Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) #81556480 válasza arcitec (#11900) üzenetére


#81556480
törölt tag

mind a 4-en ott voltam. Egyedül is megcsináltam egyet

(#11902) bendegruz


bendegruz
őstag

Én elcsíptem ma a nightwalker panthert..
Még egyszer találkoznom kell vele :)
Aztan már csak a winyard bison és a teca gator kell fullra és meglesz minden legendás :)

Asus Rog Strix Scar III

(#11903) Dyingsoul válasza Plata (#11899) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem ez volt a kérdés... :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11904) #81556480 válasza Dyingsoul (#11903) üzenetére


#81556480
törölt tag

válasz: NEM

(#11905) Plata válasza Dyingsoul (#11903) üzenetére


Plata
félisten

Azt kérdezted a távoli eddig nem 625 volt-e én meg válaszoltam hogy de.

(#11906) bendegruz válasza Dyingsoul (#11898) üzenetére


bendegruz
őstag

Nekem is adott már 500-at 625 helyett
De utána a kovi már 625 volt

Asus Rog Strix Scar III

(#11907) Dyingsoul válasza bendegruz (#11906) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem értem ezt, hogy akkor miért változik az ára a szállításnak. Azt hittem megint nerfeltek valamit a játékban, elég tryága dolog, hogy a napikat is nerfelték már egyszer korábban.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11908) #81556480 válasza Dyingsoul (#11907) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nem emlékszem olyanra hogy a távoli 500 lett volna. Ma is megtelik nemsokára, majd megnézem. Max kétnaponta eladok , de csak távolra, biztos feltűnt volna.

A napikról előre lehetett tudni hogy mi lesz, teljes képernyőn jelentette be a rockstar a játékban. Itt semmiféle változásra nem láttam utalást.

[ Szerkesztve ]

(#11909) jozefgucci1 válasza #81556480 (#11908) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A távoli eladás mennyire macerás amúgy , mert még soha nem próbáltam ? Ott út közben is megtámadnak ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11910) #81556480 válasza jozefgucci1 (#11909) üzenetére


#81556480
törölt tag

Újabban jön pár fegyveres lovas npc, de nekem nem ellenfél. Inkább az idegesítő mikor kis szintüek beprobalkoznak. Nem szoktak sikerrel járni. Ha egyszer megölnek sajnos olyankor kilövöm a lovukat. Mire utánam tud jönni már elég távol vagyok.

Nagyon ritka mikor úgy ellopják hogy veszélybe kerül, de olyankor meg seesiont váltok és kezdem újra. Ezek kb 20bol egyszer. Legtöbbször sima ügy.

Időben 10 percnél több, elég unalmasan, sokáig kell menni a szekerrel. A térkép legnyugatibb pontjában szoktam letenni a tábort, és onnan McFarlane ranch vagy a környéke a cél.

[ Szerkesztve ]

(#11911) arcitec válasza #81556480 (#11910) üzenetére


arcitec
addikt

Volt egy idő amikor többet adott. A távoli volt min. 900$ a közeli úgy 650 körül. Már jó pár hónapja ez van, azóta nem is viszem távolra,mert macerás és alig ad többet.Ja és igen amikor a távoli 900$ volt a közelire soha nem jöttek npc-k, most már igen,de nem több mint jó móka. Ellenben a Defend Camp , erősebbek lett és nem akarnak elfogyni. Már vagy a 3. eset, hogy lelövik a táborozókat és akkor annyi. :U

(#11912) #81556480 válasza arcitec (#11911) üzenetére


#81556480
törölt tag

Gondolom bonus hét volt vagy valami. De nincs jó pár hónapja 900-as távoli eladás az biztos.
Sőt, én egyszer sem emlékszem 900-ra, de az lehet azért mert akkor épp nem játszottam.

A közeli 500 a távoli 650.

macerás és alig ad többet

Igen messzebbre kell vinni, és mint látod 150-el ad többet.Nekem ez simán megéri, mert nem találom macerásnak, és sok eladásból azért a 150 nemkevés .

(#11913) bendegruz válasza jozefgucci1 (#11909) üzenetére


bendegruz
őstag

Tőlem kétszer elvették a distantot..
Azóta ketten visszük ki, úgy biztos ami tuti :)
Az xp is jobb Távolinál.
2500at ad, a posse tagoknak 1250et

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#11914) #81556480 válasza bendegruz (#11913) üzenetére


#81556480
törölt tag

Csak nyomjál egy uj sessiont és kezd előröl olyankor.

