Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) hokins


hokins
addikt

Szétnéztem ebayon. Nemnagyon van hozzá jelenleg választék(fólia,tok)

(#102) #63534592 válasza hokins (#101) üzenetére


#63534592
törölt tag

valahol azt írták hogy a redmi 3 űvegfólia teljesen jó rá.Tokkal kapcsolatban nincs infóm

(#103) hokins válasza #63534592 (#102) üzenetére


hokins
addikt

Tokot találtam kinyithatóst. Csak még fóliát szeretnék hozzá. Köszi a tippet,mindjárt rá is keresek.

(#104) #63534592 válasza hokins (#103) üzenetére


#63534592
törölt tag

(#105) Teszla_ válasza Graphics (#100) üzenetére


Teszla_
senior tag

Eredetileg Elephone S3-at akartam neki, de nagyon sok rosszat olvastam a márkáról, a rosé gold verzió pedig csak elméletben létezett, gyakorlatilag sehol se találtam belőle. Utána már mozdultam volna a 3S irányába, vagy Meizu is lehetett volna, de az utolsó pillanatban találtam rá a 4a-ra. Ez mindenben korrekt, de a legfontosabb a szín volt, abból meg ez a típus volt a legolcsóbb. Még vámmal, áfával együtt is. Most már ugye van eustock-nál 35-ért, annyit szerintem bőven megér, főleg az egyedi szín miatt, nőknek. A sima arany nekem nem tetszik, sőt, a Motorola V3 Dolce and Gabana és a Nokia 8800 óta nem láttam olyat, aminél tetszett volna az arany szín :D

(#106) DG790401 válasza hokins (#103) üzenetére


DG790401
tag

Ên egyhete kaptam meg pênteken a telōt, dec. 30-ăn az ebay rōl rendeltem tokot fōliăt ami măr meg is jött.

(#107) hokins válasza #63534592 (#104) üzenetére


hokins
addikt

:R köszönöm. Meg is rendeltem az üvegfóliát.

(#108) darvinya válasza #63534592 (#83) üzenetére


darvinya
titán

Ment PÜ.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#109) Crafter32


Crafter32
őstag

Azért ez csak egy kínai telefon vörös csillaggal a háttérben. Nyilván arra jó ha erre van lehetőség vagy ajándékba mégis vmi legyen, de ha nem muszáj mégsem erőltetném a dolgot. (minden ott készül már tudom)
A színek nekem is női vonalat erősíti, mint a hagyományos férfi értékeket.
Jó áron van, jól működik, de nekem nem igazán tetszik.

(#110) darvinya válasza Crafter32 (#109) üzenetére


darvinya
titán

Melyik telefont nem ott gyártanak?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#111) Bambuszpro válasza sityupityu (#90) üzenetére


Bambuszpro
tag

Ahogy Örni előttem mondta elég sok olcsóbból kispórolják. Nekem lg spiritem van azt is olyan ~30 körül megy/ment de ebben sincs.

(#87) ollie: Még VR mozizáshoz sem elég erős? Mondjuk azt gondoltam ,hogy nem egy Gear VR.

[ Szerkesztve ]

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#112) ollie válasza Bambuszpro (#111) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom milyen hw kell VR mozizáshoz, talán ahhoz elég.

***

(#113) Armagedown válasza Crafter32 (#109) üzenetére


Armagedown
őstag

Szerinted létezik jelenleg jobb mobil ennyi pénzért?A Samsung ezért a tudásért kétszer ennyit kér.
A színét meg lehet oldani egy fekete tokkal :)

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#114) Graphics válasza Crafter32 (#109) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neked azért alapvetően semmi nem tetszik ami kínai, azért ezt szögezzük le. Persze ha cafolod , akkor elhiszem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#115) Sinisi válasza Armagedown (#113) üzenetére


Sinisi
senior tag

Biztos nem a színe miatt ennyi amennyi. Az a durva, hogy ha az egyik piacra dobja olcsóbban az adott kategóriát mint pl. most ez akkor a többi gyártó, hogy tudja olyan magasan tartani az árait?! Mármint ha ebben a kategóriában ez a tuti akkor nem is értem ,hogy miért nem vesznek csak ilyet... és a többi márka csak kénytelen lenne követni az árát.

(#116) Krill77


Krill77
őstag

Unibodykat nem csipem, nem lehet akkut cserélni (v csak nehezen). 2gb ram elég ma?

(#117) Richie86 válasza Sinisi (#115) üzenetére


Richie86
senior tag

A Xiaomi nem fog szinte semmi hasznot a telefonjain. Emellett, ha valóban komolyan gondolják a globális jelenlétet, akkor jogdíjakat, stb.-t kell majd fizetniük, és kénytelenek lesznek emelni az áraikat. Lehet hogy akkor is olcsóbb lesz, mint mondjuk egy Samsung, de nem ennyivel.

(#118) Wesder válasza Graphics (#114) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ne várj cáfolatot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119) Sinisi válasza Richie86 (#117) üzenetére


Sinisi
senior tag

Hogy-hogy-hogy? nem profitorentált cég? Vagy ez most egy ilyen "beetetős" időszak, reklám helyett alacsonyan tartott árakkal népszerűsítik a termékeiket? Milyen jogdíjat kell fizetniük illetve kinek?

