Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) misx válasza FireFox1996 (#298) üzenetére


misx
senior tag

Plusz nem a cégest kell mindenhol megadni, pl. webáruházas regeknél, vaterán, stb. Persze adatvédelem, meg minden, de akkor is megtalál a sok kö***g telemarketinges, valahonnan úgyis megszerzik a számot. :)

(#302) Graphics válasza ollie (#300) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondom hogy nem fizettem. :)

De egy linket szívesen fogadok a témával kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#303) Wesder válasza FireFox1996 (#299) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt most nem értem, én is 1 filmről beszéltem, ami lehet 4-5GB. Mivel nem NTFS a rendszerpartició, amit dualsim-nél hasznàlhatsz, így nem fog felmenni, mert nem kezeli a 4GB-nàl nagyobb fàjlokat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#304) Chaser válasza Wesder (#303) üzenetére


Chaser
titán

kétfelé vágod legrosszabb esetben

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#305) Flashget válasza ollie (#267) üzenetére


Flashget
félisten

Mutass erről egy hivatalos tájékoztatást!
Akkor azzal sem vagy tisztában, hogy EU-n kívűlről pl. kínából rendelt mobilra vámot sem kell fizetni 700 vagy 750 euróig egy uniós elv alapján csak a 27% áfát.

Kínából most amúgy sem ajánlott rendelni semmit ott a fű sem nő 2 hétig. ;]

Realme GT Master Edition

(#306) DemonDani válasza Flashget (#305) üzenetére


DemonDani
addikt

Itt mostanában meg 2 hónapig nem nőtt, amilyen fejetlenség volt a postán. Az az extra 2 hét már semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#307) Chaser válasza Flashget (#305) üzenetére


Chaser
titán

eu-n belül az adott ország tréfáját kell fizetni ez a lényege, én se tudom mire gondol

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#309) Chaser válasza ollie (#308) üzenetére


Chaser
titán

ez egy cikk, idevágó jogszabály vagy navos közlemény?

de ez így futtában beleolvasva only olyan e-kereskedelemre vonatkozik ahol nem fizikai termékről van szó

A januári változások továbbra sem érintik a termékértékesítést, ahol csak a megrendelés történik elektronikusan, illetve – a távközlési, műsor- és elektronikus szolgáltatásokon kívüli – összes egyéb szolgáltatást sem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#310) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Próbáljátok az off témákat más helyen megbeszélni, vannak akiket már zavar. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#311) Chaser válasza philoxenia (#310) üzenetére


Chaser
titán

ez legyen az on, ez meg az off ahol modik rémisztgethetnek ( :

hogy on is legyen, csúúúúúúnya sáomi', ennyi pénzért 4k kijelző minimum, nem kell, fúj fúj

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#312) Wesder válasza Chaser (#311) üzenetére


Wesder
félisten

Mit 4K? 8K a minimum :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#313) szp1 válasza ollie (#300) üzenetére


szp1
addikt

De igen, más tagállamokban autóknál például sokan csinálják, csak nagyon macerás. Nálunk csak a mazochistáknak és a díszmagyaroknak ajánlott.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#314) JayZ


JayZ
tag

Srácok amúgy a sima Redmi 4 és a 4a között teljesítményben mekkora különbség van? Snapdragon 430 vs 425. Ujjlenyomat olvasó hidegen hagy, az nem szempont.

(#315) Graphics válasza JayZ (#314) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megnézed a 3S-t, ugyanaz szinte mint a 4

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#316) Flashget válasza ollie (#308) üzenetére


Flashget
félisten

:DDDD
nézed a dátumot is?
2014. 12. 01. 10:18

Realme GT Master Edition

(#317) Flashget válasza JayZ (#314) üzenetére


Flashget
félisten

meg van szürke és ezüst színben :)

Realme GT Master Edition

(#318) BenHans


BenHans
addikt

Ugye a hidden service menu ennél a Xiaomi-nál is a tárcsázóba beírt *#*#64663#*#* vagy a *#*#6484#*#* azaz MIUI kóddal varázsolható elő?!

