de akkor se tudom lehívni a szekeret. Most se ló, se szekér. ;]
Összesen csak egy lovam, és most csak ez a szekerem van, semmi más. Elzavartam a lovat, de továbbra is azt látom aktívnak.

Ja, még annyit, ha fütyülök, a ló simán visszatér, ezt most kipróbáltam, szóval ló az mindig elérhető, ez a szekér macerás.
További fejlemény, hogy kiléptem a játékból, majd vissza(mindig a tábort választom), és most azonnal lehívható a szekér, de az elég nagy szopás lesz, ha állandóan ki-be kell lépkednem emiatt a játékból.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#6027) Đusty válasza Rison77 (#6025) üzenetére


Đusty
addikt

Az alap, hogy a főküldi ráér az mindig ott marad, ha van a fehéreket kell megcsinálni először különben kimaradhat.

(#6028) Plata válasza pendre54 (#6026) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mi lehet a gond,nekem simán le lehet hívni bármikor.
Tudom cserélni lovat és szekeret.
Ha kivadásztam magam simán tudok váltan lóra,majd vissza.

(#6029) Nono76 válasza pendre54 (#6026) üzenetére


Nono76
tag

Ez is csak egy bug a sok közül amit csak a ki belépés old meg. Működni fog az csak pont kifogtál egy ilyet.

(#6030) lo_jo válasza pendre54 (#6026) üzenetére


lo_jo
senior tag

A ló mindig jön fütyülésre, ha nincs aktív kocsid. Az "elzavartam jó messzire" nekem nem tiszta. Odaállsz a lovad mellé, jobbklikk és flee. Ekkor eltűnik a radarról/térképről is, ilyenkor tudod lehívni a kocsit (persze csak ha megvan a megfelelő role, a role-hoz a megfelelő szint, unlockoltad és megvetted). Ugyanúgy az L menü, stables részén, de nem a lovaknál, hanem a kocsiknál hívható le. Nekem mindig úgy működik, ahogy kell, taktikának pedig valóban az a legjobb, amit a #6024-ben leírt NagyonTitok. Annyival egészíteném ki, hogy akkor szoktam hívni, ha már a 2. olyan nagyobb állatot lövöm ki, amit el is akarok vinni, az elsővel még szaladgálok a ló hátán.

(#6031) pendre54 válasza Nono76 (#6029) üzenetére


pendre54
addikt

Hááát nem tudom, hogy mennyire egyedi bug, de most mint írtam is, az új belépésnél simán hívható lett a szekér, de utána kipróbáltam, hogy hívható-e a ló, hát füttyöghettem én akár fél órát is, a ló b@cott előjönni. :D Egyelőre hagyom a fenébe, majd délután végzek egy játékfájlok ellenőrzést, hátha segít.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#6032) Plata válasza pendre54 (#6031) üzenetére


Plata
félisten

Nem jól csinálod,ha a kocsi lent van hiába fütyülsz.
Nyomj dismiss-t a szekérre,ekkor kap 2 perc cd-t és hívhatod a lovad,ha nem küldöd el a szekeret ne várd hogy a lovad megjelenjen.

(#6033) Nono76 válasza pendre54 (#6031) üzenetére


Nono76
tag

Így van ahogy Plata írta, nem jól csinálod. Még annyival egészíteném ki, hogy nem kell elküldened a lovadat, hogy le tudd hívni a kocsit. Tehát összefoglalva: ha kell a kocsi L betűvel bemész a menübe, Stable, Vehicle és ott lehívod. Ekkor a lovad elmegy, ha a hátán ültél akkor még le is dob magáról. A legközelebbi úton megjelenik a kocsi, ezt látod a radaron. Neked kell odamenni hozzá, hívni nem lehet. Ilyenkor a lovadnak is hiába fütyülsz nem fog jönni. Ha már nem kell a kocsi ismét L menü Stable, vehicle, a kocsira nyomsz egy dismiss-t. Ekkor a kocsi eltűnik, várnod kell két percet mert addig nem tudod hívni a lovadat. Ha letelt a 2 perc fütyüléssel hívhatod a lovad. Ennyi a lényeg. Ha nem így működik akkor az bug ami ritkán fordul elő. Ezt lehet orvosolni ki belépéssel.

(#6034) lo_jo válasza Nono76 (#6033) üzenetére


lo_jo
senior tag

A kocsi dismiss után egyből hívható a ló, a kocsira van 2 perces cd.

(#6035) Nono76 válasza lo_jo (#6034) üzenetére


Nono76
tag

Köszi az infót, akkor ezt rosszul tudtam. :)

(#6036) arcitec


arcitec
addikt

Érdekes ha story cinema módban megyek és térképre kapcsolok megállok, online módban simám megyek a térképen is...
Apropó ha story módban megvannak az arany rudak úgy egyébként mit lehet kezdeni velük...
Vagy csak jó buli megtalálni őket?

