Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Mr.Franczy válasza Mike (#2997) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

A napi alatt, gondolom a challange-re gondolsz, amit számol is, vagy esetleg másra?

Azért nem értettem, mert külön indítási opció van a freeroam-ra, és a többire is, de akkor ezek szerint, nincs jelentősége!?
Gondolom nem árt néha haladni a storyval is online? Ennek a honor rendszernek, van valami értelem, mert ezt offline játékban sem nagyon értettem!

Igen, azt sajnálom, hogy nincs keresztplatformos elérés!

Gazember

(#3002) ÁdiBá válasza Plata (#2998) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Mert egy konzol portos fos

ÁdiBá

(#3003) gyimger válasza Mike (#2997) üzenetére


gyimger
őstag

Mennyire fontos a lóra biztosítást kötni? Ha elpatkolna, csak az állatorvost kell megfizetni, bonding nem nullázódik le?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3004) Create. válasza ÁdiBá (#3002) üzenetére


Create.
addikt

I9-re meg 2080ti-re volt pénz, csak játékra nem? Költői volt. Egyébként elmehetnél már innen. :U

(#3005) Walter_White válasza ÁdiBá (#2978) üzenetére


Walter_White
senior tag

19eFt-ért vettél G2A-n játékot, de miért? mikor annyiért Rockstartol is meg tudtad volna venni?
Amúgy Instant Gaming ebből a szempontbol jobb, ott konkrétan az oldalhoz tudsz fordulni nem eladókon keresztül stb... Fallen Order 15eFt-ba került ott, RDR2 meg 16eFt-ba került. Spóroltam is, és semmi veszélye nincs hogy lopott lenne a kód.
G2A-n én 5000Ft-nál drágább játékot sose vettem, mert nem érte meg, most meg pláne nem mikor rátesz x összeg fee-t.

[ Szerkesztve ]

(#3006) ÁdiBá válasza Create. (#3004) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Te miről beszélsz már ember. Mondom én is megvettem a játékot!
Barátom is végig tolta a RDR2 már konzolon 1 éve. Tudom milyen a játék.
Találkoztam benne hibákkal...
Azért is mondtam, hogy egy konzol portos fos... ezt kár vitatni...
Repülő állatokkal találkoztam vele az első napokban... ne viccelj már.
2080Ti meg az i9 rendszerem kb már másfél éves... de elnézem töled mert nem ismersz :)

(#3007) Create.
Lopott kód? Ezt hogy kell elképzelni egy olyan játéknál ami nem is jelentmeg lemezes változaton mert a studionak nem elég az évi 6 milliárdos profit hanem ezt megakarja duplázni ezért eleve nincs lemezes tokos kiadás...
Vagyis meghekkelték a rockstar szerverét és oda belenyultak és ellopták a kulcsot, amit ugye csak egyszer tudsz beaktiválni mert többszöri aktiválásra nincs lehetőség.
Nincs letiltva a kulcs, hanem annyit ir a játék bevan aktiválva.
Gondolom tudod mi a különbség a kettő között?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3007) Create. válasza ÁdiBá (#3006) üzenetére


Create.
addikt

Ja, egy lopott kódot, amit le is tiltottak. Gyakorlatilag te nem vetted meg a játékot, csak kidobtál 19ezret. Ha megvetted volna akkor vagy a rockstartól vagy az epictől vetted volna. De úgy látom nehéz ezt felfognod.

értem, szóval másfél év alatt elfogyott a pénz. :C Vagy azt is összelopták?

[ Szerkesztve ]

(#3008) #81556480


#81556480
törölt tag

repülő állatot 1,5 év alatt nem láttam

(#3009) ÁdiBá válasza Create. (#3007) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Lényegében te azt mondod mindenki aki a G2A vagy más viszont eladó oldalról vásáról játékot. Az lopást követ el... :B

(#3008) LaciCRM
Hát nem tudom, mi felénk a szarvasnak nincs szárnya...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3010) Create. válasza ÁdiBá (#3009) üzenetére


Create.
addikt

Tévedésben vagy. A g2a nem viszont eladó. Az kb ugyanaz mint az ebay vagy hardverapró. Viszont eladó az epic vagy a steam.

