Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) lafi006 válasza Graphics (#800) üzenetére


lafi006
csendes tag

Ez lesz az első.

Miért?

(#802) trebrona válasza lafi006 (#797) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha van Mi fiók, akkor i.mi.com=>find device=>wipe device

Ha csak google fiók van, akkor weben Android eszközkezelő=>Törlés

Adatoktól el kell búcsúzni mindkét esetben.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#803) zavatar


zavatar
csendes tag

Sziasztok, A nejem telefonja EUstock-os és egy hónapos. Frissítve volt és eddig hibátlanul is üzemelt. Ma viszont teljesen bizonytalanná vált róla a telefonálás (Voda kártya és preferált 4G). Újraindítgatás SIM ki-be nem segít.(2-3 éves gyári mikro SIM.) Más telóba átrakva a SIM kártya viszont stabil. Hív és hívható... Ezért visszaraktam 4A-ba. Újból bizonytalanság...hol lehet vele hívni, hol nem. :( Preferált hálózatot ekkor 2G-re átállítottam és így már a hívások oda-vissza OK (kis öröm). Visszaállva 4G-re viszont ugyanúgy bizonytalanság van... (A másik telóban mobilnetet nem próbáltam ki a SIM-mel.)
Javaslat, ötlet? Előre is nagyon köszi...

[ Szerkesztve ]

(#804) lafi006 válasza trebrona (#802) üzenetére


lafi006
csendes tag

Köszi, ez működött.

:C :C :R :R

(#805) JayZ


JayZ
tag

Srácok, wayteq szervizet zavarja root /bl nyitás gari téren?

(#806) sunavlys válasza JayZ (#805) üzenetére


sunavlys
senior tag

nem

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#807) metaa


metaa
tag

sziasztok!

akinek eustock-os telefonja van, megtenné, hogy kipróbálja, hogy az új OTP Smartbank működik-e?

köszi előre is

(#808) kelzsoca válasza metaa (#807) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Valószínűleg nem fog működni:

"Volt olyan felhasználó, aki a hozzászólásában azért panaszkodott, mert hiába nem nyúlt hozzá a Xiaomi mobilja operációs rendszeréhez, mégse használhatja az appot. Rá vonatkozik a fenti idézetben a "gyárilag módosított" kitétel. A kínai Xiaomi ugyanis nem tiszta Androidot használ, hanem a saját, Androidon alapuló, de módosított rendszerét, az OTP pedig úgy döntött, hogy abban az esetben, ahol nem zárható ki annak a lehetősége, hogy a gyártó a felhasználó tudta nélkül gyűjt róla adatokat, nem engedélyezi a regisztrációt."

forrás

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#809) sunavlys válasza metaa (#807) üzenetére


sunavlys
senior tag

nem működik

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#810) sunavlys válasza metaa (#807) üzenetére


sunavlys
senior tag

esetleg???

[link]

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#811) trebrona válasza sunavlys (#809) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez érdekes, 3S-en működik gond nélkül.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#812) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Már a másik topikban jeleztem, de talán itt is hasznos lesz az info.
Idézem az ott található önmagam. :D
Srácok, van pár nagyon jó hírem!
Kis info a 4A készletekkel kapcsolatban.
Az eddig forgalmazott 2/16 GB (RAM/ROM) Redmi 4A készülék gyártását leállították, helyét a Redmi 4A 2/32 GB verziója váltja fel. Körülbelül 3 hét múlva lesz elérhető az EUstock-nál a következő színekben: Arany, szürke (rose gold nem lesz)
Az ár nem emelkedik sokat, továbbra is 40k alatt lesz, ami nagyon baráti.

https://utdetailing.hu/

(#813) JayZ válasza tibcsi0407 (#812) üzenetére


JayZ
tag

Micccsoda híííír :C :C :C :C :C :C

(#814) tibcsi0407 válasza JayZ (#813) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bezony! :DDD

https://utdetailing.hu/

(#815) Drenadar válasza kelzsoca (#808) üzenetére


Drenadar
veterán

Ez sincs feltétlenül rendben... Hisz nálam működik és nálam se Stock android van fent...

Xiaomi tel de nem redmi.

[ Szerkesztve ]

(#816) scyllarus válasza tibcsi0407 (#812) üzenetére


scyllarus
veterán

És az milyen plecsnit érdemel? Extra különösen ajánlott?
Nagyon megmozgatta a fantáziámat.
Mondjuk sokaknak ez elég idegesítő hír lehet, akik kényszerből megvették az aranyat, és lehet, hogy már csak a szürke színért szívesen fizettek volna +5k-t, nemhogy a dupla tárhelyért...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#817) tibcsi0407 válasza scyllarus (#816) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem a: Kihagyhatatlan plecsnit simán megérdemli. :C

https://utdetailing.hu/

(#818) JayZ válasza tibcsi0407 (#817) üzenetére


JayZ
tag

Nagyon várom. :) Kínomban már a Note 3SE-vel szemezgettem, megnéztem media marktban, de PONT azon a határon van, hogy kényelmetlen egy kézzel írni rajta, nekem. Én általában a vastagabb tokokat szeretem, szóval kb esélytelen. Pedig mennyire jó telefon az is.. :)

(#819) kymco válasza tibcsi0407 (#812) üzenetére


kymco
veterán

Hurrá

www.refujvaros.hu

(#820) tibcsi0407 válasza JayZ (#818) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem az nem jön be. :)

https://utdetailing.hu/

(#821) tachikoma


tachikoma
aktív tag

Redmi 4X

Eddig bántam, hogy lemaradtam a sima 4A-ról, most meg 4A 2/32, meg ez. Csak kapkodom a fejem...

