Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12051) Süni 1985 F válasza Đusty (#12050) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Köszönöm! :B

TDI POWER

(#12052) Mike válasza Plata (#12047) üzenetére


Mike
veterán

már kaptál, ott a voucher az ingyen lóról

(#12053) Mike válasza bendegruz (#12048) üzenetére


Mike
veterán

igazából konzolon nincs jelentősége. tt nagyon ritkán nyír ki más játékos. pl tegnap simán tudtam mászkálni, hunting wagonnal henteshez beállni Strawberryben, miközben vagy 5en lövöldöztek. egyiküket még fel is élesztettem a hentes előtt amikor ott haldoklott.

(#12054) Plata válasza Mike (#12052) üzenetére


Plata
félisten

Jó,azt nem tudtam.
Nem voltam fent mostanában.
Nincs rá időm,meg kedvem sem.
Inkább GTA vagy egyéb.
Ciki de jelenleg is Dyson battlezoneban farmolom a kill-eket. :D
Az is izgisebb. :B

[ Szerkesztve ]

(#12055) p a s s e r válasza Mike (#12053) üzenetére


p a s s e r
őstag

nekem pc-n is ugyan ez a tapasztalatom, nagyon ritka, hogy valaki kötekszik... halál nyugisan lehet akár nézelődni is ilyen akciójelenetekben... (perverzióm, de direkt szeretek mindenhova odamenni, ahol valami játékos csinál valamit...)

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12056) negyven2 válasza bendegruz (#12048) üzenetére


negyven2
veterán

Nagyon nem erről van szó.

"...including new employment opportunities for solo players in Red Dead Online..."

Ez az eredeti szöveg, de ők se azt fordították le, hogy jön a Solo lobby.

Ha belegondolunk akkor szinte, minden a játékokban lévő lehetőség Solo player-nek szól (jó a legtöbb az Posse-ban könnyebb).

Itt amúgy a Rockstar valószínűleg vagy a tavasszal érkező Trader Role bővítést érti, vagy a Telegram küldetéseket (ez kb. olyan mint most GTA-ban a Simeon-os autó lopás).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12057) #81556480 válasza negyven2 (#12056) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez a huroc nevű clickbait gittegylet is igazán kipusztulhatna az internetről, akkora félkegyelmű szarok

(#12058) bendegruz válasza #81556480 (#12057) üzenetére


bendegruz
őstag

Miert is?
Mert próbálnak segíteni és közösséget építeni?

Egyébként már több helyen olvastam, hogy tervbe van véve a solo lobby lehetősége.
Majd kiderül.

Asus Rog Strix Scar III

(#12059) bendegruz válasza Mike (#12053) üzenetére


bendegruz
őstag

Én sem sűrűn talalkozok agresszív játékossal.
Néha kezdők beprobalkoznak, de az sem jellemző :)
Viszont megint egyre több a modder...

Asus Rog Strix Scar III

(#12060) negyven2 válasza bendegruz (#12058) üzenetére


negyven2
veterán

A Szőlő lobby-val kapcsolatban már több mint két éve mondják, hogy jönni fog, meg találtak rá "bizonyítékokat", de valahogy nem érkezett még meg.

A Rockstar másik online játékokban (GTAO) sem lehet elég sok pénzkereseti dolgot csinálni ha nem public lobby-ba vagy (a most érkezett Heist az első nagyobb kivétel).
Vagyis ha jönni fog akkor kettő variáció lehetséges szerintem.
Az egyik a Fallout 76 felé, havi fizetős lobby, ahol minden ugyanúgy működik mint public-ba, csak mondjuk havi $10-t kell érte fizetni.
A másik amit pl. a Sea of Thieves is alkalmaz, hogy alapvetően a content creation rendszerre van telepítve. Vagy se pénz, se fejlődés nincs benne.

Mind a GTAO, és mind a RDO (és a többi shared world játék) monetizácioja, eléggé épít az ingame fizetőeszközök valós pénzért történő megvásárlására (ezért van ingyen minden tartalmi frissítés).