[ Szerkesztve ]

(#3011) #81556480 válasza ÁdiBá (#3009) üzenetére


#81556480
törölt tag

a PC verzió ezennel megérkezett :O ;]

(#3012) ÁdiBá válasza #81556480 (#3011) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ezzel a luncherrel együtt egy kalap kaki, steam a legjobb. De azért az ilyen ovodás cégek eröltetik a szarjaikat.
Több mint 500 programom van steamen, és egyik se buzult... se battlenet.
Pedig ott is évről évre nézem a blizzcont... de jelenleg a rockstar luncher azt sem látja hogy felvan telepitve a GTA5 ujra neki kezd letölteni mikor minden az M2SSD figyelt eddig.
Nyilván ezek full normális dolgok...

(#3013) szTotyy

Inkább a sztori amiről jókat hallottam... egyiknél se fogott meg a multi GTA5 online kb 10 percem van benne, a rednél else inditottam. Ezek után már else fogom...
Inkább várom a cyberpunk limited változatomat...

#3014) Malibutomi
Irtam nekik természetesen képeket is küldtem mind a számláról mind a vásárlás menetéről és arról is honnan van a játék. Illetve mondják már meg hogy most tényleg hogy ez lopott-e.
Ha megkapom a válasz emailt akkor megyek a G2A-höz.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3013) szTotyy válasza ÁdiBá (#2987) üzenetére


szTotyy
őstag

Kinek kell az online?? :U
A gtav az online része miatt lett olyan sikeres, hogy minden rekordot döntöget. A RDRO meg tulajdonképpen ugyanaz, csak 100 évvel korábban. Hidd el, kell sok embernek az online!

(#3014) Malibutomi válasza ÁdiBá (#2981) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azert en irnek a Rockstarnak mielott lemondok rola hogy mi a retek van
Meg aG2A-nak is..probalj meg intezkedni valamit..foleg ha PayPal fizetes votl ahogy fentebb irtak akkor ott is indithatsz ugyet es joesellyel visszakapod a manit

[ Szerkesztve ]

(#3015) Create. válasza Malibutomi (#3014) üzenetére


Create.
addikt

Már ne is haragudj, de amit leművel szerintem nem érdemli meg se a segítséget, se azt hogy visszakapja.

(#3016) ÁdiBá válasza Create. (#3015) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nyugi elhiszem hogy tetszik a játék, de menj már át egy szakmai részre és kérdezd meg miért van ilyen rendszer igénye annak a játéknak amivel játszol mert látom fingod sincs hozzá.
Egy konzol fos! Nem beszélve a milliom egy hibáról!
[link] Elnézést kér a Rockstar a Red Dead II PC-s hibáiért
Ha nem kapom vissza megveszem mégegyszer... attól még ugyan olyan konzol fos marad.
5700XT viszi médiumon? :)

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3017) Create. válasza ÁdiBá (#3016) üzenetére


Create.
addikt

Ultrán is viszi. :U

(#3018) ÁdiBá válasza Create. (#3017) üzenetére


ÁdiBá
addikt

:D OK!

ÁdiBá

(#3019) Create. válasza ÁdiBá (#3018) üzenetére


Create.
addikt

20fps nem ér meg +300ezret. Nem is értem, hogy akik azt hitték hogy ez majd 1060-on ultrán fog menni mit gondoltak. Teljesen rendben van ez a gépigény.

[ Szerkesztve ]

(#3020) #81556480 válasza ÁdiBá (#3012) üzenetére


#81556480
törölt tag

óvodás cég. ok

mondjuk én faszául tudok játszani laptopon 1060-al, 55-75 FPS-el.

[ Szerkesztve ]

(#3021) ÁdiBá válasza Create. (#3019) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nekem egy vizhűtéssel szerelt OC 2080Ti van, a gyárinál legalább 10 de inkább 15% erősebb, tudom hogy megy ultrán... kiprobáltam.
Eltudom képzelni mit művel a játék ultrán az 5700XT-vel.
Nyilván ne ilyen HD-FullHD fellbontást nézzünk. 10 éve nem használok FullHD.
De örülök neked hogy megy ultrán, igaz az én gépemet is letérdelteti, de az mindegy...
Nyilván én nem játszok fogok 50 fps el játszani egy 165 hz monitoron.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3022) Create. válasza ÁdiBá (#3021) üzenetére


Create.
addikt

Jah, az a te bajod, ha 4k-ra kidobod a pénzt. Nekem az 1440p se kell, 24”-ra a fhd elég. Nagyobb monitor meg kell a francnak. Menjél inkább overwatchozni, az a neked való.

