Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) negyven2 válasza morgovas (#12350) üzenetére


negyven2
veterán

Így néznek ki (ilyen lovon ülnek), illetve ha rájuk célzol akkor kínos írja, hogy Rival Collector

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12352) Mike válasza jzsolt79 (#12348) üzenetére


Mike
veterán

kell hozzá vagy fél év mire megszokod és ösztönösen kezeled
nekem a kamera mozgatásával volt a legnagyobb bajom az egér után

(#12353) Mike válasza p a s s e r (#12349) üzenetére


Mike
veterán

lementetted?

(#12354) p a s s e r válasza Mike (#12353) üzenetére


p a s s e r
őstag

nem... igazság szerint nem is tudom, hogy hogy tudnék lementeni...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12355) bendegruz válasza p a s s e r (#12349) üzenetére


bendegruz
őstag

Van majd 1000 órám az onlineba , de én sem tudtam ezt :)

Asus Rog Strix Scar III

(#12356) p a s s e r válasza morgovas (#12350) üzenetére


p a s s e r
őstag

colter környékén botlottam bele a napi collectorkodás közepette... azért is néztem meg egyáltalán, mert arrafelé sosincs magányosan lovagló npc...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12357) jzsolt79


jzsolt79
tag

Haha... egymás után gyakorlatilag várakozási idő nélkül bedobott 3 trade goods eventet vagy mi annak a neve ahol meg kell védeni vonaton a cuccokat... 3x16 goods :)
szokott ilyen előfordulni?

(#12358) jzsolt79


jzsolt79
tag

megint 2 egymás után :)

(#12359) Plata válasza jzsolt79 (#12358) üzenetére


Plata
félisten

Nem,az kb fél naponta ha van.Az a kedvencem,jó ha havonta egyszer kifogom.

(#12360) jzsolt79 válasza Plata (#12359) üzenetére


jzsolt79
tag

hát én most gyakorlatilag teletöltöttem vele a készletem 0-ról... <1 óra alatt :D

és most is folyamatosan dobálja... hát én le nem fekszem amíg adogatja, ha kell 3 napig itt ülök a gép előtt :D

[ Szerkesztve ]

(#12361) jzsolt79


jzsolt79
tag

huh, jó volt ez a kis éjszakai móka... kb 2,5 óra alatt 2x töltöttem tele a goods készletet... + egy kicsi... aztán 3kor megszakadt a dolog :(

(#12362) jzsolt79 válasza jzsolt79 (#12361) üzenetére


jzsolt79
tag

Hahha :D

(#12363) Plata válasza jzsolt79 (#12361) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most volt egy event,elmentem és nem kaptam semmit,full bugos volt.
Elindult event sokan csatlakoztak,jó tele volt vonat,elindult a vonat,majd elkezdett remegni és mindenki le került a vonatról,utána szaladtunk és újra felszálltunk,de csak négyen voltunk a többiek a halál f.szába kerültek.Jöttek az első rablók elkezdtünk lövöldözni,erre kiírta hogy vége és 0 goods.
Hozta a szokás rdr online minőséget. :D
Másik hogy ma már másodjára tűnt el a moonshiner shackból a komplett főzet,kiírja hogy kész,oda megyek és üres a shack.
De legalább kaptam 1 ló helyet az istállóba.
Plusz, a vadász szekér bugos.
Full megpakolva is üresnek látszik.

[ Szerkesztve ]

(#12364) Plata


Plata
félisten

Szerintem kész bug halmaz most a játék.
Elmentem fényképezős eventre.
Jó hecc volt,de ahogy vége lett nem kaptam semmit,le hívtam lovat felugrottam rá,megnéztem térképet hogy hol a legközelebbi fast travel,erre kiírta hogy csatlakoztam újra fényképezős eventre.Majd egyből be is hívott,de csak fekete képernyő és töltés vagy öt percig,utána meg kidobott az online.

