Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) zsid válasza Manka76 (#3000) üzenetére


zsid
senior tag

Köszi szépen! :R

<tRucKdriFteR>

(#3002) ggeleven válasza winery (#2995) üzenetére


ggeleven
őstag

Ja most nézem, hogy nekem EEA stabil van fent (V11.1.2.0.QFDEUXM), szóval akkor nem is várok a felugró értesítésre. Ahogy látom az mindig késik kicsit.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3003) qnadam


qnadam
veterán

ha esetleg mást is érdekelne a camera2 api probe eredménye:

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3004) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Hát srácok ez nem semmi mobil lett..

Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3005) Netudki666


Netudki666
lelkes újonc

Tisztelt Urak !
Éjszakai fotózáshoz tudnátok javasolni egy megfelelő beállítást ?
Nem létfontosságú,de a Holdat szeretném lefotózni de csak egy fényes paca vagy egy elmosódott fénylő valami sikeredett. :O
Pedig elvileg szép képeket lehet lőni vele az égboltról de nekem ez úgy-látszik nagy falat !
Már töltöttem le egy másik kamera appot,de azzal is siralmas a munkám.
Előre is köszönöm. :R

(#3006) kerobi válasza Ferenczi Áko (#3004) üzenetére


kerobi
senior tag

Ez a tipikus rókabőr esete. De látom beleraktak egy 4500 mah akksit, hogy még ezt is lehessen upgradelni.

netudki666: túl nagy a dinamikaeltérés a holdfotozáskor, azért fehér folt. Sajnos profi fényképezokkel is tobb fényértekkel fotozzákl, majd összemontirozással történik a dolog. Kézi beállitásoknál probáld lehuzni a fényerőt amennyire lehet.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#3007) gobey


gobey
tag

Arra mi a megoldás hogy vissza zárjam a bootloadert?

iPhone 12 Pro

(#3008) Netudki666 válasza kerobi (#3006) üzenetére


Netudki666
lelkes újonc

Kösz !
azt-hiszem itt a fórumon is láttam,hogy készítettek már többen is a Xiaomi-val szép képeket( a csillagos égről a holdról stb.)tehát elvileg a telefon is képes rá,csak én vagyok béna. :W

[ Szerkesztve ]

(#3009) erikke17 válasza erikke17 (#2988) üzenetére


erikke17
őstag

Sziasztok erre valaki nem tud választ? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#3010) azozo válasza Netudki666 (#3005) üzenetére


azozo
senior tag

Először is kapcsold be az ai-t majd először zoomold lassan a Holdat és 5szoros zoomnál megjelenik a Hold mód onnanz lehet jobban zoomolni a Holdra és szebb lesz :DD

[ Szerkesztve ]

(#3011) Netudki666 válasza azozo (#3010) üzenetére


Netudki666
lelkes újonc

Kösz !
:R

(#3012) azozo válasza Netudki666 (#3011) üzenetére


azozo
senior tag

Az a baj hogy kell egy stabil hely, kézben mozog és nehezen fókuszálható... és persze olyan helyen ahol kicsi a fényszennyezés.
Kint valahol a szabadban a jó!
Ez az ablakból van próbálva....

[ Szerkesztve ]

(#3013) qnadam válasza azozo (#3012) üzenetére


qnadam
veterán

mondjuk a fókusz kérdését viszonylag egyszerű megoldani, csak végtelenre kell állítani :)
de a hold fényképezésére még mindig nem egy telefon a megfelelő eszköz, az a 100 mm körüli fókusztáv nagyon kevés a holdhoz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3014) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Miui12-ben teljes képernyős módban tök jól megoldották a futó appok közötti váltás. Olyan Samsung one ui szerűen. Huvelykkel alulról kicsit felfelé csúsztat, majd rögtön atdob jobbra vagy balra.

(#3015) Netudki666 válasza azozo (#3012) üzenetére


Netudki666
lelkes újonc

nagyon klassz !

(#3016) vadászcsiga válasza #72755712 (#2989) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Így 1 nap után nem bánnám ha választani lehetne melyik oldalról mit húzzak le. Értesítést többet használom mint az új control centert, de ahhoz most át kell nyúlnom a bal térfélre.

(#3017) #72755712 válasza vadászcsiga (#3016) üzenetére


#72755712
törölt tag

A "megjelenítés" alatt, állapotsor/switch control center side a megoldás.

(#3018) vadászcsiga válasza #72755712 (#3017) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs ilyen sajnos.

(#3019) #72755712 válasza vadászcsiga (#3018) üzenetére


#72755712
törölt tag

Nincs ez a sor?

(#3020) vadászcsiga válasza #72755712 (#3019) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam így néz ki:

(#3021) novinyul válasza #72755712 (#3019) üzenetére


novinyul
veterán

Na ez nálam sincs :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3022) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Miui 11-ről 12-re frissítés után ajánlott a hard reset? (Egyébként megjött a telefon,most kapcsolom be) :U

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3023) vadászcsiga válasza Ferenczi Áko (#3022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Régen mindig csináltam, és azt mondtam kell, de mostanában már nem csinálok. Rád van bízva.

(#3024) azozo


azozo
senior tag

Többieknél is megjelent a MIUI 12 frissítés ,vagy manuálisan frissítitek?
Az XDA-on fent van ,de gondolom a régió miatt mi később kapjuk mint pl Indiaiak....

