Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11601) mrzed


mrzed
senior tag

Úgy nézem, hogy végre vége van a télnek! :C
Jelenleg nem akciós egyik szakma sem?
Körberohantam, a bounty hunter, collector és a trader biztos, hogy 15 arany. A naturalist nem egészen tiszta... elkábított a maszatos picskusz, amikor felébredtem, a közelben volt egy hozzám hasonló sorsú farkas, na és a térképen megjelentek a Gus pontok.

(#11602) ham_ válasza adrian14 (#11593) üzenetére


ham_
tag

Itt van egy táblázat, melyik beállítás mennyire van hatással a teljesítményre:

https://www.game-debate.com/news/27927/red-dead-redemption-2-most-important-graphics-options-every-setting-benchmarked

(#11603) #81556480 válasza mrzed (#11601) üzenetére


#81556480
törölt tag

The new year brings new starts: all Red Dead Online players can wipe the slate clean with a Free Honor Reset, take half off the cost of changing their character’s appearance and enjoy free haircuts through January 11th.

ez most a nagy akció :DDD

This week, all Naturalist Sample Sales to Harriet Davenport will pay out an extra 50% RDO$, while Madam Nazar is paying out an extra 30% for all complete Collector’s Set Sales.


Help the vengeful widow Jessica LeClerk and her right-hand man Horley seek out frontier justice and earn Triple XP on all A Land of Opportunities missions, as well as Triple XP in all Free Roam Missions, until January 11th.




(#11604) Mike válasza #81556480 (#11603) üzenetére


Mike
veterán

ja, főleg hogy bugos a haj kiválasztása
konkrétan az 5.nél beakad, se le se fel

(#11605) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Üdv
Valahol olvastam, hogy az Onlineban lehet "ingyen" cuccokhoz jutni(revolver, outfit, ló) de nekem ezek nem ingyenesek, valamit én szúrtam el, hogy most már 10 szintnél néztem meg és rögtön tutorial story után kellet volna vagy sose volt ilyen?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#11606) Plata válasza csabamigo (#11605) üzenetére


Plata
félisten

Akkor ha nem alap játékod van,hanem valami spéci.

(#11607) csabamigo válasza Plata (#11606) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi, így már érthető, csak a leírásban ezt elfelejtették közölni!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#11608) mrzed


mrzed
senior tag

Ez mi ez? : :Y

Cryps-től vittem az árut eladni, erre ott ácsorog a szekér tetején, nem tudtam tőle hátra fele lőni. Az áru leadása után a szekér eltűnt, de ez a bádogizé ott maradt.

(#11609) Plata válasza mrzed (#11608) üzenetére


Plata
félisten

Modder.

(#11610) Mike válasza mrzed (#11608) üzenetére


Mike
veterán

Robot

(#11611) mrzed válasza Plata (#11609) üzenetére


mrzed
senior tag

Én nem moddoltam. :P
Azt olvastam, hogy a sory módban feltűnik egy-egy missionban, na de ne az én szekeremen. :DDD

A karakterem életerejét lehet valahogy fejleszteni?
Az odáig ok, hogy tonikkal ideiglenesen maxra lehet tolni, de én állandóra gondolok. A stamina és a dead eye már majdnem körbeér, de a healt az megállt a felénél.

(#11612) Plata válasza mrzed (#11611) üzenetére


Plata
félisten

Nem mondtam hogy te,hanem egy modder.
Lehet a táborodban főzz kaját az ad buffot,három napra.

(#11613) Mike válasza mrzed (#11611) üzenetére


Mike
veterán

horgásszál, havert lődözd fejbe nyíllal

(#11614) Plata válasza mrzed (#11611) üzenetére


Plata
félisten

Táborodban ha vettél kondért tudsz benne főzni spéci kaját,az alap kaják csak feltöltik az összes core-t,de a spéci kaják fullra töltik és sárgára.
Crisp special az 3 napos buffot ad,ha elmész moonshine shackban és főzöl speciális piát és a bárban iszol belőle az is erős buffot ad,a kettő együtt minden core-t full sárgára tölt.

(#11615) sormo válasza mrzed (#11611) üzenetére


sormo
tag

meg verekedj puszta kézzel.

(#11616) Mike válasza Plata (#11614) üzenetére


Mike
veterán

Nem ezt kérdezte

(#11617) Plata válasza Mike (#11616) üzenetére


Plata
félisten

Jah hogy nem feltöltés hanem növelés,egyébként én asszem vadászatra is kaptam.
Mikor marha sok bölényt öltem le egyszerre kiírt valami ilyesmit.

(#11618) mrzed válasza sormo (#11615) üzenetére


mrzed
senior tag

Mindenkinek köszönöm a tippeket.
Viszont vagy valami bugba futottam, vagy benézek valamit, jó ideje nem fejlődik a karakterem. A health megállt 5/10, progress to next level 85/100 -nál. A dead eye pedig 8/10, 1417/1500-nál. Akármit csinálok, egyetlen egy pontot sem kapok.

