Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) galuska95 válasza RSteve (#1484) üzenetére


galuska95
aktív tag

na most vettem kézhez, a telón global version van.
Mi fiókot érdemes használni? miylen előnyei vannak?

(#1502) enginev3.0 válasza galuska95 (#1501) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tudsz szinkronizálni adatokat, és témát beállítani

de szerintem ha megvan a kellő témád akkor töröld a fiókot, sok jobb helyre lehet szinkronizálni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1503) joci86 válasza enginev3.0 (#1502) üzenetére


joci86
senior tag

Rosszul tudom, hogy a MI fiókról vissza lehet állítani a beállításoktól kezdve a kezdőképernyőn át a híváslistáig mindent?
Ez nem rossz, ha esetleg elveszne / hirtelen tönkremenne a telefon. Egy másik Xiaomin pillanatok alatt helyreállítható a jól megszokott környezet, megspórolva a "belakás" óráit.
De javítsatok ki, ha tévedek.

Médiát persze én sem erre szinkronizálnék.

(#1504) tigipuf válasza galuska95 (#1501) üzenetére


tigipuf
senior tag

Mi fiókkal csak óvatosan!Nincs vele semmi gond,de nagyon jól jegyezze meg aki regisztrál a megadott adatait,mert csúnyán megfázhat.Én is,többen is jártunk így,főleg ha hozzákötöd a telódat a mi fiókhoz ,és valamikor a későbbiekben mondjuk teljesen újrarakod a rendszert,romot váltasz.Gyakorlatilag ha ilyenkor nem tudod elérni a mi fiókod(mert kérni fogja az adatokat!!),telepítés után nem fogod tudni használni a telót.Resetelni a fiókot meg adatokat módosítani nem olyan egyszerű :U

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1505) trebrona válasza tigipuf (#1504) üzenetére


trebrona
nagyúr

Meg kell jegyezni a jelszót. :)

(#1503) joci86:
Jól tudod.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1506) dugynok


dugynok
senior tag

Valami van :) (EUStock)

[ Szerkesztve ]

(#1507) galuska95


galuska95
aktív tag

Melyik messengert ajánlanátok? Mert ez az új nem jön be... nem kell nekem ez a snapchat szerű vacakság bele.

(#1508) Viktor0610 válasza galuska95 (#1507) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Messenger Lite.
Az APK Mirror oldaláról tudod letölteni egyelőre.

Samsung Galaxy A54

(#1509) kelzsoca válasza dugynok (#1506) üzenetére


kelzsoca
félisten

Levettük a várható beérkezés szöveget, többet már nem módosítjuk a beérkezés dátumát, reméljük hamarosan raktáron a termék.

https://vertigostore.eu

(#1510) dugynok válasza kelzsoca (#1509) üzenetére


dugynok
senior tag

Óóó :( Azt hittem, hogy már megérkezett és holnapra esetleg rendelhető... Túl hamar örültem :(
Csak már nagyon várom, asszony telója már nagyon haldoklik és ki tudja mikor adja meg magát totál...

[ Szerkesztve ]

(#1511) Viktor0610 válasza trebrona (#1505) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt az óvatosságra intést én sem értem. :D
Már a sokadik készüléken használom a MI fiókot is, soha nem volt gondom vele...

Samsung Galaxy A54

(#1512) galuska95 válasza Viktor0610 (#1508) üzenetére


galuska95
aktív tag

és nem lite verzió, hanem a normálnak a legutolsó de még jó verziója melyik?

(#1513) enginev3.0 válasza galuska95 (#1512) üzenetére


enginev3.0
félisten

89.xxx verzió

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1514) galuska95 válasza enginev3.0 (#1513) üzenetére


galuska95
aktív tag

köszi!

(#1515) galuska95 válasza enginev3.0 (#1513) üzenetére


galuska95
aktív tag

89.0.0.15.69 ez lenne?
arm vagy x86 verziót kell eltölteni?

(#1516) Viktor0610 válasza galuska95 (#1515) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

ARM.
Az x86 tudtommal Intel procikra kell.

Samsung Galaxy A54

(#1517) galuska95 válasza Viktor0610 (#1516) üzenetére


galuska95
aktív tag

Okes, koszi
Azt nen tudjatok hogy miert nem kapok messenger ertesitest? Kikapcsoltam mar az akksi optimaoizalast is elv nem lo ki semmit onkenyesen, de igy is csak ugy jelez ha a feladatkezelobe lockolom a messengert. Email push ertesitese pl mukodik e utobbi nelkul is .

