Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) scyllarus válasza tibcsi0407 (#1300) üzenetére


scyllarus
veterán

Ebben igazad van, de te emlegetted a fos anyaghasználatot, ami erre pont nem igaz.
Most ennyibe kerül, a leendő vevőnél ez a két típus merült fel.
Én is a Redmit ajánlottam, de anyaghasználatban a Samu a győztes (nyilván ez is érvényesült a nyitóárban)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1302) dugynok


dugynok
senior tag

Üdv,

Eustock-ról rendelt pro készülék root-olt vagy külön kell rootolni? Mi a folyamata, esetleg valahol leírás? Vagy nincs tele felesleges appokkal?

(#1303) ollie válasza dugynok (#1302) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért lenne rootolt?

***

(#1304) dugynok válasza ollie (#1303) üzenetére


dugynok
senior tag

Mert sok kínai droid rootolva érkezik. Gondoltam rákérdezek. Root lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#1305) Zolik


Zolik
senior tag

EUstock-os készletről van új hír?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#1306) bulek válasza Zolik (#1305) üzenetére


bulek
tag

Facebookról, tegnapi post:
Note 4 a hét végére, 4a remélhetőleg 1 hétre rá érkezik.

(#1307) PhoenixSzG válasza bulek (#1306) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Ennyit a reális április közepe beérkezésről - most már április vége remélhetőleg :(

(#1308) trialboj válasza tibcsi0407 (#1296) üzenetére


trialboj
őstag

Az SF Airmail az nem túl gyors, miért nem EU Express-t választottál?

Tegnap rájuk írtam(Spemall) hogy mi a helyzet, és egyből válaszoltak, mondjuk azt nem mondák mi a francért nem sikerült feladni még a telefont, de megkérdezték hogy biztos ezt a szállítási módszert szeretném.

Váltani akartam EU expressre, de megláttam az árát :)) kis túlzással a telefon felébe kerülne + ez gondolom a DHL féle futárszolgálatot jelenti, akik borsosan számolják az áfát+ a kezelési költséget.

A postán csak 150USD fölötti termékekre vagyok köteles áfát fizetni, ez meg csak 130, szóval sanszos hogy megúszom.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1309) tibcsi0407 válasza trialboj (#1308) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ja, akkor nálatok laza a világ. Itt 22 Euro fölött már tejelsz. :D

https://utdetailing.hu/

(#1310) bulek válasza tibcsi0407 (#1309) üzenetére


bulek
tag


Létezhet, hogy 0$ most az EU express?

[ Szerkesztve ]

(#1311) tibcsi0407 válasza bulek (#1310) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem. Olvasd el a telefonnál a szöveget légyszíves.

We offer free shiping for the global version which ship from our hongkong warehouse. the shipping method will be Royal Mail with tracking number:12-15 working days delivery. No matter which shipping method you choose, there is no shipping cost,and we will default ship via Royal Mail. And if you need to change to expedited shiping method, pls contact our service team

He EU Express-t szeretnél, akkor írni kell nekik. Nem szeretnék nagyon a részletekbe belemenni, de a lényeg az, hogy most, hogy az SF többé nem foglalkozik EU Express szállítással, nagyon nehéz rá alternatívát találni és drága is.
Van rá mód, de két opció van. Vagy megvárják, míg összegyűlik megfelelő mennyiségű rendelés és egyszerre adják fel jó áron, vagy drágán egyesével.
Egy nagy csomagot ma fognak feladni.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1312) bulek válasza tibcsi0407 (#1311) üzenetére


bulek
tag

Bocs, azt nem olvastam. Onnan már világos volt.

(#1313) batai15 válasza tibcsi0407 (#1311) üzenetére


batai15
félisten

Akkor innentől kezdve a jó áron tudok kinabol vásárolni is vám mentesen dolognak is vége?

(#1314) ollie válasza tibcsi0407 (#1311) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagyis mindenképpen lesz rá + áfa?

***

(#1315) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ha ingyenes postával rendelik, akkor lesz rá adó, igen.
Ha nem szeretné a vevő, akkor írni kell a boltnak. Egyelőre ez csak a global telefonokra igaz, mert azok HongKong-ban kaphatóak és onnan más szállítási eljárások vannak.
A Shenzen raktárt ez nem érinti, ott ugyanúgy marad minden a régiben. HK-ban szerintem a legjobb opció lenne hetente egy batch küldése és akkor a szállítási ár is elviselhető lenne, de túl sokat várni sem kellene.

https://utdetailing.hu/

(#1316) draco31 válasza bulek (#1306) üzenetére


draco31
veterán

Az már nagyon jó lenne.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1317) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok,

srácok,akinek van ilyen telója,nem futtatna rajta egy játékot csak kíváncsiságképpen? :DDD
Pixel Car Racer-rel akarnék majd játszani, de eddig két céges telefonom is bekakált tőle. :D
Persze nem ezért vennék ilyet, de ha már veszek akkor jó lenne olyat amin stabilan megy.

