Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Upo válasza Simmss (#1349) üzenetére


Upo
addikt

A P8 lite elég öreg harcos, de legalább nem fognak megzavarni már holmi frissítésekkel. Szerintem egy kicsit olcsó műanyagos hatása van. A kijelző nem gorilla/dragontrail védelmes, de legalább nem reped olyan könnyen mint azok, cserébe könnyebben karcolódik. A giroszkópot kispórolták belőle. Akkuja elég kicsi, de van olyan rom verzió amivel ki lehet húzni talán a nap végéig. Egyedül a kamera jobb mint a redminek, szerintem minden másban gyengébb. És még csak nem is független, bár unlock kódot lehet venni a neten (nekem működött), ha arról van szó.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1352) JayZ


JayZ
tag

Mocskosmód várom már ezt a telefont. Van már üvegem, két tokom, ma jött meg egy ilyen és leesett az állam milyen bitang jól néz ki - strapatok

(#1353) ollie válasza JayZ (#1352) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem kifejezetten ronda. ;]

***

(#1354) galuska95 válasza ollie (#1353) üzenetére


galuska95
aktív tag

naaa:) strapatotok között sztem egész jó (csak nagy cula) :))

[ Szerkesztve ]

(#1359) JayZ


JayZ
tag

Az ipaky is király, az visszafogottabb. :DD

(#1361) jocinho5


jocinho5
csendes újonc

Sziasztok! Azt kérdezném, hogy a smartshop.hu-ról mi a véleményetek? Azon gondolkodom, hogy lehet, hogy onnan szerzem be a készüléket, ha van készleten. Van valakinek tapasztalata a bolttal kapcsolatban?

(#1362) galuska95 válasza jocinho5 (#1361) üzenetére


galuska95
aktív tag

szia! én pár napja írtam nekik üzenetet és nincs raktáron, pár napos átfutási időt mondtak de szerintem utánna visszaírnak, hogy 2 hét mire beszerzik. Sztem akkor lesz nekik is mint az eustocknak. Fentebb írta valaki, hogy régebben óva intették ettől a bolttól, de nem tudja, hogy most milyenek. (anyni tuti hoyg ne mgyártó gari van rá)

(#1363) jocinho5 válasza galuska95 (#1362) üzenetére


jocinho5
csendes újonc

Köszönöm! :O :O :O :O :O :O :O

(#1364) kelzsoca válasza jocinho5 (#1361) üzenetére


kelzsoca
félisten

Arra azért figyelj hogy ne a kínai variánst vásárold meg, az említett bolt esetén nincs feltüntetve hogy melyik verziót tudják beszerezni.

https://vertigostore.eu

(#1365) galuska95 válasza kelzsoca (#1364) üzenetére


galuska95
aktív tag

ázsiai piacra szánt modell kb.100% (redmi 4x-re kérdeztem és ott ezt mondták)

[ Szerkesztve ]

(#1366) dugynok válasza kelzsoca (#1364) üzenetére


dugynok
senior tag

Egyébként valahogy ellenőrizhető (szervízmenü pl), hogy b20-as teló? Szóval ne legyen az, hogy rámondják, hogy az közbe mégse.

(#1368) trebrona válasza dugynok (#1366) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gondolom itt is a modellszám számít, doboz hátulján és a telefonon lévő matricán. [link]

Illetve találtam még egy indiai modellt is, az 2016116.

Szervizmenüben eddig nem lehetett ilyen infót kinyerni, csak root után külön alkalmazással lehet a használt frekvenciákat ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1369) kelzsoca válasza dugynok (#1366) üzenetére


kelzsoca
félisten

A doboz hátsó felén angol feliratok láthatóak, a b20 megléte csak root után egy alkalmazással ellenőrizhető.

https://vertigostore.eu

(#1370) dugynok válasza trebrona (#1368) üzenetére


dugynok
senior tag

Köszi :) Asszony Lg l65-je reggelre bemondta az unalmast és kéne már nagyon a teló, de nem biztos, hogy tudok várni tovább rá és máshol kell néznem...

Kelzsoca:

Köszi :) Root-hoz valami leírást tudtok?

