Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) internetezoo


internetezoo
senior tag

Másnak se jó a Facebook értesítő sáv? Felraktam egy régebbit, de ugyanaz hiba.

(#6002) borges7


borges7
aktív tag

A Windows 10 frissítés óta a PC nem ismeri fel a telót, ha rárakom, mi lehet a baj? eddig teljesen jól működött

(#6003) szucstom válasza borges7 (#6002) üzenetére


szucstom
őstag

Kicsit bővebben írd már le a problémát, ennyi infóval sok mindenre lehet tippelni, csak a helyes megoldásra nem.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#6004) bb71 válasza borges7 (#6002) üzenetére


bb71
őstag

Ha rootolt a készülék: UMS Enabler-t ajánlom, mint egy pendrive fog megjelenni (ha egyáltalán segít...) a telefon. [link]

Ja és a Play áruház protect nem szereti és törölni akarja...

[ Szerkesztve ]

(#6005) borges7 válasza szucstom (#6003) üzenetére


borges7
aktív tag

Az volt, hogy mikor egy sima usb-kábellel összekötöttem a PC-vel a telót, elkezdett folyamatosan szaggatottan csipogni, mint az állat. Most átdugtam az usb-t egy másik csatlakozóba így meg jó :S Tölteni is szoktam a gépen, meg zenéket tölteni rá.

bb71: nem rootolt

(#6006) szucstom válasza borges7 (#6005) üzenetére


szucstom
őstag

akkor nagy valószínűséggel az usb porttal van a gond, nem a telefonnal.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#6007) internetezoo


internetezoo
senior tag

Hogy a jó édes f*szomba lehet megakadályozni, hogy NE frissítsen a Facebook? Play Storeban KI van kapcsolva az automata frissítés. A 237 verzió bugos, a 234 verziónál jól jelenik meg az értesítés.

(#6008) re-d-evil válasza internetezoo (#6007) üzenetére


re-d-evil
tag

Ezt a kérdést szerintem inkább az "Android alkalmazások" topic-ban tedd fel. Ott akár a keresővel is megtalálod a választ. Nemrég volt ott valakinek hasonló problémája, csak másik appal. Sajnos én már nem emlékszem a megoldásra.

(#6009) Aurig@ válasza internetezoo (#6007) üzenetére


Aurig@
őstag

Tedd fel külső forrásból és nem fog frissülni. Én a 214-es verziót tettem fel, amikor megjelent, azóta nem frissült.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#6010) internetezoo válasza Aurig@ (#6009) üzenetére


internetezoo
senior tag

Külsőleg van feltelepítve, de akkor is felfrissíti a háttérben vmi.

(#6011) Frod


Frod
addikt

Végre megjött az óra frissítés. :R 9.2.23.2-es verzió.
(Érdekes, mert nekem most dobta be, de azt írja 09/06.-ai egyébként)

Do you see the white shadow?

(#6012) DrojDtroll válasza Frod (#6011) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Nekem is nemrég jött csak.

(#6017) -ZeeZee- válasza DrojDtroll (#6012) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Az új óra app is fekete alapú? Én még a hiba után visszaraktam az ajánlott verziót, ami szerencsére fehér alapú volt, a szememnek kellemesebb.

(#6018) DrojDtroll válasza -ZeeZee- (#6017) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Beállítható.

(#6019) -ZeeZee- válasza DrojDtroll (#6018) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Szuper! :) Akkor jön a cseles kérdés: hogyan lehet frissíteni, ha kihagytam/skippeltem a frissítést?

(#6020) internetezoo


internetezoo
senior tag

Redmi 4A-t odaadom másnak, melyik Redmi vagy Xiaomi telefont érdemes kinézni? Középkategóriásat szeretnék.

(#6021) trebrona válasza internetezoo (#6020) üzenetére


trebrona
nagyúr

Melyik okostelefont vegyem?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6022) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!
A feleségem telefonján, hol lehet aktiválni a VoLTE kapcsolót? Nem a kis csúszkára gondolok, hogy ki be, hanem ha jól emlékszem a szervizmenüben is be kell kapcsolni.