(#11915) Dyingsoul válasza jozefgucci1 (#11909) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Egyáltalán nem vészes a távoli, de az, hogy mennyire messze kell vinni függ attól, hogy épp hol van a camp-ed. Talán azon belül is van randomizáció és nem mindig ugyanoda kell vinni de ebben nem vagyok biztos. Az viszont biztos, hogy vannak camp-ek amikben a distance delivery sincs túl messze.

Távoli szállításban kétféle támadás van NPC részről (a harmadik a playerek, de ezt ugye megszoktuk):
Az egyik, amikor útközben folyamatosan próbálkoznak és üldöznek. A célponthoz közelítve, a teljes út utolsó harmadában már nem szokott több támadó jönni, de ez is változó, van hogy a felétől már nem üldöz senki (vagy csak én hajtok gyorsan, levágom az utat és nem találnak)
A másik, amikor egész úton senki nem támad meg, viszont a célterületen már harc van a banditákkal. Vannak segítő NPC-k akik már alapból harccolnak velük, te pedig a harc közepébe csöppensz ahogy megérkezel. Én úgy szoktam, hogy sprintelve célba juttatom a vagont és utána lemészárolok mindenkit, egyet életben hagyok és kilootolom az összes hullát amíg az az egy él, ugyanis rengeteg hulla lesz és ha mindenkit megölsz, az átvezető animáció után eltűnik a hullák 2/3-a....

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11916) bendegruz válasza #81556480 (#11914) üzenetére


bendegruz
őstag

Jobb így kettesben kivinni.
En kinyírom aki próbálkozik a társam meg viszi a szekeret :)

Asus Rog Strix Scar III

(#11917) Mike válasza Dyingsoul (#11915) üzenetére


Mike
veterán

"segítő NPC-k" azok a vevők

(#11918) #81556480 válasza bendegruz (#11916) üzenetére


#81556480
törölt tag

ha van társad lehet, de nekem nincs, és nem is kell. Ha olyan kedvem van hajnal kettőkor is játszom, olyankor meg senki nincs fent akivel szoktam játszani

#11915 Dyingsoul én azt hittem az előző frissítés óta nincs a helyszíni lövöldözés, csak a menet közbeni. Nekem hetek óta nem adott olyat amikor a vevőknél kell harcolni.

[ Szerkesztve ]

(#11919) Mike válasza #81556480 (#11912) üzenetére


Mike
veterán

szvsz egyáltalán nem éri meg a távoli időben, max érdekesebb

(#11920) bendegruz válasza #81556480 (#11918) üzenetére


bendegruz
őstag

Nekem nincs ilyen gondom, este 8 után már nem jatszom :)
De jobb igy posseban a trader meg a bounty is :)
Egyedul jobbbara csak collectorozok meg vadászok és legendaryt keresek.

Asus Rog Strix Scar III

(#11921) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem enged bejelentkezni a Rockstar game launcherbe..., nálam van a baj, vagy másnál is ilyen finomság van ma este?

(#11922) p a s s e r


p a s s e r
őstag

tegnap egyéni rekordot döntöttem, 16 db collector szett jött össze kb. 6 óra játék alatt... persze ezek olyanok voltak többnyire, amikhez már csak egy-egy ritkaság hiányzott, és így is kb. 120 helyszínt kellett meglátogatnom hozzá, de azért nem rossz eredmény szvsz...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11923) bendegruz válasza p a s s e r (#11922) üzenetére


bendegruz
őstag

Van turelmed :)
En már nem szenvedek ennyit vele mióta 100ezer felett van a pénzem :)

Asus Rog Strix Scar III

(#11924) Mike válasza bendegruz (#11923) üzenetére


Mike
veterán

bezzeg nekem. március idusáig, kell 23 arany. mondjuk jó eséllyel meglesz

(#11925) p a s s e r válasza bendegruz (#11923) üzenetére


p a s s e r
őstag

100ezer pipa nekem is, csak kedvem van mostanában kirándulgatni... persze közben csinálom a boltokat is, volt 3 moonshine és 1 trader kiszállításom is, ill. 2, de a másodikat már nem volt kedvem kivinni... +1 véletlenszerű legendás, 4-5 resupply, stb...