(#11619) Plata válasza mrzed (#11618) üzenetére


Plata
félisten

Evezz sokat,asszem az is növeli.
Csak mindig maradj partközelben,ha mélyebb vízre mész a játék automatikusan kinyír.

[ Szerkesztve ]

(#11620) mrzed válasza Plata (#11619) üzenetére


mrzed
senior tag

Másztam tetőre fel/le fél órát, íjjaztam 1 órát, pofozkodtam szintén egy órát, egyetlen pontot sem kaptam, jobb oldalt a képernyőn sem jelezte és a tp sem nőtt a health-nál. :O

(#11621) Plata válasza mrzed (#11620) üzenetére


Plata
félisten

Én nem csináltam semmi ilyesmit,traderkedéstől felment.
Meg a mániám a pecázás és a csónakázás.

(#11622) mrzed válasza Plata (#11621) üzenetére


mrzed
senior tag

Hol találok csónakot? Azt még megpróbálom, mielőtt írok a supportnak.

(#11623) Plata válasza mrzed (#11622) üzenetére


Plata
félisten

Sok helyen,de Sain Denis-ben a dokkoknál lőhetsz egyet.

(#11624) Stormrider válasza mrzed (#11622) üzenetére


Stormrider
tag

Sokat kell pecázni!!Úgy rémlik az ad HP pontot!

(#11625) PunkZoli válasza mrzed (#11622) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

[link] Red Dead Redemption 2 How to Level up Health, Stamina, Dead Eye

(#11626) bendegruz


bendegruz
őstag

Engem annyira megviselt a munka kezdes , hogy a héten be sem léptem :D

Asus Rog Strix Scar III

(#11627) sormo válasza Plata (#11612) üzenetére


sormo
tag

hogy "3 napra"? Nekem mindig főzni kell mikor belépek!

(#11628) Đusty válasza sormo (#11627) üzenetére


Đusty
addikt

Játékbeli nap és csak akkor ha nem váltasz közben sessiont, különben vége.

(#11629) homerhamm


homerhamm
addikt

Amikor tudod, hogy ez az év rosszabb már nem lehet...

Valami vidéki azt mondta, hogy ez a lötty jó házszentelésre is. Remélem mindent jól csináltam.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11630) sormo válasza Đusty (#11628) üzenetére


sormo
tag

ja ok.

(#11631) #48613632 válasza homerhamm (#11629) üzenetére


#48613632
törölt tag

Caustic jól betrappelte azt a házat :DDD

(#11632) homerhamm válasza #48613632 (#11631) üzenetére


homerhamm
addikt

Én a békés játék híve vagyok. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11633) myckey


myckey
veterán

Csak csak behúztam Epicről...telepítésig még nem jutottam el. :B 10800ft ért, Standard. Majd csak megleszek az extra javak nélkül. De telepítés még nem volt, lehet nem is lesz, más van terítéken. 29 eur körül jött ki, 20-25 eurnál a közeljövőben sem igen lesz olcsóbb, nem érdekelt a különbözet.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11634) Warzoz


Warzoz
senior tag

Heló!
Tavaly, valamikor még a karácsonyi havazós event előtt, mikor játszottam kicsit a játékkal online, örömmel tapasztaltam, hogy fent a hegyekben sikerült megoldani a havazást. Persze nem sikerült olyan jól, mint a storyban, de nekem már ez is megfelelő volt az eső helyett.
Most mikor belépek már megint az eső esik, hó helyett.
Tényleg ennyire bonyolult megoldani a havazást?

(#11635) homerhamm válasza Warzoz (#11634) üzenetére


homerhamm
addikt

A hegyekben mindig hó van. Onnan indul a sztorimód is, hogy a hegyen a hóba le kell jönni a faluig.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11636) Mike válasza Warzoz (#11634) üzenetére


Mike
veterán

online nem sikerült megoldani hogy a térképen különböző időjárás legyen. tehát ha esik mindenhol esik, a sivatagban és a hegyekben is.

[ Szerkesztve ]

(#11637) Warzoz válasza Mike (#11636) üzenetére


Warzoz
senior tag

De mint írtam, tavaly volt egy időszak amikor fent a hegyekben hó esett, máshol meg eső. Ezt furcsállom, hogy most hova tűnt ez a ficsőr. Vagy csak simán bekavart a karácsonyi havazós event...

