Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) müzli válasza P.mini (#650) üzenetére


müzli
csendes tag

Dankebitte :)

(#652) -ZeeZee- válasza sunavlys (#638) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Automatikusan nulláz, ahogy észrevettem. Amint kihúzom a kábelt, rögtön indul a számláló nulláról. Tehát ez a rendes eredmény.

(#653) st6969 válasza P.mini (#650) üzenetére


st6969
őstag

Valóban, ez Alis :B de szerintem tök ugyanaz. Jól illeszkedik, de jobban csúszik így, mint a kopasz készülék :O Matt, olyan nagyon apró mikroszemcsés, puhának puha, de véletlenül sem tapad.
Egyébként megjött az üveg is, amit egyidőben rendeltem a tokkal, de az üveget jó drágán spanyol ebayről, hogy hamarabb ideérjen. Hát egyszerre jött meg a kínai tok és spanyol üveg rendelés, a tok csúszós, az üveg 4x annyiba került, mintha Kínából rendeltem volna, hamarabb se jött meg, viszont darabokra volt törve, amúgy meg nem is lett volna jó a kijelzőre (bár a lekerekítés az rendben, de a kivágás félig takarta volna a hangszórót, szenzort, kamerát)...remek vásár :(((

[ Szerkesztve ]

(#654) P.mini válasza st6969 (#653) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nekem egy sima egy dolláris alis szilikon tok van jelenleg, szerencsére tapad a kezemhez. A csupasz telefon mindig kicsúszik a lapát kezeimből. Meg valaminek a motorolajtól is óvnia kell a telefont. :DDD

(#655) MrChef


MrChef
aktív tag

Sziasztok!
Kérdésem az, hogy ebben a készülékben van iránytű? A navigáció elég fontos lenne, illetve a térképnézet, hogy merre is van az arra...

(#656) Upo válasza MrChef (#655) üzenetére


Upo
addikt

Az iránytű mellett még a giroszkóp is fontos, csomó app azt használja aminél amúgy csak az iránytűre gondolnánk.
Pl. youtube körülnézős videók, sky map, ingress, PoGo, stb...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#657) -ZeeZee- válasza Upo (#656) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ha már szóba került... Pokemon Go-t hogy lehet rávarázsolni? (Nem kompatibilisnek látja google play)

(#658) pébé válasza st6969 (#645) üzenetére


pébé
csendes tag

Valóban egy kicsit csúszos, de nekem nem vészes.A telefon simán jobban csúszott a kezemben. Jön még 2 másik tok ha megérkezett majd beszámolok róla. :)

(#659) Upo válasza -ZeeZee- (#657) üzenetére


Upo
addikt

Felrakod egy kompatibilisre, és onnan áttolod az apk-t. Nekünk minden készüléken fent van ez, wifin átlövi pillanatok alatt.

De milyen rom van rajta hogy nem kompatibilis? Nem lehet hogy valami mókolt webshopos? Nincs 4A-nk, de redmi 1s-en, 2-n és 3-on is simán telepíthető (miuihu és global dev romok vannak fent).

De most feltelepítettem a play-ről, és felraktam az apk-t ide: [link]
Ahogy nézem a playen, a 0.55.0 verzió.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#660) st6969


st6969
őstag

Kiraktam a számológépet widgetként (egész oldalas), mondom milyen jópofa dolog... erre egy sima kivonásra ezt dobja, mintha excel lenne :C

(#661) -ZeeZee- válasza Upo (#659) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ezek szerint, csak a hivatalos oldalról nem tudom letölteni... Eustockos rom van rajta. (aminek tudtommal jónak kellene lennie)

Köszi a linket, otthon a gyerek telojára majd letöltöm.

(#662) Graphics válasza -ZeeZee- (#661) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

4A-ra nem volt olyan, hogy eustockos rom, az Stable lesz :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#663) sunavlys válasza -ZeeZee- (#652) üzenetére


sunavlys
senior tag

Csak azért mert én nem töltöttem fel teljesen csak kb. 70 %-ig, és a SOT nem nullázodott, most már kb. 8 óránál járok.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#664) ollie válasza sunavlys (#663) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

90% felett nulláz automatikusan.

