Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11101) negyven2 válasza bendegruz (#11100) üzenetére


negyven2
veterán

Igazából, én nekem az új Bounty-kal, meg egy-két ehhez kapcsolódó Award-al már vissza is jött az Outlaw Pass 4 meg a Bh kiegészítő ára aranyban. Sőt igazából több is jött vissza, mert nekem bugos volt az első 51 szint, és nem kaptam semmi Reward-ot (9 vagy 12 arany meg még valamennyi pénz).
És igazából nekem ez nem volt megterhelő kiadás, csak azért írtam le, mert kb. ha megveszed 15 aranyért a BH upgrade-et, és megcsinálod az összes Infamous Bounty-t (13*3) meg elviszed 5-ösz szintre a mostani Legendary Bounty-t, akkor az ezért kapott arany, plusz a végtelenszer resetelhető BH "Trade In" Award-al (ami nekem most bebugolt :F) visszatermeli elég gyorsan, plusz rengeteg pénzt is kapsz.

És itt ki kell mondanom azt, hogy Jehova nekem tetszik ez az update azon része amiért létrehozták. Vagyis a BH upgrade jól sikerült (persze mellette sokmindet elb*sztak... nagyon!!!), De magát a Bounty Hunter Role-t érdekessé tették. Igaz nekem elég hamar sikerült kivégezni, de ettől függetlenül most már nem tekintek úgy a BH-ra mint egy - na ilyen is van - role-ra.

De azért a mostani bejelentéssel ismét megmutatta, hogy miért nevezik sokan *ockStar-nak ( *=C ). Az, hogy egy GTAO update egy része (zenei bővítés) nagyobb volumenű lesz mint az idei RDO update-ek összesen, azért sokat elmond.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11102) bendegruz válasza negyven2 (#11101) üzenetére


bendegruz
őstag

Gondolom idő kell hogy a rdr2 onlineval is foglalkozzanak többet
En is megvettem a kiterjesztett bh liszenszt.
Akkor azt mondod a legendary bountyk hozzák a sok aranyat?
Ez számokban kb hogy néz ki?
Mit érdemes bountyban csinálni és hogy, hogy minél több aranyat hozzon??:)

Asus Rog Strix Scar III

(#11103) arcitec válasza bendegruz (#11100) üzenetére


arcitec
addikt

Szerintem ezt az egészet azért csinálhatták, hogy játszon a nép és ne csak a napi aranyakért
logoljon be ... ;)

[ Szerkesztve ]

(#11104) Đusty válasza arcitec (#11103) üzenetére


Đusty
addikt

Szerintem meg így pont fordított hatást értek el, legalábbis nálam tuti.

(#11105) arcitec válasza Đusty (#11104) üzenetére


arcitec
addikt

Kinek mi, van elég pénzem/aranyam a új BH( ad 1-2 aranyat is még pénzt is ) meg nem is rossz mert, nem megy időre ez tök jó mert van idő taktikázni, igaz kell is , mert nehéz fokozaton megy és ha ismételsz , mindig nehezebb fokozaton fog menni (ha már megcsináltad). Még mindig vannak térképeim, no meg lehet kincseket is gyűjteni treaderkedni stb .... Az igaz lehetne valami komolyabb DLC, ami újszerű és tartalmas lenne ..

[ Szerkesztve ]

(#11106) bendegruz válasza arcitec (#11103) üzenetére


bendegruz
őstag

a belogolásrol annyit, hogy amig ment a streak és adták az aranyat addig napi 2-3 órát tettem bele..mióta feleannyi jár, hétköznap nem is jatszottam egyáltalán :D
egy pár új szakmának én is örülnék egyébként :)
melyik bh ad 1-2 aranyat, melyik küldetés?

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#11107) arcitec válasza bendegruz (#11106) üzenetére


arcitec
addikt

Nem lépsz már be naponta, pont ezért csinálták, hogy játékosok legyenek , ne csak farmolok.
Az új BH. Bár érdekes mindig u.a adja fel most 3 csillagos ha beviszem lehet már 4 csillagos lesz? És hol vége?

(#11108) bendegruz válasza arcitec (#11107) üzenetére


bendegruz
őstag

logikátlan amit irsz..
ha csak farmolnék, szerinted hétvégenként beleraknék 10-12 órát?
de nyilván az ember azt hajtja, ami jobban fizet :)
de pl barátnőm most kezdte, neki aztán nem lesz egyszerű begyűjtenie az első 15 aranyat az első szamához..
persze, majd játszik vele többet..vagy megunja, mert nem jut egyről a kettőre...
a rockstar ezt azért csinálta, hogy pénzért vegyenek aranyat, nem azért, hogy játsszon többet a nép

Asus Rog Strix Scar III

(#11109) Pist@bácsi válasza arcitec (#11105) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Na ezt jó tudni. Mármint, hogy nem időre megy. Az annyira életidegen volt, hogy kifejezetten utáltam ezt a role-t. Szenvedés volt végig vinni. Azóta egyet sem csináltam.

