Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Graphics válasza A 2. Vesztes (#950) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, tudod használni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#952) A 2. Vesztes válasza Graphics (#951) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

THX :C

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#953) Upo válasza Graphics (#951) üzenetére


Upo
addikt

Én azon csodálkozom, hogy még egyik kínai se találta ki a slimesített microsd kártyát, amibe lenne egy nano sim méretű benyomódás, szerintem még némi felárért is el lehetne adni. Sajnos ez a mai trend, egyre nagyobb lapát telefonokbaegyre kisebb simkártya és kombi foglalat. Könyörgöm, nem igaz hogy nem férne be! Ezekbe az 5.7" és társai szörnyűségekben még 2 normál (bankkártya méretű) sim is elférne, ami az ericsson 198-amban volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#954) Graphics válasza Upo (#953) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Veszélyes lenne a slim tartó, ha véletlen kicsúszik valamelyik, és beleszorítja, szerintem inkább emiatt nem erőltetik, én legalábbis nem szeretném.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#955) ollie válasza Upo (#953) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézz meg pár mobil szétszerelős videót, meg fogsz lepődni, hogy mennyire nincs hely bennük, még a nagyokban sem.

***

(#956) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

A jó hírt hallva meg is rendeltem egy rosegoldot cseretelefonnak.

Szívesen írtok róla véleményt, tapasztalatot, vagy lapozgassak vissza a forumban? (Én szívesen írnék a helyetekben! :K )

Köszi!

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#957) kymco válasza ollie (#955) üzenetére


kymco
veterán

15 mAh-val kisebb akku, és tadam... van hely :)

www.refujvaros.hu

(#958) Graphics válasza A 2. Vesztes (#956) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát kérdés honnan rendelted, mert akkor feltehetőleg nem a B20-ast rendelted.

Meg lehet vártam volna, mert 1,5 hét múlva lett volna itthon is készleten.

Véleménynek ott a teszt :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#959) ollie válasza kymco (#957) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez azért nem úgy működik, mert pl. nem vághatod ketté az alaplapot, mert mondjuk az egyik fele itt fér el, a másik meg ott. Szóval komoly, tervezői munka a telefon belsejének kialakítása, és egy apró változtatás is azzal járhat, hogy újra kell tervezni (és mindent újra gyártatni) az egészet. Amúgy meg miért ne használjunk nanosimet, ha úgy több hely marad mondjuk akkura? Miért csinálnánk fordítva?

***

(#960) Upo válasza ollie (#959) üzenetére


Upo
addikt

Nem kell újratervezni, eleve 2 sim+külön sd foglalattal kell elkezdeni a tervezést! A szoftvernek meg teljesen mindegy hogy milyen alakú nyákot tervez, semmivel nem több meló ha eleve megvan a szándék. Az alaplapot simán ketté is vágják, szalagkábellel összekötve, némelyikben elég sok minden van alul a töltő port paneljén is. De van L és kusza formájú alaplapos telefonom is.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#961) A 2. Vesztes válasza Graphics (#958) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

A MALL-ról rendeltem, ott fel van tüntetve az LTE támogatás, meg a tesztben is szerepel. Ezek alapján remélem, hogy lesz benne, bár nem élet-halál kérdés, mivel csak szükségtelefon lesz. Ha a családban valakinek javítani kell a sajátját, ez helyettesíti majd.

Holnap után beleugrik a majom a vízbe!

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#962) ollie válasza A 2. Vesztes (#961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az LTE támogatás egy dolog, a B20-as LTE meg egy másik.

***

(#963) A 2. Vesztes válasza ollie (#962) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Kár.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#964) kymco válasza ollie (#959) üzenetére


kymco
veterán

Igazad van, csak az ördög ügyvédjét adtam egy kicsit :)

www.refujvaros.hu

(#965) Graphics válasza A 2. Vesztes (#961) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

45-ért? Amikor 2 hét múlva itt a nagyobb tárhelyes olcsóbban?

:U :DDD

Én mondjuk előtte megkérdeztem volna tőlük, hogy mégis melyik verzió...

