Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nálam is teljesít egy példány belőle, hát azt kell mondanom hibátlan alkotás lett.

Talán a proci lehetne a szűk keresztmetszet, de akadással nem találkozni, kellően erős,nagyon jó képernyőidőt / kb 8 óra / produkál, jó aksi, szép készülék.

Nekem bejött.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Asszony 3 éves F6-ját lassan cserélni kéne. Ezt néztem ki neki. Ilyen árban jobb talán nincs. Lg-t akart volna, de ilyen áron ott nincs semmi az ég világon.
A G3-amnak quickcharge nélkül is elég max 1,5-2 óra a szinte nulláról 100%-ra való feltöltéshez, egy kb 60 centis Hama kábellel. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A specifikációlnál van egy kis elírás, miszerint 100GB elérhető a 16-ból.

(#4) Sinisi


Sinisi
senior tag

Én is nagyon szemezek ezzel a márkával mert csupa jót hallani róla. Ellenben az alma akksjával ami kb. a hat pluszig is hagy kívánni valót maga után...

(#5) szentkuti11 válasza Juhaszatti (#3) üzenetére


szentkuti11
addikt

Jó is lenne! Javítottam, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Korrekció: Spec adatoknál gyanítom 16GB-ból csak 10 használható fel, nem pedig 100. :)

(#7) Sinisi válasza szentkuti11 (#5) üzenetére


Sinisi
senior tag

De még mennyire! :DDD

(#8) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Jó lenne, ha ez a fekete keret végleg eltűnne már. Rettentően rondítja az összképet..

(#9) sityupityu


sityupityu
veterán

Kicsit túl sűrűn adják már ki a készülékeket. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10) Sinisi válasza Atomgeszi (#8) üzenetére


Sinisi
senior tag

Hát nekem a jelenlegim leváltásához képest előrelépést jelentene ez a keret. Szóval én most meg tudnék ezzel alkudni, de igen, haladhatnánk a korral... De valahogy el kell tudni adni a soron következő példányokat is.

[ Szerkesztve ]

(#11) nightshadow


nightshadow
veterán

Ezzel a készülékkel tényleg nem kell kompromisszumot kötnöm mivel kapásból kiesik mert férfiként se az arany/fehér, se a rózsa arany nem vállalható, pedig műszakilag teljesen kielégitené az én igényeimet. Nem tudom miért nem lehet egy konzervatívabb fekete/szürkét kiadni.

(#12) Sinisi válasza nightshadow (#11) üzenetére


Sinisi
senior tag

Lehet, hogy köze van ennek ahhoz, hogy manapság az a sugallat, hogy a férfiak ne legyenek annyira férfiasak mint korábban?!

(#13) Graphics válasza nightshadow (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem úgy vannak vele, hogy a férfiaknak alapból lehet magasabb technikai igénye van, én nekik pl inkább egy 3S-t szoktam javasolni.

Ez fiataloknak van inkább szerintem ,és hölgyeknek, az a pezsgőarany meg annyira más színt mutat különféle fényviszonyok között.

Van amúgy tok, meg lehet kapni fekete védőüveget azt hiszem erre is, és kész is :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) FingR86


FingR86
őstag

később nem lesz belőle vmi kandúrosabb szín ?

(#15) -Ben- válasza sityupityu (#9) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem kicsit, nagyon. :N

(#16) Sinisi válasza Graphics (#13) üzenetére


Sinisi
senior tag

Ja-ja, vagy ha bírja a burkolat akkor akár le is lehet fújatni autófényezővel is :D

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezert a penzert nagyon jo ajanlat. :C

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Ennyi pénzért nincs benne semmi kivetni való, sőt dicsérendő, hogy ennyiért tudnak adni már ilyen készüléket. :C

(#19) -Ben- válasza rdt89 (#18) üzenetére


-Ben-
veterán

Kb. ennyibe kellene kerülnie az összes kis sz*r kütyünek. Nem 3-400 ezrekbe... :N

(#20) Atomgeszi válasza Sinisi (#10) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]
Na, ha már ennyi sem lesz, akkor váltok fehér elejű telefonra, addig számomra ez zavaró. :B

(#21) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A tesztet olvasva kedvem támadt venni egy ilyet apámnak. :) Szegény a Huawei Y300-zal már nagyon szenved, ez a mobil meg valódi megváltás lenne ahhoz képest. Ráadásul kamerában sem gyenge, drágábban is adnak olykor ennél rosszabbat.