De amúgy ezzel tényleg el lehet érni akár a 8-10 óra SoT-ot is. Persze főleg 1 simmel és jó térerővel. 2 simmel valszeg 1-2 órával csökken, rossz térerővel meg drasztikusan csökkenhet.

[ Szerkesztve ]

***

(#665) sunavlys válasza ollie (#664) üzenetére


sunavlys
senior tag

akkor el lehet érni 15 órát is ezzel a módszerrel :DD

[ Szerkesztve ]

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#666) Rocky975


Rocky975
senior tag

Sziasztok!
A messenger és a facebook értesítések nem jönnek meg egyből. Van 5-10 perc késés. Barátnőm huawei telefonján azonnal megjelenik. Mi lehet a gond?
😁

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#667) st6969 válasza Graphics (#481) üzenetére


st6969
őstag

Ez a rezgés erősség nem az a rezgés erősség. Áttettem gyengére, hogy megnézzem, mi lehet még ennél is gyengébb...és akkor láttam meg, hogy ez a "válasz" részben van, tehát annak a rezgésnek az erőssége, amit akkor érzel, ha fogadják a hívásodat :Y besz@rás, hogy ezt is lehet állítani :U
Viszont számomra ez egy sajnálatos probléma, az esetek 99,9%-ában nem érezhető a rezgés. Nem tartom valószínűnek, hogy ezen szoftveresen érdemben lehet változtatni.

(#668) [DDAY]F4C3


[DDAY]F4C3
tag

Én most adtam el ezt a "fantasztikus" telót, de így utólag tennék néhány megjegyzést.
Mindenki ömleng, hogy mennyire frankó és semmi hibája. De leírom a tapasztalataim...
Gondolom majd a hozzászólásomhoz jönnek a kommentek és a rosszindulatú megjegyzések, de megemlíteném, hogy ezzel együtt cirka 30 okostelefonom és tabletem volt. (ami lehet sok - más szerint kevés), tehát van némi fogalmam hogy kell jól működni egy telefonnak.
Eustock rendelés, - tényleg flottul ment minden. Megrendeltem csütörtökön, másnap 10 körül jött a futár és minden rendben meg is volt. Frankó csomagolás, gari papír, - szóval rájuk panaszom nem lehet.
Friss, telepítésektől mentes rendszer nagyon smooth. Röccenés nélkül ment minden. Egy kisebb rendszerfrissítés után neki is estem, hogy kiismerjem a készüléket. A kijelző minőség tetszett, a hatás egy kissé középszerűnek hat. (főleg a fehér előlap nem egy előkelő választás a gyártó részéről). A csajos szín annyira nem érdekelt. Kamerával teljesen meg voltam elégedve, bár a Meizu telónak jobb volt. Az üzemideje miatt mindenki olvadozott, de szerintem középszerű, átlagos. A kijelző érzékeny és nem karcolódik fólia nélkül sem. (ehhez annyit fűznék, hogy baromira vigyázok a telókra. Tehát nem eshet le, nem hordom farzsebben, aprópénz, kulcsok mellett sem és nem viszem gőzölni - vizes kézzel áztatni a fürdőbe.) És most had írjak néhány negatív dolgot is.
- a közepesen "belakott" rendszer (kB 10-12 alkalmazás volt telepítve) optimalizálatlan érzetet keltett. Főleg írás közben, mikor szinkronizálás közben pillanatra merev a rendszer és hirtelen 3-4 karaktert is beír. Gondolom ismeritek a hatást.
- A gyárilag telepített alkalmazásokat nem tudtam rávenni, hogy SDkártyáról töröljön, vagy másoljon rá. (arra panaszkodott, hogy nincs neve - pedig volt)
- A 4 giga feletti file - okat felejtsd el az sd-n, mert nem engedi. Bár jó, hogy kezelte a 128-as kártyám.
- A rezgő motor néha olyan helyzetben állt meg, hogy nem volt képes újra indulni. Olyankor picit meg kellett koccintani a telefont és 1 percig újra működött. Vicces garis hiba.
Azt gondoltam, hogy ennyi legyártott és eladott készülék után ilyen hibákkal nem találkozom. Terveztem egy drágább típust választani, de ezután felejtős a márka.
Soká sikert hozzá Nektek!