Ha valaki játszik vele,az is elég ha leírja,hogy fut.

Köszönöm! :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1318) rsay válasza bulek (#1306) üzenetére


rsay
csendes tag

én irtam nekik tegnap és azt írták hogy, a hónap vége.. . de hat mar ez is a harmadik ígért időpont szóval az ígéretekel már teli a padlás. .. 2hete küzdök mar egy huawei y200 al mert ezt várom és nincs más.. . megváltás lenne már ha megjonne. ..

(#1319) Graphics válasza rsay (#1318) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos ez a Xiaomi Sara... Egyszerűen túl nagy a kereslet, képtelenek az igényelt mennyiséget legyártani...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1320) draco31 válasza rsay (#1318) üzenetére


draco31
veterán

Nekem Sony Xperia mini pro van sk17i harmadik hete. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1321) #53932800 válasza draco31 (#1320) üzenetére


#53932800
törölt tag

Vodafone Smart Mini :O

(#1322) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Gyerekek ne legyetek már smucigok, vegyetek egy Meizu M5-öt! Csak 10 rugóval drágább, de 3/32 és még az EUSTOCK is jobban jár! Ráadásul raktáron van!

Én is most vettem alig egy (vagy két?) hete, és teljesen meg vagyok vele elégedve! Hát az igaz, hogy fiókban tartom..., de ott nem csinál semmi zűrt!

Amúgy jó kis cucc, detélleg!

Vagy várakozzatok örökké a meg nem érkező 4a-ra. Én türelmetlenebb típus vagyok. :(((

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1323) Zolik válasza A 2. Vesztes (#1322) üzenetére


Zolik
senior tag

Nem ez a baj! Már megvettem hozzá a tokot, védő fóliát mindnet. De már vagy 2 hónapja el telt. Nem tudom mit bénázik ennyit a xiaomi a szállítással, gyalog ide értek volna már vele..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#1324) A 2. Vesztes válasza Zolik (#1323) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Hát egen, akkor te már előre elkötelezted magad. Akkor neked várnod kell, látom hogy hűséges típus vagy. :K

Nem az a baj, hogy nem indulnak el gyalog vele, hanem hogy eladják útközben!

Vuffli!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1325) Örni válasza A 2. Vesztes (#1322) üzenetére


Örni
senior tag

Ezt az ötletet azért vetettem el, mert a Meizu nagyobb és azt nem szeretném, de már annyit kell várni, hogy időközben a Redmi 4X tetszett meg, így inkább az lesz :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#1326) A 2. Vesztes válasza Örni (#1325) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

2/16, vagy 3/32?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1327) qnadam válasza A 2. Vesztes (#1322) üzenetére


qnadam
veterán

barátném redmi 2 pro-t fog váltani vele. a meizu nagyobb, nem a megszokott miui fut rajta (ráadásul miuik között a költözés egészen csodálatosan van megoldva), és harmadával drágább.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1328) A 2. Vesztes válasza qnadam (#1327) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:DD A tied volt a nap kedves mondata számomra! :C "egészen csodálatosan van megoldva" Na ez teccett.

A megszokott miuit nem ismerem, de tény, hogy ez a flyme felület érdekes. Szoknom kellett rendesen a Sense után. :K

Vuff! :)

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1329) qnadam válasza A 2. Vesztes (#1328) üzenetére


qnadam
veterán

de tényleg. mi mover app mindkét oldalon, egyik mutat egy qr-t, másik beolvassa, wifin összekapcsolódnak, és szépen átmegy minden beállítás, appok, appok adatai. teljesen jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1330) A 2. Vesztes válasza qnadam (#1329) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Komolyan? Kafa!

Ez már-már Iphone szint! Ott lehet mindent copyzni úgy ahogy van.

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1331) spike70 válasza qnadam (#1329) üzenetére


spike70
tag

Az átköltözés működik valahogy akkor is ha az egyik meghalt?
Mi fiók, MiCloud van. Redmi2-ből szeretnék egy ilyenbe.