[ Szerkesztve ]

(#3023) ÁdiBá válasza Create. (#3022) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Gondolom azzal tisztában vagy, hogy a monitor a legfontosabb perifériák között van, főleg ha játékról beszélünk, hiszen azon jelenik meg a kép ami az ember retinájába beleég és azon élvezi az adott program szépségeit. Lehetne sprolni a monitoron, az más kérdés hogy minek... hiszen megöli a játékélményt.
De ez már tényleg nem lényeg.
Kinek a pap kinek a paplan.
Majd ha irt a rockstar úgy is jelentkezek.
Max 94 óra annyit irtak.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3025) Create. válasza ÁdiBá (#3023) üzenetére


Create.
addikt

A játékélményt nem a grafika határozza meg. De neked hiába is magyaráznám. Képzeld el mai napig van jobb 2000-ben kijött játék, mint amik manapság jönnek ki. Jó graf, 0 tartalom. Csak az ilyen lelkiszegények mint te hiszik azt, hogy a jó graf = jó játék. És sajnos az ilyen igénytelenek mint te miatt tart ott a játékipar ahol.

(#3026) #81556480 válasza Create. (#3025) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez a különbség szerintem azok között az emberek között akik játszani akarnak, vagy akik csak futtatni a programot.

(#3027) DiszNóÓl válasza ÁdiBá (#3023) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

szóval 24" monitor már nem is jó játszani? :O

HATER

(#3028) VágniValó válasza ÁdiBá (#3023) üzenetére


VágniValó
addikt

Laptopról játszok és képzeld nem, hogy nem öli meg a játékélményt, de még kompromisszum beállításokkal is számomra gyönyörűen megy. :U Nem ezen múlik, anno a SWAT4-et először butitott grafikán voltam kénytelen játszani hónapokig, a játékélmény ott se csorbult.

(#3020) LaciCRM +1

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3029) ÁdiBá válasza Create. (#3025) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nem a grafikáról beszélek hanem az FPS / HZ / szinkron miatt.
Én ragaszkodom a nvidia gsync - hoz példuál mert teljesen tükör sima tölle minden ahhoz kell egy bizonyos szintű FPS.
Nyilván ezt igy elég nehéz elmagyarázni.
A lényeg hogy baromira látni különbséget. 1440p meg szerintem alap.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3030) Create. válasza ÁdiBá (#3029) üzenetére


Create.
addikt

😀 látszik mennyit értesz hozzá. Képzeld el 30-144hzig van freesyncem 50fps bőven elég ehhez a játékhoz, freesync miatt ugyanúgy nincs törés, mint 100fps-nél. Nem kell magyaráznod semmit, szerintem mindenki látja, hogy a falu bolondjával van folgunk.

(#3031) ÁdiBá válasza Create. (#3030) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Azzal! De még sem én játszok egy középkategoriás kártyán egy olyan játékot ultrán amit még egy 500 ezres kártya se bir... Nyilván... :) idióta...

ÁdiBá

(#3032) Shing


Shing
őstag

Az a baj és ez most az RDR2-nél nagyon előjött, hogy a marketing túlszaladt mindenben. Attól még hogy elérhető 144Hz, 4k monitor, nem feltétlenül fogja elbírni így a legújabb játékot a csúcshardver. Ez még csak íratlan szabályként sem létezik.

Ha a fejlesztő úgy dönt, hogy az Ultra 1080P-n is maxra terheli az épp elérhető hardvert (mert olyan grafikai opciókat enged meg), akkor a PC-s közösség be van sértődve, hogy mi ez. Nem baj, majd a GTA6-nál megkapjuk a konzolos minőséget mint max grafika. A mostani vergődését a PC közösségnek legalábbis én nem nézném vissza, főleg ha emiatt kap negatív visszhangot a cégem.

Egyébként akinek van pénze hardverre, tényleg ne G2A-n vegye a kulcsokat. Vagy felőlem vegye, de utána ne a Rockstart okolja ezért is, van itt elég user error RDR2-vel kapcsolatban.

Persze voltak itt VALÓS problémák néhány % usernek, pl. rockstar launcher vagy mondjuk a 4 szálas kezelése a játéknak. De ezek mostanra már fixálva lettek.

(#3033) Đusty válasza peterson79 (#2143) üzenetére


Đusty
addikt

De már csak az előbbi van a térképemen míg a Buck Antler Trinket nem is küldetés hanem egy állatbőr javító dolog ahogy néztem a videokat, de ahhoz meg nincs semmi komoly puskám pl. távcsöves. Akkor most mitévő legyek idáig más nem panaszkodott erre.
Tipp?

(#3034) VágniValó


VágniValó
addikt

Melyik boltban tudok ilyen trinketet venni? Fence-nél nem láttam. Elég gyatra minőségűek a prémjeim.