És a Mi5C is nagyon ígéretesnek tűnik, nem is annyira durva árért.
Csak azt kellene kibekkelni, hogy nincs esetleg valami bosszantó bugja a házon belül fejlesztett procinak...

[ Szerkesztve ]

(#822) tibcsi0407 válasza tachikoma (#821) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem azzal a kis akkuval egyáltalán nem ígéretes a Mi5C. :) A SoC pedig Helio P20 szinten van.
Inkább egy Snapdragon 625-ös Redmi 4 Prime, az sem rosszabb. Kamera meg úgy sem top egyiken sem.

https://utdetailing.hu/

(#823) joci86


joci86
senior tag

Esetleg tudja valaki, hol lehet beállítani SMS-nél, hogy korlátozott karakterkódolással küldje az üzeneteket?
Sehol sem találom.
Ékezetekkel 4-5 SMS-ben küldi el...

(#824) user112


user112
senior tag

Szia!

[ Szerkesztve ]

(#825) tibcsi0407 válasza user112 (#824) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szervusz.

;]

(#826) user112

[link]

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#826) user112 válasza kelzsoca (#808) üzenetére


user112
senior tag

Szia!
Megkérdezhetem, hogy lesz e mostanában és hogy B20-as e?

(#827) kelzsoca válasza user112 (#826) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Igen, B20-as, ~3 hét, kétféle szín.

https://vertigostore.eu

(#828) tachikoma


tachikoma
aktív tag

Kis segítséet szeretnék kérni: Van valaki aki flickr appot használ? Nekem minden áldott nap újra be kell jelentkeznem, mert valahogy kiléptet. Utána ha újra elindítom már jó, rögtön indul gond nélkül, de mindennap az első indításkor be kell lépnem. Valami éjszakai automatikus takarítás letöröl valamit, amit nem kellene?
Redmi 4A, legutolsó stabil global miui
Köszi...

(#829) Upo válasza kelzsoca (#827) üzenetére


Upo
addikt

Kínai shopoknál megjelentek a presell kiírások a B20-as Redmi note 4-re. Esetleg egyszer majd olyan is várható? Végre feketét is láttam belőle, eddig a kissebbségre nem nagyon gondoltak (középkorú, fehér, heteroszexuális férfi).

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#830) Zolik


Zolik
senior tag

hihetetlen eu stocknál lassan 1 hónapja hiány cikk... mi a tök van velük?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#831) Aske válasza Zolik (#830) üzenetére


Aske
aktív tag

3 hsz-el ezelőtt a válasz...

[ Szerkesztve ]

(#832) scyllarus válasza Zolik (#830) üzenetére


scyllarus
veterán

Hihetetlen, egy hónapja közölte a Xiaomi, hogy visszafogja a termelését, mi a tökért nem gyárt csak az eustocknak? :U

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#833) Zolik válasza scyllarus (#832) üzenetére


Zolik
senior tag

Hihetetlen de nem olvastam ilyet sehol! Mire föl fogják vissza? ha veszik az a baj ha nem veszik az a baj?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#834) scyllarus válasza Zolik (#833) üzenetére


scyllarus
veterán

Itt a fórumon is volt róla szó:
[link]

MA hír volt: "Egy munkatársaknak címzett levélben a vezérigazgató, Lei Jun kitért arra, hogy túl nagy ütemben fejlődtek és bővültek, és ennek a léptékét lehetetlen volt a végtelenségig tartani. Éppen ezért vissza kell fogni a tempót"

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#835) Zolik válasza scyllarus (#834) üzenetére


Zolik
senior tag

Hát akkor nem kell vállalkozni erre azt tudom mondani. Ezek meg ilyen marketing dumák lehet hegyekben állnak a telók és az emberek meg ki vannak akadva és úgyis megveszik ha jön az ár emelés. Jóformán 2 hétig nem volt elérhető sem.. azért kösz a linket

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#836) Upo válasza Zolik (#835) üzenetére


Upo
addikt

Hát nem tudom. Ha fele annyira tudnék vállalkozni mint Lei Jun még annak is vastagon örülnék. Mindenben meg kell találni az egészséges egyensúlyt. A visszafogott termelést meg az emelt árakon is elkapkodják, akkor mi a gond? Egy áru ára annyi, amennyiért megveszik. Menj és reklamálj náluk hogy miért nem alakultak még át terézanya korporésönné.
Azért ha nagyon akartad volna akkor máshol is meg tudtad volna venni, külföldről pedig folyamatosan elérhető.
Azért ha a Xiaomi szerinted úgy áll hogy nem kéne vállalkozniuk, akkor ezzel az erővel fél eurázsiát be kéne csukni a p..ába. :W