(#1332) trebrona válasza spike70 (#1331) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha meghalt, nyilván nem fog működni. Ellenben, ha van MiCloud mentés, abból minden visszaállítható az újra.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1333) galuska95


galuska95
aktív tag

Szerintetek Redmi 4a pro (eustockon lévő EU-s verzió) vagy redmi 4x 2/16?
B20 hiánya a 4X ellen szól, de ha nem használok 3G-t akkor nekem mindegy nem?

[ Szerkesztve ]

(#1334) galuska95 válasza galuska95 (#1333) üzenetére


galuska95
aktív tag

egyébként gsmhome-nál elérhető a 4a 32gigás verziója, attól eltekintve h olcsóbb 4ezerrel van más érv az eustock mellett?

(#1335) m3tr0 válasza galuska95 (#1334) üzenetére


m3tr0
senior tag

gsmhome...hát...engem anno mindenki óva intett tőlük.
Most nem tudom ajánlott-e onnan vásárolni.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1336) qnadam válasza galuska95 (#1333) üzenetére


qnadam
veterán

a 800 mhz lte ügy, nem 3g.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1337) Graphics válasza galuska95 (#1333) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem annyira mindegy:

- Függ a szolgáltatódtól
- Lefedettségtől is

A B20 pedig 4G, nem 3G :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1338) galuska95 válasza Graphics (#1337) üzenetére


galuska95
aktív tag

jaaj most nézem rosszul írtam. szóval ha nem használok mást CSAK 3G-t, semmi 4G, akkor nem fogom megérezni a B20 hiányát, ugye?

(#1339) galuska95 válasza qnadam (#1336) üzenetére


galuska95
aktív tag

köszönöm

(#1340) kelzsoca válasza galuska95 (#1338) üzenetére


kelzsoca
félisten

Főleg ott ahol a 3G-t "átugrották" és csak a 4G elérhető, vagy a 2G, köztes megoldás nincs. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1341) Zolik válasza A 2. Vesztes (#1324) üzenetére


Zolik
senior tag

Nem nekem kell, egy ismerősöm kért meg rá. Mert ennyit tud rá szánni..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#1342) ollie válasza A 2. Vesztes (#1322) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tapasztalatom szerint a Meizuknak gyatra hangminősége van ebben a kategóriában (a fülesre jutó zenét értem ez alatt), a Xiaomi viszont nagyon jó. És mivel nálam elsődleges szempont a zene minősége, kerülöm a Meizut, és nem is ajánlom senkinek.

(#1338) galuska95: ha van rendes 3G lefedettség, akkor mindegy, de ez már csak a Vodafone-ra jellemző, mert a másik kettő szolgáltatónál egyre rosszabb a 3G lefedettség a 4G javára.

[ Szerkesztve ]

***

(#1343) A 2. Vesztes válasza ollie (#1342) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

No ezt jó tudni, köszönöm!

Én magam nem hallgatok zenét telefonon, arra ott van a zongora. De ha más kérdezni, akkor legalább tudom. :K

Köszi!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1344) qnadam válasza A 2. Vesztes (#1343) üzenetére


qnadam
veterán

a zongora sajnos nem fér be a liftbe, és rettentő kényelmetlen minden nap keríteni valakit, aki segít levinni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1345) ollie válasza qnadam (#1344) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van már elektronikus zongora is, ami gyakorlatilag csak egy keyboard (plusz a pedálok hozzá), azt könnyebb cipelni. Kolléga nyilván ilyet használ. ;]

De az is lehet, hogy úgy értette amikor azt írta, hogy a zongorán szeret zenét hallgatni, hogy egyszerűen csak ráül és közben megy a háttérben a death metal.

[ Szerkesztve ]

***

(#1346) A 2. Vesztes válasza ollie (#1345) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ráéreztél!! :DDD

Az utóbbi nyert. De nem deathmetált hallgatok, hanem a macskák nászénekét hipp-hopposítva. :B

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#1347) qnadam válasza ollie (#1345) üzenetére


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1348) Örni válasza galuska95 (#1334) üzenetére


Örni
senior tag

Az Eustockos hivatalos magyar garis a wayteq szervizében, a gsmhome-os bolti garanciás. 4X elvileg lesz Eustocknál is.

2. Veszes: 2/16

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#1349) Simmss


Simmss
csendes tag

Már 1000 éve várok az eustockra.
Telenoros vagyok.
Huawei P8 lite-t szinte ingyen meg tudnám venni.
Felérne egy redmi 4A-val?

(#1350) joci86 válasza Simmss (#1349) üzenetére


joci86
senior tag

Fényképezőben jobb a P8 Lite, minden másban erősebb az R4A.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.