Kell egy tok a műanyag hátára és el van intézve. Ez szép.

(#22) Lasko


Lasko
csendes tag

"A navigációs modul ezúttal is jól sikerült, internet nélkül is 2-3 percen belül talál jelet a a GPS és GLONASS segítségével"
Biztos perc akart az lenni? Kicsit soknak tűnik :(

(#23) sityupityu válasza Lasko (#22) üzenetére


sityupityu
veterán

Valamikor eltarthat annyi ideig.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#24) Atomgeszi válasza Stauffenberg (#21) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Így van, tokot így is úgyis vesz rá az ember.

Anyám is direkt olyan színűt kért magának Redmi 3 Pro-ból ami tetszik, aztán vett rá egy Eiffel-Tornyos tokot. :DDD

(#25) darvinya


darvinya
titán

Nekem kifejezetten teszik Arany-pezsgő szín, pedig férfi vagyok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26) Richie86


Richie86
senior tag

Bravo Xiaomi! :C
Igaz nekem gyenge lenne teljesítményben, valamint nem jön be a MIUI, de akkor is, ennyi pénzért best buy!
Ha lesz olyan ismerősöm, aki olcsón szeretne megbízható androidos telefont, tuti ezt fogom neki ajánlani.

(#27) Lasko válasza sityupityu (#23) üzenetére


Lasko
csendes tag

Redmi 3 pro-m kb 1mp alatt találja meg magát hol van... Ahhoz képest a 2-3 perc kb a nem működést jelenti nálam :D

(#28) Graphics válasza Lasko (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elírás lesz :), max az első pozicionálás tarthat el több ideig.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Sinisi válasza Atomgeszi (#20) üzenetére


Sinisi
senior tag

Na, akkor reméljük, hogy nem várat magára a dolog már sokáig, és akkor lehet, hogy én is rászánom magam egy újításra.

(#30) marositech


marositech
senior tag

Köszi a tesztet! Élmény volt olvasni, kár, hogy csak megközelíteni tudta a Thort. Így nem lesz csere. :R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#31) -Ben- válasza darvinya (#25) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem rossz, de ez az árnyalat pont nem túl férfias. :D De persze ízlések és pofonok. 2. számú telónak lehet elfogadnám.

[ Szerkesztve ]

(#32) sityupityu válasza Lasko (#27) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem egy sima redmi 3 van (igaz, már csak tartaléknak), asszonynak egy 3S és azok sem mindig találják meg rögtön a műholdakat.

szerk: Net nélkül bárhol és bármikor 1 másodperc, na azt megnézném. :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#33) Graphics válasza -Ben- (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ezt a második számú teló kérdését nem értettem sose.

Most külön kínlódik mindenki ,aki második számú telefont használ? :D Valahogy nem életképes számomra két telefont fenntartani. :D

@sityupityu: Érdekes, én ezzel még nem találkoztam.

Sokban függ a hálózati lefedettségtől is a pozicionálás milyensége, ha épp nem jól lefedett helyen vagy, akkor az A-GPS infó is nehezebb érnek oda, ami ugye a műhold pozíció infóit tárolja.

"Ha nem használunk segédprogramot, akkor is megtalálja a műholdakat a vevő, de akár 12,5 percet is igénybe vehet a folyamat, míg kiszámítja a helyzetet. Normál GPS vételénél a vevőnek 40-50 másodpercre van szüksége az első koordináta vételéhez, de még le kell töltenie a műholdak pályaadatait amely több időt vehet igénybe - figyelembe véve a műholdjel megközelítőleg 50 b/másodperces adatátviteli sebességét."

@Lasko: Technikailag képtelenség az 1 másodperc "hidegen", ne akarjunk már túl nagyot mondani..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) -Ben- válasza Graphics (#33) üzenetére


-Ben-
veterán

Én a 2. számú telefont olyan alkalmakra használom, amikor kirándulni, kikapcsolódni megyek, vagy egyszerűen nem szeretném, ha elérnének. :D Ilyenkor jól jön egy olyan telefon, amivel lehet fotózni, videót készíteni, el is érnek rajta a rokonok/barátok, de mégse kell rá annyira vigyázni. Persze jogos, lehetne dual simes telefon is valami extra erős tokban, de pl. nálam ez ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) sityupityu válasza Graphics (#33) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem pl 3 van jelenleg, és egyik sem idősebb 2 évnél. :)
Kell egy tartalék telefon mindig, mert bármikor történhet valami azzal amit jelenleg használsz. Szerintem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#36) darvinya válasza -Ben- (#31) üzenetére


darvinya
titán

Élőben látnád, már más lenne a véleményed. ;)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#37) newclass


newclass
tag

Az akkumulátor kapacitást nem értem.

