Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) hege21


hege21
senior tag

Miuihu9 is fenn van :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#3952) !attis!


!attis!
tag

udv!

Tulajdonosa lettem én is egy ilyen csoda telefonnak. Eustocktol vettem, tehát global rom van rajt. Szeretném megpróbálni a MUI9et. Sajnos a bootloader nyitásnál elakadtam. MiFlashUnlock program linkje megjött már smsben.Ezért megpróbálkoztam a booloader nyitásával. A program láttja fastboot modban a telefon, valamiért a második lépésnél elakad, és nem történik meg a nyitás.. mi lehet a gond? Az engedélyt ma kértem meg... lehet az a baj, hogy túl korán szerettem volna nyitni?

(#3953) Bambuszpro válasza !attis! (#3952) üzenetére


Bambuszpro
tag

Valószínűeg. Elösször nekem is ez volt de nekem kiírta ,hogy várjak 72 órát. Azután gond nélkül megvolt.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#3954) !attis! válasza Bambuszpro (#3953) üzenetére


!attis!
tag

Okés,köszi. Várok türelemmel :-).

(#3955) Kikki90


Kikki90
tag

Sziasztok!

Tegnap óta használom én is ezt a remek telefont, de sajnos azt tapasztalom, hogy telenor kártyával maximum 0,3mbps internetsebességet tudok elérni, holott azt jelzi, hogy 4G hálózaton vagyok. Próbáltam már variálni az APN beállításokkal, de nem hozott sikert. Másnak volt már hasonló tapasztalata? Esetleg van valami ötletetek a megoldásra?

Köszönöm! :)

(#3956) sz.j válasza Kikki90 (#3955) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha régi a SIM-kártyád akkor a cseréje is megoldás lehet.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3957) Kikki90 válasza sz.j (#3956) üzenetére


Kikki90
tag

A SIM kártya mindössze 1 éves. Egy 8-10 éves, vágott Tmobilos kártyával viszont tökéletesen megy :( Esetleg valami más ötlet? Köszönöm!

(#3958) trebrona válasza Kikki90 (#3957) üzenetére


trebrona
nagyúr

Adatkeret nem fogyott el?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3959) Kikki90 válasza trebrona (#3958) üzenetére


Kikki90
tag

Na erre mondjuk nem gondoltam, de ez talán lehetséges. Ellenőrzöm! Jót fogok nevetni magamon ha ez a gond. Köszi!

(#3960) Kikki90 válasza trebrona (#3958) üzenetére


Kikki90
tag

Azt hiszem ez lehet a gond, július 28-án kaptam egy sms-t arról, hogy lefogyott. Olyan régen volt már, hogy fel se merült bennem, hogy azóta nem volt ciklusváltás. :W :) Köszönöm!

(#3961) trebrona válasza Kikki90 (#3960) üzenetére


trebrona
nagyúr

Előfordul. :)
Speedtest működik lassított neten is, nem befolyásolja, tudod tesztelni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3962) aelod


aelod
veterán

Apro bug. Ha a "függönyt" lehúzom fényerőt állítani akkor mindig visszahúzza magától. Ez nálatok is így van?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3963) pcnet válasza aelod (#3962) üzenetére


pcnet
addikt

Beállítások / Értesítések és állapotsor / Összecsukás érintés után (ki)

Sziasztok!

Csütörtökön léptem be a klubba egy fekete készülékkel. Eustocktól vettem. EBBG kijelzős ha esetleg valaki most venne és ez szempont.

