Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) snyper990 válasza Dtomka (#3047) üzenetére


snyper990
őstag

Olyan funkciókat írtál, amikre kb. minden androidos telefon képes, legfeljebb nem gyárilag van rajta app, hanem a Play Áruházból kell letölteni (pl. névjegykártya adatainak a névjegyzékbe mentése; a scanner app egy alap QR kód olvasó emlékeim szerint, de ha ténylegesen szkennelni szeretnél, szintén a Play Áruházban vannak rá appok, akár optikai karakterfelismeréssel is)
Az ujjlenyomatolvasó hasznos, és kezd leszivárogni ebbe az árkategóriába is szerencsére.
Amúgy sztem jó telefon, árkategóriájában kb. verhetetlen. Szerintem nem bánnád meg a váltást.
WP-nal kapcsolatban csak Lumia 520-assal van tapasztalatom, az sem az enyém volt szerencsére...

(#3052) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Megjött az edzett üveg, amit majdnem 4 hete rendeltem, felraktam, a szélein végig levegős mindenhol...

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3053) MATEO6600


MATEO6600
őstag

kamera appra melyikat ajánljátok?
A gyárinál talán némileg jobb képet csinál az Open Camera, viszont hozzá képest rettenetesen lassan exponál...

(#3054) fzoli86 válasza Dave Crank (#3052) üzenetére


fzoli86
tag

mit rendeltél?

(#3055) Integreat


Integreat
tag

Sziasztok!

Fóliát itt, magyarországon valahol tesznek fel rá elfogadható áron? Próbáltam párszor, de valahogy sosem lett szép, rászánnám azt a + 1-2 ezer forintot, hogy tökéletes legyen.
Ti tokot hol lehet vettetek hozzá?

(#3056) vince válasza Jakuu (#3015) üzenetére


vince
őstag

wow, tényleg, tegnap este tették elérhetővé :D

(#3055) Integreat
fóliát szinte lehetetlen szépen feltenni, az üveg(nek mondott vastagabb műanyag) védőt viszont gyerekjáték. Mid van? Tokot én aliexpressről rendeltem.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#3057) Integreat válasza vince (#3056) üzenetére


Integreat
tag

alis linket tudsz küldeni erről a vastagabb műanyagról? Megköszönném.. :R
én erre gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#3058) Dave Crank válasza fzoli86 (#3054) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Ezt rendeltem

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3059) vince válasza Integreat (#3057) üzenetére


vince
őstag

Tegnap linkeltem a #2955 első mondatában.

(#3060) Jakuu
természetesen :) A fícsörlista alapján sok különbséget nem várok az eu romhoz képest, de ha rosszabb nem lesz és itt-ott hozzátesz ahhoz (ota biztosan előny), már dicséretes

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#3060) Jakuu válasza vince (#3056) üzenetére


Jakuu
őstag

Akkor majd szamolj be rola, hogy milyen a miuihu-s rom

(#3061) Integreat válasza vince (#3059) üzenetére


Integreat
tag

még meg is nyitottam, de úgy néz ki, csak tudatalattiban volt már meg. :D Köszi :R

(#3062) fzoli86 válasza Dave Crank (#3058) üzenetére


fzoli86
tag

kepet dobsz a telorol így....

(#3063) ra^ven


ra^ven
senior tag

Srácok. van valamilyen biztonsági beállítás bluetooth-ra vonatkozóan amit nem vehettem észre?

Korábbi telefonon zte v5 és ma teszteltem egy oneplus3 -mal semmi gondja nincs a keenwood ddx4023bt fejegységemmel, tudok hívást fogadni, indítani, egyebek..

A 4x-emmel nem, a kocsi kijelzőjén tárcsázásnál beírja dial error.
A hívást ráküldi a kijelzőre/kihangosítóra, de a fejegység gombjaira nem reagál.

Plantronics M90 headsetemmel is néha bontja a kapcsolatot, valamint előfordul recsegés is. :(

Ismert a hiba?

