Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) mjani1172 válasza sunavlys (#1171) üzenetére


mjani1172
addikt

Egy kutyától nem is rossz.

(#1202) jocinho5


jocinho5
csendes újonc

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, már nagyon várom, hogy meg tudjam venni az eustocktól... Életem első fizetésének egy részét akartam a telefonra költeni, de azóta már megjött a következő havi fizetésem is... :)) Nem baj, ez a két hét már nem oszt, nem szoroz, ha egy hónapot vártam rá, csak persze minden nap negyed óránként nézem, hátha lehet rendelni. :(

(#1203) Máté94 válasza jocinho5 (#1202) üzenetére


Máté94
addikt

(#1204) Graphics válasza Máté94 (#1203) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég drága lesz a végén onnan...

Szerintem érdemes rá várni. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1205) Flashget válasza eustock (#1192) üzenetére


Flashget
félisten

Tuti akkor érkezik és lesz kirakva mikor nem tudok majd rendelni így lemaradok róla. :) Már kiszolgált a Redmi 1s ideje nyugdíjba küldenem (bár semmi baja leszámítva a kijelző el használódását ami különösen most jelentkezik utcán napsütésben) lányom tőletek vette és nagyon meg van elégedve a telóval bár az még csak a 16GB-os verzió.

Realme GT Master Edition

(#1206) Simmss válasza ananaszmamut (#1163) üzenetére


Simmss
csendes tag

Honnan rendelted?
16 vagy 32 gigás?

(#1207) ananaszmamut


ananaszmamut
csendes tag

Lassan 1 hete 4 A tulajdonos vagyok! Évente 4-5x cserelek telot igy mar volt minden fele fajta... De ez ennyi penzert a vilag legjobb vétele :) sikerult 37.000ftert hozzajutnom! Kamera jo, akku nagyon jo, sebesseggel sincs problema. Wifi is hibatlan :) kijelzo szep :) szoval nagyon jo telo :)

(#1208) Gaborz1 válasza ananaszmamut (#1207) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Banggoodról melyik tok az ajánlott a telefonhoz? Nincs még meg a teló, meg nem is az enyém lesz, de jó lenne tudni és rendelni időben, hogy minél előbb védve legyen a telefon.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1209) ananaszmamut válasza Gaborz1 (#1208) üzenetére


ananaszmamut
csendes tag

Én aliról rendeltem atlatszo szilikon tokot meg üvegfóliat, de meg nem jott meg sajnos igy pamut tokban van. Szerintem vekony szilikon toknal nincs jobb :) nem vesziti el a telefon a formajat :)

(#1210) Gaborz1 válasza ananaszmamut (#1209) üzenetére


Gaborz1
senior tag

A Banggood a 10-5ös kupon miatt preferált.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1211) ananaszmamut válasza Gaborz1 (#1210) üzenetére


ananaszmamut
csendes tag

Alin 0.70 dolcsi a tok :) vagy nem az arra gondoltal?

(#1213) tigipuf válasza ananaszmamut (#1209) üzenetére


tigipuf
senior tag

Majd egyszer ha kipróbálod a minőséget akkor lehet más lesz a véleményed,,,Én évek óta minden xiaomi telómhoz csak ezt használom:

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1214) Gaborz1 válasza ananaszmamut (#1211) üzenetére


Gaborz1
senior tag

nem szilikon tokra gondoltam

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1215) Flashget válasza tigipuf (#1212) üzenetére


Flashget
félisten

"A kiszolgáló nem található"
elég lenne az eladó linkje is nekem.

Realme GT Master Edition

(#1216) Upo válasza Flashget (#1215) üzenetére


Upo
addikt

Kimaradt a :, a www előtt törölj ki mindent

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1217) trebrona válasza Upo (#1216) üzenetére


trebrona
nagyúr

Dehát miért nem annyit ír, hogy Nillkin Frosted Shield? :D Többség úgyis ismeri. Egyébként meg inkább akkor már az official store: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1218) p.t.r válasza trebrona (#1217) üzenetére


p.t.r
aktív tag

ebay-en ugyanez

(#1219) trebrona válasza p.t.r (#1218) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem az ár miatt linkeltem... :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1220) evabf


evabf
tag

Sziasztok, egy olyan kérdésem volna, létezik-e vagy várható-e ebből a telefonból 5"-os, 3Gb/32Gb-os B20 LTE-s verzió? Rengeteg helyen megnéztem, de valamelyik feltétel mindegyiknél hiányzott, lehet, csak én nem találtam? Lenovo P780-asom érik a cserére... :F

(#1221) ollie válasza evabf (#1220) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 4A változatból 3GB-s nincs és valszeg nem is lesz (persze ki tudja).

[ Szerkesztve ]

***

(#1222) evabf válasza ollie (#1221) üzenetére


evabf
tag

:( Köszönöm, ez szomorú hír számomra. Kicsit off: fenti paraméterekkel, hasonló ár-érték arányú készüléket tudnátok javasolni?

(#1223) kelzsoca válasza evabf (#1222) üzenetére


kelzsoca
félisten

Meizu M5.

https://vertigostore.eu

(#1224) lalipinto válasza evabf (#1222) üzenetére


lalipinto
csendes tag

A redmi 4x-nek ha jól tudom van b20-as változata.

(#1225) evabf válasza lalipinto (#1224) üzenetére


evabf
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, utánanézek :)

(#1226) ollie válasza kelzsoca (#1223) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi történt a Meizu-val, hogy már nekik is van B20-as mobiljuk?