minden más csak baromkodás... vadászgatok idegeneknek, segítem a kiszállításukat ha hagyják, elviszem őket vonatozni, vagy kergetem a farkasokat, pumákat egy szál lábbal felfegyverkezve (kösz Mike!)... előszeretettel kocogok be a legnagyobb tömegjelenetekbe fegyver nélkül és szinte sosem bántanak... sőt, inkább nyomják a "don't shoot, friendly" szöveget, pedig ha tudnák, hogy milyen bénán lövök... :)

a türelmet meg nevezzük inkább munkahiánynak... hasonló, de nem u.a.... :)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11926) arcitec


arcitec
addikt

Kérdeznem kell, a moonshine azt hogy kell futtatni? Ha minden igaz be van setupolva, van egy nagy kondér a táborban, vagy az nem elég? A NET-en is csak az van , hogy tudom elindítani nulláról, de az kész. Tovább nem tudom mit , hogy kell. :U

[ Szerkesztve ]

(#11927) p a s s e r válasza arcitec (#11926) üzenetére


p a s s e r
őstag

az nem a táborban megy, hanem egy külön épületben, aminek a helye választható pár lehetséges helyszín közül (szvsz tall trees a legjobb)... aztán kell főzni vagy lopni alaplőrét (3 különböző erősség van), amit ízesíthetsz különböző módokon... általában 3 plusz összetevő kell hozzá, amiből a legtöbb vehető boltban, de van, ami gyűjtős (creek plum, agarita növény, vagy éppen karibi rum), de ez az ízesítés opcionális... aztán ha kész (48 perc asszem), akkor lehet kiszállítani (ha van is éppen vevő jó pénzért), ami sokkal közelibb célokat jelent, mint a trader kiszállításnál... közben van egy útblokád, ahol ha megállsz, 10-ből 9-szer csak lecsekkolnak, majd továbbengednek... arra kell figyelni, hogy a a moonshine törékeny, szóval nem lehet vele úgy csapatni, mint a trader szekérrel (vállhoz tartott puska - szekér autopilot segít)...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11928) homerhamm


homerhamm
addikt

A játékban van esély arra, hogy én "kormányozzam" a vonatot? pl. át lehet a váltókat állítani?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11929) Plata válasza homerhamm (#11928) üzenetére


Plata
félisten

Nem,nincs.

[ Szerkesztve ]

(#11930) arcitec válasza p a s s e r (#11927) üzenetére


arcitec
addikt

Köszi. Az a külön épület a térképen az a kis kék házikó piktogram , ahol a nyanya is van?
Vagy ha nem az , hogy tudom a házat kijelölni stb. Semmi sincs meg, hogy kell. :U

[ Szerkesztve ]

(#11931) mrzed válasza arcitec (#11930) üzenetére


mrzed
senior tag

Ott, ahol a táborodat tudod elhelyezni, alatta van a moonshine shack... elsőre 15aranyért tudod megvenni, később itt lehet majd áthelyezni.
Ha meg már megvetted, akkor pacigolj oda, vagy gyorsutazás.

[ Szerkesztve ]

(#11932) negyven2 válasza Mike (#11924) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem az ilyen távlati terv ez ügyben (még ha nem is március 15, hanem majd a következő Outlaw Pass és az akkor érkező Trader Role bővítés napjáig), az +22 szint és +75k pénz.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11933) Mike válasza p a s s e r (#11927) üzenetére


Mike
veterán

hogy milyen alaplőrét lehet lopni?

(#11934) arcitec válasza mrzed (#11931) üzenetére


arcitec
addikt

Nézem a menüben ki van pipálva a hely Tall Trees és? Hogyan tovább? NA de azt írtam ott a pictogram egy kék házikóval. Azt írták nem az. Monshine Shack. Valami itt nagyon elcsúszott nekem, hogy nem értem... Igen ott van mind a kettő. A nyanya már adott küldetéseket bőven.
Lent meg a kissé dagadt fickó. Na bemegyek oda és ott hol kotyvasztok?

[ Szerkesztve ]

(#11935) Mike válasza arcitec (#11930) üzenetére


Mike
veterán

az égett nyanya az, ja
kell hozzá a francia szakács is, van küllön történetszál hozzá

(#11936) arcitec válasza Mike (#11935) üzenetére


arcitec
addikt

[link]
A francia szakács az nem olyan mint a táborban a Crips? Ok köszi nézem ...