(#120) pandur99


pandur99
aktív tag

A fotók minőségéről mit lehet tudni? Hol helyezkedik el a skálán?

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#121) Richie86 válasza Sinisi (#119) üzenetére


Richie86
senior tag

Nem vagyok szakértő, de amennyire én tudom alkalmazásokból és szolgáltatásokból több a bevételük, mint a mobilkészülékeken megkeresett hasznuk. Ugyebár ezeket Kínában szépen tudják értékesíteni gondolom, de nemzetközi piacon nem lesz annyira kelendő. Illetve például be kell invesztálni offline üzletekbe, kell költeni reklámra, stb., gondolom ezeket is be kell majd építeni a készülékek árába, hogy nyereséges legyen nekik. Ez az én véleményem de gondolom (remélem :D ) nem állok messze a valóságtól. De majd kijavítanak a többiek ha hülyeséget írtam.

(#122) Hallosz


Hallosz
senior tag

Komolyan mondom, semmi szükségem rá, van friss prémium készülékem, de azon agyalok, hogy veszek egyet.

Mert lakni, muszáj.

(#123) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ahogy nézek különböző teszteket körülbelül 1.00 GB RAM marad a bekapcsolás után felhasználhatóként.
Annyira az nem rossz, bár sztem pár száz mega plusz ram még elkélne.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124) Graphics válasza Krill77 (#116) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alap igényekhez elég. Unibody a tendencia, a legtöbb gyártó efféle halad.

Richie86: már kezdik emelni, de más megoldás nincs.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#125) Richie86 válasza Graphics (#124) üzenetére


Richie86
senior tag

Persze ez természetes, csak azért írtam, hogy nem mindig lesz ekkora árelőnyük, ha nyereségesek akarnak lenni. Attól még jó mobilok lesznek akkor is, de nem lehet a végletekig ilyen nyomott árakat tartani.

(#126) ollie válasza Sinisi (#119) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem rég volt hír arról, hogy veszteséges a Xiaomi. Jogdíjat meg mindenért kell fizetni, pl. a használt frekvenciákért, a GPS-ért, szinte mindenért, amit a mobil tud/használ, stb. Ezek jó részét eddig megspórolta a Xiaomi, részben ezért ilyen olcsó, és ezért még olcsóbb sok kínai vacak. Viszont hivatalos jelenléttel már nem fog tudni ezeken spórolni, muszáj lesz neki csengetni, különben betiltják a termékeit.

***

(#127) Sinisi válasza Richie86 (#121) üzenetére


Sinisi
senior tag

Ok! A lényeg, hogy minél később következzen be a készülékeik árána az emelése...

(#128) Sinisi válasza ollie (#126) üzenetére


Sinisi
senior tag

Ok. Így már értem a jogdíj részét (is). Jelenleg ha veszek egy ilyen vagy más kínai cégtől egy telót attól tudom használni pl. a GPS-t stb amiért nem fizet jelenleg jogdíjat? Vagy ez is olyasmi mint az almáéknál (ahol hozzáteszem a vas is brutál drága), ahol az appok többségéért (pro változatok) kell fizetni (vagy fel kell törni ha az ember nem "akar" fizetni)?

(#129) joey04


joey04
titán

Nem rossz ajánlat, de azért itt már érezni, hogy spóroltak itt-ott rendesen. De használható készülék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#130) janeszgol válasza Sinisi (#119) üzenetére


janeszgol
félisten

Pár éve a kínai állam komoly pénzekkel támogatta a cégeket, köztük a Xiaomit is. Ezért tehette meg, hogy ne fogjon rajta semmit. A cél a terjeszkedés volt. De úgy látszik, befuccsolt ez a terv. Nem azért, mert rosszak a telefonok, hanem nem tudni miért. A hazájában is csökkent a kereslet.
Mindent tudsz használni, ami a specifikációban olvasható.

A teszthez: jónak tűnik. Pláne a beszédhangszóró minőségére kaptam fel a fejem. A kamera is jó (nekem megfelelő). Biztos lehet majd egyszerűbben szerezni (pl Edigital).

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#131) Sinisi válasza janeszgol (#130) üzenetére


Sinisi
senior tag

Arról hallottam, hogy a cégek exportjára vonatkozó postaköltségét az állam átvállalja, illetve jelentősen támogatják meghatározott összeg függvényébe. Gondolom akkor a gazdaság fellendítésére lehetett egy ilyen mindent átfogó projekt. Olyan kommunizmus irányába ható jelenség ez, és lehet, hogy ezért is hívják őket a vörös kínának?! :DDD

(#132) Graphics válasza janeszgol (#130) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért ez a hanem nem, nem egy kézzel fogható magyarázat.

Konkrétumot senki nem tud, masszívan talalgatunk. Stagnálás van leginkább, a termékek sikeresek

Ennél egyszerűbb rendelés nincs szerintem. Megrendelem másnap itt van. :) Ha edigibe lesz, akkor nem 35 lesz

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#133) janeszgol válasza janeszgol (#130) üzenetére


janeszgol
félisten

Edigitalban 50 ezer forint.

