Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Frod


Frod
addikt

Teljesen ebay-amatőr vagyok, feldob jópár találatot tokra, meg üvegre/fóliára is, de nem akarok bedőlni a hangzatos képeknek, stb. Amiket én linkeltem azok jók, vagy van olyan márka ami javasolt, bestbuy, stb? Esetleg egy olyan eladó akitől már valaki vett és fixen jót ad, vagy valami más hely ahonnan érdemes?

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#1702) trialboj válasza rsay (#1699) üzenetére


trialboj
őstag

Abszolút nem értem mire írtad ezt. A 2 gb memóriából szerintem sokat zabál a telefon,ezért kérdeztem hogy alap dolog, vagy nálam nem ok valami.

Mellesleg értékeltem volna ha legalább 1 kérdésemre válaszolsz. Pl hogy ajánlott-e a factory reset, vagy lehet használni a már előre felpattintott chrome drive stb appokat ?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1703) joci86 válasza trialboj (#1702) üzenetére


joci86
senior tag

Van egy felesleges ilyenem, ha valakit érdekel.
Nem árulom, nagyon jól érzi magát a fiókban, szóval nem hirdetés. :)
De hátha valakinek segítek vele.

(#1704) ollie válasza Lui04 (#1697) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden Nillkin tokhoz jár fólia. Ha nincs benne, vagy kiszedték, vagy nem eredeti Nillkint kaptál.

***

(#1705) kiskakas válasza joci86 (#1703) üzenetére


kiskakas
senior tag

joci86, engem erdekelne, hogy tudnam megvenni+atvenni? :)

(#1706) joci86 válasza joci86 (#1703) üzenetére


joci86
senior tag

Juj bakker, az előző nem válasz akart lenni, sorry.

@ Kiskakas
Ne offoljuk szét a topikot, írok privátot. :)

[ Szerkesztve ]

(#1707) Lui04 válasza ollie (#1704) üzenetére


Lui04
aktív tag

Még nem vettem meg, azért kérdeztem mert az oldal nem írja, hogy van mellé az is.

(#1708) batai15 válasza ollie (#1704) üzenetére


batai15
félisten

Ez így van, plusz nilkinen eredetin van hologramos matrica is

(#1709) ollie válasza Lui04 (#1707) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem szokták írni, benne van a tok dobozában.

***

(#1710) rsay válasza trialboj (#1702) üzenetére


rsay
csendes tag

szóval az android ugy van megírva, hogy a rendelkezésére álló memoriát minéljobban telirakja ergo használja. .. gyakorlatban neked ez azért jó mert... minél többminden van memóriában, annál kevesebbet kell várnod egy kattintás után.. . szoval örülj minél kevesebb a szabad memória annál jobban dolgozik a rendszered... az ilyen memória felszabadítós progikkal meg csak lassitod a telefonod plusz hamarabb is lemerül...

érted, nem érted, mindegy. .. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1711) AcCEsS válasza garcia66 (#1693) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nyolcan. Szerencsére nem lesz jobb telója mint nekem, mert hálisten egy OP 3T figyel itt mellettem, de neki egy HTC Wildfire S fónja van, 2.3 Androiddal, 128MB belső tárhellyel! :Y Tudom, hogy aranyos kis ékszerdoboz kinézete van, de már semmit sem tud!!! Megőrülök tőle, hogy az OTP egyenleget is nekem kell lekérnem. Apropó. Az OTP Smartbank működik ezen a telón, vagy rootolnom+hideolnom kell?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#1712) joci86 válasza AcCEsS (#1711) üzenetére


joci86
senior tag

Mint ha korábban olvastam volna valamerre, hogy a MIUI-n nem működik, mert módosított androidnak véli felfedezni az OTP appja,

(#1713) qqcqqc válasza ollie (#1709) üzenetére


qqcqqc
őstag

Akkor ebben is lesz? Mert ez magában drágább.

(#1714) tigipuf válasza joci86 (#1712) üzenetére


tigipuf
senior tag

Mert nem az?
Működik amúgy szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1715) trialboj


trialboj
őstag

Továbbra sem hajlandó senki segíteni, hogy kötelező-e a telefont teljesen letisztítani, vagy nyugodtan lehet használni az általuk felrakott eredetinek tűnő appokat?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1716) joci86 válasza tigipuf (#1714) üzenetére


joci86
senior tag

A kereső sokat segít itt is. :)
[link]
Abban szerintem mind egyetértünk, hogy Kelzsoca tudja, miről beszél.

(#1717) Graphics válasza trialboj (#1715) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mit szeretnél tisztítani?

