Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) MrChef válasza rsay (#1436) üzenetére


MrChef
aktív tag

Viszonylag sok fülhallgatót próbáltam ki az elmúlt 10 évben. Nálam szempont, hogy még jó árban legyen, de adjon ki magából jó hangot, és főleg legyen benne basszushang. A Sony fülhallgatók jók. Pár ezer Ft-ért itthon is kapsz. Annyiért, amennyibe az ebay-es fülesek kerülnek, de azoknál szintén csak márkás, kipróbáltat érdemes venni, különben csak sivító, pici-dobozhangot kapsz, amit nyilván nem szeretnél.

(#1452) galuska95 válasza rsay (#1436) üzenetére


galuska95
aktív tag

a xiaominak érdemes a füleseit kibróbálni, itt a fórumba van fülhallgatós téma, ott biztos van róla teszt

(#1453) Graphics válasza galuska95 (#1450) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2017-04-26 09:52:03 frissítették...

Tehát 10 perce.. / és a többi oldalon is.

Nem mindenki egyszerre és egyformán kap a készletekből, szerintem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1454) HegeZsolt válasza galuska95 (#1450) üzenetére


HegeZsolt
újonc

Megnéztem mindkét üzletet. Egyikben sincs készleten a készülék (32 GB-os Pro verzió), arról nem is beszélve, hogy menniybe kerülnek.

A SmartShop-nak van a 16GB-os verzióból, de hogy B20-as global version-e, azt a termék adatlapjának alján konkrétan felltett kérdésre adott válaszukban is elhallgatják, tehát valószínűleg nem az.

Szóval nem kell az EU stok-ot bántani, más is csak ígéri, hogy lesz vagy elad belpiacos készüléket mókolt rommal.

A hetet még kivárom, ha nem lesz, akkor veszek valami mást. Mondjuk nem tudom, hogy mit vegyek helyette 40e körül.

(#1455) Graphics válasza galuska95 (#1450) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem beérkezett, hanem megjelent a weboldalon...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1456) Zolik válasza galuska95 (#1450) üzenetére


Zolik
senior tag

Hát megnéztem a 32gb-os verziók több mint 10.000 Ft-al drágábbak, azért az elég sok. :(

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#1457) galuska95 válasza Graphics (#1455) üzenetére


galuska95
aktív tag

smartshop-on már megérkezett, nekem már futárnál van a telefon, írtam is h drágábbak de neke ma 27százalék áfa volt a lényeg. magánszemélynek az eustock a legjobb választás így is.

most néztem smartshopon, igen újra 3-5munkanap van írva, eddig elérhető volt, de elvitték szerintem azt a ksi készletet.

(#1458) Graphics válasza galuska95 (#1457) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt max 1-2 db náluk.

Nem gondolom, hogy felrakták 9:52-kor, és 10:12-kor elfogyott vmi irdatlan mennyiség.

Nááluk sem lesz előbb szerintem, mint máshol ;)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1459) galuska95 válasza Graphics (#1458) üzenetére


galuska95
aktív tag

9:52kor frissítették, hogy már nincs, tegnap volt elérhető. Igen, valószínű nagyon kevés volt készleten.

(#1460) epeti78


epeti78
csendes tag

Smartshopnál ismét készleten.

(#1467) joci86 válasza galuska95 (#1450) üzenetére


joci86
senior tag

Mint ha korábban azt írta volna az EUstock itt a fórumon, hogy előre ki lett fizetve a szállítmány, nem rajtuk múlik...
Semmi hasznom nincs belőle, hogy védem őket, de az objektív megközelítéshez ezt sem árt tudni.

(#1468) tonerz válasza joci86 (#1467) üzenetére


tonerz
aktív tag

Pontosan így volt leírva itt a topikban ahogy mondod :K

Más
A fenti link ami törölve lett, még sikerült megnéznem és csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy aki ennyire nincs képben a telefonokkal és főleg a Xiaomival a francnak ír, ráadásul gusztustalan hatásvadász címmel.