(#1518) Upo válasza Viktor0610 (#1511) üzenetére


Upo
addikt

Én is használom a mi fiókot, sőt múlt héten vettem premium előfizetést 1 évest, amire most + 6 hónap ajándék, úgyhogy most 2018 októberig van +20 giga tárhelyem havonta egy fél kávé árából. Most majd bizonyíthat, leadtam a rendelést egy fekete note 4-re. A 4A-ra váróknak drukkolok hogy minél előbb legyen, a facebookon meg írták, hogy jó hónap múlva 49900-as várható áron lesz 4X is.
Ez már így egy ütős hármas, de nekem a 4X a 435-el gyenge, 4 prime nincs nekik mert B20 nélküli, úgyhogy megpróbálok megküzdeni a note 4 méretével.
A mi fiókról még annyit, hogy amikor sms kódot kér, akkor mindig másodikra jön csak meg az sms (azaz kérni kell 1 resend-et), de akkor azonnal. A jelszót nem felejtem el, de volt már jelszó visszaállításom is régebben, ott annyi hogy a folyamat során több sms kódkérésen is át kell menni, de működik.
Ma is volt egy sms kódos műveletem, megjött az alaplap, friss win telepítés volt, és a mi fiók bejelentkezéskor, hogy trusted device legyen, kellett egy kódküldés. Resend megnyomásakor azonnal megjött a kód, és most már megint megy a gépről is a fiók.
Szerintem se kell félni tőle, sőt én inkább előnynek tartom a készülék fiókhoz lockolását, jobbnak tartom mint a google saját rendszerét. Ráadásul az androidlost-al kombinálva elég jó eséllyel előkeríthető a készülék. [link]
Pl. lemerülés előtt még elküldi mail-ben a készülék pozícióját, hibás feloldókódnál fényképez egyet a front kamerával és küldi a mailt, illetve távolról is lehet vezérelni a telefont, híváslistát, képeket kérni, sőt hangosan fel lehet olvastatni szöveget is vele, stb., egész jó már az ingyenes változat is.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1519) Graphics válasza galuska95 (#1517) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Messrngernel be kellene állítani, hogy legyen értesítés.

Mármint a telepített alkalmazások között. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1520) galuska95 válasza Graphics (#1519) üzenetére


galuska95
aktív tag

engedélyezve van, a messengeren belül is és a telepített alkalmazásokon belül is (itt ha rákattintok a messengerre az értesítések be vannak kapcsolva, lent viszont van egy olyan, hogy egyéb engedélyek, ezen belül piros X van a felugró ablakos értesítés mellett, lehet ez a baj?)

(#1521) Graphics válasza galuska95 (#1520) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lehet. Biztos

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1522) galuska95 válasza Graphics (#1521) üzenetére


galuska95
aktív tag

akkor viszont nem értem, miért jelez amikor csak home gomot nyomok de nem zárom be feladatkezelőbe. Mindegy, megpróbálom úgy h bekapcsolom azt a menüpontot:) köszi!

(#1523) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Egy kicsi messenger off. Át lehet valahogy menteni az eddigi beszélgetéseket a sima messengerből a lite verzióba?

(#1524) galuska95 válasza -ZeeZee- (#1523) üzenetére


galuska95
aktív tag

nem olyan mintha újratelepítenéd a sima messengert? szerverről visszaállítja a beszélgetéseket

[ Szerkesztve ]

(#1525) Graphics válasza -ZeeZee- (#1523) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az online tölti be, nem kell átmenteni semmit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1526) jocinho5


jocinho5
csendes újonc

Sziasztok! Egy kicsit off dolog ilyet kérdezni ebben a topicban, de én mégis azt kérdezném, hogy melyiket válasszam a Redmi 4a és az LG K10 2017 közül? Ami az LG mellett szól, az a nagy képernyő (sok filmet néznék rajta). Ami még fontos lenne, az a kamera, de azt nem tudom, hogy abban melyik lenne a jobb. (Tudom, hogy ebben a sávban nem kell csodákat várni a kamerától, csak az érdekelne, hogy ebből a kettőből melyik a jobb választás a kamera tekintetében.)

Köszönöm mindenkinek a segítő válaszokat!

(#1527) Graphics válasza jocinho5 (#1526) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hardverapron most szerintem kellemes árban kapsz meg garis RN3 SE-ket.

Lehet azt vennem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1528) galuska95


galuska95
aktív tag

Nektek csinált oylat a viber, hogy csatalkozni próbál majd kiírja pár pillanat múlva, hogy megszakadt a hívások és üzenetek nem elérhetőek. Tegnap telepítettem, ma aktiváltam és használnám is de ezt írja ki. Minden engedély be van álíltva, értesítést is küldhet stb, net is van (4G).

(#1529) Graphics válasza galuska95 (#1528) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos a viber elég tré mostanában

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1530) galuska95 válasza Graphics (#1529) üzenetére


galuska95
aktív tag

szuper.. :D újratelepítés se oldotta meg. Kipróbálok majd egy régebbi verziót apkmirroról.