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#837) Zolik válasza Upo (#836) üzenetére


Zolik
senior tag

Most inkább nem írom le mit gondolok mert kitiltanának a fórumról érte...
demagóg hülyeséget írsz!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#838) JayZ válasza Zolik (#837) üzenetére


JayZ
tag

Új színnel, 32es tárolóval jön az új batch. Miért ne lehetne hinni nekik? És miért írna hülyeséget az előtted lévő? Közgáz első óra, kereslet, kínálat. Xiaomit annyira érdekli hány ember "várja" ezt az új készletet, mint engem az agysebészet. Belépő telefon, nagyon agresszív áron, alacsony marginnal,nem ezen keresnek pénzt.. Ha nem bírsz ki három hetet, vegyél valami mást.

(#839) ollie válasza JayZ (#838) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, nem rég volt arról cikk is, hogy veszteséggel árulják ezeket a telefonokat, túl agresszívra sikerült az árazás.

***

(#840) belidzs


belidzs
csendes tag

Nemrég jutottam egy ilyen telefonhoz sok év BB után. Ezért az árért tényleg nagyon jó vételnek tűnik, de pár dologra még nem sikerült rájönnöm a MIUI-ban:
- mi a fene pontosan a DND mód? azt hittem, hogy mindent lenémít, kivéve a megjelölt kontaktokhoz kötődő értesítéseket, ehhez képest pl. whatsapp, messenger ugyanúgy zizeg, bárki is ír
- hogy viszonyul egymáshoz a Silent és a DND toggle? ha bekapcsolom mindkettőt, akkor ha felhív egy kivétel, ki fog csörögni?
- lehet valahogy rendszerszinten állítani az értesítések ledes színét, vagy ezt csak az adott alkalmazáson belül lehet(ne)?
- hogyan lehet arra rájönni, hogy egy alkalmazás el lett nyomva valamelyik rendszeroptimalizáló alkalmazás által?

(#841) kelzsoca válasza Upo (#829) üzenetére


kelzsoca
félisten

Elképzelhető hogy lesz.

https://vertigostore.eu

(#842) gemini


gemini
aktív tag

Sports Trackernél hogyan lehet elérni, hogy folyamatosan rögzítse az utat. Csak légvonalban húz egy vonalat a kezdőpont és a cél között.

(#843) joci86 válasza belidzs (#840) üzenetére


joci86
senior tag

Értesítési LED színéhez:

Beállítások - További beállítások - Jelzőfény

Itt tudod beállítani rendszerszinten, hogy az:
- Értesítések
- Hívások
- Üzenetek
esetén milyen színnel jelezzen a LED. Az első kategória az alkalmazások értesítéseire vonatkozik. Viber és Whatsapp önállósítják magukat, a Viber lilásan jelez, a Whatsapp-ot pedig üzenetként kezeli, így az ott beállított színnel villog.

Alkalmazáson belül tudtommal nem lehet értesítési színt állítani.

Amennyiben nem jelezne valamelyik alkalmazásnál a LED, a beállításokon belül engedélyezni kell az adott alkalmazásnak az értesítési LED használatát. Vibernél pl kellett.

(#844) gemini válasza gemini (#842) üzenetére


gemini
aktív tag

Közben megtaláltam. Le volt tiltva a tartózkodási hely meghatározása a háttérben.

(#845) pébé


pébé
csendes tag

Megérkezett a fekete üvegfólia + 1 tok

Üvegfólia : [link]

Tok : [link]

[ Szerkesztve ]

(#846) rsf válasza pébé (#845) üzenetére


rsf
senior tag

Az üvegfólián a lenti jelek átlátszóak?
Tudom hogy ezen a telón nem világítanak azok a gombok, de azért érdekelne.
Köszi.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#847) pébé válasza rsf (#846) üzenetére


pébé
csendes tag

Igen átlátszóak. Ajánlott töltés közben feltenni az üvegfóliát amikor világít az értesítési led mert akkor pontosan be lehet állítani ,hogy alul is ott legyen minden ahol lennie kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#848) sunavlys válasza pébé (#845) üzenetére


sunavlys
senior tag

Én is felraktam egy átlátszót.
Levehetőek ezek a fóliák? Nem lesz a telonak baja?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#849) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Össszességében milyen a visszhangja van a készüléknek a felhasználók között? Valóban ennyire jól sikerült, mint amennyire a cikk állítja?
Illetve ki honnan szerezte be? Vannak megbízható kínai oldalak, azok valamelyikéről rendelt már valaki?

(#850) #53932800 válasza z123456789 (#849) üzenetére


#53932800
törölt tag

Ahogy Tibcsi mondta:
"Srácok, van pár nagyon jó hírem!
Kis info a 4A készletekkel kapcsolatban.
Az eddig forgalmazott 2/16 GB (RAM/ROM) Redmi 4A készülék gyártását leállították, helyét a Redmi 4A 2/32 GB verziója váltja fel. Körülbelül 3 hét múlva lesz elérhető az EUstock-nál a következő színekben: Arany, szürke (rose gold nem lesz)"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.