(#11638) Mike válasza Warzoz (#11637) üzenetére


Mike
veterán

akkor az nem volt eső
ha havazik, akkor mindenhol havazik

(#11639) p a s s e r válasza Warzoz (#11637) üzenetére


p a s s e r
őstag

csalóka lehet... nekem is volt ilyen érzésem, de aztán rájöttem, hogy azért esett északon a hó, mert épp harriet-nek vadásztam valami legendás szarvasra, küldetésben és ott volt havazás... ha csak bóklászom, akkor nem esik a hó online-ban... legalábbis én még nem láttam...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11640) Warzoz válasza Mike (#11638) üzenetére


Warzoz
senior tag

Elnézést kívánok, hogy te jobban tudod én mit tapasztaltam :(

(#11641) Plata válasza Mike (#11638) üzenetére


Plata
félisten

Én voltam a hegyekben idióta bounty miatt.
Lehet hogy azért mert küldiben voltam,de a hegyen a hó esett lent meg semmi.

(#11642) Warzoz válasza p a s s e r (#11639) üzenetére


Warzoz
senior tag

És tényleg. Most ahogy olvasom amit írsz, leesett. Volt is jelzés, hogy egy legendás állat van a közelben amikor esett a hó. Gondolom a szarvas lehetett akár, vagy amivel még arrafelé lehet találkozni, bár én nem csináltam semmilyen küldetést, csak bóklásztam. Viszont akkor csak sikerült megoldani valahogy, hogy legyen külön havazás, még ha csak bizonyos körülmények között is. Köszi, így már világos.

(#11643) Mike válasza Warzoz (#11640) üzenetére


Mike
veterán

szerintem nagyságrendekkel többet játszottam vele mint te, kb annyit mint negyvenkettő

(#11644) Mike válasza Plata (#11641) üzenetére


Mike
veterán

az küldetés, ott egyedül vagy

(#11645) mrzed válasza mrzed (#11622) üzenetére


mrzed
senior tag

Nahhh, nagy nehezen megoldódott. Jó fél óra csónakázás után kaptam 20 xp-t a healthra. Másfél óra vízitúrázás alatt sikerült 6-os szintre lépnem. Valahogy be lehetett ragadva, mert azóta megint kapom 5-10-20-asával a hp xp-ket. Még a San Luis River -t is meglátogattam, akaratlanul is kipróbálva a vízesést. :DDD

(#11646) Warzoz válasza Mike (#11643) üzenetére


Warzoz
senior tag

Senki nem állította ennek az ellenkezőjét, nem is volt ilyen kérdés. Viszont nem igazán értem az összefüggést...
Ha te egy játékkal nagyságrendekkel többet játszottál mint én, akkor te megmondhatod nekem, hogy az általam megélt tapasztalat a játékkal kapcsolatban nem valós? :D oké

Még egyszer elnézést kívánok, hogy te jobban tudod én mit tapasztaltam!

mrzed pecázz ezerrel, nagyon sokat. Azzal a legkönnyebb felrántani a hp-t. És nem utolsósorban kereshetsz vele némi mellékest is ha eladod a nagy halakat.

[ Szerkesztve ]

(#11647) Plata válasza Warzoz (#11646) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha nagy halakat el akarod adni akkor a hentes mellett célszerű pecázni,különben cipelheti egyesével a halakat eladni.
Bár ha van vadász szekere arra rá fér öt.De az is meg van két három perc alatt.

(#11648) negyven2 válasza Warzoz (#11646) üzenetére


negyven2
veterán

Arra próbált rávilágítani, hogy vagyunk egy páran itt, akik azért egy-kétezer órát már beleraktak az Online részébe, de konkrét havazást a hegyekbe, normális Free Roam-ban még nem láttak. Legendary Bounty Hunter és Legendary Animal esetében egy-egy van ahol van havazás, illetve a most érkezett Free Roam-os, Infamous Bounty-k esetében egyben van (de az is kirak téged egy üres lobby-ba). De ilyen hvaazasok esetében az egész térképen esik. Bár a küldetés dramaturgiája miatt, a küldetések vége felé eláll a havazás (általában mikor lejössz a hegyekből).
PC-n lehet, hogy valaki módot használt és ez egybeesett azzal amikor fent voltál. Illetve van egy harmadik variáció is, hogy amit te havazásbak hittél az csak ilyen alap hószállingózás szerű valami ami igazából az alacsony hőmérséklet miatt van. Nem igazi havazás, csak hópelyhek. Kb. ugyan az mint amikor a sivatagban apróbb porfelhők vannak (ez se valódi por/homok vihar).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11649) Warzoz válasza negyven2 (#11648) üzenetére


Warzoz
senior tag

Kétszer is elnézést kívántam már, amiért ő jobban tudja, hogy én mit tapasztaltam.
Szerintem engedjük ezt el, zárjuk le, mert sok értelme nincs folytatni.

(#11650) Mike válasza Warzoz (#11649) üzenetére


Mike
veterán

már korábban kiderült miért volt nálad havazás. free roamban NINCS havazás karácsony és április 1én kívül. vagy neked olyan verziód van, ami nekünk is kell (nem kéne ugrálni az időben, most lebuktál :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.