Továbbá: Camp fejlesztés után lőszert és nyilakat is vettem fel a szekerem hátuljánál mégis azt mutatja 0 arrow van az íjamhoz, ezt most miért? A revolverekbe és a repeaterembe látom az extra lőszereket. :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3035) paltom


paltom
tag

Valamiért nem tölti be storyt módba a mentéseim, kidob hibàval. Kinek tudok írni ez ügyben?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#3036) Create. válasza ÁdiBá (#3031) üzenetére


Create.
addikt

Kettőnk közül mégis én élvezem jobban a játékot. És nem kellett milliókat költenem gépre, jah és marad pénzem játékra :C

[ Szerkesztve ]

(#3037) ÁdiBá válasza Create. (#3036) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én akkor inkább megveszem mégegyszer, mint hogy ... ha érted a célzást... ;)

De nem tudok játékot venni csoro vagyok, BMW-met is fent kell tartani a többi autom mellett érted.. :O
Félre téve a viccet, ezt ne eröltesd... köszi. :)

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3038) Triathlete


Triathlete
senior tag

Youtube-os videóban láttam, egy srácnak, hogy a Carcano, express lőszerrel max. damage-t csinál. Nálam a játékban viszont nem. Van skill is a játékban, ami a fegyver használattal nő? Online ezt hol tudom előhívni, megnézni?

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#3039) Create. válasza ÁdiBá (#3037) üzenetére


Create.
addikt

Én tudok másra is költeni, ha érted a célzást :K

(#3040) kwzatz válasza Shing (#3032) üzenetére


kwzatz
őstag

"Egyébként akinek van pénze hardverre, tényleg ne G2A-n vegye a kulcsokat."
Szerintem az se, akinek nincs, semmi értelme. Egyrészt a fejlesztő/kiadó jó eséllyel nem sokat lát belőle (volt, aki azt mondta konkrétan, hogy inkább kalózkodják le a játékát, mint hogy szürkeboltban vegyék), akkor meg mi is a célja a vásárlásnak? Csak hogy meglegyen az érzés, hogy "pénzt adott ki érte"? Másrészt, ha már RDR2, Green Man Gamingen (hivatalos viszonteladó, nem szürkebolt) 16.000 Ft az alapváltozat már egy ideje, szóval még csak nem is olcsóbb a G2A. Gamebilleten (szintén hivatalos viszonteladó) már 15.000 Ft is volt. Alapvetően ha olcsóbban akar valaki játékot venni, akkor legtöbbször nem a Steam, Epic a legjobb megoldás, de nem kell szürkeboltból vásárolni ahhoz, hogy kevesebbet fizessen az ember.

(#3041) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Hali. A jelenleg használatban lévő cd kulcsot el lehet adni másnak? Sajnos nekem nem igazán jött be a játék.

(#3042) Create. válasza Viiktor1989 (#3041) üzenetére


Create.
addikt

Nem. Account árusítás meg kifejezetten tilos. Ha rockstartól vetted és nincs meg a 2óra játékidőd és 2héten belül vagy, akkor refundolhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#3043) KRoy19


KRoy19
őstag

Na jólvan béküljetek ki, mert különben mindenki megy a sarokba. ;] (tiszta ovoda ami itt megy most)

(#3044) Viiktor1989 válasza Create. (#3042) üzenetére


Viiktor1989
tag

Isten őrizz,csak gondoltam,akkor feldobom hardverapróra a kulcsot,de így tárgytalan,köszönöm azért! :)

(#3045) sixpak válasza paltom (#3035) üzenetére


sixpak
nagyúr

Settingsből nyisd meg a mentés mappát, és töröld a legfrissebbet, talán segít...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3046) ÁdiBá válasza kwzatz (#3040) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nem jártam még igy sese G2a, nyilván nem fogok onna venni többet.

ÁdiBá

(#3047) Create. válasza KRoy19 (#3043) üzenetére


Create.
addikt

Isten ments, hogy ilyen emberrel bármiféle kapcsolatom legyen, nem kell kibékülni. De ne aggódj befejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#3048) ÁdiBá válasza Create. (#3047) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Az érzés kölcsönös... kapod avoidet azt ennyi... miattad megéri előfizetni a PH-ra. :D

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#3049) NagyonTitok


NagyonTitok
tag

Milyen érdekes, hogy mindig akkor van balhé, ha Create. beszáll a beszélgetésbe. :C

Never ever drink and drive!

(#3050) Create. válasza NagyonTitok (#3049) üzenetére


Create.
addikt

Ez van, sajnos nem bírom a fogytosokat. 😉

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.