(#11110) Plata válasza Pist@bácsi (#11109) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a BH most is szar.
Már minden role maxos nekem,de ez nem,nem érzem hogy bármivel jobb lenne.

#11108bendegruz
Szerintem a Rockstar hülye,ha lenne rendes tartalom a játékban sokkal többet keresne,nézd meg GTA-ban annyi pénzt keresnek egyes DLC-k után amit még kiírni is szégyellnek,GTA-ban ha ki jön egy újabb dlc az rengeteg GTA dollárba kerül,ha mindent meg akarsz szerezni,ezért rengetegen vesznek valódi pénzért GTA dollárt,mert kell nekik nagyon.
RDR-ben nincs semmi tartalom ami miatt hú de nagyon kellene a pénz.
Nekem most van 31 millióm GTA-ban,de az kevés lesz az új DLC-re biztos.
Így majd sokat fogok farmolni,de amikor EPIC kiadta az ingyenes GTA-t és kismillió új játékos lett,azok is szerettek volna maguknak mindent amivel a régi játékosok rendelkeztek.De ahhoz több száz milla dollár kell,na és sok dilis vette is a shark card-ot mint a fene.
A múltkori DLC-kel a rockstar olyan sok pénzt keresett mint még soha előtte.

[ Szerkesztve ]

(#11111) bendegruz válasza Pist@bácsi (#11109) üzenetére


bendegruz
őstag

igen, sokat dobott rajta az időkorlát eltörlése
előbb megcsináltam az új missiont shady belle-nél..végre tudtam lassan íjjal elkapni egyenként a bandatagokat és igy sokkal később vettek észre... :)
amugy majdnem fél aranyat ad a küldetésért :)

Asus Rog Strix Scar III

(#11112) #81556480 válasza negyven2 (#11101) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azon kívül hogy lett új legendary bounty meg plusz szintek mivel lett másabb a bounty hunter role ?

(#11113) Dyingsoul válasza p a s s e r (#11093) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nincs brush-om. Üres a lovas eszközök helye és nem is lehet oda semmit betenni mert nincs nálam semmi ilyesmi. Ezért kérdeztem hogy hol lehet szerezni kefét. Google azt mondja a Chapter 2 egyik mission-je adja. De azt sem tudom hol tartok a mission-ökben, hanyadik chapter melyik mission

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11114) #81556480 válasza Dyingsoul (#11113) üzenetére


#81556480
törölt tag

Exit Pursued by a Bruised Ego mission után a stablenél meg tudod venni ha kell

(#11115) Plata válasza Dyingsoul (#11113) üzenetére


Plata
félisten

Ja hogy sztoriban akarsz lovat tisztítani?

[ Szerkesztve ]

(#11116) p a s s e r válasza Dyingsoul (#11113) üzenetére


p a s s e r
őstag

jaj, bocs, azt hittem online-ról beszélünk... igen, hát sztoriban simán elképzelhető, hogy csak egy bizonyos idő után elérhető... ha jól emlékszem, attól is tisztult a ló, ha begázoltam vele egy mélyebb patakba... (lehet hülyeség, de egy próbát megér... nagyon régen voltam sztoriban utoljára...)

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11117) Dyingsoul válasza p a s s e r (#11116) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Online-ról van szó. Elmentem az egyik közeli istállóba. Minden menüpontot átnéztem, nem lehet venni kefét, sehol nincs.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11118) Heller2 válasza Dyingsoul (#11117) üzenetére


Heller2
aktív tag

Pedig ott kell lenni a ló cuccok között. Lehet ahol a kaják is vannak , 3.50 emlékeim szerint...egy jó ideig kerestem én is... :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#11119) #81556480 válasza Dyingsoul (#11117) üzenetére


#81556480
törölt tag

Megnézted amit írtam? Mission listában kikeresheted elérted e már.

(#11120) p a s s e r válasza #81556480 (#11119) üzenetére


p a s s e r
őstag

ha most kiadják, vagy kiadták az online részét magában, akkor az már nem lehet helytálló, hogy a sztori előrehaladtától függjön, hogy vehetsz -e online-ban kefét... szerintem...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11121) #81556480 válasza p a s s e r (#11120) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jó én már nem értem, mert eddig azt hittem sztoriról van szó. Természetesen a sztorinak nincs köze ahhoz hogy onlineban vehetsz-e kefét. :R

(#11122) Pist@bácsi válasza Dyingsoul (#11117) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Ott van az, még keresni se kell nagyon.
Horses > Herse Provisions és ott az utolsó a listában.

