Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Siker köszönöm! :C

(#3702) trebrona válasza Vjankovics82 (#3701) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kicsit bővebben? :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3703) Vjankovics82 válasza trebrona (#3702) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Három gomb hosszan nyomva! miflash és kész! :DD

(#3704) petij


petij
tag

Az új Google Camera is használható a telefonon például a miui.hu rommal. Valamint még engedélyezni kell a camera2 api-t starr leírása alapján.
Nálam a build.prop szerkesztése után a gyári kamerával nem lehet hdr képeket készíteni, viszont ezzel a google camerával nagyon szép képet tudtam viszonylag sötétben is.

(#3705) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Megjött ma az üvegfóliám! valahol olvastam hogy körbe levegős! nálam is ugyanez van!
Mit lehet vele csinálni hogy jó legyen a fólia szélei?

(#3706) firesharker


firesharker
csendes tag

Nemrég beruháztam egy ilyen telóra. Néhány kérdésem lenne, hátha mást is idegesít:

1. A status baron be lehet kapcsolni, hogy mutassa az ikonokat, ne csak a három pöttyöt. Az a bajom, hogy az app ikonját rakja ki, nem pedig azt, amit az app szeretne, ezért pl. nem látszik az ikonból, ha 2 levelem érkezett Gmailen. Az csak tetézi a bajt, hogy ronda színes verzióban teszi mindezt, holott a fejlesztők szép monokróm ikonokat gyártanak külön erre a célra.

2. Van valami gyorsgomb a LED bekapcsolására a kijelző tapogatása nélkül? A fényképezőét már megtaláltam, az Power, Volume Down, Volume Down.

3. Nagyobb, vastagabb betűs lockscreen órát lehet valahogy varázsolni?

(#3707) trebrona válasza firesharker (#3706) üzenetére


trebrona
nagyúr

2. Képernyő felébreszt power gombbal, középső gomb hosszan, majd ismét power.
3. Témacserével megoldható, ha kevered a témát, akár csak a locksreenre is mehet külön.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3708) trust007 válasza trebrona (#3707) üzenetére


trust007
tag

A Power, Volume Down, Volume Down működik, köszi!
2. Képernyő felébreszt power gombbal, középső gomb hosszan, majd ismét power.
Ez viszont nem megy, kicsit pontosabban is leírhatnád.

Vannak esetleg egyéb gombkombinációk is? Képernyőfotót milyen kombinációval csinál?

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#3709) this is life válasza trust007 (#3708) üzenetére


this is life
Ármester

Power gombot megnyomod majd a home gombot erintsd meg hosszan es utana megint a power kapcsolasa , de ezt irja is ...

Printscreen 3 ujjad egyszerre lefele huzod a kijelzon.

Miui tips and tricks [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3710) firesharker válasza trust007 (#3708) üzenetére


firesharker
csendes tag

Képernyőkép: Power + Volume Down hosszan

(#3711) trebrona válasza trust007 (#3708) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link] :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3712) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok! Az akku nektek hogy bírja? Nekem max 2 óra böngészéssel, félóra zenével nap végére 20-30% százalék marad benne... Ez nem nagyon kevés?

(#3713) trust007 válasza this is life (#3709) üzenetére


trust007
tag

Így már világos. Az android még új nekem, bocs a hülye kérdésekért, majd igyekszem használni a keresőt. A többieknek is köszi!

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#3714) this is life válasza trust007 (#3713) üzenetére


this is life
Ármester

Ha ez vigasz en is winfoshrol jottem, igaz parhuzamosan volt mellete droid is , amugy ahany gyarto annyi fele rejtett beallitas,vagy funkcio .... nyugodtan kerdezz ha tudunk,tudnak ugy is segitenek ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3715) C0d3r válasza Vesztor87 (#3712) üzenetére


C0d3r
addikt

Nagyon, nagyon kevés. Akkumulátorhasználat mit ír?
Nálam is javarészt böngészés van, mint a példa mutatja. Chrome CPU használat: 1 óra 31 perc, SOT: 2 óra 55 perc, mindezzel ment le az akku 96%-ról 72%-ra.

(#3716) starr válasza petij (#3704) üzenetére


starr
őstag

Nekem el sem indul a Google camera 4.4.
Melyiket töltötted le?