[ Szerkesztve ]

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#669) ollie válasza [DDAY]F4C3 (#668) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1. A fehér előlap teljesen bevált gyakorlat pl arany színű telefonoknál. Nincs ebben semmi középszerű, hanem elegáns. De ez persze ízlés dolga, megértem, ha mondjuk neked nem tetszett.

2. Az akkuidő nem átlagos, hanem messze átlagon felüli. Lehet vele hozni a 8-10 óra SoT-okat, és nagyon kevés ilyen mobil van a piacon, ami ezt tudja, és minőségi telefon.

3. Alsókategóriás SoC van benne, nem várhatod, hogy ennyi pénzért Snapdragon 820-at kapj. Egyébként ahhoz képest nem rossz, ha lassulásaid voltak, azok az appok hibái, amiket telepítettél, nem a telefoné.

4. Az SD kártya írás/törlés az android 6 korlátozása miatt nem ment, ez egy android biztonsági előírás, bár ennek ellenére lehet ezt engedélyezni ezen a telefonon, az egyik menüpontban.

5. A 4 giga feletti fájlt azért nem engedi, mert FAT32-t használd az SD kártyához, ott meg ez a felső határ a fájlméretre. Még egyszer egy ilyen olcsó mobilnál nem várhatsz mást.

6. A rezgőmotor lehetett hibás is, mert minden telefon szériában vannak hibás példányok (igaz ez pl a Samsung, LG, Lenovo, vagy bárki más felsőkategóriás telefonjaira is).

Amiket felsoroltál, többnyire nem hibák, vagy nem a telefon hibái voltak. Kíváncsi vagyok, hogy mi jobb neked ennyi pénzért. A legtöbb márka ezt minimum 2x ennyi pénzért nyújtja.

***

(#670) Graphics válasza [DDAY]F4C3 (#668) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt mondod volt vagy 300 készüléked , és még nem találkoztál ezekkel a " hibákkal" ?

Ezek amúgy sem hibák... De ollie már leírta.

Szerintem Te 35-ert picit többet vártál a telefontól...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#671) sunavlys válasza Graphics (#670) üzenetére


sunavlys
senior tag

30 :W

Egyébként meg akinek ennyi készüléke volt, annak úgysem lesz jó semmi sem. SZVSZ.
De, ezt nincs időm bővebben kifejteni.

[ Szerkesztve ]

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#672) scyllarus válasza [DDAY]F4C3 (#668) üzenetére


scyllarus
veterán

A rezgőmotor hibáját leszámítva a többi dolog nem hiba vagy nem igazán a telóé.
"Azt gondoltam, hogy ennyi legyártott és eladott készülék után ilyen hibákkal nem találkozom. " - Hát igen, ezért van, hogy a Samsung akkuja nem robban fel, az Iphone kamerája nem hal meg, a Lumiának nincs kijelzőérzékelési hibája, a Sony vízálló telefonja nem ázik be. Őőőőő, vagy mégis? És ez csak így hirtelen jutott eszembe, és nem 35k-s telefonoknál... A selejt százalék egy gyártónál sajnos viszonylag állandó (bár típusonként változhat), minél többet gyárt, annál több lesz a hibás darab. Nyilván mérges az ember, ha kifog egy ilyet, de ebből messzemenő következtetéseket levonni egy márkáról nem lehet.
Neked meg sok sikert egy jobb telóhoz.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#673) szp1 válasza [DDAY]F4C3 (#668) üzenetére


szp1
addikt

A többiek már mindent elmondtak, én csak az fehér előlaphoz tenném hozzá ezt a lehetőséget.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#674) Graphics válasza sunavlys (#671) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó bocsi, korán volt ;]

Nekem mondjuk tényleg sok volt, de én tesztelgetni vettem mindig, aztán fixáltam egyet.

4A szimpatikus, de nekem pl az RN3 Pro ami tökéletesen teszi a dolgát.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#675) sunavlys válasza Graphics (#674) üzenetére


sunavlys
senior tag

És anyagilag megéri tesztelgetni?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#676) st6969 válasza ollie (#669) üzenetére


st6969
őstag

"Lehet vele hozni a 8-10 óra SoT-okat"
:Y
El nem tudom képzelni, ezt hogy sikerült összehozni, 5 óránál sokkal többet nem bírtam eddig kipréselni belőle. Hibás lehet az akku, vagy valami beállítást nem alkalmazok, amit kellene?! 3-5 óra jelentős különbség...