45-ért nem igazán vennék szükség telefont... masszív pénzkidobás, de ez már a Te dolgod :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#966) A 2. Vesztes válasza ollie (#962) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Hátja, tényleg így van! Az LTE nem jelenti a 800Mhz-et. Ennek nincs is sajna. Akkor marad a lassú internet. Remélem azért a viberrel megbirkózik majd!

VUFF!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#967) Graphics válasza A 2. Vesztes (#966) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Írj nekik egy e-mailt, hogy pontosan milyen terméket árulnak, ez esetleg később hasznos lehet másoknak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#968) A 2. Vesztes válasza Graphics (#967) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Jó ötlet, írok nekik!

Vuff!

Ui: Mondjuk a teló által használt megahertzeket feltüntették, ez alapján tudnom kellett volna. 850-tők kezdődik a lista. Erre hivatkozhatnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#969) Graphics válasza Upo (#960) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amit írtam még mindig igaz. Két kártyát teszel 1 slotba, véletlenül elcsúszik, akkor szétbarmol két érintkezőt az alaplapon.

Amivel az a baj ,hogy így is megtörténik... Szerintem ezt a tálcás megoldást valami másra kéne cserélni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#970) st6969 válasza A 2. Vesztes (#966) üzenetére


st6969
őstag

Vásárlástól elállás? 14 napig jogod van hozzá :K
Már csak a plusz 10e miatt is meglépném...

(#971) A 2. Vesztes válasza st6969 (#970) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Eláltam. Köszi!

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#972) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Akkor mostan tanácskérés:

Sajnos az ajánlott telefon érkezése még soká várható, nekem pedig két napon belül lenne szükségem egyre. Van tippetek?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#973) Upo válasza A 2. Vesztes (#972) üzenetére


Upo
addikt

Hát akkor bukta, az eustocknál mintha péntekre ígérték volna a 4A-t, az meg 3 nap.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#974) Graphics válasza Upo (#973) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

03.29 :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#975) scyllarus válasza A 2. Vesztes (#966) üzenetére


scyllarus
veterán

Jól tetted, hogy elálltál.Sajnos a 800 MHz hiánya nem lassú internetet jelent sok esetben, hanem gyakorlatilag nem lenne neted. A vodánál nincs gond, neki jó a 3G-s hálózata országszerte, de a két T betűsnél csak 2G-d lett volna, az meg nemhogy a viberre, de böngészésre sem lenne elég gyors.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#976) A 2. Vesztes válasza scyllarus (#975) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ajh, akkor tényleg jó, hogy rátok hallgattam!

Köszi! :R

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#977) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Az lenne a kerdesem, a bekapcsolo gomb mennyire birja a strapat?

(#978) Graphics válasza csongi (#977) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eddigiek alapján bírja, de miért?

Van duplakopp amúgy

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#979) st6969 válasza Graphics (#978) üzenetére


st6969
őstag

10-ből 6x működik is (ha jó napja van) ;]

(#980) csongi válasza Graphics (#978) üzenetére


csongi
veterán

Redmi note 2 gombja nem volt a helyzet magaslatan, igen hamar megadta magat.

(#981) A 2. Vesztes válasza st6969 (#979) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ez akkor olyan, mint nálam az ujjlenyomatolvasó! :K

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#982) MrChef válasza Upo (#953) üzenetére


MrChef
aktív tag

A digitális, regisztráció után működő SIM-hozzáférés lesz az igazi, és akkor végre elbúcsúzhatunk az idióta, feszülő csúszka-tokoktól. Az ájfont majmolja a legtöbb a kínai gyártók, azért van ez a csúszka és a cserélhetetlen akksi.
Mennyivel jobb volt pár éve, amikor a hátlap lekapása után ott volt 3 hely (2 sim-kártyának, 1 a micro sd-nek), az akksit pedig cserélhetted, ha gallyra ment. Van még néhány gyártó, amelyik megteszi nekünk ezt a szívességet.

(#983) ollie válasza MrChef (#982) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a cserélhetetlen aksi nem a majmolás miatt van, hanem mert így jóval kisebb helyet foglal el, vagyis vagy nagyobb kapacitásút lehet beletenni a mobilba, vagy vékonyabbra lehet tervezni magát a készüléket.

***

(#984) eustock


eustock
tag

Kedves fórumozók!