[ Szerkesztve ]

(#1371) trebrona válasza dugynok (#1370) üzenetére


trebrona
nagyúr

Bootloader nyitás, majd SuperSU flash TWRP-vel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1372) dugynok válasza trebrona (#1371) üzenetére


dugynok
senior tag

Köszi. Van valami (esetleg magyar) leírás hozzá? Első MI teló lenne, azzal még nem csináltam, más telóval elbánok :)

(#1373) trebrona válasza dugynok (#1372) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt mindent megtalálsz, értelemszerűen a fájlokat be kell helyettesíteni 4A-ra,
vagy igazából bármelyik más mai Xiaomi modellre.[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1374) yuing


yuing
őstag

Én is egy ilyen telóra ruházok majd be, ha elérhető lesz az eustocknál. Viszont ez lesz az első kínai készülékem. MIUI-ról mit érdemes tudni? Android mellett fut ez? :) Google Play van benne, gondolom androidos alkalmazások mennek rajta. Érdemes az elején rootolni ezt a a telefont? Mondjuk én még egyik telónál sem tettem meg (samsungjaim voltak).

Bocsi, hogy titeket zargatlak ilyen amatőr kérdésekkel, de az ismerőseim körében senkinek nincs ilyesmi telefonja. :D

[ Szerkesztve ]

(#1375) galuska95 válasza yuing (#1374) üzenetére


galuska95
aktív tag

androidos készülék (6os droid fut rajta), de van rajta egy MIUI nevű felület amit a Xiaomi fejleszt, ez csak a kinézetét adja tulajdonképpen, plusz pár módosítás (mint a samsung touchwiz-e). Van rajta google play (az ázsiai piacra gyártottakon nicns de le kell ár tölteni és csá), ha simán használod, semmi nagyobb rendszerszintű módosítás vagy különleges progik akkor ne rootold.

[ Szerkesztve ]

(#1376) yuing válasza galuska95 (#1375) üzenetére


yuing
őstag

Értem. Köszi a segítséget!

(#1377) LeBigMac89


LeBigMac89
csendes tag

Sziasztok!

Milyen tokot és kijelzővédőt ajánlanátok a Redmi 4A-hoz? Láttam a Nillkin tokot többen írták. Az jónak számít?
Van kijelzőre ráhajtós változata is?
Illetve honnan érdemes venni? aliexpressz, ebay? Esetleg van Magyarországon is valami jó ár-érték arányú bolt, ahonnan gyorsan be lehet szerezni?

Előre is köszi a válaszokat.

(#1378) calibra-baby


calibra-baby
csendes tag

Sziasztok!
Telefonházat lehet cserélni? Ugyanis nagy nehezen vért izzadva találtam egy helyet ezen a héten ahol volt raktáron rose gold telefon, meg is rendeltem, a rendelési lapon is rose gold szerepelt most direkt megnéztem, erre kiküldtek egy goldot.... Kicsit mérges vagyok.. Vagy esetleg van itt valaki aki egy aranynak jobban örülne? :DDD Cserében is benne lennék. Holnap felkeresem a céget, valószínűleg cseretelefon nem lesz, mert akkor is mondták, hogy ez az utolsó belőle, most megnéztem az oldalukat és már nem is található náluk ilyen telefon, úgyhogy jobb esetben max visszakapom a pénzem.. Nem vagyok túl boldog, direkt eladtam emiatt az előző telefonomat is..

(#1379) Graphics válasza calibra-baby (#1378) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Két szín között élőben olyan minimális eltérés van.

Tokot veszel ra

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1380) calibra-baby válasza calibra-baby (#1378) üzenetére


calibra-baby
csendes tag

Közben találtam videót a "hátlap" leszedéséről...
https://www.youtube.com/watch?v=iT-Orc6I4SE
Kerestem ebay-en, de nem találtam rose gold hátlapot, vagy csak én vagyok ilyen béna?
Itt Magyarországon van valakinek eladó hátlapja? Vagy cserélném...

(#1381) calibra-baby válasza Graphics (#1379) üzenetére


calibra-baby
csendes tag

Tudod nőknek ez nem olyan egyszerű, nekünk egy leheletnyi árnyalatkülönbség is feltűnik. :D Meg elég maga a tudat.... :D
Valahogy így... :D

[ Szerkesztve ]

(#1382) Bass


Bass
addikt

Sziasztok testveremnek ilyen telefonja van es akarhanyszor telefonal vagy lenemitja a fulevel a telefont,vagy varakozasra teszi a fulevel,hiaba alszik ki a kijelzo valamiert ez bekavar. Lehet ezt orvosolni?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1383) bally4 válasza Bass (#1382) üzenetére


bally4
tag

Lehet orvosolni, bár én nem tenném, emiatt kár levágni valaki fülét. :)
Bocs! Érdemben nem tudok hozzászólni.