(#12365) jzsolt79 válasza Plata (#12363) üzenetére


jzsolt79
tag

Olyan nekem is volt a dömpingben, hogy már úgy pakolt le minket a játék, hogy ment kifele az állomásról a vonat. Aztán nagy nehezen csak felvergődtünk rá, de utána jött a figyelmeztető visszaszámlálás, hogy menjünk vissza a játéktérbe, amit kb a világ végére jelzett :D

(#12366) jzsolt79


jzsolt79
tag

goods leszállításakor van a publikus verzió, amikor játékosok is támadhatnak. azt nem vonom kétségbe, hogy a sok tirpák, akinek erre áll fel meg is támad, de azon túl, hogy szitává lőnek, a szekeremmel is tudnak bajt csinálni? ellopni pl, vagy bármit, ami miatt ugrik a lefőzött 100 goods.

(#12367) arcitec válasza jzsolt79 (#12366) üzenetére


arcitec
addikt

Nem veszik el,csak max kezdheted elölről ... :o

(#12368) Mike válasza jzsolt79 (#12366) üzenetére


Mike
veterán

régen ez úgy működött, hogy a szekér tönkrement, akkor ellophatók voltak a zsákok, amit bárki bevihetett. azóta lightosodott a rendszer, már lehet menni másik sessionbe, és így nem veszik el a cucc. régen ahogy elindultál, tök mindegy mi történt, dc, ellopták, bukó volt.

(#12369) jzsolt79 válasza Mike (#12368) üzenetére


jzsolt79
tag

na ez jó hír, ha csak újra kell kezdeni az nem izgat, csak el ne vesszen 3,5 óra meló :D

(#12370) Plata válasza jzsolt79 (#12369) üzenetére


Plata
félisten

Ha látod hogy be támadnak inkább válts sessiont.
Ha későn váltasz elbukhatod a cuccot.
Lehet nem is akarják elrabolni,csak felgyújtani.
Tegnap láttam ilyet,csak nem én voltam a szenvedő fél,emerald station-nál töltöttem fel magam lőszerrel mikor láttam hogy támadnak egy szekeret ami ég.Nem vártam meg mi lesz a vége.

(#12371) Mike válasza Plata (#12370) üzenetére


Mike
veterán

nekem tegnep volt furcsaság:
először is, csak a mindenes akarta átvenni a piát, ez mostanában a szokása (régen nem csinálta). aztán állok az ellnőrző ponton, erre nagy durranás, csajszi leesik a szekérről, szekérbe belepörög vmi? (majd este teszek fel róla videót) 3 üvegem bánta.
(ez a kiszállítás már elve el volt átkozva :)

ezzel együtt tegnap meglett a moonshineból is minden ami kell, szóval nagyjából a csajszival is a végére értem az online tartalomnak, kicsit kevesebb mint 2 hónap alatt.

(#12372) Plata válasza Mike (#12371) üzenetére


Plata
félisten

Én tegnap eljutottam kb 45-ös szintig az outlaw pass-al.
Egyébként tudod mit láttam még?
Emerald ranch mellet vittem moonshine-t, annál a háznál mentem el ahol be van kerítve valami házi állat,a ház mögött meg kirohant egy akkora bölény csorda amekkorát még nem láttam,a térkép szerint még legendary is volt köztük.
Mikor eladtam a cuccot és vissza lovagoltam már ló fing sem volt sehol.
Nem tudom mennyi volt,de piszkosul sok.

(#12373) bendegruz


bendegruz
őstag

Hétvégén jól jovedelmezett a moonshine biznisz.
4et vittem ki a legdragabbol :)
Mondjuk azt nem értem, hogy a posse tagok az xp felét de dollárban csak 70et kaptak…

Asus Rog Strix Scar III

(#12374) p a s s e r válasza bendegruz (#12373) üzenetére


p a s s e r
őstag

moonshine után alig ad dollárt a posse-tagoknak...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12375) negyven2 válasza Mike (#12371) üzenetére


negyven2
veterán

Grat... :)
Az nem furcsaság, hogy nincs aki átvegye, hanem a Rockstar kedvessége, hogy megkavarta azt a korábbi rendszert, hogy a *** Monnshire mindig van vevő.