Sajnos további csúszásra kell számítani a Redmi 4A pro érkezését illetően, a Xiaomi nem tudja időre leszállítani a rendelésünket, annak ellenére sem, hogy már kifizettük azt.
Remélhetőleg április első felében beérkezik a szállítmány.

Köszönjük a türelmet, és elnézést kérünk a késés miatt.

ui: a Redmi 4A pro mellé érkezik a Redmi Note 4 készülék is raktárra (utóbbi készülék is nemzetközi verziós, tehát 800MHz LTE/B20 támogatás, eu adapter, gyári global stable szoftver)

EU Stock

(#985) ollie válasza eustock (#984) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

érkezik a Redmi Note 4 készülék is raktárra

Ez ugye a Snapdragon 625-ös verzió?

***

(#986) Graphics válasza ollie (#985) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csakis :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#987) eustock válasza ollie (#985) üzenetére


eustock
tag

Igen, természetesen.

(#988) hallerlaller válasza eustock (#987) üzenetére


hallerlaller
addikt

feketében lesz?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#989) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok! Sikeresen vízbe ejtettem a telefonomat. Kb. 1 mp alatt ki is kaptam. Azóta azt írja, hogy fülhallgató van bedugva. Bedugtam a fülhallgatót, kihúztam, de nem segített, ezért újraindítottam. Azóta a kijelző sem működik, nem érzékel. Várhatom, hogy kiszárad, és megjavul, vagy ne is reménykedjek? (ja, és újraindításkor a vaku villog.)

(#990) eustock válasza P.mini (#989) üzenetére


eustock
tag

Kapcsold ki a készüléket, és a lehető leggyorsabban vidd el ultrahangos tisztításra, bár ha zárlat alakult ki, akkor már ez sem segít rajta.

(#988) hallerlaller

fekete, szürke.

[ Szerkesztve ]

(#991) A 2. Vesztes válasza eustock (#984) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ez, meg az ukrajnai lőszerraktárrobbanás a két legszomorúbb hír ma. :O

Pedig már nagyon készültem rá 29-én! Már dörzsöltem a mancsom, de akkor most abbahagyom.
Az árában is várható negatív irányú változás? (Mármint, hogy drágább lesz, mint ahogy meg van hirdetve.)

Köszi, Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#992) eustock válasza A 2. Vesztes (#991) üzenetére


eustock
tag

Árváltozás nem várható, a beállított árak maradnak. :R

(#993) A 2. Vesztes válasza eustock (#992) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:C :C :C

Köszi!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#994) tachikoma válasza eustock (#992) üzenetére


tachikoma
aktív tag

Üdv,

meg lehet tudni a Redmi Note 4 árát?
meg esetleg azt, hogy mi a különbség a Redmi Note 4, meg a Redmi Note 4X (ami ugye nem a Redmi 4X) között? Lassan komolyan követhetetlenné válik a termékportfólió.
GSM-arenás összevetésben egy karakter különbséget nem látok, csak max a kiadás hónapját.

köszönöm...

[ Szerkesztve ]

(#995) scyllarus válasza tachikoma (#994) üzenetére


scyllarus
veterán

A "sima" 4 Helio X20-szal jött.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#996) tachikoma válasza scyllarus (#995) üzenetére


tachikoma
aktív tag

nem, van Snapdragon-os sima 4 is... (lásd a link mögött)

[ Szerkesztve ]

(#997) ollie válasza tachikoma (#996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jelenleg ezek a verziók vannak:

Redmi Note 4 MediaTek, nincs B20
Redmi Note 4X Snapdragon, nincs B20
Redmi Note 4 Snapdragon aka International version, van B20

***

(#998) P.mini válasza eustock (#990) üzenetére


P.mini
aktív tag

Kikapcsolni nem tudtam. Pár óra után a füles bedugás megjavult, a vaku sem villog, de a képernyő nem érzékel...

(#999) scyllarus válasza tachikoma (#996) üzenetére


scyllarus
veterán

Láttam, de egyrészt nem vagyok biztos benne, hogy nem elírás, vagy pedig tényleg az új Internationalt írták bele már. Eredetileg MTK-val jött, ez biztos.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1000) mjani1172 válasza eustock (#984) üzenetére


mjani1172
addikt

törölve

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.