Amúgy a "kiszivárgott" solo/private lobby-k tervezete, az igazából nem az. Nincs ilyen a játékban, és a hálózati része se erre lett tervezve (de azért még lehet valósítani).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12061) bendegruz válasza negyven2 (#12060) üzenetére


bendegruz
őstag

Szerintem is ilyen fizetős valami lesz, ha egyszer lesz is :)
De az is több mint a semmi :)
Mondjuk a pókeres trükk mukodik meg szerencsére.

Igazán ha a maradék két legendast be tudnám végre gyűjteni, nem is lenne szükségem rá :))
A distant tradert úgyis ketten visszük.Ugy eddig még senki nem próbálta meg elvenni :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12062) sormo


sormo
tag

Most érdemes hosszút kiszállítani 940-et ad!

(#12063) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...sziasztok...
...régota szeretném kiproobálni ezt a gémet...most egy gépfrissités okán felcsillant bennem a remény...
...szoval a kérdésem hogy egy elavultabb gépen elindulna a játék? :U ...
...egy core i7 870-es procival 16giga rammal RX470 vga ssd mire mennék? :B ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12064) sormo válasza Str8 sk8r (#12063) üzenetére


sormo
tag

most adtam el a 1080-at én is egy gtx770-el játszok kb az a szint, fhd-ban minimum grafikán viszi csak, neked is ennyi...

(#12065) Str8 sk8r válasza sormo (#12064) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én inkább a proci miatt aggodom...elsö generácios core i7-es...3200MHz 4 mag 8 szálon...

...bár a 2500-as core i5-töl kicsivel talán jobb...de mindenképpen a legalja a proci limitnek a játékban... :)) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#12066) sormo válasza Str8 sk8r (#12065) üzenetére


sormo
tag

nekem i3 9100f van csak 18%-al jobb simán elég volt az 1080-hoz is sose ment 100%-on.
[link]

(#12067) Mike


Mike
veterán

Értse magára az akinek mániája a red dead videóimat dislikeolni: ha nem tetszik, NE nézd a csatornámat. én így játszom vele, és csak azt teszem ki ami szerintem érdekes vagy vicces.

[ Szerkesztve ]

(#12068) Plata válasza Mike (#12067) üzenetére


Plata
félisten

Hát én nem veszem magamra,mert mindig elfelejtem mi is a csatornád,na és nem is dislike-oltam. ;)
Tudom hogy mutattad többször is a csatornád,de olyan feledékeny vagyok hogy már el is felejtettem mi a neve. :B

[ Szerkesztve ]

(#12069) #21346560


#21346560
törölt tag

Én sem díszlájkoltam, mert nem nézek "csatornákat", inkább játszom! :B

(#12070) CactuS válasza Mike (#12067) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez most komoly? :DDD Függetlenül attól, hogy sem időm, se kedvem gameplay videókat nézegetni, ha kiteszel valamit egy online felületre, ahol a nézők visszajelzést adhatnak, akkor viseld el vagy tiltsd le a videóknál az interakció lehetőségét (YT).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12071) Mike válasza CactuS (#12070) üzenetére


Mike
veterán

teljesen komoly
ugyanis 10-20 megtekintésnél nem nagyon látják idegenek, a yt nem ajánlja. na erre még ráugrik hogy valakit idegesitek
na akkor az meg iratkozzon le, nem kell a szar videóimat nézegetnie

[ Szerkesztve ]

(#12072) Plata válasza Mike (#12071) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem tojd le.
Engem például csöppet sem érdekel kinek tetszik vagy kinek nem a videóm.
Nem is szoktam nézni.
Igaz nincs is sok.
Csak olyan van amin RDR-ben baromkodtam. :DDD
Vagy GTA-ban bugot találtam.
No meg egy másik.
RDR-est csak azért csináltam hogy megmutassam neked hogy sikerült megcsinálnom azt a bizonyos hülyeséget.
Bár egyszer sem éltem túl.
Jah,asszem az én csatornám nem is publikus. :B

[ Szerkesztve ]

(#12073) bendegruz


bendegruz
őstag

A héten kivittunk 3 szekeret fejenként.
Tobb mint 4 ezer dollár jött be :)
Megerte vadászni a héten :))

Asus Rog Strix Scar III

(#12074) #21346560


#21346560
törölt tag

Hogy miket lehet találni?! :Y (Gondolom már 100x látta mindenki, de az újszülöttnek minden vicc új!)