***

(#1227) Saccco válasza ollie (#1226) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lesz B20 Kínában.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1228) Graphics válasza ollie (#1226) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Odakint erős B20 fejlesztések indultak, plusz lehet a Meizu nem csak Kínában gondolkozik piacot szerezni, hanem talán nyitnak más régiók felé is rendesen :)

Én hétvégén nyomkodtam, elég erős cucc.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1229) A 2. Vesztes válasza Graphics (#1228) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Nézegettem ezt a telefont. Különbség, hogy az 5-ben MTK processzor van, +1 GB memória és plusz 12-13ezer forint.

Szerinted megéri az árkülönbözetet?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1230) A 2. Vesztes válasza eustock (#1179) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Csaó!

Olvasgatom a Meizu M5 adatait az oldalatokon. Azt írjátok, hogy "a Vodafone felhasználók is már mindenhol Magyarország területén ki tudják használni a 4G nyújtotta előnyöket." - Ez ugye nem azt jelenti, hogy én, aki Telenoros vagyok nem tudom azt használni, hanem talán azt, hogy a Vodának jobb a lefedettsége?!

Köszi előre is!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1231) scyllarus válasza A 2. Vesztes (#1230) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez azt jelenti, hogy a vodásoknak is lesz mindenhol 4G, mert a voda jellemzően 800MHz-en szórja a 4G-t.
Így akinek nincs ilyen antenna a telefonjában, az szinte sehol nem tud 4G-re kapcsolódni (vodás)
Természetesen minden szolgáltatóval működik, csak a másik kettő használ más sávokat is tudtommal, ott lehet 4G-d B20 nélkül is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1232) A 2. Vesztes válasza scyllarus (#1231) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Szuper, köszönöm szépen az értelmezést! Így már világos! :R :K

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1233) ollie válasza scyllarus (#1231) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A másik kettő is B20-at használ az ország nagy részében.

***

(#1234) scyllarus válasza ollie (#1233) üzenetére


scyllarus
veterán

Tudom, így is írtam: "a másik kettő használ más sávokat is".
Nagyvárosokban, ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1235) dugynok


dugynok
senior tag

Ha az eustock-tól veszem nemzetközi adószámmal a telót, garis ügyintézés ugyan úgy cifra, mintha itthon veszek cégnévre?

(#1236) kelzsoca válasza dugynok (#1235) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az EU-s adószámmal vásárló ügyfeleket ugyanazok a jogok és szolgáltatások illetik meg, mint a bruttó árat kifizető ügyfeleket. A magyarországi vásárlás esetén a hazai garanciás jogszabályok érvényesek a vásárló állampolgárságától függetlenül.

https://vertigostore.eu

(#1237) dugynok válasza kelzsoca (#1236) üzenetére


dugynok
senior tag

Köszi :)
Csak nekem valami olyan rémlik, hogy ha itthon cégre veszek valamit, akkor más a garancia feltétele, mintha magánemberként vásárolnék... Az idézett szöveged két mondata ennek fényében számomra üti egymást. Bocsi, ha értetlen vagyok.

(#1238) Flashget válasza trebrona (#1217) üzenetére


Flashget
félisten

:R
és Upo-nak is.

Realme GT Master Edition

(#1239) goop válasza dugynok (#1237) üzenetére


goop
őstag

Elvileg az elállás joga nincs meg, ami a magán személyt megilleti, ha nem személyesen veszi a telefont.

(#1240) Svejk41


Svejk41
csendes tag

Sziasztok!

Milyen üzemidőket lehet "elérni" ezzel a telefonnal?
Bocs , ha már volt téma, de nagyon sok a hozzászólás.. (pörög a topik rendesen!) :)

[ Szerkesztve ]

(#1241) ollie válasza Svejk41 (#1240) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az asszony, mármint a telefonja, rendszeresen 8 órás üzemidőket hoz, 3 napos készenléttel, de csak 1 simet használ.

***

(#1242) kelzsoca válasza dugynok (#1237) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, így van, az idézett szöveg az eustock ászf-ből való, tehát ott megkapják a céges vásárlók is a többletjogokat.

https://vertigostore.eu

(#1243) ananaszmamut válasza Svejk41 (#1240) üzenetére


ananaszmamut
csendes tag

Eleg sokat nyomkodom, mobilnet nonstop! Ha reggel lehuzom masnap este kell feldugnom :) nagyon meg vagyok elegedve:)

(#1244) Upo válasza Svejk41 (#1240) üzenetére


Upo
addikt

Azért egy olyan program ami folyamatosan bekapcsolt képernyő mellett _minden_ szenzort használ (mobilnet, gps, iránytű, giroszkóp, accelerometer, g-szenzor), pl. ingress, vagy inkább pokemon go (az még a 3d-t is jobban pörgeti+kamera), simán le tud merülni 3-5 óra alatt. Mondjuk az átlag telefont ez lemeríti 1.5-2 óra alatt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1245) alexw801


alexw801
senior tag

[link]
Ez talán jó lehet?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1246) A 2. Vesztes válasza alexw801 (#1245) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ha jól látom a 800Mhz nincs kiemelve. Akkor nincs B20.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1247) trebrona válasza A 2. Vesztes (#1246) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ott van az...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1248) alexw801 válasza trebrona (#1247) üzenetére


alexw801
senior tag

Remélem, hogy nem néztem el, van B20.
Meglátom a fogadtatást Angliában, oda rendeltem.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1249) Graphics válasza alexw801 (#1248) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én lehet megvártam volna a 4A Pro-t a tárhely miatt, meg nem kerül sokkal többe

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1250) tibcsi0407 válasza Graphics (#1249) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt linkelte. :)

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.