(#1469) Zolik válasza joci86 (#1467) üzenetére


Zolik
senior tag

Igen ez oké, de ez egy már 2 hónapja lassan... Nem hiszem el hogy a xiaomi ennyire megbízhatatlan lenne vagy a szállító ennyire lassú. Valószinű itt más is van a háttérben... csak az eustock akinél nem lehet kapni a shopok közül, milyen fura

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#1470) galuska95 válasza Zolik (#1469) üzenetére


galuska95
aktív tag

én is így gondolom. Nem fikázom őket, nagyon korrektek amúgy, itt most valami félresikerült, de nem világvége.. kár ezen filózni :)

(#1471) qqcqqc válasza Zolik (#1469) üzenetére


qqcqqc
őstag

Hát Kínából se jött volna gyorsabban, és nem sok helyen hirdetnek global verziót.

(#1473) vince


vince
őstag

Itt lesz az az EUStocknál is, megvárjuk :)

(#1472) Máté94
Működik a keleti nyitás :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1474) qqcqqc válasza Máté94 (#1472) üzenetére


qqcqqc
őstag

3 telefon, húú.
Persze valami elkezdődött.
Mondjuk gyorsan átszámítva a 4A árát kb. 41 eFT.

(#1475) Graphics válasza vince (#1473) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát az árakat elnézve, nem nyert.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1476) JayZ


JayZ
tag

Ha az ígért pénteki napra fut be egy szállítmány (asszem a Note4-et péntekre ígérték), nem kizárt, hogy beérkezett, szerda van. Reménykedjünk, nagyon adnék egy próbát már ennek a telefonnak. :K

(#1477) rsay válasza Zolik (#1469) üzenetére


rsay
csendes tag

nekem azt írták a hét elején eustocknal a heten tuti nem lesz. . szalitasrol is írtak, hogy ha fel kerül a repulore akkor arrol már tudnak es az 2-3 nap mire megérkezik hozzájuk. .. és facera is kiírjak meg ertesitoket is kuldenek akik feliratkoztak ra az oldalukon. ...

[ Szerkesztve ]

(#1478) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én arra tippelek, hogy jövő héten biztosan lesz az EUstocknál, ráadásul a hét elejére számítok.

***

(#1479) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Nőm telefonja nagyon merül, android rendszer az első

Mitől lehet ez? Csak fb-re, messengerre használja

Eleinte nagyon jól bírta

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1480) vince


vince
őstag

Én már március vége óta folyamatosan számítok jövő hét eleji beérkezésre :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1481) Viktor0610 válasza enginev3.0 (#1479) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szinte biztos, a Messenger a hibás.

Tegyetek egy próbát a Messenger Lite-tal. Egyelőre az APKMirror oldaláról tölthető le.

Samsung Galaxy A54

(#1482) Graphics válasza enginev3.0 (#1479) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a két app zabal, én is régebbi használok emiatt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1483) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mi is régebbi használjuk, főleg a messengerbol

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1484) RSteve válasza galuska95 (#1457) üzenetére


RSteve
tag

Kézhez kaptad már a telefont? Kiderült hogy Global verziójú?

(#1485) galuska95 válasza RSteve (#1484) üzenetére


galuska95
aktív tag

elvileg ma hozza a postás, amint meglesz írok, hogy milyen

(#1486) vince


vince
őstag

Közben a Note 4 rendelhető az EU Stock oldalán, már csak a 4A kellene, hogy megérkezzen :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1487) eustock


eustock
tag

Kedves fórumozók!

A Xiaomi már 1 hónapja ígéri hogy leszállítja az előre kifizetett szállítmányt.
Mi sem gondoltuk, hogy gyártási nehézségek miatt, ekkora csúszásra, vagy egyáltalán csúszásra kell számítani.

A jelenlegi helyzet számunkra is kellemetlen, főképp úgy, hogy tőlünk kívülálló okok miatt nem tudjuk kiszolgálni az igényeket, ami egyébként a vártnál is nagyobb.
Időközben a készülék már felbukkant több magyarországi boltban, illetve a kínai webáruházaknál is ~41 ezer forintos árakon.

Az ingyenes kiszállítást már korábban megígértük, de nem biztos hogy itt megállunk. :)
Remélhetőleg hamarosan elindítják a szállítmányt, amiről mindenképpen tájékoztatni fogunk minden érdeklődőt.

Köszönjük a türelmet, és természetesen azt is megértjük ha valaki már nem tud tovább várni.