(#12075) bendegruz válasza #21346560 (#12074) üzenetére


bendegruz
őstag

Igen.
Ez a storyban egy felfedezendo tárgy illetve hely volt.
De benne hagyták az onlineban is :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12076) Mike válasza #21346560 (#12074) üzenetére


Mike
veterán

storyban nagyon sok minden van, és általában van valóságalapja
pl nem gondoltam hogy a makett hajós tényleg volt

(#12077) Đusty válasza Mike (#12076) üzenetére


Đusty
addikt

A makett nem működik az modell volt. :)

(#12078) Morisson58


Morisson58
csendes tag

Üdv..Mindenki.Lehet kicsit nyersen fogalmazok,de az a hülye gyerek a Jack mindig elfut előlem ha hívnám horgászni.Már újra kezdtem egyszer a küldetést,arra gondoltam elutasítottam,de nem( még jó hogy mentettem).Néztem videót ott kapirgál a földön,de nem szövegel,inkább elmegy.Mikor a Táborba vagyok,mindig keresem.de mehetek utána.Ilyenkor mi van???Köszönöm a segítséget!!!!

(#12079) arcitec


arcitec
addikt

Ma 0$-ért lehet utazni. ;)

(#12080) homerhamm válasza arcitec (#12079) üzenetére


homerhamm
addikt

De hát ma is jött a kalauz. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12081) Mike


Mike
veterán

Tudtátok, ogy supplynál nem kell mindig lövöldözni? Hétvégén Saint Denisbe küldött Cripps, gondoltam is hogy amint elkezdek lövöldözni, rajtam lesz a fél városi rendőrség, erre a zsák bent volt a pult mögött, majdnem sikerült vele simán kisétálnom, de aztán páran utánam jöttek, érdekes, hogy ők sem kezdtek lövöldözni, némi bunyóval rendeztük a dolgot.

(#12082) negyven2 válasza Mike (#12081) üzenetére


negyven2
veterán

Konkrétan ki is írja a játék azoknál a supply-k esetében, hogy ne öld meg őket, különben honor-t veszítesz. Mindig is meglehet csinálni egyetlen lövés, áldozat nélkül ezeket...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12083) Mike válasza negyven2 (#12082) üzenetére


Mike
veterán

én eddig mindig lövöldöztem
hol írja ki? a tippekben amit kikapcsoltam ezer éve?

(#12084) negyven2 válasza Mike (#12083) üzenetére


negyven2
veterán

Igen, ott. Sajnos pont ez a baj ezzel a limitált opcióval, hogy a "hasznos" infókat, tippeket is eltünteti, nem csak a Day 1 player-nek szánt dolgokat.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12085) Dyingsoul válasza #21346560 (#12074) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Wáó! Én még nem láttam, érdekes! A civilizáció hajnala! :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12086) Mike válasza negyven2 (#12084) üzenetére


Mike
veterán

már a csajnál is kikapcsoltam. minden egyes felszdett növénynél pofázott. egy idő múlva elég volt belőle

(#12087) p a s s e r


p a s s e r
őstag

ójeee, új feature: a wilderness camp-ből a fast travel ingyen visz a desktopra... amúgy azt a szánalmas apróságot, mint a hang az indulásnál miért tart hónapokig megjavítani, főleg ha alapból jól működött? el tudnék tekinteni a teljesen felesleges, bár forradalmi fejlesztésektől mint az új alsózokni-belső hetente, vagy az ingyen semmik, amik amúgy is megteremnek minden bokorban... csak pár apró, de bosszantó dologgal hajlandóak lennének foglalkozni, de ez tényleg a fogyasztóleszarás magasiskolája... (tudtam eddig is...)

lázad-lázad! :)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12088) arcitec válasza p a s s e r (#12087) üzenetére


arcitec
addikt

"wilderness camp-ből a fast travel ingyen visz a desktopra" Hogy? Mi az a desktop.
A utazás tegnap és ma is még ingyenes bárhonnan, bárhova. Nem csak a wilderness camp-ból. A wilderness camp a táborba mindig 1$ az utazás költsége, ha 97-es szinten van az Outlaw Pass 4-ed. ;)