MIUI fórumra is feldobtam, eddig válasz nem jött rá.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#3064) Dave Crank válasza fzoli86 (#3062) üzenetére


Dave Crank
senior tag

így néz ki

Bocsi a rossz minőségű képért, de látszik szerintem, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3065) fzoli86 válasza Dave Crank (#3064) üzenetére


fzoli86
tag

hát ez télleg jóval nagyobb mint kellene...rendelj másikat[link]
[link]
2. picit szélesebb
16-17 óra körül lövök róla képet telón...
vagy ha gondolod, tőlem vehetsz, van tartalékom belőle...

[ Szerkesztve ]

(#3066) Dhampir válasza snyper990 (#3051) üzenetére


Dhampir
félisten

WP-nal kapcsolatban csak Lumia 520-assal van tapasztalatom, az sem az enyém volt szerencsére...

Az jó kis telefon volt a maga nemében.

(#3067) orso0355 válasza Dave Crank (#3052) üzenetére


orso0355
őstag

Óóóó mehhh. :(

(#3068) Dave Crank válasza fzoli86 (#3065) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Várom a képet, aztán eldöntöm.

Amúgy tegnap előtt, vagy tegnap rendeltem másik 4 helyről üvegeket, összesen 8-at asszem, hátha lesz köztük jó is. :D

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3069) fzoli86 válasza Dave Crank (#3068) üzenetére


fzoli86
tag

akkor elég ziher :)

(#3070) lócitrom válasza Dtomka (#3047) üzenetére


lócitrom
őstag

kényelmes a WP, a határain belül. alapfunkciókat el lehet érni. de mivel sem a Microsoft, sem a fejlesztők nem látnak a platformban rációt (telefonon), így már szívás. érdemes váltani, főleg ha a kalandvágy is megvan ahhoz, hogy ismerkedj egy más, sokkal rugalmasabb rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3071) kriszbon válasza Integreat (#3057) üzenetére


kriszbon
őstag

Én is rendeltem kintről védőt és tokot is, de rettentő sokára érnek csak ide, így kínomban kicsit drágábban gyorsan rendeltem belföldről is. :D
Kijelzőre innen ph.hirdetésből elfogadható áron, tokot meg üzletből 1990-ér.
Igaz a szállítások hozzájöttek, de már legalább a telón vannak. :))

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3072) kew válasza kriszbon (#3071) üzenetére


kew
senior tag

Nem lesz túl bumszli ettől a páncéltól? :) én a héten vettem egy ilyen telefont, de baromira élvezem fogdosni, nagyon tetszik a design. Ezek a tokok teljesen elrontják ezt az élményt, a kellemes lekerekítésekből semmi sem érződik/látszik így.

Eddig az egyetlen negatívum, hogy alul a műanyag része, ahol a töltőnyílás van, ha nyomkodom, akkor kicsit pattog/nyekereg. De ez legyen a legnagyobb bajom vele :)

(#3073) Krisszalai válasza kew (#3072) üzenetére


Krisszalai
csendes tag

Nekem így marad a kezemben, szóval must have sajnos:)

Redmi 4x; Redmi Note 9

(#3074) kriszbon válasza kew (#3072) üzenetére


kriszbon
őstag

Hmm.. nem gondolnám annak, én sem szeretem a "bumszli" tokokat.
Ez szerintem semmivel sem tesz hozzá többet mint egy vékony szilikon tok, sőt.. sokkal jobb a fogása( nagyon vékony anyagból van).
Ha lefele fordítod a kijelzőt akkor sem ér le mert van körbe kicsi perem(mint sok Samu telónál).
És amit te esetleg vastag oldalának vélsz, az csak látszat, mert vissza van hajtva a perem, és az rápattan a kijelző széléig.