Leellenőrzök mindent amikor megérkezik. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#319) trebrona válasza BenHans (#318) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy Beállítások=>Telefonról=>Kernel verzió 5x tapicskolás. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#320) BenHans válasza trebrona (#319) üzenetére


BenHans
addikt

Az a developer options nem? :F

szerk. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#321) trebrona válasza BenHans (#320) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem, az a MIUI verzió 7x tapicskolás. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#322) bőrg


bőrg
csendes tag

Sziasztok tudtok abban segíteni , valamit megnyomtam a telefonon és adatforgalomnál kijött egy nagy E betű , nekem nincs mobil netem ,de elszeretném tüntetni ezt a nagy E betűt felülről .vodafone HU E így jelenik meg .
A másik ,hogy véletlenül rámentem a beállításoknál az átköltözésre és engedélyeztem azóta nem tudom visszaállítani az eredetire , hogy nem kell. Női tulajdonos vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

Katus

(#323) mjani1172 válasza bőrg (#322) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem lehet, hogy azt írja, Elköltöztél?

(#324) bőrg


bőrg
csendes tag

Köszi mjani a válaszodat :B , de van olyan a beállításoknál , hogy átköltözés és én engedélyeztem és ez jött ki én vagyok a fogadó vagy, én vagyok a küldő , de én vissza szeretném vonni , se küldő se fogadó nem szeretnék lenni , hogy tudom vissza állítani ?Plusz azt a nagy E betűt szeretném eltüntetni a vodafon Hu mellől eltüntetni az adatforgalom miatt gondolom ezt írja ki.

[ Szerkesztve ]

Katus

(#325) SkyLine3000 válasza bőrg (#324) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Átállítottad a mobilhálózatot 2g-ről Edge-re. Azért van ott az a nagy E betű. Csak vissza kell állni 2 g-re. Nemtom, Sáominál hogy van, de valahol a Beállítások/mobilhálózatok pontot kell keresni.
Ettől egyébként még nincs bekapcsolva az adatforgalmad, főleg, ha nincs mobilneted. Azt is külön kell bekapcsolni. :)

(#326) szp1 válasza bőrg (#322) üzenetére


szp1
addikt

1. Kapcsold ki a mobiladat forgalmat a beállítások - SIM kártyák- mobil adatkapcsolat-nál.
Az E betű az EDGE kapcsolatot jelenti, Nyugodtan állítsd 3 G-re a hálózatot. ( vagy 4G-re)
2. Az átköltözéses dolgot nem is értem - ha nem nyomtál rá egyik lehetőségre sem, simán kilépsz a menüből és passz.
3." Női tulajdonos vagyok" - ezt nem tudom értelmezni..... :(

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#327) bőrg


bőrg
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszotokat szp1 és Skyline, átállítottam 2 G-re és 3 G-re is de most Vodafon H H+ írt ki az gondom , hogy éjszaka magától el kezdett csörögni a telefon már másodszor van így rámentem arra és eszközkezelő Mi fiókot írt ki és én nem kapcsoltam be semmi ilyet ,meg nem állítottam be , csak rossz , hogy magától el kezd csörögni ez a telefon hívás nélkül. Nem tudom , hogy jó választás volt ez a telefon ? Előtte Microsoft Lumiám volt azt könnyen tudtam kezelni az nem csörgött magától. Most a 2 G-nél megint a nagy E írta ki .

Katus

(#328) Graphics válasza bőrg (#327) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért mert a 2G azaz E.

És ezt is fogja kiírni ha 2G-re teszed.

A telefon jó választás, de ez nem egy Lumia, nem ahhoz kell mérni, ez Android, más, meg kell tanulni.

Bocsi, hogy ezt írom, de nem a készülékben van a hiba, hanem még számodra ismeretlen, ez nem gond, de nem a telefont kell hibáztatni.

A MIUI egy széles körűen testreszabható rendszer, ami sokak számára előny, viszont valakinek hátrány.

Fontos ,hogy egyszer kell végigzongorázni, átnézni mit is tud, mik a lehetőségeid, aztán igényeidnek megfelelően állítani.

Más rendszer nem is kínálnak ilyen opciókat, pl értesítések megjelenítése kapcsán, itt viszont lehetőség, ami valakinek előny valakinek hátrány, mint ahogy azt már írtam.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#329) hokins válasza bőrg (#327) üzenetére


hokins
addikt

Ezt keresd. És kapcsold ki az adatforgalmat

(#330) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nagyon pörög a téma, nem bírom követni, de továbbra is kíváncsi lennék hol lehet Kínában 21 ezerért ill. itthon 35 ezerért megvásárolni, ha már a cikkben ez így le van írva... :F

Ha meg sehol akkor ki kellene javítani ezt a marhaságot... :U

[ Szerkesztve ]

(#331) st6969


st6969
őstag

A főképernyőre kitett (beépített) időjárás widget nem frissül magától, csak ha rányomok. Ez ilyen vagy van vmi beállítás? :R

(#332) Graphics válasza BaLee (#330) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xiaomi üzletben, közvetlenül a gyártótól, a saját weboldalukon is kint van ,de az kinti ár, tehát számunkra nem elérhető.