Duliee, igen, elég szerencsétlen mondatrész lett. Szóval nem tudni, miért. :) :R

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#134) lócitrom


lócitrom
őstag

jól értem, hogy akkor ebben már szoftveresen kiküszöbölték a hangminőséggel kapcsolatos problémákat?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#135) Szaba18


Szaba18
csendes tag

Xiaomi Redmi 4 illetve 4 Prime teszt a későbbiekben lesz? :)

(#136) Bass


Bass
addikt

Ezért a pénzért kivàló vétel,hugomnak rendeltem az eustockrol ,hàt csütörtök 11-kor rendeltük és péntek reggel 9:30-ra itt volt nàla. Nagyon jól működik. Tényleg 35000forintért még ennyit sem vártunk. Szép,jó a sebessége,ennyi pénzért tényleg nem szabad belekötni. Àr/érték bajnok 😀

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#137) ggeleven


ggeleven
őstag

Két kolléga is vett a napokban szülőknek és nagyon jó kis kütyü. Ennyi pénzért verhetetlen szerintem. MIUI miatt pedig kifejezetten ajánlott! :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#138) DS39


DS39
nagyúr

Az eustock ár mióta számít hivatalos magyarországi árnak? (Külföldi központú, nincs itt boltjuk sem, nem is ide adóznak)
Edigitalban 50k, Samsung J5 2016 pedig 55k a Samu hivatalos boltjából.

Szürke importosan márkás telót is lehet olcsóbban kapni.

Amúgy a telefon rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#139) kirusz1 válasza DS39 (#138) üzenetére


kirusz1
őstag

Az az érdekes a spemallon is drágább mint az eustockon

(#140) Krill77


Krill77
őstag

Belehaltak volna ha egy feketét is kiadnak..

(#141) Chaser válasza DS39 (#138) üzenetére


Chaser
titán

amióta idehozzák neked és kapsz róla számlát meg itteni gart, ha nem is magyar áfás de kb mind1

szerk: kirusz1 nemrég 95 v 100$ volt, ők sztem emelnek ha megnő a kereslet/csappan a készlet..de általában eustockos árak mindig jobbak vagy nem drágábbak mint spemallról eu directtel

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#142) DS39 válasza Chaser (#141) üzenetére


DS39
nagyúr

De Kínából is ide hozzák, számlát is kapsz, garit kevésbé. Na mindegy, csak kicsit fura hogy magyarországi képviselet nélküli csak is webshop árat tekint mérvadónak.

Galaxy S teszteknél nem így hasonlítják össze az árát egy iPhonenal.

[ Szerkesztve ]

(#143) johnny500


johnny500
tag

Ebben már van duplakopp a képernyő felélesztéséhez? Redmi 3 pro-ra nincs?!

(#144) koshmar


koshmar
őstag

Ha valaha lecserélem az Xperiát, akkor ez lesz az utód!

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#145) Graphics válasza DS39 (#142) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kínából nem jön ki olcsóbban.

Nézd meg az árakat.. 100-120$ alapból, erre bármiféle szállítás esetén vagy áfa jön, vagy spemallnál esetleg 20$-ral EU-ba érkezik...

Még úgy is 40 felett leszel. Jelenleg az Eustock ára versenyképesebb, mint Kína.

Kínából számlát? Sose láttam még olyat, hogy kínai adna bármiféle számlát...Mire gondolsz? Gari? Visszaküldős? Egy ilyen olcsó terméknél felejtős.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#146) viharhozo válasza hokins (#101) üzenetére


viharhozo
addikt

Alin van hozza jo nehany tok. Meg frosted Nilkin is van, aminel szerintem nincs jobb.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#147) janeszgol válasza Graphics (#145) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha megnézem, mit adnak 50 ezerért itthon, talán az Edigital ár sem túlzó. az LG K szériánál jobbnak tűnik (meglátjuk a Kx 2017-es telefonokat). P8 Lite, Lenovo P1M van ennyiért még. Bizonyos tekintetben a J5 2016 felveszi a versenyt, de bizonyos tekintetben nem.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#148) Graphics válasza janeszgol (#147) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Snap 410-ért én már nem adnék pénzt, főleg annyit nem.. Samsung neve szól mellette.

Mérlegelni kell, ezt a telefont eladja a színe , a neve sem ismeretlen, de persze ez nem szentírás. És a tudása is bőven jó.

P8 Lite esetleg, azt hamarabb, a P1M jó, csak hát a hardver, nos gyenge.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#149) Bass válasza johnny500 (#143) üzenetére


Bass
addikt

Van benne

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#150) Chaser válasza Graphics (#145) üzenetére


Chaser
titán

tudnak adni számlát kínából is, olyat adnak amilyet csak kérsz:d csak ők nem épp eu tagállam, éppen elszámolható ha kell vkinek, de itt ugye a lényeg a hazai garancia, gyors szállítás, ha meg valaki cégesnek veszi még olcsóbb mivel szlovákia eu tagállam:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.