Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) szTotyy válasza Nuada herceg (#4997) üzenetére


szTotyy
őstag

A ló is fejlődik úgy, ahogy te (több stamina és élete lesz neki is, amíg el nem éri a fajtája maximumát). Plusz még a kötődése is fejlődik négyes szintig (trükköket tudsz vele csinálni, jobban megmaradsz a nyeregben)
A pufi karakter hamarabb elfárad, de jobban bírja a lövéseket.
Haj, szakáll nem nő.
Tárgyakat értelemszerűen nem lehet egymásnak átadni, úgy túl könnyű lenne az élet.

[ Szerkesztve ]

(#5002) 9Petya2


9Petya2
tag

Sziasztok!
Péntek óta van meg a játék és az a problémám, hogy kilépéskor egy fekete képernyőt kapok, nem az asztalt. Semmire nem reagál a gép, csak az újraindítás marad... gondolom ez nem normális így, van erre valami megoldás?

(#5003) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok,segítsetek már nekem......a sztori végén járok,mikor lemegy minden "fight" és tulajdonképpen vége,fekete képernyőt kapok,csak jobbra lenn forog az a kis töltés ikon,de nem történik semmi,már többször kipróbáltam,volt hogy 20 percet vártam de semmi...mi lenne a megoldás... :R

(#5004) Nuada herceg válasza szTotyy (#5001) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm szépen neked is, meg másoknak is a segítséget! :R

Annyit kérdeznék még a lóval kapcsolatban...
Hogy van a 2 sáv, sebesség és gyorsulás. Mind a kettőben 10 rublika van azt hiszem. És az enyémbél a felsőben kettő világos és kettő sötétebb, az alsoban pedig 3+ 2. Az a 2 enyhébben világos sáv jelenti azt, hogy a ló meddig fejlődhet? És az a maximum?

Értem a csíziót.

(#5005) Plata válasza szTotyy (#5001) üzenetére


Plata
félisten

Hát az én karim asszem nem lesz pufi,annyit úszik hogy esélye sincs.

(#5006) szTotyy válasza Plata (#5005) üzenetére


szTotyy
őstag

Sajnos (szerintem) ez a karakteren külsőre nem látszik, csak a statisztikában írja, hogy: túl-, vagy alultáplált.
A Scum nemű játékban remekül meg van ez csinálva, csontsovánnyá lehet fogyasztani vagy hatalmas golyóvá hízlalni esetleg izompacsirtává gyúrni a karaktert. Nekem ez itt is tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#5007) Puma K válasza szTotyy (#5006) üzenetére


Puma K
veterán

"... csontsovánnyá lehet fogyasztani vagy hatalmas golyóvá hízlalni esetleg izompacsirtává gyúrni a karaktert."

GTA: SA :DD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5008) Plata válasza Puma K (#5007) üzenetére


Plata
félisten

Bakker mekkora hecc volt C.J.-t hülyére hizlalni. :D

(#5009) #81556480


#81556480
törölt tag

(#5011) Triathlete


Triathlete
senior tag

Másnak is látványosan nehezebben talál sessiont?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#5012) Stormrider


Stormrider
tag

A táborból csak NPC tud lopni?Játékos nem?

(#5013) szTotyy válasza Stormrider (#5012) üzenetére


szTotyy
őstag

Játékos nem.

(#5014) Plata válasza Stormrider (#5012) üzenetére


Plata
félisten

Vegyél kutyát.
Trader rang a kutyát tuningolja.
Ha jól olvastam akkor bizonyos trader rankok adnak kutyának képességet.
Nekem nincs kutyám még mert 400 dolcsi.

(#5015) Stormrider válasza Plata (#5014) üzenetére


Stormrider
tag

Ha van kutya akkor nem tudnak lopni?
AFK voltam a táborba,mikor vissza tértem 3 npc hulla volt ott 2 játékos járkált a táborba és hiányzott a cuccom fele. :O Csak ezért kérdeztem.

(#5016) szTotyy válasza Stormrider (#5015) üzenetére


szTotyy
őstag

A kutya azt tudja, hogy ha megtámadnak, ugat. Ezt tudja, ...meg aranyos.

[ Szerkesztve ]

(#5017) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Aki végig csinálja az OP2 -t az ne vegyen kutyát ha még nem vett. 1 husky -t is ad. Persze ha az jó ...

Bár ez szubjektív de kinézetre is a legjobb.
Akinek meg van már az tudja, hogy ha elkéri akkor a másikat majd újra meg kell venni ha mégse tetszene tehát nem jegyzi meg, hogy már egyszer megvettük.