(#3717) 7om válasza this is life (#3586) üzenetére


7om
tag

A makró vagy közeli felvételek ennyire homályosak vagyis a közepe élesebb a háttér meg homályos mintha kiemelné a középpontot, csak ílyen képeket lehet vele lőni (közelit) vagy tud egy az egyben mindenhol éles képet is a kép szélein is, vagy nem kapott elég fényt a kamera?

(#3718) starr válasza 7om (#3717) üzenetére


starr
őstag

Még a legprofibb fényképezőgép sem tud egyszerre 10 centire, és a végtelenre is fókuszálni, de még a szemünk sem. Ha viszont olyat látsz, hogy a kép közepén lévő , és a szélén lévő dolgok is nagyjából egyenlő távolságra vannak az optikától, és a kép szélei homályosak, az a lencse rendszer hibája.

[ Szerkesztve ]

(#3719) DJGABI válasza LyonnaisFan1 (#3688) üzenetére


DJGABI
addikt

nem akarom elkiabálni, de mintha akkuban is jobb lenne. reggel legalábbis a 100%-ról alig akart elmozdulni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3720) Zaji válasza trebrona (#3689) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm.

(#3721) 7om válasza starr (#3718) üzenetére


7om
tag

Értem, akkor ez a samsung lencse nem tudja a makrót, sajna...olyan a fotó mintha agyon lenne filterezve.Nokia 710-em sokkal élesebb képet lő ilyen távolságból.

(#3722) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Tegnap megjött 1 másik helyről az edzett üveg, na de unboxing videót nem készítettem, pedig jó lett volna, mert:
- 1db volt csak a csomagban, pedig 2db-t rendeltem minden honnan
- Össze volt törve a teteje teljesen

Úgy néztem amúgy, hogy ugyanolyan széles az üveg ami most jött, mint amit már raktam fel a telóra, csak annyi a kül., hogy a sarkoknál nagyobb mértékű a lekerekítés.

Szerintetek így videó nélkül meg tudom reklamálni?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3723) petij válasza starr (#3716) üzenetére


petij
tag

GCam_4.4.012.156195200_MI5S_MIUI_Android_7.0_PIXEL_II_XL_v.1.1.apk

(#3724) fzoli86 válasza Dave Crank (#3722) üzenetére


fzoli86
tag

ebay?

(#3725) fzoli86 válasza DJGABI (#3719) üzenetére


fzoli86
tag

helyes :)

(#3726) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Hol lehet venni értelmes üvegfóliát ami tökéletes?! mert ami most jött inkább letéptem szar!

(#3727) fzoli86 válasza Vjankovics82 (#3726) üzenetére


fzoli86
tag

(#3728) DJGABI válasza Vjankovics82 (#3705) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] venni kell ilyen folyadékot.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3729) fzoli86 válasza DJGABI (#3728) üzenetére


fzoli86
tag

Annyira ez már nem tetszik mert olaj. Hőmérséklet változásnál félő, h kifolyik. Főleg ha szorongatod a telót, tiszta dzsuva leszel...

(#3730) starr válasza petij (#3723) üzenetére


starr
őstag

Nekem is ez van, de nem indul. Mondjuk nekem még gyári globál 6-os Android van. 8.2.10.0

(#3731) petij válasza starr (#3730) üzenetére


petij
tag

Azt hiszem minimum 7.1.1 kell hozzá.

(#3732) Dave Crank válasza fzoli86 (#3724) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Igen!

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3733) fzoli86 válasza Dave Crank (#3732) üzenetére


fzoli86
tag

fotó a tört üvegről és simán visszautalja az árat...ez az amit ajánlottam?

[ Szerkesztve ]

(#3734) Krisszalai


Krisszalai
csendes tag

Tipp "ajánlott alkalmazások" eltüntetésére, amikor csoportikont nyitsz:

-csoportikon nyit
-néven hosszan tart, így át is nevezhető
-kikapcsol "ajánlott alkalmazások"

Békesség :)

Redmi 4x; Redmi Note 9

(#3735) Lil21 válasza Krisszalai (#3734) üzenetére


Lil21
csendes tag

Ritka bárgyú kérdésem van... Volt olyan, aki visszaváltott Redmi 4x-ről Redmi 3-ra...? Vagy megszokta, mert jobb, és ha kijön az új Miui, jobb lesz? :D

Az én előző arany Redmi 3-am csobbant a tengerbe, de a párom ellopott fehér/ezüst Redmi 3-asa előkerül, aztán komolyan elgondolkodtam rajta, melyik telefonon adjunk túl. ><

(Amúgy a MiCloudról nem tudta az illető leválasztani a telefont/nem is akarta, és szépen töltődnek fel az általa készített képek, a körözési képről pedig felismerték.) Persze az részletkérdés, hogy amíg "ellopott volt", mennyire nyírták ki az aksit, stb...