(#677) Graphics válasza st6969 (#676) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez mindig így erős kijelentés.

Át kell gondolni logikusan.

Ha sokat nyomkodod, akkor sokat van bekapcsolva a kijelző, ha nem nyomkodod sokat, akkor nincs, DE akkor is merül a telefon, mert fent van a hálózaton, szinkronizál stbstb.

Tehát felhasználói szokástól függ a kijelzőidő.

A kijelzőidő NEM EGYENLŐ az üzemidővel!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#678) ollie válasza st6969 (#676) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most például az asszony 20-25% között akkuval tette töltőre, így volt neki 7 óra SoT, 3 nap használat után. Egy simet használ, és mivel a 3 napban végig Budapesten volt, ezért a térerő is maxon volt. Ha 2 simet használsz, az leharap valamennyit az üzemidőből, a rossz térerő meg sokat.Ja és a kijelző fényereje nagyon nem mindegy, neki automatán van, nem túl magas alap fényerőn (az kb középen lehet).

***

(#679) st6969 válasza Graphics (#677) üzenetére


st6969
őstag

Nyilvánvalóan függ a szokásoktól. 8-10 óra SoT akkor is elérhetetlennek tűnik, de még a 7 is számomra, amit ollie ír a köv. hsz-ben.
1 SIM-et használok, majdnem fullos térerő 4G-n, wifi, bt végig on, szinkronizálás szintén, automata fényerőn. Ez így max. 5 óra SoT 2 napos üzemidő. Éjszaka is merül kb. 5%-ot, amit nemigen értek...
Kipróbáltam, hogy lekapcsolom a szinkronizálást és a mobilnetet, kevesebbet nyomkodtam. Így elment 4 napig, de a SoT csak alulról súrolta az 5 órát így is.
2 éves a SIM, nem vágott. Talán ha 4G preferált helyett 2G-re kapcsolom, még nyerhetek valamit, de a 10 óra SoT-ot kizártnak tartom (az én készülékemnél).

(#680) Graphics válasza st6969 (#679) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondom a SOT nem egyenlő az üzemidővel :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#681) ollie válasza st6969 (#679) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A wifi folyamatosan bekapcsolva hagyása, tapasztalatom szerint, eléggé meríti a legtöbb telefont. A feleségem csak akkor kapcsolja azt be, ha netezik, és persze van wifi a közelben.

***

(#682) st6969 válasza Graphics (#680) üzenetére


st6969
őstag

Szerintem én ennek nem állítom az ellenkezőjét :)

(#681) ollie
Ezt is kipróbálom, meglátjuk.
Amúgy feleséged csak 2G-n használja?

(#683) englishman


englishman
csendes tag

Több, mint egy hete használom megelégedéssel ezt a mágneszáras tokot, amit innen rendeltem: [link]



Kellemes tapintású, elegáns, minőségi anyaghasználat jellemzi, kitámasztó funkcióval rendelkezik,több színben is elérhető. Magyar webshopokban 5-6000 Ft-ért láttam, ami nekem csak cirka 2300 Ft-ba került.

(#684) st6969 válasza englishman (#683) üzenetére


st6969
őstag

+1
Minőségi tok, bár a mágnes elég gyengécske, határeset. Kifejezetten szép, arany színű van az asszonynak.

(#685) ollie válasza st6969 (#682) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

4G-n használja.

***

(#686) [DDAY]F4C3 válasza ollie (#669) üzenetére


[DDAY]F4C3
tag

Üdv.
Szóval a 8-10 órás használat teljes lemerülésig az kiemelkedő. 2017-re már rég nem órákban kéne számolni ezt, de jónak mondom, viszont nem voltam elájulva tőle. Amíg a tabletem félig merült ugyanattól az igénybevételtől, addig a mobil lepadlózott.
Egyébként úgy teszel, mintha a 36.000 (Máshol 45-50) nem lenne sok. Tudod ennyi pénzért nem várom el, hogy tökéletesen vigye a játékokat (maximum sudokuval nyomom). De azt elvárom, hogy a messenger, vagy a Viber üzeneteket normálisan meg tudjam írni (vagy szerinted vegyek erre a célra csúcskatagóriás készüléket százötven ezerért?).