Nekem 3000 mAh-t ír ki a telefon.....

A telefon egyébként nagyon jó. :)

Engem egyedül az alsó gombsor világításának hiánya zavar (még ha az ár miatt ezt meg is bocsátja az ember).
A tárhely: alapból 9,91 GB a használható, nekem 6,3 GB a használható.

(#38) -Ben- válasza darvinya (#36) üzenetére


-Ben-
veterán

Végül is lehet. Azért a fotó sose adja vissza tökéletesen....

(#39) Graphics válasza -Ben- (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én a Rose Gold-ot biztos nem venném ,de pl páromnak tökéletesen megfelel, de a sima Gold az inkább ilyen halványarany szín, pezsgőnél is világosabb jellegű.

Azt simán bevállalom ha ledöglik a telefonom.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) sityupityu válasza newclass (#37) üzenetére


sityupityu
veterán

A korábbi drágább modelleknek sem volt világítása a gomboknak. Sajnos, pedig nem lenne egy nagy költség, nem is értem. Végül is hozzá lehet szokni. De legalább van értesítési led ami nagyon jó dolog.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#41) Sinisi válasza sityupityu (#40) üzenetére


Sinisi
senior tag

Igen, az enyémen még nincs ez a led, de látom, hogy akiknek van mekkora előnyt jelent... remélem ez már alap lesz kb. minden ezutáni készülékben is.

(#42) sityupityu válasza Sinisi (#41) üzenetére


sityupityu
veterán

Már a redmi 1s-ben is volt. Szerintem ez már maradni fog.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#43) newclass válasza sityupityu (#40) üzenetére


newclass
tag

Szerintem is "filléres" dolog, ezért zavaró kicsit, de nyilván üzletpolitika miatt is kihagyhatták.

Az értesítési LED tényleg jó, ráadásul 7 szín közül lehet választani külön a hívásoknak, üzenteknek, értesítéseknek....

A rózsaarany önmagában szerintem szebb, de nyilván ez szubjektív.
Nekem egyik jelenleg kapható szín sem elég férfias. :) (de alapvetően nem nekem lett véve, csak pár napig lesz közvetlenül nálam)
De hölgyeknek meg kifejezetten mutatós a két szín és a fehér előlap.

[ Szerkesztve ]

(#44) Fred23


Fred23
nagyúr

A kapucsengős kép tetszik, és jó a B20 megléte is. Ennyi pozitívumot fedeztem fel összesen. Ennyiért valami használt mást vennék inkább.

(#45) -Ben- válasza Graphics (#39) üzenetére


-Ben-
veterán

Ugyan... :DDD Ismerek egy-két hímnemű egyedet, akik szerint a rose gold idézem: „baromi elegáns” :U ...és használják, bárhol. ;]

(#46) Sinisi válasza newclass (#43) üzenetére


Sinisi
senior tag

+1 "Az értesítési LED tényleg jó, ráadásul 7 szín közül lehet választani külön a hívásoknak, üzenteknek, értesítéseknek...." Akkor ez már csak a hab a tortán!

(#47) Graphics válasza -Ben- (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elegáns az ,csak nem férfinak :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Sinisi válasza -Ben- (#45) üzenetére


Sinisi
senior tag

Erről beszélek (előítélettől mentesen)!, hogy már itt tartunk de ettől azért még remélem, hogy nem jutunk oda, hogy a férfias férfiak kerülnek kisebbségbe ...

(#49) pébé


pébé
csendes tag

Családban van már kettő és nagyon jó telefonok ennyi pénzért + 1 év garanciával. [kép]

(#50) Balzak83 válasza Sinisi (#48) üzenetére


Balzak83
senior tag

Jó telefon lett, a műanyag hátlapos részt kicsit megmosolyogtam. Ettől függetlenül elég erős ajánlat, tényleg csak a kapacitív gombok háttérvilágítása hiányzik belőle. De ez már szinte hagyomány.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.