Mod. Gyári állapotában nagyon csúszós telefon szerintem, az én kezemből biztos hogy ki akart mászni állandóan(mintha élne). :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3075) Dtomka válasza starr (#3049) üzenetére


Dtomka
veterán

& (#3051) snyper990 & (#3070) lócitrom
Köszönöm szépen a válaszokat! :R

Nem tudtam, Android tudásom = 0 -val :B
Igen muszáj lesz váltanom, mert a WP sajnos kihalófélben van. Pedig jó lett volna ha +1 rendszer közül választhatott volna a felhasználó. Mivel az informatika közel áll hozzám a "rendszerváltások" nem szoktam nekem problémát okozni. :)

(#3076) kew válasza kriszbon (#3074) üzenetére


kew
senior tag

az tény, hogy csúszós :U De olyan szép a kicsit lekerekített kijelzőszél, hogy nem akarnám hogy rácuppanjon egy tok :D Aztán lehet, hogy az első betonraesésnél majd anyázok :U

(#3077) Dave Crank válasza kriszbon (#3074) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Honnan rendelted?
Főként az üvegre lennék kíváncsi, mert az jónak tűnik.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3078) orso0355 válasza lócitrom (#3043) üzenetére


orso0355
őstag

Egyébként megvárnám én az 5X-et is, ha nem látnám, hogy kisebb lett az akksi - miért csinálják ezt?
Ráadásul egy nagyobb kijelzővel - mondjuk lehet hogy az már nagy is lenne az én kis női kezeimnek. :)

(#3079) Zoleee83 válasza orso0355 (#3078) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezen agyalok én is, hogy legyen -e 5X.
Viszont arra jutottam hogy az 5.5" + a kisebb akksi/kamera miatt lehet mégis jobb ez a készülék :U
Majd megálmodom

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#3080) kriszbon válasza Dave Crank (#3077) üzenetére


kriszbon
őstag

Itt aprón vettem nem akarom linkelni, a bolt meg ez [link] lehet ezt sem kellene, de mindegy. :U

Mod. Valahol visszább lett írva, hogy az üveg csak alul és felül tapad, és a front kamera nyílás nem nyitott(ez ott nem lett írva).

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3081) orso0355 válasza Zoleee83 (#3079) üzenetére


orso0355
őstag

Hát ez az :)
Minden méretet feljegyeztem, összevetettem: az én kezembe pont a 4X való :D

(#3082) Dave Crank válasza kriszbon (#3080) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszi!

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3083) lócitrom válasza orso0355 (#3078) üzenetére


lócitrom
őstag

én főleg ezen okok miatt nem vártam meg, hogy mit dob be a Xiaomi. nagy full hd kijelző meg kisebb akksi... minden csepp számít ilyen fogyasztás mellett. na meg nekem zongorista kezem van, de 5 col a határ ennyi már biztos. ez éppen kényelmes. kisebb kézzel ez is majdnem komikus.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3084) orso0355 válasza lócitrom (#3083) üzenetére


orso0355
őstag

Ez érdekes, 18 évig zongoráztam :D szóval ja. De visszatérve: férjam 5,2-ese is épphogy még kezelhető. Ennél nagyobbat nem kérek :)

(#3085) fzoli86 válasza Dave Crank (#3068) üzenetére


fzoli86
tag

ez kicsit ferdén lett felrakva...azért van bal oldalon levegős rész.

/mire rájöttem, h kell beilleszteni a képet.../

[ Szerkesztve ]

(#3086) Dave Crank válasza fzoli86 (#3085) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Köszi a képeket!
Ment PÜ!
Ez a fajta jónak ígérkezik!

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3087) fzoli86 válasza Dave Crank (#3086) üzenetére


fzoli86
tag

ez az, ha bárkit érdekel:[link]

(#3088) ra^ven válasza Dave Crank (#3086) üzenetére


ra^ven
senior tag

Szerintem ez megint nem lesz jó. 🙁

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#3089) ViTToRe válasza ra^ven (#3063) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Ez ilyen sajnos. Nálam például a fejegységgel OK, bár a hívás hangminősége so-so, de a zene néha megakad (kb mint a régi CD lejátszó esetén ha ráztad) viszont néha tökéletes... Pulzusmérő övhöz nem tudom csatlakoztatni, ha kis időre sikerül is, azonnal bontja.