EU Stock

[ Szerkesztve ]

(#1488) tachikoma válasza eustock (#1487) üzenetére


tachikoma
aktív tag

"Az ingyenes kiszállítást már korábban megígértük, de nem biztos hogy itt megállunk. :)"

ööö, ez most mit jelent? csak mert kb másfél perce rendeltem meg nálatok... (mármint a Note 4-et. Vagy arra nem vonatkozik?)

(#1489) eustock válasza tachikoma (#1488) üzenetére


eustock
tag

Ma beérkezett a Note 4, de a fentiek a Redmi 4A Pro készülékre vonatkoznak. :)

(#1490) dugynok válasza eustock (#1487) üzenetére


dugynok
senior tag

Szerintem aki nincs tisztában a kereskedelemmel és beszállításokkal az nyervog itt a késések miatt... Senki sem gondolhatja komolyan, hogy. TI tehettek a késésről (aki igen azxxxxx) ,miért lennétek saját magatok ellensége és pihentetnétek a pénzeteket feleslegesen hetekig...

(#1491) tachikoma válasza eustock (#1489) üzenetére


tachikoma
aktív tag

oké... :) egy ezresbe nem fog tönkremenni a családi kassza...
(egy próbát megért... ;) )

[ Szerkesztve ]

(#1492) RSteve válasza galuska95 (#1485) üzenetére


RSteve
tag

Rákérdeztem a honlapon, de terelnek.

"Sokan azért kérdezik a global verziót, hogy megtudják rendelkezik-e magyar nyelvű szoftverrel a készülék. Nem titkolunk semmit, ha egy kicsit lejjebb görget a kérdések között láthatja, hogy korábban már volt hasonló kérdés, melynél megválaszoltuk, hogy a telefonon a global verziós szoftver fut. A B20 frekvencia egyébként nincsen teljes átfedésben a global verzióval, így érdemes konkrétan arra a tényezőre kérdezni. A B20-as frekvenciát sajnos nem tudjuk garantálni, mert a különböző beszállítóktól különböző verziójú készülékek érkezhetnek."

A korábbi kérdéseket sem válaszolták meg, arra is csak azt írták hogy be lehet állítani a magyar nyelvet. A global verzió meg igenis összefüggésben van a B20-al. Az global, ami tudja a B20-at és olyan szoftver is van rajta.

Legalább is szerintem. A global felirat egyébként a dobozon is rajta van. A Mobilarena tezst videóban is jól látszik 0:50-nél.

[Xiaomi Redmi 4A kicsomagolás és bemutató]

[ Szerkesztve ]

(#1493) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

A barátnőmnek szeretnék majd az eustock oldalról rendelni egy Redmi 4a pro-t, ha lesz. Azonban a tokot az ebayről venném, mert az eustockon nem látok. Viszont el vagyok veszve a típusjelekkel. A 4a tokja jó a 4a pro-ra? Jól gondolom, hogy csak hardveres különbség van, a készülék háza ugyanakkora?

Nillkint néztem 1500 ft magasságában (tok + fólia). Ha van jobb ötlet, nyitott vagyok.

Köszönöm​!

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#1494) Graphics válasza Den Hadnagy (#1493) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jónak kell rá lennie, a 4A Pro nálunk futó név, hogy jobban meg lehessen különböztetni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1495) epeti78


epeti78
csendes tag

A smartshopos dobozán global version felirat van, többet nem tudok, este ér haza :).

(#1496) tachikoma válasza RSteve (#1492) üzenetére


tachikoma
aktív tag

Geekbuyingnál pl. van külön "global version" és "global rom". Szerintem ez magáért beszél.

(#1497) z123456789 válasza eustock (#1487) üzenetére


z123456789
addikt

Köszi az infót.
Az is elég korrekt, hogy folyamatosna itt tájékoztattok minket. Ahogy írtam már korábban, március 15.-re kellett volna szülinapra, de majd ragasztok rá egy kokárdát az időutazás miatt. :DDD
Most már megvárlak titeket. :R

(#1498) Viktor0610 válasza Den Hadnagy (#1493) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nillkin 1500 forintért lehet akár hamisítvány is. Hacsak nem akciós. Nézz utána jól! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1499) Den Hadnagy válasza Viktor0610 (#1498) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

[link]

Nekem okénak tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#1500) Viktor0610 válasza Den Hadnagy (#1499) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jónak tűnik, de én inkább a hivatalos store-ból rendelnék.

(Nem tudom, van-e AliExpress fiókod.)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.