(#1384) ollie válasza Bass (#1382) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van fólia a kijelzőn? Az probléma lehet, ha takarja a közelség érzékelőt.

Amúgy mit jelent a bekavar?

[ Szerkesztve ]

***

(#1385) galuska95 válasza ollie (#1384) üzenetére


galuska95
aktív tag

szerintem úgy érti, hogy a közelség érzékelő működik-elalszik a kijelző de ettől még elynomkodja a fülével

(#1386) scyllarus válasza galuska95 (#1385) üzenetére


scyllarus
veterán

Az kevéssé valószínű.
Működik a közelségérzékelő? Ha elétartja a kezét, elalszik a képernyő?
Ez az első kérdés.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1387) Graphics válasza Bass (#1382) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Néha nálam is előfordul más telefonnal.

Ha elveszi a fejetol akkor lehet ilyen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1388) Bass válasza ollie (#1384) üzenetére


Bass
addikt

Van rajta de ha a fejét odateszi akkor a kijelzo elsotetul igy gondolom mukodik az erzekelo. Zavaró hogy hiv felveszem beszelunk es egyszer csak nemasag mert vagy a mikrofonjat kapcsolja ki vagy varakoztatasra tesz de akkor leszedetem a foliat vele hatha...

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1389) draco31 válasza Bass (#1388) üzenetére


draco31
veterán

Volt egy telefonom, az 10 hívásból 8-nál csinálta ezt. Azzal azt csináltam, ha felvettem a hívást, nyomtam is a lezáró gombot, akkor nem volt ilyen gond.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1390) galuska95 válasza Bass (#1388) üzenetére


galuska95
aktív tag

nem lehet, hogy a szájához tartja a telefon alját, a tetejét visztont eltartja a fülétől? (a beállításokat még át lehetne nyálazni, hátha ott hibádzik valami, bár kétlem)

(#1391) scyllarus válasza galuska95 (#1390) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, én is láttam már olyat, aki úgy tartja a telót hívás közben. Aztán visszabillenti egy pillanatra, és kész a baj.
Ki kellene próbálni a telót másik embernek is, valami ingyenes hívással.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1392) tachikoma válasza eustock (#1192) üzenetére


tachikoma
aktív tag

...még semmi?... (tűkön ül)

(#1393) lip06 válasza LeBigMac89 (#1377) üzenetére


lip06
csendes tag

Szia,

én ezt rendeltem: [link]

A Nillkin tok azért nem jött be, mert a teteje teljesen nyitott, legalábbis a sarkokon kívül.

Arra érdemes figyelni szvsz. hogy a nyomógombok ne legyenek egybeöntve a kerettel.

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1394) Aszpik válasza tachikoma (#1392) üzenetére


Aszpik
tag

Jövő héten érkezik állítólag.
Ha mégsem akkor a fentebbi mondat lesz ismételten aktuális :))

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#1395) dugynok válasza kelzsoca (#1369) üzenetére


dugynok
senior tag

Kaptok Redmi 4X-et is? Melyik változat? B20? Mennyiért lesz?

(#1396) A 2. Vesztes válasza lip06 (#1393) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Jól néz ki! Elegáns és praktikus.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1397) #53932800


#53932800
törölt tag

Üdv.
Szerintetek május 3-ig meg fog érkezni a készülék, ha amint elérhető lesz megrendelem? :R

Szülinapra lenne, ezért kérdeztem

[ Szerkesztve ]

(#1398) Saccco válasza #53932800 (#1397) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nyomtass egy képet róla tedd borítékba, ha nem érkezik meg a telefon, akkor azt adod át. ;)
Már bevált módszer. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1399) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

Mióta 8.2.6.0 ROM van a telefonon, azóta megérkeznek az SMS-ek, de a hangjelzés elmarad. Ellenőriztem mindenféle beállítást, de nincs változás. A zárolt képernyőn megjelenik az értesítés, megérkezik időben az üzenet, de a hangjelzés csak SMS esetén marad el. Valakinek van rá megoldása?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#1400) tachikoma


tachikoma
aktív tag

Kérdés: Ennyire kevés szabad helye van másnak is a system partíción? Ez így normális? (Nem mókolt, nem is rootolt telefon, semmilyen system app nem lett házilag felvarázsolva)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.