[ Szerkesztve ]

(#6037) p a s s e r válasza arcitec (#6036) üzenetére


p a s s e r
őstag

fence-nél tudod eladni jó sok dollárért...

olyan az ikon, mint a dokié, egy táska, csak nem "+" van rajta, hanem "x"... rhodes szélén pl. van egy... (több helyen is, persze...)

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#6038) p a s s e r válasza arcitec (#6036) üzenetére


p a s s e r
őstag

itt kell északon keresgélni....

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#6039) arcitec válasza p a s s e r (#6037) üzenetére


arcitec
addikt

És mit kezdek a jó sok dollárral ? :U
Eztet itt alant kár volt :P

[ Szerkesztve ]

(#6040) p a s s e r válasza arcitec (#6039) üzenetére


p a s s e r
őstag

pl. naponta lefürdessz és még mindig marad... de tőlem meg is tarthatod, a te döntésed... ha jó helyre van pakolva, talán a ló súlypontját is javítja...

a lényeg, hogy eladás fence-nél... minden lopott, lootolt cucc (monnyuk úgy, hogy a szajré) ott adható el...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#6041) Plata


Plata
félisten

Voltam ma trader eventen.
Egész jó volt ,de volt egy vicces része is.
Amikor a sineket elállták egy kocsival az egyik játékos leugrott a vonatról hogy el álljon a kocsival,elindult vele a sinekről,a vonat megindult,az a lökött meg visszatolatott a kocsival a sinekre,mire a vonat át hajtott rajta,feldobta a kocsit lovastól játékostól a levegőbe majd rá esett a vonat elejére. :DDD
Végül le esett a vonat bal oldalán.De akkor már se lovak nem voltak sehol sem a játékos,nem is láttam hova lett.

(#6042) Mike válasza Plata (#6019) üzenetére


Mike
veterán

jah, ha lenne állat
pedig volna pénzük megcsinálni

(#6043) Mike válasza nubreed (#6011) üzenetére


Mike
veterán

storyban horgászni jobban megéri

(#6044) arcitec


arcitec
addikt

Ha online defensive kötsög lelasszóz, ha abban a pillanatban kilépek,(mielőtt odajönne megkötözni) a kis kötsög mit fog látni? Legközelebb odarohanok közvetlen elé és a Shotgun-al képen lövöm ami leviszi a fejét. Bár ha defensive módban van akkor lehet nem menne. :U

[ Szerkesztve ]

(#6045) Plata válasza arcitec (#6044) üzenetére


Plata
félisten

Ha te defensive módban vagy nem tudnak meg lasszózni.

(#6046) arcitec válasza Plata (#6045) üzenetére


arcitec
addikt

Úgy nem, de Posse Up az autó Offensive és nem állítható. Nem is értem a kis surmó meg defensive volt.

PLATA: Azt írd már le , hogy tudok a Posse Up ban vezető lenni... Mit kell csinálni illetve mi a feltétele. Van hogy jó a vezető , pl. most olyan küldik voltak,hogy a vezető kocsit kért és így több rabot tudtunk begyűjteni.Igaz volt olyan küldetés, hogy vagy 5-6 figurát kellett összeszedni. Rabos kocsit hogy lehet kérni? Ha nem jó a vezető,akkor meg szenvedés.Összeakadtam egy párossal,hű de rutinosak voltak, mint az életben a vagányok szó szerint,volt küldi,kocsmázás stb. A végén pókerezni hívtak,na ott kiszálltam nehogy már kifosszatok,vagányok. ;] Szóval sok itt a lehetőség, egy jó nagy kézikönyv kellene. Lehet van is.

[ Szerkesztve ]

(#6047) sixpak válasza p a s s e r (#6038) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez a satellite map elérhető valahol nagy felbontásban?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6048) Puma K válasza sixpak (#6047) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem ez egy poén volt, és ez egy valós Google térkép képernyőmentés arról a településről mint amiről mintázták a játékban lévőt :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6049) sixpak válasza Puma K (#6048) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lehet....előtte rákerestem, van jó néhány próbálkozás, de teljesen kész még nincs.
Valamikor elkészülnek talán.
GTA-hoz is készült, az nagyon frankó.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6050) Plata válasza arcitec (#6046) üzenetére


Plata
félisten

Egyszerű,kreáld te a posse-t akkor te leszel a vezető.
Free roam vagy camp opciót válaszd és ha bent vagy csinálj saját posse-t,akkor te leszel a vezető.
De ha nincsenek meg véve a role-k,semmit nem tudsz majd csinálni.
H aposse up opcióval mész fel akkor már meglévő posse-bba csatlakozol,annak nem lehetsz a vezetője.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.