Galaxy S7 után kicsit lassucska a tároló, pl app töltéskor és frissítéskor Playről, de nagyon kellemes csalódás! Végig olvastam a topicot, a tesztet, valamint a 4A tesztjét, topicját, Tibcsi Logut blogját és annak fórumát, no meg a Redmi Note 4 tesztet és annak fórumát. :D Nem kapkodtam el a vásárlást! :) Redmi 4A-t szerettem volna, de 4X lett végül, mert a minimális felárért jobb proci, +1 giga ram és ujjlenyomat olvasó járt. Szóval kicsit tarotttam a 4X-től, AndroidOS para, extrém merülés, 4G hívás probléma stb... Amint megkaptam a készüléket, végig próbáltam mindent. 4G-n használon, sokkal jobb a térerő mint S7-nél, az ujnlenyomat olvasó is köröket ver S7 pontosságára. Ott többször lezáratam a készüléket sikertelen ujjlenyomatos feloldási kísérlet után. AndroidOS nálam is 23-24%on van akksi statban, de éjszaka 2%ot merül bekapcsolt wifivel, 4G-n. Eddig újraindulás, fagyás, FC, hálózat eldobás nem volt. Első feltöltés után 7 óra 35 perc kijelzőidő jött össze 2 nap alatt, 5 perc telefonálással, sok böngészéssel wifin és 1.5 óra Ingressel. Nagyon elégedett vagyok a telefonnal. Ahhoz képest, hogy csak MIUI miatt akartam venni egy 4A-t... Anno még HTC HD2-ön használtam MIUI-t és nagyon szerettem.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3964) starr


starr
őstag

Mikorra várható a hivatalos globál rom-ra a Miui9 / nugát ?

(#3965) aelod válasza pcnet (#3963) üzenetére


aelod
veterán

Ki van kapcsolva.

starr

Beta már kint van. Stable-ről nincs infóm. Talán én vége.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3966) starr válasza aelod (#3965) üzenetére


starr
őstag

Csak mert korábban nagy csinadrattával bejelentették, hogy júli 28-án kijön.

(#3967) trebrona válasza starr (#3966) üzenetére


trebrona
nagyúr

A nagy csinnadratta a kínai romról szólt. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3968) starr


starr
őstag

Itt ezzel a többszínű LED dologgal próbálkoznak.
(Még nem próbáltam.)

(#3969) aelod válasza starr (#3968) üzenetére


aelod
veterán

Érdekesen hangzik.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3970) fzoli86 válasza lócitrom (#3950) üzenetére


fzoli86
tag

Rendben, köszi. Bar lehet megvárom a miui 9-et.

(#3971) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Üdv,

Családon belüli telefonoknak a távoli managelését ki hogy oldja meg?
Szülőknek most lett nemrég 4X(egyben android is először), és jó lenne nekik távolról segíteni. Nincs idő mindig elrohangálni hozzájuk.
Teamviewer QS jó lenne, de csak "screenshot" üzemmód van elérhető.
AirDroid működne is, de ahhoz rootolt telefon kellene. Szülők telefonja nem rootolt, és egyelőre nem és férek hozzá személyesen..

Van tipp, hogyan lehetne távolról matatni a telefonjukat a legegyszerűbb módon?

(#3972) aelod


aelod
veterán

Valaki kimentené nekem a gyári böngészőt? Véletlenül letöröltem xD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3973) Rawulf válasza Vencel88 (#1676) üzenetére


Rawulf
őstag

Milyen firmware van a telefonodon, amivel ez a hiba előáll neked?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#3974) starr válasza aelod (#3972) üzenetére


starr
őstag

Ide raktam.
Én is így jártam a múltkor :)

(#3975) fzoli86


fzoli86
tag

Most olvasom, ha minden igaz lesz külön sd és 2 külön sim foglalat, meg előlapi vaku a redmi note 5A-ban...

[ Szerkesztve ]

(#3976) calamites válasza fzoli86 (#3975) üzenetére


calamites
őstag

Én 190cm-es vagyok, de a zsebemben a tenyeremben mindenhol sok az 5,5 col.