(#3090) PacalPöri


PacalPöri
csendes újonc

sziasztok!

megjött a készülék, jobb mint vártam. de szerintem van valami hibája: 60%-ig normálisan feltöltött de utána a töltés rendszertelen időközönként megszakad van, hogy fél perc után, van hogy 8-10 perc után. 1,5 órája 60%-ról 75-re ment fel csak fel emiatt. A gyári töltőjét használom. Valami ötlet? Mehet vissza az eladónak?

(#3091) gingerbalm válasza PacalPöri (#3090) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

első feltöltés, plusz ahogy halad felfelé a töltésben, kicsit lassul, ez normális :D

ha megszakad, az nem annyira, de tényleg leáll a töltés, nem látod a vaku/villámjelet a felső sávban?

[ Szerkesztve ]

(#3092) vince válasza Jakuu (#3060) üzenetére


vince
őstag

Feltettem a muiu.hu romot, az első tapasztalataim vele:
- kevesebb memóriát foglal, mint az eu rom, 1.9 GB körüli a szabad memória 3/32-es készüléken
- rootolt, de safetyNet teszten nem megy át (mélyebben nem mentem bele, hogy ez mit jelent, miért van, stb)
- nagyon szépek az ikonok a romban :B
- huzamosabb használat után (semmi extra, 10-15 percig nyomkodtam, bejártam és állítgattam a menüit) erős melegedés (és merülés) volt tapasztalható a telefon felső felén, ilyennel nem találkoztam sem a global, sem az eu rom esetében
- itt-ott maradtak angol szövegek benne
- wallpaper carousel (angol maradt ő is, nem emlékszem, hogy az eu romban mi a magyar neve) nem működik, hiába kapcsolom be, csak az offline képeket mutatja a kategóriák alatt
- online témák/háttérképek/csengőhangok/betűtípusok teljesen kínai nyelvű

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#3093) PacalPöri válasza gingerbalm (#3091) üzenetére


PacalPöri
csendes újonc

az világos, hogy lassú az első töltés. viszont nálam teljesen megszakad. hangjelzést ad - gondolom hogy vége a töltésnek - illetve az indikátor led is kialszik. valamint volt olyan is, hogy egymás után indult-megszakadt a töltés, amig ki nem húztam a töltőt és újra nem csatlakoztattam. Szerintem küldöm vissza mihamarább.

(#3094) trebrona válasza PacalPöri (#3093) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem melegedett túl?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3095) Vjankovics82 válasza vince (#3092) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Én pl a google chromot nem tudom telepíteni hibat ír ki! és tényleg melegszik!

(#3096) carr válasza Vjankovics82 (#3095) üzenetére


carr
őstag

én meg le is tiltottam. :D

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#3097) Vjankovics82 válasza carr (#3096) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

vissza a régi romra! majd jön a miui 9 kivárom!

(#3098) PacalPöri válasza trebrona (#3094) üzenetére


PacalPöri
csendes újonc

Na erre nem gondoltam, most, hogy mondod, tényleg jó meleg volt. Köszi a tippet.

(#3099) aelod


aelod
veterán

Ma szereztem be a telefont. Lenne pár kérdésem hozzátok. A rezgés erősségét nem lehet állítani? Nekem kicsit gyengusznak tűnik így elsőre. A másik, hogy az órát nem lehet fixen kitenni az állapot sorba? Az értesítési led jelzését nem lehet appokhoz rendelni?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3100) Jakuu válasza aelod (#3099) üzenetére


Jakuu
őstag

Rezges: beallitasok-hangok es rezgesek az erintesre is rezegjen alatt 3 allitasi lehetoseg.
Ertesitesi led: beallitasok- ertesitesek es allapotsor - alkalmazas ertesitesek.
Oras kerdesed, nem ertem bal oldalt fent az ora.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.