(#3736) aelod


aelod
veterán

Hol tudom kikapcsolni az alacsony akku szint led jelzését?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3737) szilu7 válasza Lil21 (#3735) üzenetére


szilu7
senior tag

Nem régóta használom a 4x-et, de eszembe nem jutna visszaváltani, pedig a 3-at is nagyon szerettem. Ujjlenyomatolvasó bejövős, én nem érzem rosszabbnak az üzemidőt, méricskélni mondjuk nem szoktam, de a két munkanapomat ez is kibírja, hármat meg a 3-as is csak szerencsével bírt. Gyorsabbnak tűnik, és a masszívabb, minőségibb ház is jobban tetszik.

(#3738) Departed


Departed
őstag

Kezdettől fogva követtem a topic-ot, tanakodva hogy lecseréljem-e a 4X-re a 3-asomat (főként hogy a 3-ast tovább adhassam feleségemnek a winphone telója leváltására).
Végül Redmi Note 4-et veszek inkább, néhány számomra jelentős 4X probléma annál nem jelentkezik, az 5.5 inch viszont szerintem még passzolni fog a kézméretemhez.

Köszönöm szépen mindenkinek aki leírta a tapasztalatait hogy mi, tanakodók tudjunk dönteni. :R
További jó Xiaomi telózást, és ne felejtsétek terjeszteni az ár/érték bajnok cég hírét. :K

(#3739) #65577472 válasza aelod (#3736) üzenetére


#65577472
törölt tag

Biztonság - Akkumulátor - Jobb felül fogaskerék ikon - Akku merülés értesítések kipkapcsol

(#3740) aelod válasza #65577472 (#3739) üzenetére


aelod
veterán

:R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3741) kamant


kamant
csendes tag

Az "Automatikus feladatok" értesítéseit ki lehet valahogy kapcsolni? Beállítottam, hogy éjszakára kapcsoljon repülő üzemmódba, de minden be- és kikapcsoláskor jön egy értesítés is.

(#3742) Lil21 válasza szilu7 (#3737) üzenetére


Lil21
csendes tag

Igen, én is azon gondolkodom, hogy azért pár dologban mégis csak jobban tetszik. XD

Most az apróságok megszokhatóak, meg azért javítják is majd idővel, remélem. Mondjuk azért a 4G meg B20, azért nyom kicsit a latban, úgy, hogy vidéki is vagyok. Néha rendetlenkedik a (banki sms-esek késnek), de amúgy semmi gondom nincs vele.

(#3743) firesharker


firesharker
csendes tag

Hogyan tudok olyan bookmarkot kirakni a home screenre, amire kattintva megkérdezi, hogy melyik böngészővel nyissa meg?
Default böngésző nincs beállítva, most mindegyiket azzal nyitja meg, amivel létrehoztam.

(#3744) petij


petij
tag

Csináltam egy összehasonlító képet a gyári miui kamerával és a google camerával:

MIUI
Google Camera

(#3745) #65577472 válasza firesharker (#3743) üzenetére


#65577472
törölt tag

A bookmark az adott böngésző része, csak azzal tudod megnyitni, amivel létrehoztad.

(#3746) Dave Crank válasza fzoli86 (#3733) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nem, ez tuti nem az.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3747) olddog válasza petij (#3744) üzenetére


olddog
aktív tag

MIUI verzió, vagy root függő a Google camera használata?

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#3748) petij válasza olddog (#3747) üzenetére


petij
tag

Nekem miui.hu romom van. A google kamerához kell a nougat.

(#3749) fzoli86 válasza petij (#3744) üzenetére


fzoli86
tag

nagyon tetszik a google...automatára van rakva mindkettő? Mert félelmetes h miui-n nem látszik a felirat a házon...

(#3750) trebrona válasza petij (#3744) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez az összehasonlítás olyan, mintha direkt sz@r kép lenne lőve a gyárival. :D
Úgy lett volna értelme, ha azon is be lenne kapcsolva a HDR és talán a fókuszt is beállítani.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.