(#3977) fzoli86 válasza calamites (#3976) üzenetére


fzoli86
tag

Detto, jah és én cssk 178

[ Szerkesztve ]

(#3978) bunnyhu válasza calamites (#3976) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Nem is az 5.5" a lényeg, mert nyújtott képátlóval lehet akár keskeny is, hanem a készülék fizikai mérete. Szerintem egyébként kb. az iPhone 5S / SE ami megfelelő méret, kár hogy a xiaomi nem látja benne az üzleti lehetőséget, pedig egy olyasmi méretű de erős tudású telefonra jó áron szerintem iszonyat igény lenne.

https://divecenter.hu

(#3979) aelod válasza starr (#3974) üzenetére


aelod
veterán

:R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3980) fzoli86 válasza bunnyhu (#3978) üzenetére


fzoli86
tag

Nagy sláger volt anno a z1 compact is, erős hardware, kis kijelző. Bárkitől hallom 5” a max. Viszont gsmarena szerint pedig 3* több a kedvelés a note 4-re. Nekem jelenleg 5,5” van, de amint tudok megyek 5”-ra.

(#3981) aelod válasza fzoli86 (#3980) üzenetére


aelod
veterán

Sonynak most megint lesz kompakt méretben erős hardverrel telefonja.

Szerintem az 5" körüli telefonok mint ez is még egy kézzel tökéletesen használhatóak. 174 vagyok és ez még kényelmes. Nyomkorásztam médiában tepsiket...hááát nagyon kényelmetlenek, arról nem is beszélve, hogy nagyon csúszósak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3982) TripleB válasza bunnyhu (#3978) üzenetére


TripleB
senior tag

A Meizu-nak lett volna egy kisméretű erőgépe, ami sajnos nem valósult meg. Akkor váltottam Meizu mx2-ről redmi 3 pro-ra, most meg 4x-re. A B20 volt csak az oka, de már nem vagyok róla meggyőződve, hogy jól döntöttem, így két nap után.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#3983) calamites válasza aelod (#3981) üzenetére


calamites
őstag

Általában a telefonoknak egyre csak nő a mérete, ráadásul a prémium anyaghasználattól meglehetősen csúszósak is lesznek a készülékek. Az emberek tenyere viszont nem nő, ráadásul a nadrágok kabátok zsebe sem mindig fogadja be a készüléket.

(Mondjuk az is nagyon vicces, amikor egy kicsi 150 centi körüli lány egy tepsit szorít a fejéhez, ami nagyobb mint a feje.)

Arról nem is beszélve, hogy a lekerekített 2,5D üveg mekkora f@szság. KB semmilyen üveg nem jó rá.

(#3984) fzoli86 válasza calamites (#3983) üzenetére


fzoli86
tag

egy véleményen vagyunk! Valamiért a kínai piacon kell az e-penis...gondolom ez olyan ott mint a magasság...

(#3985) aelod válasza calamites (#3983) üzenetére


aelod
veterán

Ez a trend sajnos. De inkább kettőésféldé mint edzs. Az valami borzalom. Munkatársam s6 edge-ét nyomkodva mindig rányomtam a tenyerem élével a kijelzőre. Szerintem nem felhasználó barát egyáltalán. Én sokáig gondolkodtam egy Mi Maxon itthonra "tablet" gyanánt de elvetettem az ötletet végül.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3986) lócitrom válasza Dave Crank (#3855) üzenetére


lócitrom
őstag

majdnem elfelejtettem. ez. a keretes megoldásokat én is utálom, viszont szerencsére egészen pontosan ráraktam a telefonra és így nem volt vele gondom. a keret alja ráadásul vastagabb és így a domború felületre is jobban illeszkedik. persze ez sem a legjobb, de míg nem kínlódtam azzal a batár tokkal, addig nem volt vele gondom. óv rendesen.

