Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Shinnokina válasza Monk144 (#937) üzenetére


Shinnokina
tag

Nekem is viszonylag gyorsan merült egy ideig, aztán beállt. Most AOD lekapcsolásával (úgyse látom, flip tokban van) brutálisakat megy egy töltéssel :DDD Vasárnap kora reggel húztam százra, utaztam, végig blutooth (karkötő és füles), vonaton mobilnet. Hétfő-kedden egész nap ment a blutooth(karkötő), 1-2 óra zenehallgatás, némi wifi és mobilnet mellett most 14:30-kor raktam töltőre. Ez három és fél nap, gyakorlatilag reggel 7-től este 11-ig folyamatos blutoothszal (éjszakára kikapcsolom a blutootht, de a telefont nem). AOD-dal gyorsabban merül, meg persze világosabb képernyővel, nekem szemkímélő módon és alacsony fényerőn van.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#952) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

na, nemreg en is frissitettem a rendszert, es kajak lassu a feloldas. viszont az erdesito-szeru csik hosszabban villagit (idoben) ami jo. mar csak alkalmazasszinunek kene lennie, es fel percenkent villognia egyet :)))

-

(#953) novinyul válasza GoldhandRent (#952) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam nincs gond a feloldással, gyors pontos mindig.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#954) GoldhandRent válasza novinyul (#953) üzenetére


GoldhandRent
őstag

melyik verzio fut nalad?
nekem: 11.0.13.0

-

(#955) novinyul válasza GoldhandRent (#954) üzenetére


novinyul
veterán

Ugyan az van nekem is. Semmi bajom a feloldás sebességével, mind arcalapon mind ujjlenyomat olvasóval. Az üveg fólia viszont nem volt az igazi, de a hydrogel fóliával tökéletesen működik.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#956) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Apropó hydrogel fólia, még mindig vevő vagyok egyre-kettőre.

(#957) Monk144


Monk144
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Hát, kíváncsi leszek, tényleg beáll-e. Most elég siralmas a helyzet, igaz, két teljes napot bírt, de úgy, hogy gyakorlatilag alig nyúltam hozzá. Most vettem le töltőről, kb. fél órája és már 98%, pedig nem nyúzom. Na, majd kiderül, legfeljebb 1-2 hét múlva újra jelentkezem :).

(#958) Kolondrum válasza Monk144 (#957) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sztem nem javul. Ilyen nincs hogy beáll. Ugyan nem követtem, de néztél már akku használatot? Bt megy? Mibneten mennyit van főleg gyenge térerő mellett? Hívások? Hirtelen ennyi. 7 óra SoT mobneten gyenge tértől mellett is meg van némi yt-al, hívással. Wifin meg 10% akkura illik jutni 1 óra sotnak, ha folyamatosan ez idő alatt nyomkodod. Ha nem, akkor egy éjjel alatt (ez nálam 5-6 óra) 5-10% között merül online üzemmódban. AOD is sokat tud levenni. Sok kamera használat is igen sokat levesz, meg elég sok hőt termel.

(#959) Monk144 válasza Kolondrum (#958) üzenetére


Monk144
csendes tag

Cella készenlét szívja leginkább, az 14-15%-on van, a többi osztozik a maradékon, a második a sorban a képernyő, 7-8%-on. A térerő jó, BT nem aktív. Korábban Huawei Mate 9 telóm volt, az új korában ugyanilyen használat mellett 3 napig is bírta.

(#960) anadroid válasza Monk144 (#959) üzenetére


anadroid
senior tag

Az nem lehet, hogy 2 cella határán vagy, és ide-oda váltogat? Évekkel ezelőtt a régi lakásomban volt ilyen gond.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#961) tlala válasza Milestone2 (#933) üzenetére


tlala
addikt

Akkor talán lassan tovább csoszog majd az EU dev ROM is, amiből jan. 15-i a legfrissebb.

(#962) GoldhandRent válasza tlala (#961) üzenetére


GoldhandRent
őstag

kivi vagyok frissítenek-e a kameraszoftveren.
mert a mi10-re biztos rácsiszolták
durva, h a mi10 1080-ban tud 960 fps-ig bezárolag mindent.

-

(#963) hemaka válasza GoldhandRent (#962) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ahhoz azért nem árt erősebb cpu sem.

(#964) andreas49 válasza hemaka (#963) üzenetére


andreas49
senior tag

Meg egy pár + forint
Kicsit elszállt a MI 10 árazása, pedig még csak a kínait közölték.

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#965) GoldhandRent válasza hemaka (#963) üzenetére


GoldhandRent
őstag

két külön gondolat volt az írásomban
az egyik, hogy remélem frissítik
a másik, hogy durvát tud videóban

nyilván a videóhoz kell az erősebb hw, de a szoftveres részen tudnak csiszolni 730G-vel is.

-

(#966) novinyul válasza GoldhandRent (#965) üzenetére


novinyul
veterán

Még lesz szoftveres javítás, bár nem rossz így sem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#967) helixP válasza andreas49 (#964) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, nemtom, azért már nem csak a vasat fizeted meg, mint régen, ebben van már innováció és marketing is.
De mondjuk nem olcsó.