Gyári Global Stable / DEV romban minden oké, mondjuk Global modellre nincs DEV ahogy nézem :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1718) trialboj válasza Graphics (#1717) üzenetére


trialboj
őstag

Factory resetre gondoltam... Szükséges egy ilyen telefonnál ami nem a gyárból jön, hanem előtte tesztelik, gondolom 1-2 appot is rápakoltak amivel mindent tudtak ellenőrizni. FOgalmam sincs, csak kérdezem mielőtt elkezdeném letöltögetni a saját cuccaimat.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1719) Upo válasza trialboj (#1718) üzenetére


Upo
addikt

Az sosem árt kicsomagolás után, és nem vesztesz vele semmit.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1720) Graphics válasza trialboj (#1718) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha rápakolják a saját appjaikat, akkor azt rom szinten teszik, és lehet hiába csinálod a FR-t, azok még ott lesznek a system mappába.

Ha webshopos tákolt rom, akkor az mehet a kukába, és mehet fel a hivatalos rom

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1721) qnadam válasza garcia66 (#1693) üzenetére


qnadam
veterán

nyolc, asszonynak jönni fog egy arany. meg barátnőjének egy szürke.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1722) Aske


Aske
aktív tag

Én édesanyámnak vettem egy arany színűt.

Annekelőtte megörökölte tőlem a ZTE V5-öt, ami eszméletlen jó fényképeket és videókat készített, de sajnos ellopták.

[ Szerkesztve ]

(#1723) kelzsoca válasza kiskakas (#1700) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Még nem járunk ott a feldolgozással, de holnap is dolgozunk, hogy a nagy mennyiségű rendeléseket minél gyorsabban feldolgozzuk.

https://vertigostore.eu

(#1724) ollie válasza qqcqqc (#1713) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fóliát adnak hozzá, nem üveget.

***

(#1725) kiskakas válasza kelzsoca (#1723) üzenetére


kiskakas
senior tag

respect :C

(#1726) tigipuf válasza joci86 (#1716) üzenetére


tigipuf
senior tag

Szerintem nem biztos,hogy nekem kellene ajánlanod a keresőt,már 3 éve csak xiaomi telóm van. :)
Egyébként pár hete még a mi4c-ről vásároltam,pénz utaltam a smartbankon kersztül.
Most reggel frissítettem az appot és valóban,már tiltja a telót az oprendszer miatt :((( :

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1727) qqcqqc válasza tigipuf (#1726) üzenetére


qqcqqc
őstag

igen, erről írtak az indexen is nemrég. A root a gond.

(#1728) trialboj válasza Graphics (#1720) üzenetére


trialboj
őstag

Ne haragudj, de mivel nincs kiemelt hsz, én meg nem értek hozzá, tudnál segíteni hogy mi a hivatalos rom?

Ezt van rajta jelenleg: [link]

Illetve az sem tiszta hogy hol találom a factory reset gombot, itt csak update van. Persze még csak felületesen futottam át, de másnak fél percbe sem telne segíteni, hogy ne menjen el a délelőttöm a google előtt kutatva, mit meg hogy.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1729) cstibi73 válasza trialboj (#1728) üzenetére


cstibi73
tag

Ez hivatalos rom

(#1730) tigipuf


tigipuf
senior tag

Akinek még nem volt xiaomi telója,ide is bekukkanthat:
[link]
Csak belenéztem egy pillanatra,de tárgyalják a videofelvételnél jelentkező audio problémákat is pl.
Ja,és pár perce jött meg a visszaigazoló imélem :)

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1731) joci86 válasza trialboj (#1728) üzenetére


joci86
senior tag

Akár ennek a fórumnak az összefoglalóját is lehet nézegetni (vagy bármelyik másik Xiaominak), a módszer elvileg ugyanaz.

(#1732) sunavlys


sunavlys
senior tag

Van magyar nyelvű MIUI Tips & Tutorials???

Angol nyelvűt már találtam.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1733) trebrona válasza sunavlys (#1732) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1734) eustock


eustock
tag

Kedves fórumozók!

Csütörtök 16.45-ig beérkezett, és megerősített rendelések mellé járt a Piston fülhallgató. :R

[ Szerkesztve ]

(#1735) QuadRacer válasza kelzsoca (#1665) üzenetére


QuadRacer
csendes tag

Ezt a ROM-ot nem hívták vissza?

Valahol mintha ezt olvastam volna. Plusz a hivatalos letöltési oldalon is s a 8.1.4.0 az utolsó stabil global ROM verzió, ami letölthető.

Mi helyzet ezzel? Ha megkaptam a telefont, tegyem vissza a 8.1.4.0-át vagy használható amivel gyárilag külditek?

[ Szerkesztve ]

(#1736) Druss válasza eustock (#1734) üzenetére


Druss
aktív tag

:)) :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#1737) Frod


Frod
addikt

Srácok, most ezen a telefonon a sarokban vagy középen van a kamera? :D
Az ebay Redmi 4 alatt rengeteg (szinte csak) olyan tokot hoz be, ahol középen van a kamera kivágás, az eustock egy darab képe alapján pedig bizonytalan vagyok.
Tudnátok ajánlani tokot/fóliát ahhoz amit tőlük kapni?

Do you see the white shadow?