(#3985) aelod
az meg külön poén, hogy edge-re van rendes üveg :))

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3987) aelod válasza lócitrom (#3986) üzenetére


aelod
veterán

Simán rácuppant? Érintés érzékelést mennyire befolyásolja?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3988) DJGABI válasza lócitrom (#3986) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm hasonló [link] jött a héten, akkor ez jó folyadék nélkül is? mert ahogy néztem pont kb akkora mint az előlap

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3989) sipoczgabor


sipoczgabor
tag

Sziasztok, tudtok ajánlani valami magyar webshopot ahol pl sima fólia van és normális a telefonra? :D

(#3990) lócitrom válasza aelod (#3987) üzenetére


lócitrom
őstag

úgy láttam igen. a pontos felhelyezésen van a hangsúly. amíg egy üzletben dolgoztam, addig negatív tapasztalatot nem hallottam. pedig ez a kis ív bőven jelent rizikót.

(#3988) DJGABI

enyémhez nem kell. nem olvastam a leírásban sem arról, hogy kellene.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3991) htctopaz


htctopaz
tag

Sziasztok!
Még mindig szenvedek a bootloader nyitással. Csináltam a telón egy új mi fiókot azzal bejelentkeztem a pc-n is, Megkértem és meg is kaptam a nyitási engedélyt, mely hétfő 10 óráig érvényes. Amikor unlockolni akarom, a verifikáció lefut, de az unlock végén ezt írja ki:
current account is not bound to this device. Régebben már eljátszotta ezt.
Három lehetőség van:
Valaki tud segíteni
Felveszem a síbakancsot és megtaposom a telót
Kardomba dőlök
Remélem, az első jön be

(#3992) lócitrom válasza htctopaz (#3991) üzenetére


lócitrom
őstag

hirtelen nem tudom, hogy tőled kérdeztem-e, de a telefon valóban hozzá van rendelve fiókhoz? egyáltalán hozzá van rendelve bármilyen fiókhoz? ellenőrizd a meglévő fiókokat egyesével az i.mi.com felületen a biztonság kedvéért. ott kiírja a csatlakoztatott eszközöket.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3993) DJGABI válasza lócitrom (#3990) üzenetére


DJGABI
addikt

kifejezettem szerintem egyik se fogja írni, de ahogy ragasztás nélkül rápróbáltam eléggé rálóg a lekerekített részre...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3994) !attis! válasza htctopaz (#3991) üzenetére


!attis!
tag

Sajnos ugyan ez a hiba nálam is.. :(

(#3995) htctopaz válasza lócitrom (#3992) üzenetére


htctopaz
tag

Köszönöm, hogy segíteni próbálsz.
Az i.mi.com-on Az az account látszik, amit létrehoztam a telón. Account ID/free olvasható
A developer options-ban engedélyezve van az om unlocking, csekkolva a mi unlock status és az usb debugging is engedélyezve.
Valahol azt olvastam, tán az xda-n, hogy fontos, hogy teló, levő account id és a gépen a mi unlockon a bejelentkezés utáni id azonos legyen de nálam nem azonos, de nemtudom megváltoztatni.
Megengeded, hogy mejünk át privátra?

(#3996) aelod


aelod
veterán

Widgetként világórát, hogy tudok kirakni egy adott várost beállítva? Hogy azt jelenítse meg widgetnél?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3997) trebrona válasza htctopaz (#3995) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha nem azonos az ID, akkor nem egyezik a fiók.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3998) htctopaz válasza trebrona (#3997) üzenetére


htctopaz
tag

Örülök, hogy már két nagyágyú is próbál segíteni. Nem értem a dolgot. Gyártottam egy mi accountot a telefonra, ugyanazzal a felhasználónévvel és jelszóval jelentkeztem be a pc-n is.

(#3999) trebrona válasza htctopaz (#3998) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy e-mail címmel, vagy telefonszámmal lépj be mindkét helyen. Lényeg az, hogy ugyanazzal. Tehát ha a telefonon számmal léptél be, akkor az unlock programba is azzal!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4000) !attis! válasza !attis! (#3994) üzenetére


!attis!
tag

Sajnos nálam is ez a hiba: "current account is not bound to this device". Nálam a felhasználó ID szám egyezik és látja a telefont a fiókban. Nem tudom mi lehet a gond... :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.