Ezt, hogyan tudom megtenni? Vagy hogyan lehet csökkentett módban indítani a telefont?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#6023) trebrona válasza Aurig@ (#6022) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szervizmenüben azt tudod állítani, hogy legyen egyáltalán csúszka.
*#*#86583#*#*

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6024) Aurig@ válasza trebrona (#6023) üzenetére


Aurig@
őstag

Az említett kódra, nem történik semmi, hiába írom be!
Egyébként a csúszka megvan, viszont nem jelenik meg a VoLTE ikon. Vagy nem is lehet előcsalogatni az ikont?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#6025) borges7


borges7
aktív tag

Ma mióta bekapcsoltam a telót egyfolytában felugrik egy értesítés, hogy "Gboard az alkalmazás leállt"Mit lehet tenni? Az összegzésben ilyet ír: "java.lang.NoClassDefFoundError: Failed resolution of: Ljava/nio/file/Paths;"

(#6026) borges7 válasza borges7 (#6025) üzenetére


borges7
aktív tag

Aha, nincs billentyűzetem se, nem tudok beírni semmit, fasza. Ha visszaállítom a gyári beállításokat, akkor jó lesz? Mit és hogyan kell lementeni, illetve mik vesznek el így?

(#6027) qqcqqc válasza borges7 (#6026) üzenetére


qqcqqc
őstag

Frissítsd a playről. Nekem is ez volt reggel.

(#6028) borges7 válasza borges7 (#6026) üzenetére


borges7
aktív tag

Na megoldottam, csak frissíteni kellett a Gboard-ot.

(#6029) borges7 válasza qqcqqc (#6027) üzenetére


borges7
aktív tag

Igen, köszi, már megvan. Mondjuk az érdekes, hogy ilyenkor hogy keresel rá a Play-ben, ha nem tudsz írni :) mert azt írta, a hangvezérelt keresés nem működik ebben a mezőben, közben meg de :D

(#6030) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Érdekes jelenséget tapasztalunk az asszony telóján. A widgetek nem vagyis nem jól működnek. Nova Launcher-t használunk és a telefon újraindítása után bármelyik widget csak az első érintésre reagál, utána többé nem. Pl. ha rábökök az órára, akkor bejön az applikáció, de ha visszaváltok a főképernyőre, a kövi érintésre már nem csinál semmit. Ugyanez a jelenség más widgetekkel is. Ha jól emlékszem utoljára a Themes rendszermodul frissült. Lehet, hogy az kevert be valamit? Ja, és a sima ikonok továbbra is jól működnek. Nálatok mi a helyzet?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6031) trebrona válasza AcCEsS (#6030) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbálkozz ezzel: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6032) AcCEsS válasza trebrona (#6031) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Kipróbálta, sajnos nem hozott megoldást... :(

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6033) zombei


zombei
aktív tag

Face unlock-ot valaki varázsolt már gyári rom-hoz, ha egyáltalán lehet ? Vagy ez custom rom-on sem elérhető ?

(#6034) szucstom válasza zombei (#6033) üzenetére


szucstom
őstag

Ezen a készüléken nem lesz elérhető face unlock. legalább 4 éve adták ki ha jól emlékszem, úgyhogy új dolgokra már ne is számíts.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#6035) zombei válasza szucstom (#6034) üzenetére


zombei
aktív tag

Főzött romokban sem elérhető ? Angol oldalakon azt láttam, hogy Miui 9-en elérhető volt, de 10-en már nem tudtam előcsalni.

[ Szerkesztve ]

(#6036) szucstom válasza zombei (#6035) üzenetére


szucstom
őstag

Itt főzött romokkal nem foglalkozik a nép. Előfordulhat, de mivel nem hivatalos, így nem is ejtünk szót róla.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#6037) trebrona válasza zombei (#6035) üzenetére


trebrona
nagyúr

Xiaomi.eu romokban valószínűleg van.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6038) Grisu


Grisu
csendes tag

Sziasztok,

nálam a Naptár alkalmazás crashel, ugyanezzel a Runtime Error-ral. 11.0.1.4-es verzió. Más tapasztalt ilyet?