[ Szerkesztve ]

(#5018) arcitec


arcitec
addikt

Azt tudja valaki story módban a képen jelzett markereket hogy lehet törölni? 1 volt, akartam törölni, és addig addig nem sikerült, míg lett 4. :U [kép] [kép] Az nem az útvonal kijelölésére van,csak a képen jelzett piros jel önmagában fityeg ott,most már fityegnek.

[ Szerkesztve ]

(#5019) gyugyo79 válasza arcitec (#5018) üzenetére


gyugyo79
addikt

Fölé viszed az egeret (látod amikor megváltozik az egér ikon) és y -al tudod levenni (meg rakni is) ha nem állítottad át és magyar bill-t használsz. amúgy angolal z

(#5020) arcitec válasza gyugyo79 (#5019) üzenetére


arcitec
addikt

Köszi szépen. :R

[ Szerkesztve ]

(#5021) Plata válasza szTotyy (#5016) üzenetére


Plata
félisten

Nem vagyok játékban.
Meg gépnél sem.De úgy rémlik trader rankoknál van olyan hogy kutyának ad olyan képességet amivel elriasztja betörőt.
De lehet félre értettem.

[ Szerkesztve ]

(#5022) szTotyy válasza Plata (#5021) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen? Afelett lehet, hogy átsiklottam. Akkor lehet azért nem támadtak meg még soha. Majd jól megdicsérem, ha hazaérek.

(#5024) paltom


paltom
tag

Ezt az új Festve Feast kollekció T Madame Nazarnàl hogy lehet összegyüjteni? Nem mutatja a tatyóba se, se az interaktív térképen

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#5025) Đusty


Đusty
addikt

Ezt a log menüt, mivel lehet előhívni?

[ Szerkesztve ]

(#5026) gyugyo79 válasza Đusty (#5025) üzenetére


gyugyo79
addikt

L

(#5027) Đusty válasza gyugyo79 (#5026) üzenetére


Đusty
addikt

köszi

(#5028) Đusty


Đusty
addikt

Egyfolytában szívat ez a játék. A Hunting Request 5-nek van valami feltétele? Mert ezt nem adja be a 4 után úgy mint eddig a poster pedig nincs a helyén a van-horn postánál bár azok eddig sem voltak ott, mindig automatice beadta a következőt.

(#5029) sixpak


sixpak
nagyúr

A havazás meddig tart?

GTA-ban is utáltam...meg szarul is néz ki.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5030) Plata válasza sixpak (#5029) üzenetére


Plata
félisten

Ez az én bajom is,GTA-ban is szar de RDR-ben még zavaróbb.
Le toltam egy napi küldit és léptem,szar ez a hó.

(#5031) Triathlete válasza sixpak (#5029) üzenetére


Triathlete
senior tag

Élek a gyanúval, hogy itt is január első napjaiban lesz vége. Jópofa, de mehetne. Északon maradhat! :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#5033) #81556480 válasza Sayiid919 (#5032) üzenetére


#81556480
törölt tag

:O
alapból a map jelentős részén hó volt eddig is

(#5035) p a s s e r


p a s s e r
őstag

gondolom, mindenki sorban áll a general store-ban, így 23-án...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#5036) Đusty


Đusty
addikt

Valaki leírná a horgászás menetét? Utoljára a farcry 5-ben horgásztam ott jó volt. Mindig elszakad a zsinórom, mit tegyek, hogy ne, mivel engedem visszafelé?
De jobban örülnék egy teljes leírásnak mert nem értem ezt a rohadt sok gombot. :)

(#5037) #81556480 válasza Đusty (#5036) üzenetére


#81556480
törölt tag

kiírja a játék mit kell csinálni. de a lényeg annyi, hogy amikor vergődik ne tekerd.

(#5038) Ybron válasza Đusty (#5036) üzenetére


Ybron
senior tag

Igen, mikor vergődni kezd nyomj Shift-et, és ugye közben fárasztod, mozgatod jobbra balra az egeret, majd mikor abbahagyja kezd el tekerni felfelé, ha jól tudom R-el gyorsítasz.
Ezt kell ismételgetni.

(#5039) Đusty válasza Ybron (#5038) üzenetére


Đusty
addikt

köszi mindenkinek

(#5040) Đusty válasza Ybron (#5038) üzenetére


Đusty
addikt

És a legendary halaknál van valami spéci dolog mint az emlősöknél vagy csak egyszerűen várni kell rájuk amíg horogra akadnak?

más: a hunting request 4 után várni kell ms nemtudomki levelére, hogy beadja az 5-öt vagy valami bugom van?

(#5041) Ybron válasza Đusty (#5040) üzenetére


Ybron
senior tag

Igen, van.
Menj Bait shop-ba. Kelleni fog:
Special River lure
Special lake lure
Special Swamp lure
[Itt] van hogy kell.