A Redmi 4A-ból kint pedig csak B20-as verzió fut, a B20-asokat leginkább India számára készítették.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#333) tibcsi0407 válasza Graphics (#332) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez nem teljesen így van, mivel Indiában nincs B20. Sőt, ott a 4A sem kapható. Szerintem inkább szépen lassan készülnek a China Telecom B20-as VoLTE szolgáltatására.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#334) Graphics válasza tibcsi0407 (#333) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Indiai support-tal kapcsolatos papírok vannak a Global Version dobozában :P

De megnézem még azért, lehet tajvani.

Akkor tajvani, de délután megnézem a papírjait.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#335) tibcsi0407 válasza Graphics (#334) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs Indiában Redmi 4A, nézd meg az indiai Mi.com-on. Szerintem inkább ott gyártják, de semmiképpen sem oda szánták. (Indiában az EU töltőfej nem játszik)
A Xiaomi a hátsó kapun próbál az EU piacra belépni, azért van néhány B20-as telefon EU töltőfejjel.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#336) Graphics válasza tibcsi0407 (#335) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, akkor a gyártás esélyes, hogy ott van :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#337) Wesder válasza BaLee (#330) üzenetére


Wesder
félisten

Eustock. 35-ért megkapod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#338) Graphics válasza Graphics (#332) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

javítás b20 nélküli akart lenni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#339) BaLee válasza Wesder (#337) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszi a választ! :R

Lehet beújítunk egyet az asszonynak. :)

(#332) Duliee: neked is! :)

(#340) st6969 válasza BaLee (#339) üzenetére


st6969
őstag

Vigyázz, mert úgy jársz, mint én: vettem egyet az asszonynak ajándékba, aztán úgy megtetszett, hogy úton van az enyém is... :DDD pedig magasabb kategóriát akartam (a színével még nem tudom, hogy barátkozom meg, lesz tok meg fólia az biztos, ha találok valami jó lelőhelyet).

(#341) bőrg


bőrg
csendes tag

Kedves Duliee köszönöm szépen a válaszodat remélem megszokom tudom , hogy nem a készülékben van a hiba :B .hokins kikapcsoltam az adatforgalmat a VoLTE bekapcsolva / hang és videóhívás minőség feljavításához / az maradhat a hálózatoknál bekapcsolva? Amúgy kétnapos használat után igaz , hogy nem sokat használom 61 % van az akkumulátor .Az szerintem jó. De arra tudnátok adni esetleg választ , hogy pont éjfélkor a csengő hangommal megszólalt a telefonom ,ami jó hangos :B eszközök Mi fiók az csörgött pedig azt nem állítottam be . És már volt ilyen , hogy nem hívtak és magától csörgött a telefonom. :B Elnézést a sok kérdezésért .

[ Szerkesztve ]

Katus

(#342) Graphics válasza bőrg (#341) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Beállítások - Értesítések és állapotsor - Alkalmazások értesítései - Mi fiók - és ott kiveszel mindent, és nem csörömpöl.

Más alkalmazásokra is így tehetsz/vehetsz rá/el értesítéseket.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#343) BaLee válasza st6969 (#340) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Z3 Compactom van, azt még nem cserélném le erre... :)

(#344) newclass válasza DemonDani (#232) üzenetére


newclass
tag

3 ilyen telefonom is van, mindhárom pontosan 3000 mAh...na mindegy csak fura....

A telefonnal továbbra is nagyon elégedett nálunk mindenki.:)

(#345) hokins válasza bőrg (#341) üzenetére


hokins
addikt

Az szerintem maradhat.

BaLee pedig én pont azt adtam el és az árából rendeltem meg ezt. Ma du hozzá is a futár

[ Szerkesztve ]

(#346) bőrg


bőrg
csendes tag

Kedves Duliee és hokins köszönöm a válaszotokat !

Katus

(#347) dragonfx válasza Graphics (#270) üzenetére


dragonfx
veterán

ez így piásan jó poénnak hangzana nem vágod, de elnézem mert hétfő van még csak. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#348) Graphics válasza dragonfx (#347) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Írd le mit akartál írni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#349) tibcsi0407 válasza Graphics (#348) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egy neon tok-ról beszélt, amit a telefonhoz lehet kapni. Ezért is írta a "színtet" a végén. :))

https://utdetailing.hu/

(#350) Graphics válasza tibcsi0407 (#349) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.