Szerk: Na pont a hsz.-írás után láttam meg ezt a cikket.

[ Szerkesztve ]

(#968) GoldhandRent válasza novinyul (#966) üzenetére


GoldhandRent
őstag

GSM Arena szerint 1080-ban tudunk 240 fps-t
gyakorlatilag meg 720p-ben csak, és 1080-ban még csak 120-at se.
(ezt első nap írták a note 10-re!!!4)

-

(#969) hemaka válasza GoldhandRent (#965) üzenetére


hemaka
nagyúr

Még pár frissítést biztos kapunk, igazából a 10et várom, hogy végre lehessen korlátozni rendesen a gps hozzáférést.

(#970) novinyul válasza GoldhandRent (#968) üzenetére


novinyul
veterán

Na ez a rész engem pont nem mozgat(másnak lehet fontos) Nekem a jó fénykép és videó minőség volt fontos :) na meg az üzemidő.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#971) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

amúgy azt hittem, hogy a mi10 sooookkal jobb lesz mindenben, mint a note10, de nem.
+ pont a prockó meg az UFS 3(de ugye ez is élhető), a sztereó hangszóró, a 90Hz, és egyeseknek a wireless töltés

nekem viszont nagy - a kamera, a kijelző (samu panel?), a kameralyuk, és a hátlapi kamerarendszer.

-

(#972) hemaka válasza GoldhandRent (#971) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sokkal nem lehetne jobb, bele pakoltak minden újdonságot amit csak lehetett.
Ha valakinek nem kell az aktuális csúcs hw, de a kamera igen, annak jó választás a note10.

(#973) Milestone2 válasza GoldhandRent (#971) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát nem ájultam el. Az biztos. Én csak a CPU-t irigylem. De jó lesz nekem még egy darabig az SD855.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#974) technoboi válasza hemaka (#972) üzenetére


technoboi
tag

Én MI9-et váltottam, igaz hogy az pörgősebb, de kb ennyi előnye volt számomra. Ezen kamera jobb, üzemidő dupla annyi. Már csak a 10-es android hiányzik :)

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#975) Milestone2 válasza technoboi (#974) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az meg jönni fog. China dev. megkapta hét elején...majdcsak jön globálokra is

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#976) novinyul válasza GoldhandRent (#971) üzenetére


novinyul
veterán

A kijelző paneleket már VisionX gyártja :) Nálam még a stereo hangszóró ami a Note 10-ben elférne és akkor nálam kész lenne a tökéletes telefon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#977) technoboi


technoboi
tag

Első Xiaomi-m amit úgy érzem nem fogok romolni :D a Pro változattal jól el leszek egy darabig, Ringke Fusion X Camo black tokkal brutál darab lett :C

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#978) GoldhandRent válasza Milestone2 (#973) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Te most melyik telót használod ? :F

(#976) novinyul Mi10-nél SUPER AMOLED van, ami Samu kell hogy legyen. Note10-nél csak simán AMOLED, ami VisionX.
Sztereó hangszóró megoldható lehetne szoftveresen.

Ja, meg elvileg DAC is van a Mi10-ben. De én azt olvastam, ebben is Qualcomm DAC van.

BTW samu panel: sz@r... pár hónapos S9-ben már halott pixelek vannak.

-

(#979) novinyul válasza GoldhandRent (#978) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos külön dac nem lesz benne, ahogy itt sincs. Én a Note10-re írtam a VisionX kijelzőt, azt hogy a MI10 mit kap azt még nem tudni. Szerintem a VisionX kijelző jobb mint a Samsung(saját véleményem) :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#980) GoldhandRent válasza novinyul (#979) üzenetére


GoldhandRent
őstag

dettó, osztom a véleményed. Sokkal szebbek a színek, és nem szivárványosodik ha szögből nézed.
Nem az a tipik ránézel, és "az egy samsung" panel.

-

(#981) hemaka


hemaka
nagyúr

Érdekes, én pont a kijelzővel nem vagyok túlságosan megelégedve. Alacsony fényerőn a nagyon sötét színek bebuknak teljesen feketébe,ami ritka ocsmány. Arról nem is beszélve, hogy az alsó navi sáv már beleégett.
Az iphone xs-ben lévő panel sokkal igényesebben volt kalibrálva és nem volt beégve semmi a kijelzőbe majd egy év múltán sem.
Ezektől eltekintve jó vétel, főleg hogy már szolgáltatónál is kapni.