Amúgy pedig nem (csak) lassulásaim voltak (amit fogjunk rá az android sajátosságaira), hanem pillanatnyi akadások. És ugye említettem, hogy volt már egyéb (kínai) telefonom is, de ez eléggé zavart benne. Érdekes, hogy másik készülékre telepítve ezek az alkalmazások nem okoznak ilyen jelenséget!

Többször hivatkozol az olcsó kategóriás mivoltjára és az olcsó socra, stb. De akkor sem tudom lenyelni egy 35-50.000 forintos mobiltól ezeket a hibákat. Ha végigolvasom a hozzászólásokat, akkor 2 oldalt tele tudnék írni kinek milyen problémája volt a telefonnal. Persze Te valamiért elfogult Vagy és, hogy "hja, ez ilyen, - ennél többet ne várjon senki ezért a pénzért".

A másik, hogy NTFS file formátum megvalósítása biztos rettentő nehéz és költséges lett volna. (valamiért a Verne Thor telónak sikerül kezelni a nagy file-okat is). Újra az olcsó mivoltjára frekventálsz, ami nevetséges.
Az sd-re írást meg nem tudtam feloldani. Hibaüzenettel mindig kilépett!

Bírom, hogy minden topicban a tulajdonosok mennyire elvakultan védik a saját készüléküket - választásukat. Ide csak szép és jó dolgokat lehet írni, máskülönben neki estek és le van hurrogva. Csak azoknak írtam néhány mondatot, akik most akarnak venni. Bocsánat, hogy megosztottam a pozitív és (általam) negatívnak tartott tulajdonságait.

Amúgy még két hiba ami zavart.
- Fülest bele dugtam. A hangszóró tovább szólt. Többszöri próbálkozás után is maradt a telo hangszóró. Fel sem ismerte. Újraindítás után érdekes - működött. Máskor kihúztam és semmi változás. Néma csend. Nem érzékelte, hogy kihúztam :) megint újraindítás!
- Nem csak az írás akadt néha! A fülesen hallgatott zene is beakadt fél percenként egy pillanatra. Ja jó tudom - olcsó a telo. Olcsó a soc. Nyeljem le... Vagy csak az enyém hibás (ebből viszont már túl sok lesz)...

Ha úgy vesszük már a színek is nevetségesek, amiből választani lehetett. "majd veszek rá új tokot" (ne haragudj, de már egy alap dolgot is orvosolni kell, mint a gagyi szín? Ciki volt tok nélkül elő venni a metrón is!!!... Azt pedig nem tudom elfogadni, hogy a Samsung így meg úgy elcseszte, meg csak az enyém volt hibás (de csak beszívtam vele) és olcsó kategória, meg örüljünk neki, mert mást ennyiért nem lehet kapni.
Hát örüljetek.
Én inkább hozzá teszek, vagy mást választok (mert nemsokára úgyis lesz más alternatíva)...

Nem kérek támadó és elfogult (a készüléket mindenáron védelmezi akaró user válaszokat, vagy kommentet - úgy sem olvasom el és nem is írok már ide.)
Nyomjátok!

[ Szerkesztve ]

Tel: +36202955333 ^^ -V.m.L-

(#687) Dreddy32


Dreddy32
tag

Sziasztok!

Honnan érdemes vásárolni magyarul is tudó Redmi 4 pro telefont? Természetesen itthoni boltra, shpora gondolok.

Köszönöm

(#688) Upo válasza [DDAY]F4C3 (#686) üzenetére


Upo
addikt

Inkább nem mondok semmit, de nem próbáltad exfat-re formázni? Amúgy meg kíváncsi lennék hogy mi a frászra kell 4G-nál nagyobb fájl, csak nehogy azt mondd hogy nagy felbontású esetleg magas bitrátájú filmmel b.zizol egy 5" 720p kijelzőn...

Egyértelműen "cserélje ki a felhasználót és nyomjon meg egy billentyűt" eset. Bár ha jól veszem ki, a telefon szerencséjére ez is történt. :U

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#689) Fredo78 válasza [DDAY]F4C3 (#686) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Nálunk a családban van pá Xiaomi. Nem hibátlanok, de nem is várjuk el ennyi pénzért.
Ár/érték arányban tudsz alternatívát?