(#12089) negyven2 válasza arcitec (#12088) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom kifagy neki ilyenkor a játék és kidobja a desktop-ra. De amúgy igaza van abban, hogy a legtöbb, bár nem mindig elforduló, de amikor igen, akkor eléggé idegesítő hibákat nem javítják. Vagy azt írják, hogy igen de közben mégse (pelt-ek a lovon, lógó fegyverek Free Roam BH után).
De ott vannak az esztétikai hibák is, amikkel nem is foglalkoznak. Kb. a fegyveröv ami nem a karakteren van, hanem a dereka körül lebeg a levegőben. Vagy a bugosan megjelenő ruhák (az egyik kabát egyik szín variánsa átlóg a ló hátulján, de egy másik szín ugyan abból a kabátból normálisan ráfekszik.
Ott vannak a frizura bug is amik, amik szintén javítva lettek, de mégse.Ugyan úgy egy része a karakter válla körül lebeg (mintha maga a karakter modell nagyobb enne mint amit látunk.
És persze a h*lyén kinéző dolgok, mint ahogyan a pisztolyok helyezkednek el a fegyvertokokban(a revolverek aránylag még jól vannak elhelyezve).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12090) arcitec válasza negyven2 (#12089) üzenetére


arcitec
addikt

Azért az érdekes, hogy pl nálam ilyenek nincsenek. Igaz ma egyszer error-t dobott és ki kellett lépni. Illetve nálam meg a Protect Legendary Animal küldetés van , hogy ketten vagyunk. Vicc.
NO meg a Traider Pretected , elindul és be is fejezi nullával ráadásul maximális résztvevő létszámmal mindenkire egyformán. Igaz nem mindig, de újabban elő elő fordul.

(#12091) p a s s e r válasza arcitec (#12088) üzenetére


p a s s e r
őstag

igen, kifagy - ahogy negyven2 mondja - ismeretlen hibával... mondjuk azért sok aprósággal együtt tudok élni, kell is... engem az esztétikai hibák kevésbé zavarnak, max megmosolyogtatnak... egyébként az az 1 dolláros utazás a táborba elég hasznos lehet a játék kezdeti szakaszában, lehet vele okosan lépdelni, de egy szinten túl már minden mindegy, bárcsak lehetne mire költeni...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12092) arcitec válasza p a s s e r (#12091) üzenetére


arcitec
addikt

Egyébként igen ez a win hang már mióta itt van és nem tudják javítani. Nem hinném,hogy nem tudnak róla. Hiszen tesztelik és ráadásul egyből észrevenni, ez nem egy rejtett dolog ..

[ Szerkesztve ]

(#12093) homerhamm


homerhamm
addikt

Erről a házról tudtok valamit, mi épül itt?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12094) bendegruz válasza homerhamm (#12093) üzenetére


bendegruz
őstag

Jó kérdés.

Már a Story epilogusban kezdték építeni… szóval passz.

Asus Rog Strix Scar III

(#12095) sormo válasza homerhamm (#12093) üzenetére


sormo
tag

elfogyott a pénz, régen félbehagyták...

(#12096) bendegruz


bendegruz
őstag

Nem volt kis meló,
De [ÖSSZEJÖTT] :))

Asus Rog Strix Scar III

(#12097) #81556480 válasza bendegruz (#12096) üzenetére


#81556480
törölt tag

atya ur isten ez elképesztő

(#12098) negyven2 válasza bendegruz (#12096) üzenetére


negyven2
veterán

:C :C :C

Én mostanában már úgy csinálom, hogy ha szemeb jön egy olyan legendás állat aminek a holttestét fel lehet tenni a lóra/vagonra, akkor azokat előbb elkábítom, mintát veszek belőle, majd megölőm. Így jut Harriet-nek is minta, meg nekem is alapanyag a táborba. Amit nagyobb testű, abból meg csak mintát veszek.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12099) bendegruz válasza negyven2 (#12098) üzenetére


bendegruz
őstag

Az utolsó 4-5 állat kb két honapomba telt :D

Én már egy ideje nem tudom crippsnek leadni a szedált és megölt legendast.
Max a hentes veszi át mintha csak a nyúzott tetem lenne.
Pedig régebben mukodott azoknál amit nyuzas nélkül lóra lehet tenni

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#12100) #21346560


#21346560
törölt tag

Driver frissítés előtt! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.