(#11123) Plata válasza Dyingsoul (#11117) üzenetére


Plata
félisten

Figy az istállóban van NPC vele beszélj,vehetsz nála sok mindent,kaját,kefét egyebet.
Kell nála lenni kefének és nem kell hozzá semmi.
Majd ha felmegyek csinálok róla képet,de jelenleg nem RDR-ezem.
A pacimban meg 780 paci van. :D
[kép]

Jah közben már be linkelte valaki.

[ Szerkesztve ]

(#11124) Heller2 válasza Plata (#11123) üzenetére


Heller2
aktív tag

De hiszen egy ló nem 1 lóerő.... :P :P ;] ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#11125) Dyingsoul válasza Pist@bácsi (#11122) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönöm, így már megtaláltam! :R

Mivel a lista alján van és nem látaszik a teljes lista, ezért nem tudtam, hogy lejjebb is vannak tételek, amik nem látszanak...
Ti lehet már megszoktátok, de nekem még új a játék UI-a és gördítősávra számítottam volna ott ahol ennyi tétel van, helyette egy kis csücsök jelzi csak, hogy van tovább no meg a kiválasztott tárgy számozása... Írja is, hogy 13 bár mondjuk első ránézésre nem jött le, hogy csak 9 tétel látható a 13-ból.

Nagyon sokat bénázok RDR-ben, ez engem is zavar. Marha nehéznek érzem a játékot így a többi R* játékhoz képest. Érzem, hogy a mechanika nagy része a GTA V-ből visszaköszön de ez akkor is sokkal nehezebb.
Ezért bocsi mindenkitől, nem célom senkinek felhúzni az agyát, de már a guglit is széttúrtam de nem találtam olyat ami segített volna, a sztorys mission-ös leírásokat megtaláltam de csak összezavart, mert nem tudtam, hogy sztoryban másképp van ez mint onlineban.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11126) p a s s e r válasza Dyingsoul (#11125) üzenetére


p a s s e r
őstag

nopara... én is pont ilyen elveszett voltam az elején... az ui. tényleg lehetne sokkal egyszerűbb, de sok itt a segítőkész figura, szóval szerintem nyugodtan kérdezz...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11127) Plata válasza Dyingsoul (#11125) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem azért van a fórum hogy kérdezz,aki meg nyavalyog miatta az.Hát őőő izé. :B
Túl csúnya szavak jutottak eszembe. ;]

(#11128) #81556480


#81556480
törölt tag

negyven2 magyarázd el ha tudod methionyl-nak miért lehet a wilderness campből fast travelezni ha még nem értük el a 97-rankot az outlaw pass 4-ben

(#11129) Plata válasza #81556480 (#11128) üzenetére


Plata
félisten

Miért kell hozzá outlaw pass?
Jah látom a képen.
Nekem eddig is volt fast travel szerintem.
Egy ideje már így utazom,innen mindig 1 dolcsi a tábor.
Nekem talán 10-es az outlaw pass.Ez a kép meg nem mostani.

[ Szerkesztve ]

(#11130) p a s s e r válasza Plata (#11129) üzenetére


p a s s e r
őstag

én két hete játszottam utoljára, de nem emlékszem, hogy a wilderness camp-ből lehetett volna fast travelezni... mióta van ez?

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11131) Plata válasza p a s s e r (#11130) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,még előző passban kaptam ingyen wildernesst azt hiszem.
De sosem használtam csak ha ez volt a napi küldi.
Bár mióta van rajta fast travel rengeteget használom.
Tegnap is küldi fel tett a havas francba távol mindentől,így gyors letettem és haza mentem vele.

(#11132) arcitec válasza p a s s e r (#11130) üzenetére


arcitec
addikt

Lehet nem régóta van, mert én is vagy pár napja vettem észre ...

(#11133) p a s s e r válasza arcitec (#11132) üzenetére


p a s s e r
őstag

na kösz mindenkinek, szerintem ma felnézek egy kicsit...

Plata: én is csak akkor használtam, amikor napihoz kellett...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11134) Plata válasza p a s s e r (#11133) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként érdekes a fast travel,akár hol vagy akár milyen messze mindig 1 dollár az utazás a táborba.
Gondoljátok hogy az is bugos?