(#690) szp1 válasza [DDAY]F4C3 (#686) üzenetére


szp1
addikt

Te nagyon frusztrált lehetsz. Jógázz, vagy valami.........
Ez csak egy telefon, viszonylag olcsó.

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#691) Graphics válasza [DDAY]F4C3 (#686) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tisztelt László!

Kérdés, mi a fenének vetted akkor ezt a telefont, ha már a színével is gondban voltál...
Tipikus szkeptikus mobilos vagy? Igen...

Eladtad, köszönjük.. Mi tudjuk mit vettünk. Te meg a kákán is csomót keresel,
Minek vetted? Valami önigazolás, hogy utána itt szarozd?

10 db van csak a környezetemben, érdekes módon senkinek semmi hisztije nincs vele...

Nem is biztos, hogy a telefonnak van baja.. Innen nézve user-error.
Ciki volt a metrón? Úúú, kérdés: minek vetted akkor?

Minek 4GB-nál nagyobb fájl? Tán pendrive-nak használod... HD felbontású kijelzőn tán 4K menjen, vagy mi volt a terv?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#692) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok nyugalom! Nem jött be neki, fogadjátok el, legyen elég ebből a témából.

***

(#693) st6969


st6969
őstag

A gyári fényképező appot érdemes lecserélni? Van valami ajánlott, amivel jobb képeket lehet lőni?

(#694) kymco


kymco
veterán

A geekbuying-on a spanyol boltjában nincs global verzió. A nem global rom milyen? Lehet és érdemes lecserélni a vásárlás után globalra?

www.refujvaros.hu

(#695) hokins


hokins
addikt

Sziasztok. Az előbbi nagy negatívum bomba után én is leirnám a véleményemet. (Hozzáteszem hogy nem vagyok fanatikus egyik márkával kapcsolatban sem.) Lassan egy hónapja van nálam a kicsike, így talán elég szubjektív tudok lenni.

Kezdem az akuval.: A kezdeti újdonság varázsával járó sok nyomogatás után nálam kb 2 napot bír ki (05:00-tól másnap este 22:00-ig. Éjszakára repülő módba van.)
Amire használom: Telefonálás, facebook/messenger, netezés,játék(pl:formula1, bubble coco, kh, fs14, stb...)

Telefon sebességével is meg vagyok elégedve. Az én használatom mellet szépen akadás és fagyás mellet futt a rendszer.
Csengetési hangerő is tökéletes számomra. (kb 3/4 hangerőn tudja azt amit a z3 compact csak full hangerőn)
Gyári zenelejátszó szintén akadás mentesen fut(bár nem mindegyik fülhallgatót szereti)
Végül kamera. : Nem vagyok egy nagy fényképész de egy 35ezres telótól bőven válalható szerintem.


Alap beállítással készültek.

Összességében szerintem bőven megérte a 35890 forintot.

(#696) Graphics válasza hokins (#695) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mellet? :D ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#697) hokins válasza Graphics (#696) üzenetére


hokins
addikt

Gratulálok hozzá hogy az egész mondani valómból az az 1 helyesírási hiba ilyen örömöt váltott ki belőled. :C

Eddig se nagyon írkáltam ebbe a topickba mert nem láttam értelmét. De szerintem ez az utolsó hozzászólássom itt. :R

(#698) Graphics válasza hokins (#697) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne vedd már komolyan, csak oldani próbáltam az előtte lévő feszkót :D

A telefon szerintem is jó, nálunk is hasonló jó vélemény alakult ki róla. Ha lenne még biztos vennék ismerősöknek, remélhetőleg ismét kapható lesz.

Fotók szerintem a szebb időben jobb minőséget fognak produkálni, mert ez a téli időjárás gyenge fényviszonyokat hoz

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#699) juuzer válasza englishman (#683) üzenetére


juuzer
addikt

Picit off topic a kérdés mert nem Redmi 4A-t használok de a mágneses tokkal kapcsolatban kérdeznék.

Okozhat e bármilyen hibát a telefonban? Egyszer még a Nokia szervízben előttem egy hölgynek azt mondták, hogy a mágneses flip tokok néha okozhatnak hibát a telefonban.

Btw nagyon szép tok :)

Vamos a la playa.

(#700) st6969 válasza juuzer (#699) üzenetére


st6969
őstag

Nálunk kb. 2 hete van használatban (asszony használja), nem tudok problémáról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.