(#982) Milestone2 válasza GoldhandRent (#978) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Note 10, honor 8x max, Mi6X ezeket állandóan.
A többi inkább csak romolós...tesztelős.
RedmiK20Pro most sajnos szervizben.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#983) novinyul válasza hemaka (#981) üzenetére


novinyul
veterán

Megjelenés óta használom, de nincs beégés a kijelzőbe(navi gombokkal használom) Amiket írtál azt én nem veszem észre, van itthon S9-S10 is de nem mondanám jobbnak a Samsung kijelzőket. De kinek mi tetszik :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#984) darnyi


darnyi
tag

Dxomark-on kijött a Mi 10 pro kameratesztje, némileg magasabb pontot kapott a Mi Note 10-nél. Mivel valamelyest hasonlóak a kamerák talán a mienken is csiszolgattak még egy keveset az android 10 alatt.
Még Samsung S20 ultrájának kamerájára leszek kíváncsi, ha jól tudom a főkamera az az amelyik a mienkben is van?

[ Szerkesztve ]

(#985) GoldhandRent válasza Milestone2 (#982) üzenetére


GoldhandRent
őstag

mi6x?😱
mit tud a sima mi6-hoz kepest?🧐
szeek.: vagy ez az amibol az A3 van?

#981 en navigombokat nem hasznalok, hanem ezt az uj cuccot
de felul az ertesitesi savot megneztem, nealam meg nincs beeges.
Billentyuzet sincsen meg🤷

[ Szerkesztve ]

-

(#986) Milestone2 válasza GoldhandRent (#985) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mi6X = MiA2

Nem azért került hozzám, mert többet tud, hanem mert egy tudatlan webshop berendelte, majd rájött hogy nem tudja eladni, mert nincs rá globál rom...majd 30ért árulta...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#987) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nálam sincs beégés, navi gombot nem használok.

(#988) thommypl


thommypl
tag

Frissült a kezdőképernyő, van app drawer

(#989) Monk144 válasza anadroid (#960) üzenetére


Monk144
csendes tag

Kétlem, legalábbis eddig egyáltalán nem volt ilyen probléma egyetlen mobilomnál se
Most éppen 43% a cella készenlét fogyasztása. Komolyan nem értem. Külföldi oldalakon találtam, hogy egy kóddal át kell állítani az eu-s frekvencia tartományt, hogy máshol ne keresgéljen, az megoldja a problémát. Hát, nekem nem oldja meg az se. Most óránként 3-4%-ot merül, ha nem nyúlok hozzá.

(#990) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Tegnap bejelentették a Mi10-et és a Pro-t, ezekre vártam hónapok óta, egészen a Mi note 10 megjelenése óta, amit a a mérete miatt nem vettem meg. Így most újra képbe került ez a telefon, mert kisebb, mint a frissen bejelentett MI 10. Esetleg van vmi, ami miatt nem szabad megvenni, vagy nyugodtan megvehetem? Szoftveresen, minőségben is rendben van? Milyen hibái vannak? Sima vagy a Pro verziót érdemes megvenni?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#991) hemaka válasza sharp4 (#990) üzenetére


hemaka
nagyúr

5mm magasságbeli különbség van a két mobil között, ha a frissebb hw kell akkor az nem egy nagy valami inkább a mi10-et venném. Minőségben rendben van, szoftveresen is egész jó, igazából jó vétel ennyi pénzért. A sima meg a pro között a 2GB ram meg egy lencse a kamerában a különbség, ha árban nem vészes a differencia, akkor a pro-t venném.

(#992) vadászcsiga válasza sharp4 (#990) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs rá fólia.

(#993) novinyul válasza vadászcsiga (#992) üzenetére


novinyul
veterán

Hydrogel fóliával fasza, csak Kínában állt meg az élet. Lassan 2 hónapja nem kapom meg :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#994) sharp4 válasza hemaka (#991) üzenetére


sharp4
őstag

A Mi Note 10 is nagy, de nem tudom, hogy mire cseréljem le a P20-at.
A sima Note és Pro ugyanakkora, ugye?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#995) sharp4 válasza vadászcsiga (#992) üzenetére


sharp4
őstag

Nincs fólia? Spiegen sincs?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#996) hemaka válasza sharp4 (#994) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csak az a két különbség van, más nincsen. Lehajlik az üveg mindkét oldalt ezért macerás az üvegfólia rá, levegős lesz alatta.

(#997) technoboi válasza vadászcsiga (#992) üzenetére


technoboi
tag

Enyémen MediaMarkt-os Clearplex fólia van, az is tökéletes rá

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#998) helixP válasza sharp4 (#995) üzenetére


helixP
nagyúr

Üvegfóliát ilyen telefonon el lehet felejteni. Sima fóliákban érdemes gondolkodni.

(#999) vadászcsiga válasza helixP (#998) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem értem, mert samsungokon jó volt az uv-s, de erről feljön és olyan lesz mint a hányás. Vagy szar üveget rendeltem. Kínaiak egy rakás fos, egy csomó dolog érkezik hónapok óta, már a vírus megjelenése előtt jóval elindult. Inkább tanulnák meg a higiénia szabályait :(((

(#1000) hemaka válasza vadászcsiga (#999) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én rendeltem vagy 3 félét, mindegyik hulladék volt és utána 2 napig bűzlött a telefon attól a zselés szartól amit a fólia alá kell nyomni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.