(#1738) Graphics válasza Frod (#1737) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem Redmi 4 a neve. Hanem Redmi 4A

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1739) role_of_72 válasza eustock (#1734) üzenetére


role_of_72
tag

Üdv!

Látom a vesszőt, csak bizonytalan vagyok: tehát ha csütörtökön 14:14-kor jött az első mail (= visszaigazolás), de hozzá csak ma (tehát szombat) reggel érkezett a második (= megerősítés) akkor még jut füles a csomagba? Vagy amelyikhez jár, arra megjött mindkét mail a rendelőnek csütörtökön 16:45-ig? Köszi! :R

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#1740) sunavlys válasza role_of_72 (#1739) üzenetére


sunavlys
senior tag

Hát igen, nem volt egyértelmű a mondat

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1741) role_of_72 válasza sunavlys (#1740) üzenetére


role_of_72
tag

De, ha a vessző a helyén van akkor egész egyértelmű, csak már nem nagyon bízom az online helyesírásban, ezért kérdeztem inkább rá pluszban (és ehhez az eustock-nak semmi köze, no offense :R ).

Meg mondjuk a csomagból úgyis kiderül. :))

[ Szerkesztve ]

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#1742) cstibi73 válasza role_of_72 (#1741) üzenetére


cstibi73
tag

#1651 és #1653 hsz. alapján csütörtökön senkinek sem küldtek
megrendelés megerősítése tárgyú emailt.

(#1743) sunavlys válasza cstibi73 (#1742) üzenetére


sunavlys
senior tag

Így van, ezért mondtam hogy (a helyesírás alapján) nem egyertelmu

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1744) Aske válasza sunavlys (#1743) üzenetére


Aske
aktív tag

De éppen ezért egyértelmű.

Ha csütörtök 16:45-ig nem erősítettek meg egyetlen megrendelést sem, akkor ha a vessző rossz helyen lenne, nem kapna senki fülhallgatót.

Gondolom nem ez a cél.

Akkor viszont a vessző a legjobb helyen van...

[ Szerkesztve ]

(#1745) kelzsoca válasza role_of_72 (#1739) üzenetére


kelzsoca
félisten

tehát ha csütörtökön 14:14-kor jött az első mail (= visszaigazolás), de hozzá csak ma (tehát szombat) reggel érkezett a második (= megerősítés) akkor még jut füles a csomagba?

Ez a helyes levezetés, az előzményeket visszaolvasva látható, hogy csütörtökön nem került megerősítésre egy rendelés sem, pénteken kezdtük el feldolgozni a rendeléseket ~13.10-kor(csütörtök) volt az első redmi 4a rendelés beérkezése, és a 16:45-ig(csütörtök) beérkezett rendelések esetén ott lesz a fülhallgató a csomagban.

A pénteken és a mai napon feldolgozott rendelések megerősítésre kerültek, innen tudtunk pontos időpontot mondani.

(#1735) QuadRacer

Az említett szoftverrel küldte a gyártó a készülékeket, szerintem maradhat.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1746) trialboj


trialboj
őstag

Sosem használtam még más videó/képrögzítőt mint az alap. Viszont az a helyzet hogy itt a beépített nagyon de nagyon butára van csinálva. Se képi se videóbeli felbontást nem lehet pontosan állítani.

480p 120 fps-t kerestem, mert ki szerettem volna valamit próbálni. Érdemes más appokkal próbálkozni, vagy ha itt nem mutatja akkor ott sem fogja?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1747) ollie válasza trialboj (#1746) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyiből áll letölteni egy appot?

***

(#1748) trialboj válasza ollie (#1747) üzenetére


trialboj
őstag

Amennyi energiát egy kötekedő kérdés megírása igényel.
Viszont egy jó appot megtalálni jóval nagyobb meló, mint megkérdezni azokat akik esetleg már kitapasztalták hogy működik, és tudnának segíteni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#1749) dugynok válasza trialboj (#1748) üzenetére


dugynok
senior tag

"Android alkalmazások - Kibeszélő topic" -ban (összefoglaló) találsz ajánlott appokat.

(#1750) zodo


zodo
nagyúr

Üdv.

"Melyik" topikban eustock-ról Xiaomi Redmi 4A Pro-t ajánlották.
Nagyon tetszett bár kissé összezavarodtam a sok variáns beszámolói/videói láttán.
Második okos (lumia 520 után) és első androidis telóm lenne (valamint páromé) szóval semmi tapasztalat nincs a rendszerrel kapcsolatban.

Kijelző mennyire tükröződik napfényben, esetleg orvosolható valahogyan ha igen?
Face végett a Messenger mennyire használható?
(olvastam Messenger Lite verzóról de jó lenne nem telepítésekkel kezdenem)
Extraként víruskereső is volt feltüntetve az adatlapján. Nagyon fontos app?

Esetleg ha valaki pár lépésben leírná az első lépéseket a beüzemeléssel kapcsolatban azt megköszönném.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.