Nekem a mai eladásnál volt olyan, hogy eladás közben erőbenő (79-es szintű) megpróbálta felrobbantani a szekeremet de 4-5 dinamitból se sikerült semmit elérni (csak azt, hogy lelőttem), mivel nem adta fel, ezért még kapott egy párat, majd fogtam magam és mentem át másik lobby-ba.

Nálam maximum annyi érdekesség történt tegnap, hogy Salvage alatt egy NPC-se adott semmit (még pénzt se), illetve maguk a kiásható dolgok csak úgy ott hevertek a földön. Illetve Day of Reckoning alatt nem volt hangja a játéknak (max. a háttérkörnyezet) és nem tudtam elkapni a bűnözőket (ki voltak szürkítve de ők meg tudtak támadni). De ez a Free Roam Event általában tízből három alkalommal ilyen, vagy még ennél is bugosabb.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12376) Plata válasza negyven2 (#12375) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg,nekem volt szerencsém ilyen robbantgatós hülyéhez.
Vonatos eventen az egyik balfék elkezdett dobálni dinamitot és felrobbantotta a cucc több mint a felét.
Utána meg gyújtó bombát dobált és mindenkit felgyújtott,nem haltam meg,de röhejesen néztem ki meg szenesedve.
Végül összesen 5 adag cuccot tudtunk megmenteni.

(#12377) Mike válasza negyven2 (#12375) üzenetére


Mike
veterán

annyira azért nem jó ez
most megint jön a céltalan lötyögés
jó, oké nem árt némileg több pénz, jobb sátor, stb, de ez már csak pimpelés

(#12378) Mike válasza Plata (#12372) üzenetére


Mike
veterán

kiszállitáskor sokszor ad legendásat, szerintem szándékosan

(#12379) Plata válasza Mike (#12378) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom szívatásból,na de ilyen nagy bölénycsordát még életemben nem láttam,főleg nem a falu szélén.Ha köcsög játékos nem lövöldözött volna mögöttem akkor meg is álltam volna,de így tipliztem.

(#12380) p a s s e r válasza Plata (#12379) üzenetére


p a s s e r
őstag

posséban mindig van, aki ráfut...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12381) jzsolt79 válasza Plata (#12376) üzenetére


jzsolt79
tag

Az összes ilyet beültetném egy villamosszékbe és 4 napig 10 percenként 3mp-re rákapcsolnám a villanyt...

(#12382) jzsolt79


jzsolt79
tag

Hát csúcs... dupla xp collector időszak van, úgyhogy elkezdtem gyűjtögetni. Mind a 4 féle tarott kártya minden lapját összeszedtem. Vagyis mikor felvettem az utolsót, átugrottam menüből a macához. De mire odaértem, az utolsó lap már nem volt sehol a kollekcióból, viszont az eredeti helyén sincs már... akkor erre most várhatok egy napot gondolom, hogy újra letegye...

(#12383) Plata válasza jzsolt79 (#12382) üzenetére


Plata
félisten

Én nem éreztem duplának,ha találok valamit ugyanannyi xp-t kapok.

(#12384) jzsolt79 válasza Plata (#12383) üzenetére


jzsolt79
tag

Akkor valamit félreértelmeztem, mondjuk sose foglalkoztam még ezzel, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom :D
Bocs a félreinfóért, nem akartam megtéveszteni senkit.

(#12385) djkovee


djkovee
csendes tag

Sziasztok!

Létezik még only FREE AIM session az online-ban? Egér + billentyűzetet használok, settings-ben mindenhol be van lőve a free aim, mégis az az érzésem, hogy össze vagyunk eresztve auto aim + aim assist playerekkel, ami igen csak nem fair!! :(((

(#12386) Plata válasza jzsolt79 (#12384) üzenetére


Plata
félisten

Nem lehet hogy fizetésre van dupla?
Azt nem néztem.

#12385djkovee
Szerintem össze eresztik a népet,hiába van free aim,akkor is be tud jönni olyan aki nem egérrel és billel játszik.Hanem kontrollerrel és auto aim-al.