[ Szerkesztve ]

(#11937) Mike válasza negyven2 (#11932) üzenetére


Mike
veterán

neked minek még szint? :) nekem az arany arra kell, hogy megtudjam venni az aktuális pass-t, ami visszaad 30 aranyat, az pont elég lesz a maradék 2 role-ra
egyebként a passban már 96-os vagyok, van neki ingyenes része is, az más kérdés hogy kb nem ad semmit

régi karival meg el kell mennem kártyákat gyűjtögetni, mert még csak 50-es a pass, és azért a gyorsutazást a kis tábortűznél nem kéne veszni hagyni

(#11938) Mike válasza arcitec (#11934) üzenetére


Mike
veterán

lemész a franciához, odaállsz az asztalhoz, és akkor megkérdi mit csináljunk
kiválasztod miylen erős piát akarsz, aztán következő sor, hogy mivel legyen fűszerezve
aztán erősségtől függően egy idő múlva kész lesz, és ki tudod szállítani

(#11939) negyven2 válasza Mike (#11937) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolkoztam én is azon, hogy kéne egy másik profil, de én a legtöbb játékkal úgy vagyok, hogy még egyszer nekiugranék egy másik profillal akkor ott is a maximumot hoznám ki (ráadásul meg kéne 1000G-re /Platina/ csinálni a játékot). Ehhez viszont nincs kedvem, nem igazán szeretek farmolni (amúgy van amikor igen). Pontosabban úgy, hogy ugyan azt érjem el, mint korábban. Ezért van az is, hogy nagyon kevés játékot játszok ki újra és újra (és ezért van az is, hogy eddig nem vettem PS4-et, mert az ottani ex.-ek bár érdekelnek, de számomra mostanra lett annyi és lesz majd annyi, hogy megérje majd egy PS5 fenntartása is /persze multicímek maradnak Xbox-on)/).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11940) arcitec válasza Mike (#11937) üzenetére


arcitec
addikt

Ráadásul a táborba, bárhol is vagy csak 1 dolcsi az utazás ...

[ Szerkesztve ]

(#11941) arcitec


arcitec
addikt

Most csináltam meg azt a küldetést amit Maggie nagynéni adott Lem megmentésére. Elég kemény volt jöttek a zsernyákok mint az ördög. Itt mutatja meg, hogy égették meg Maggie-t.
Fől az anyag... :D

(#11942) p a s s e r válasza Mike (#11933) üzenetére


p a s s e r
őstag

a bootleggerekre gondoltam... vagy az nem azt boostolja? lehet félreértek valamit, akkor tegyetek helyre pls...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11943) mrzed válasza p a s s e r (#11942) üzenetére


mrzed
senior tag

Minél több botlegeer-t csinálsz az adott főzet előtt, annál olcsóbb lesz a cefre.

(#11944) p a s s e r válasza mrzed (#11943) üzenetére


p a s s e r
őstag

kösz... na akkor u.a. csak másképp van könyvelve... :)

nem szeretem a bootleggereket, max csak akkor szoktam kipucolni főzdéket, ha épp szembejönnek...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11945) bendegruz


bendegruz
őstag

ma belefutottam egy nyomorultba
miután lelőtt, kapott kb 5öt explosive rifle lőszerrel és semmi baja nem lett
ez amugy hogy?

Asus Rog Strix Scar III

(#11946) mrzed


mrzed
senior tag

Mi a fene van a napokban a szerverrel?
Elmegyek vadászni, de nem is megyek messzire, pár perc alatt áthelyezi a táboromat, ma már vagy negyedszer. Ez normális?

(#11947) Plata válasza mrzed (#11946) üzenetére


Plata
félisten

Igen.
Pont ilyen volt kezdetekben,de aztán javítotték,most meg vissza. ;)

(#11948) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Sziasztok! Mostanában kezdtem el játszani a játékkal - van esetleg hasonló kezdő, akinek lenne kedve online bandázni?

(#11949) negyven2 válasza bendegruz (#11945) üzenetére


negyven2
veterán

Pont ma futottam bele egy ilyen játékosba. Megevett vagy 5 robbanó lőszert, de nem hogy nem pusztult bele, de még a földön fekve fejbe is lőtt Bolt-al. És ugye én konzolon vagyok, ahol nincs cheat menu. Illetve Slippery Bastard közben folyamatosan fejre lőtt (Scope-al)...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11950) bendegruz válasza negyven2 (#11949) üzenetére


bendegruz
őstag

Van esetleg valami ability card amitől kevésbé sérül?

Asus Rog Strix Scar III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.