(#6039) internetezoo válasza Grisu (#6038) üzenetére


internetezoo
senior tag

Válts angolra, indítsd el majd vissza magyarra.
A gyári visszaállítás után az Óra appot ilyen megoldással lehetett orvosolni nálam.

(#6040) sqpp válasza internetezoo (#6039) üzenetére


sqpp
őstag

Sziasztok, a jövőhéten kerül hozzám egy ilyen telefon, igazából zenére lesz, futni meg ilyesmi, mi a legjobb ROM rá? Pixel Experience mennyire adja rajta? 9.0 elvileg.

Valami hátulütője van a telónak?

(#6041) pimi50


pimi50
aktív tag

Nem vagyok biztos benne, hogy érdemes mókolgatni, ha "csak" multimédiára használod. Keress egy jó lejátszó appot, azt annyi. Ilyesmire a 9-es sem tud tübbet.Egyébként a teló szerintem az utóbbi évtized legjobbja, igazi hibát nem találtam

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#6042) sqpp válasza pimi50 (#6041) üzenetére


sqpp
őstag

Nem szeretem a MIUI-t, meg azért hozzászoktam a clean rendszerhez a P3 miatt is.

(#6043) littlebuddha


littlebuddha
csendes tag

Sziasztok,

Talán még jár valaki errefelé.
Telefonom egy elcseszett custom rom miatt féltéglává alakult.
Bootloader nyitva, TWRP fel van rakva, a gond csak az hogy se fizikai billentyűkombinációval, se adb-n keresztül nem tudom se fastboot, se recovery módba elindítani, hogy kicseréljem rajta a ROM-ot.Akárhogy indítom, mindenképp elindul a rendszer, ami használhatatlan.
(tudom, nem kell ROMolni, de azért így is szép kort megélt :) )
Van valami trükk amiből ki lehet hozni ebből a félhalott állapotból, vagy vegyek tőle érzékeny búcsút, és kezdjem el nézegetni az utódját?

Köszönöm előre is!

És mire ezt megírtam, gondoltam, kap egy utolsó utáni lehetőséget, és sikerült fastbootba tenni... :) (lehet hogy április 1. miatt szórakozik )

[ Szerkesztve ]

szerintem

(#6044) mdraco


mdraco
őstag

Sziasztok, egyelőre várom hogy érkezzen az lcd Kínából. Addig is megkérdezném mi a legutolsó ajánlott custom rom? Úgy látom utoljára decemberben lett kiadva rá pixel experience. Köszi.

(#6045) sqpp válasza mdraco (#6044) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem 10-es fut rajta, gond nelkul :)

(#6046) mokalade


mokalade
tag

Sziasztok!
Tudtok javasolni olyan Redmi 4A-n működő módszert, amivel gyári állapot visszaállítás után (factory reset) is lehet visszaállítani felvett hangokat, képeket a telefonról?
(Ha már volt téma és nem találtam, akkor a korábbi hozzászólás számát is jó néven veszem.)
Köszönöm szépen!

(#6047) trebrona válasza mokalade (#6046) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha volt MiCloud mentés, akkor onnan vissza lehet húzni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6048) mokalade válasza trebrona (#6047) üzenetére


mokalade
tag

Nem volt, sajnos. Gondoltam a Google mentés elég, de a hangfelvételek mappájáról nem volt mentés oda sem.

[ Szerkesztve ]

(#6049) trebrona válasza mokalade (#6048) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor viszont nem sok esélyt látok rá.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6050) mokalade válasza trebrona (#6049) üzenetére


mokalade
tag

Olyanokra gondoltam mint a Dr.Fone és egyéb recovery programok, hátha megy valamelyikkel. Dr.Fone trial egy darabig próbálkozik, de olyan 30% átvizsgálás után azt dobja, hogy a készülék nem támogatott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.