[ Szerkesztve ]

(#12387) negyven2 válasza jzsolt79 (#12384) üzenetére


negyven2
veterán

Role XP-re van dupla, szóval ha elérted a 20-as Collector Role szintet, akkor már nem jár semmi plusz.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12388) Plata válasza negyven2 (#12387) üzenetére


Plata
félisten

Jaaa,hát az már egy éve 20. :D

(#12389) Mike válasza Mike (#12371) üzenetére


Mike
veterán

bocs, nem siettem el a felöltést
ez mi? még sosem csinálta nekem ezt
rátett egy másik szekeret?
vagy csak meggörbült a téridő?

[link]

(#12390) Mike válasza djkovee (#12385) üzenetére


Mike
veterán

na de miért, sokkal könnyebb egérrel célozni, nem?

[ Szerkesztve ]

(#12391) Plata válasza Mike (#12389) üzenetére


Plata
félisten

Ebben nincs semmi szokatlan,tipikus RDR Online feature. :D

(#12392) djkovee válasza Mike (#12390) üzenetére


djkovee
csendes tag

Hát onnantól kezdve nem sokat ér, ha az auto lock on egyből rám húzza a célkeresztet. A GTA-ban továbbra is működik a free aim lobby (korrekt módon), ezért nem értem hogy az RDO-ban miért kellett ezt megszüntetni..

(#12393) Mike válasza Plata (#12391) üzenetére


Mike
veterán

nekem eddig sosem volt ilyen

(#12394) Mike válasza djkovee (#12392) üzenetére


Mike
veterán

és a def vagy? konzolon akkor rád nem működik aim assist

(#12395) djkovee válasza Mike (#12394) üzenetére


djkovee
csendes tag

Köszi a tippet, bár sosem voltam defensive módban, de ha beállítom, akkor az is csak fél megoldás lenne, hiszen akkor én kerülnék fölénybe* a kontrolleres playerrel szemben. A korrekt, kiegyenlített fair play jelenleg sehogy sincs meg a játékban. :(

*értsd jól - persze kontrolleres is lehet profi a szabad célzásban, tehát ezért lenne jó így megosztani a játékosokat: pl. aki meg akar dolgozni a célzásért, ill. akinek rásegítéssel is jó.

(#12396) p a s s e r válasza Mike (#12393) üzenetére


p a s s e r
őstag

nekem sem... gondolom mókázott valaki...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#12397) Plata válasza Mike (#12393) üzenetére


Plata
félisten

Nekem volt indulásnál.
Sőt olyan is hogy felgyulladt.
Meg több kocsi spawnolt egybe.
Persze lovak megdöglöttek.
Trader eladásnál megint volt gåzolós kill-em.
Van hornba vittem a sineken,köcsög meg elém állt.
Nem lassítottam.

[ Szerkesztve ]

(#12398) Mike válasza Plata (#12397) üzenetére


Mike
veterán

olyan nekem is volt. a nagy lövöldözésben kigyulladt az egyik lámpa, és túl közel mentünk a tűzhöz, és az egész kocsi lángra kapott

(#12399) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok pc-n mi a trükk a nagyobb halak kifogásánál ? Egyszerüen a nagyhalakat nem tudom kihúzni , mert annyira rángatóznak , hogy leakadnak a horogról :W Megakasztom a halat a bal go,bal majd a space ami lassan tekeri az orsót és közben jobbra balra "fárasztom a halat. Aztán a partközelben megrázza magát és huss leakad . Mit csinálok rosszul ? :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#12400) Plata válasza jozefgucci1 (#12399) üzenetére


Plata
félisten

Azt hogy ha riszálja magát akkor nem szabad húzni,hagyd,amikor kifáradt a hülyeségbe kezd újra tekerni.
Tegnap fogtam két akkora csukát hogy ha le fényképeztem volna csak pislogtál volna. :K
Igaz azért nem fényképeztem le mert Lancaster ismétlővel fogtam. :DDD
Két eszetlen nagy hal jött ki a partra és le csaptam rájuk.Van horn melletti világítótoronynál.Ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.