(#11135) p a s s e r válasza Plata (#11134) üzenetére


p a s s e r
őstag

érdekes, meglesem majd ezt is... ergo ha nagyjából a térkép közepén van a (fő) tábor, akkor a táboron túli utazások féláron vannak, akár...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11136) Plata válasza p a s s e r (#11135) üzenetére


Plata
félisten

Nekem fent van a térkép szélén.

(#11137) Plata válasza p a s s e r (#11135) üzenetére


Plata
félisten

Brandywine drop felett szoktam táborozni.
De wilderness camp fast travel még Tumbleweed mellől is 1dolcsi.
Sima fast travellel asszem 10 dollár vagy 13?

[ Szerkesztve ]

(#11138) p a s s e r válasza Plata (#11136) üzenetére


p a s s e r
őstag

fogadjunk, hogy brandywine drop... :)
ehh, elkéstem...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11139) Plata válasza p a s s e r (#11138) üzenetére


Plata
félisten

Naná.
Közelben van rengeteg féle 3 csillagos őz szarvas.
Van medve és puma is.
Meg eszetlen sok eszetlen pulyka. :D
Na és pecahelynek is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#11140) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Lehet buta kérdés, de meg lehet utólag változtatni a karaktert? De úgy, hogy nem nullázza le, ahol eddig tartottam?

(#11141) Plata válasza Jack Oneill (#11140) üzenetére


Plata
félisten

Persze.
Egyszer ingyenes utána aranyba kerül.
Bár néha kapsz ingyenest is.
Én is kaptam valamikor a nyáron talán outlaw pass-al,igazából nem tudom mivel.

(#11142) Đusty válasza Jack Oneill (#11140) üzenetére


Đusty
addikt

L menü azt hiszem a legalsó, elsőre ingyenes utána 10 arany, de nemet nem lehet változtatni.

(#11143) Jack Oneill válasza Plata (#11141) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Plata és Dusty köszönöm, szuper :) és akkor minden rajtam lévő ruha is megmarad?

(#11144) bendegruz


bendegruz
őstag

elvileg a wilderness fast travel az új outlaw pass 96-os szint után elérhető
legalábbis most, hogy végignéztem a listát, ott láttam
viszont van nekem is, de akkor nem értem, miért van benne...
hétvége alatt elvittem 60 szintig, majd jövő héten meglesz a száz :)

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#11145) Mike válasza Dyingsoul (#11117) üzenetére


Mike
veterán

a katalógusban van

(#11146) Mike válasza Plata (#11134) üzenetére


Mike
veterán

biztos. nem fogják benne hagyni. olcsón utazgass? nem képzeled

[ Szerkesztve ]

(#11147) morgovas


morgovas
kezdő

Nem tudom miert csodalkoztok a wilderness camp fast travelen. Bugos az rdo? Nahat, mik vannak? :)

(#11148) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Urak lenne egynéhány kérdésem. Először is, ebben nincsen valami elszeparált missiózás mint a GTA5 ben? Anélkül,hogy agyatlan daramajmok akarnának ki***ni Velem folyamat... :W
Elkezdtem az onlányt ma végre :C (közel 160 óra Story után ideje volt mondjuk) , erre vigyem vissza az ellopott kocsit majd egy raboljak el X embert és vigyem el adott helyre közben is vagy 4en jöttek eszetlenül lövöldözve Rám. Iszonyat irritáló.. :(( Simán közel jön kék színű majd hirtelen tüzelni kezd és piros.. 2őt leszedtem a vérpistikből a maradék eltűnt.

Ja meg kaptam egy ilyesmit, ez mi lészen ?

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#11149) Plata válasza Nyethuszar (#11148) üzenetére


Plata
félisten

Ez outlaw pass-hoz xp.
Egyébként meg szokj hozzá hogy állatok megtalálnak,RDR online-ban nincs passzív mód.

(#11150) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hülye kérdések Vol 8.

Online-ban mikor vége egy story mission-nek azt sem tudom milyen jutalmat kaptam érte.. Mikor írja, hogy tartsam nyomva az F1-et a mission result megjelenítésére, nah ott mindent ír csak azt nem, hogy mi volt a jutalom.
Egyedül onnan tudhatom, ha megjegyzem vagy felírom valahová, hogy pont mission előtt mennyi pénzem és aranyam volt...
Nincs erre valami mód, hogy megmutassa mit kaptam a mission-ért?

A permanent Possé-nak mi az előnye a temporaryval szemben? Eddig annyit látok belőle, hogy meg lehet adni nevet neki. Nekem abból van előnyöm, ha csinálok temporary posse-t és megvárom míg randomok csatlakoznak és úgy csinálok story mission-öket?

PC-n milyen billentyűvel tudok sebességet matchelni mikor követek valakit pl mission-ön?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.