(#5042) Đusty válasza Ybron (#5041) üzenetére


Đusty
addikt

köszönöm

Észrevettétek, hogy a storys https://rdr2map.com/ térképről eltűntek a megjegyzések? :((

(#5043) juhasz406


juhasz406
tag

Az hogy lehet, hogy a fószer Lancaster repeater-el 1 lövésre kilő? Fullon van az életem. Nekem rolling block damage fullon és 3 lövésből lövöm ki. Nincs valami olyasmi, hogy ha az a marha nem hagy játszani akkor végdíjat tűzök ki a fejére?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#5044) GFerr56


GFerr56
aktív tag

Hali!

Segítség kellene, letöltés után az indításnál elkezdi tölteni a játékot, majd unknown error::FFFFFFFF ...és nem csinál mást safe mode, retry...ugyan az.

Üdv

.Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

(#5045) #81556480 válasza juhasz406 (#5043) üzenetére


#81556480
törölt tag

megfelelő ability kártya + az arany szivet csináló hús (nem ugrik be a neve) minty big game talán

(#5046) rvn_10


rvn_10
senior tag

Sziasztok!

Szemezgetek egy ideje a játékkal. Kinek való ez a játék?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#5047) #81556480 válasza rvn_10 (#5046) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem

( meg azoknak akik szeretik a nyugalmat, lassabb játékmenetet, a sztorit, művészi tájakat, és a rengeteg mellék tartalmat. )

[ Szerkesztve ]

(#5048) Puma K válasza rvn_10 (#5046) üzenetére


Puma K
veterán

Mivel ez a játék rendelkezik offline-single és online-multi résszel így gyakorlatilag mindenkinek ajánlható.

De nekem pl a GTA V-höz képest ez a RDR2 nyögvenyelősebb játékmenet szempontjából ha az offline-single-t nézem mind a két játék esetén.... pedig mind a két játékban a történetet csak addig vittem ameddig muszáj volt, mert amúgy minden mást csináltam amit amit csak lehetett: mellékküldetések ha voltak, felfedeztem, utaztam, nézelődtem, próbálgattam a játék mechanikáját, tesztelgettem az NPC-ket, járműveket és a fegyvereket, próbálgattam a mászást stb-stb egyszóval mindent amit egy ilyen nyílt világú játékban csak kigondolja az ember és a játék lehetőséget ad rá.

A tartalom, részletessége, kidolgozottsága és a minősége nem vita tárgya, mert az kimagasló pl egy hasonló open world-sand box Ubisoft játékhoz képest minden téren :U :K

De nekem valahogy nem jött be / nem jött át ez a játék.
Pedig nagyjából 20 éve követem figyelemmel a Rockstar játékokat és játszom is velük egy jó ideje már alapból PC-n, de olykor konzolon is rokonoknál és barátoknál. De ez most nálam jelen állás szerint nem nyert.

A GTA V netes részébe név szerint GTA Online-ban lassan 1200 órám van másod, harmad vagy negyed magammal játszva. Az nekem nagyon bejött. A RDR2 multijába avagy név szerint RDR2 Online-ba bele sem kezdtem... még...?

Jelenleg 2 hete el sem indítottam a RDR2-őt... jelenleg 18 órám van benne... Részemről ment volna a pénzvisszaigénylés ha 2 órán belül lettem volna, és akkor vissza kaptam volna a játék teljes vételárát (Steam FTW).

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5049) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Üdv!

Single módban lovagoltam, hangokat hallottam az út mellől a tisztásról. Odamegyek, 2 úriember kalapáccsal püfölt 1 széfet. Megkértek hogy távozzak, de sajnos meghaltak. :D A kérdés az lenne, hogy lehet valamit kezdeni azzal a széffel? Lövöldöztem pisztollyal, puskával, de semmi, csak a lovak rémültek meg. Opciót nem ad rá semmit ha közel megyek.

Szerk:

Közben rájöttem, hogy van nálam dinamit is, az megoldotta a problémát! :D 40 dodo ütötte a markom. :B

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#5050) arcitec válasza rvn_10 (#5046) üzenetére


arcitec
addikt

Nézzél a youtube-on videókat végigjátszások tömege. Ne már,.hogy bemondásra dönts.Pláne olyanéra, akinek nem jött be. Ha játszottál pl az Assassin's Creed , Sniper Elite, Commandos ,vagy hasonlókkal,akkor ezt is szeretni fogod. Gyönyörű kidolgozás,a környezet nagyon szép.
(nem nagyon van párja).A story mód is remek, változatos történetek. Speciel nekem nagyon tetszik. Egy GTX 1660s már megfelelő,nálam szinte majd minden ultra beállításokkal.Egyetlen 1 bugba ütköztem,de ismételtem és akkor már minden rendben volt.Szóval a rossz hírek ellenére kipp-kopp nálam kifogástalanul működik is.Itt a többség bizton ajánlja... ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.