(#1531) macssessz


macssessz
tag

Üdv telefon guruk!
Most kezdek belakni egy Xiaomi Redmi 4X-et. (A régi egy Samu S2-volt.)
Nem tudtam rájönni, hogyan tudok gyorshívást beállítani. (hosszabban nyomom pl. a 3-ast és hívaja a párom)
Arra sem tudtam rájönni, hogyan lehet a névjegyeket exportálni.
A samunál ezek olyan egyszerűek voltak, itt nem tudom megfejteni.
Milyen progival tudom egyszerűen kábelen vagy wifin menteni a névjegyeket, naptárat stb. a pc-re?
Kérlek segítsetek!
Köszi
Józsi

(#1532) galuska95 válasza macssessz (#1531) üzenetére


galuska95
aktív tag

névjegy, naptrá: google accountot használj, látni fogsz mindent pc-n
a többit ne mtdom, de van a 4x-nek külön fóruma ott is megpróbálhatod, ilyen tárcsázós kérdés volt ott a napokban, azt hiszem nem lehet beállítani az alap tárcsázóval

(#1533) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogy lehet wipe dalvick és cache-t csinálni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1534) galuska95


galuska95
aktív tag

Masnak is iszonyat halk a messengeren a hang hivas kozben? A vonal tuloldalan jol hallanak de en alig ertem amit mondanak. Tiszta a hang csak halk.

(#1535) joci86 válasza enginev3.0 (#1533) üzenetére


joci86
senior tag

Mint ha ez nem menne root nélkül... :(

(#1536) trebrona válasza joci86 (#1535) üzenetére


trebrona
nagyúr

Recoverycsere nélkül nem megy.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1537) joci86 válasza trebrona (#1536) üzenetére


joci86
senior tag

Ja igen, kifelejtettem, hogy BL nyitás+root+recovery csere. :)
Köszi!

(#1538) trebrona válasza joci86 (#1537) üzenetére


trebrona
nagyúr

Root nem kell. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1539) joci86 válasza trebrona (#1538) üzenetére


joci86
senior tag

:B Oh, amikor legutóbb recovery-t cseréltem, akkor kellett. Mondjuk nem Xiaomi volt, és az Android is 2-essel kezdődött még... :)

(#1540) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

A 4A mennyivel jobb választás egy P8 lite-tal szemben? :) (Volt P8 lite-om, csak széttört)

Illetve egy Redmi 2 Pro-hoz képest mekkora előlépés? :) (Anno használtam olyat is)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#1541) Viktor0610 válasza juuzer (#1540) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akksiban, prociban jobb a P8 Lite-nál.
A Redmi 2 Prohoz képest is ezek az előnyök.

Samsung Galaxy A54

(#1542) joci86 válasza juuzer (#1540) üzenetére


joci86
senior tag

A kamerát leszámítva mindenben erősebb a 4A, mint a P8 Lite.

[ Szerkesztve ]

(#1543) galuska95 válasza galuska95 (#1534) üzenetére


galuska95
aktív tag

Valaki?
"Masnak is iszonyat halk a messengeren a hang hivas kozben? A vonal tuloldalan jol hallanak de en alig ertem amit mondanak. Tiszta a hang csak halk."

(#1544) RSteve válasza galuska95 (#1501) üzenetére


RSteve
tag

Végül én is vettem a Smartshop-ból egy arany színűt az volt raktáron. Globál az is egyébként meg sem vettem volna. Most lakjuk be az asszonynak.

(#1545) juuzer


juuzer
addikt

Viktor0610 , joci86 köszönöm! :D

Vamos a la playa.

(#1546) cstibi73


cstibi73
tag

Megkértem a BL nyitás engedélyt, mert azt írták több nap mire megjön, érdemes megkérni előre, még a telefon megérkezése előtt. Erre fél napon belül megkaptam az engedélyt! Már csak arra várok, hogy Eustocknál végre meg tudjam rendelni a telót...

(#1547) galuska95


galuska95
aktív tag

Messenger hívás hangerejével ti meg vagytok elégedve?

(#1548) Gaborz1 válasza galuska95 (#1547) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Nem akarlak megbántani, de attól, hogy minden nap megkérdezed, közel sem biztos, hogy lesz rá válasz. Aki tudná az már mondta volna(szerintem). Mellesleg marhára idegesítő is.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1549) Upo válasza galuska95 (#1547) üzenetére


Upo
addikt

Ott a viber, skype, allo/duo, pont erre a f0st@licskára kell ráállni? Egy katasztrófa amit a facebook-al csináltak az utóbbi időkben. Azoknál is szar a hang? Ha nem, akkor le kell vonni a következményeket.
Legalább most már itt is megjelenik a play-en a messenger lite, az még úgy-ahogy használható, ráadásul ezek az új baromságok szerencsére nincsenek benne. Remélem így is marad, különben repül az egész.
De normálisabb embereket fel se tudsz vele hívni, mert nem használják a bloatware-t... :N

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1550) joci86 válasza Graphics (#1429) üzenetére


joci86
senior tag

Pár nap használat után megállapítható, hogy nincs lényegi különbség üzemidő terén MIUI optimalizációval, illetve azt kikapcsolva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.