[ Szerkesztve ]

(#3025) yagami01 válasza azozo (#3024) üzenetére


yagami01
aktív tag

Most ránéztem, nálam ott van a beállítások rendszerfrissítés menüben a 12.0.1.0. Majd ma lehet rá is frissítek. (addig nem hozta elő magától nekem, amíg manuálisan oda nem mentem)

[ Szerkesztve ]

(#3026) azozo válasza yagami01 (#3025) üzenetére


azozo
senior tag

Nekem is reggel megjelent és frissítettem :DD

(#3027) wande.rer


wande.rer
lelkes újonc

Nalatok milyen verzio fut? Mert nalam meg sehol a frissites, sot, tegnap csak egy rendszerbiztonsag-frissites erkezett.
QFDEUXM van nalam. Egyelore csak a globalosok kapnak update-et, es egy darabig meg ne szamitsak ra?

(#3028) ggeleven válasza wande.rer (#3027) üzenetére


ggeleven
őstag

Neked is EEA stabil van, ami külön ág, mint a global stabil. A srácoknak a global stabil vonalon jött az update, nekünk még várni kell sajnos.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3029) qnadam válasza ggeleven (#3028) üzenetére


qnadam
veterán

eea szintén. ha nem lehet átlépni a global vonalra factory reset nélkül, akkor maradik is :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3030) azozo válasza wande.rer (#3027) üzenetére


azozo
senior tag

(#3031) zazenke


zazenke
őstag

nekem is global van és nem jelzi ki ha rákeresek akkor sem . Tehát nem mindenkinek jön meg egyszerre

(#3032) #72755712 válasza zazenke (#3031) üzenetére


#72755712
törölt tag

Én meg sem vártam. :)

(#3033) yagami01 válasza #72755712 (#3032) üzenetére


yagami01
aktív tag

(eh, nem válasz akart lenni)
Tetszik ez a Marsos háttér amit beállított, legalább nem kell hozzá hátteret keresnem. :) (ez mintha eddig nem lett volna, legalábbis én nem láttam) Olyan nagyon sok változást nem vettem észre, de eddig bejön. Kamera is kicsit más lett. A portréból pedig kivették a szépiát ha jól látom, ezt mondjuk én sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#3034) azozo válasza yagami01 (#3033) üzenetére


azozo
senior tag

A super wallpaper sajnos nem kapta meg :U

(#3035) yagami01 válasza azozo (#3034) üzenetére


yagami01
aktív tag

Ja most nézem mi ez, tényleg jól néz ki... de már ez így ez a kép is szép. Na de ez f_sza. Az APK viszont tölthető, lehet teszek vele egy próbát.

(#3036) yagami01 válasza yagami01 (#3035) üzenetére


yagami01
aktív tag

Ja, fel is tettem, rohadt jó. :D Lezárt képernyő a Mars háttér, mert az is nagyon tetszik, az animáció meg Föld - este az látványosabb.

(#3037) vadászcsiga válasza yagami01 (#3035) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Apk-val telepíthető?

(#3038) yagami01 válasza vadászcsiga (#3037) üzenetére


yagami01
aktív tag

Jaja. Én ezen az oldalon néztem és töltöttem: [link]
Kell hozzá valami Háttérképek alkalmazás a google-től, én azon keresztül tudtam működésre bírni. Ehhez is van link a cikkben.

(#3039) vadászcsiga válasza yagami01 (#3038) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. Kár hogy csak Mars állókép van az előre telepítettek között. A mozgó földhöz is kellene lennie álló föld a zárókeépernyőre.

(#3040) yagami01 válasza vadászcsiga (#3039) üzenetére


yagami01
aktív tag

Na ja. Ezt én sem értem. Amúgy van Szaturnuszos is, az is tölthető valahonnét biztos.
Azóta megfigyeltem, hogy a Föld oda zoomol ha minden igaz ahol épp vagy? Nálam Kárpát-medencére megy kb. A sziklás Föld-hátteren pedig a víz is fodrozódik, nagyon zsír. :) Azt gondoltam csak állókép ami mozog és ennyi (mondjuk így logikus az élő háttérkép elnevezés xd).

(#3041) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, abban szeretnék segitseget kérni, hogy kimenő hívásnál, ha nincs válasz, ne tegye le automatikusan a telefon csak ha én úgy döntök. Note 8 pro rol addig csörög ameg meg nem szakítom, a note 10 pro meg 6 csorgest enged max, hiába ugyanazt a számot hívjuk. Azt irja ki hogy "Nincs válasz, időtúllépés..."
Valaki talakozott mar ezzel a problémával? Es ha igen hogy tudnám orvosolni?
A valaszokat előre is köszönöm!

(#3042) azozo válasza yagami01 (#3038) üzenetére


azozo
senior tag

Leszedtem de a kezdő képernyő maradt a régi...

(#3043) yagami01 válasza azozo (#3042) üzenetére


yagami01
aktív tag

Ja, a lezárt/feloldott képet nekem is a marsos hátteren hagyta, de engem nem zavar, tetszik az a kép. Illetve ha csak Föld animációt néznél Mars nélkül, akkor a sima ujjlenyomat feloldás még a fekete képernyőt segít, akkor ugye a régi háttér nem jön elő. De szerintem megoldható annak a cseréje is. Pl. ha valahonnét lelehet szedni azt a képet, akkor berakod háttérnek és utána újból berakod az élőt, így meghagyja a régi hátteret a feloldott képernyőt, ami így a Föld lesz... vagy ha külön belehet állítani a feloldásiképet, akkor betenni oda. Külön a Földes képre nem kerestem rá, de eltudom képzelni, hogy valahol az is fenn van és talán azzal valahogy így megoldható.

(#3044) vadászcsiga válasza yagami01 (#3040) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt a Szaturnusz is, ehhez sincs zárókeépernyős állókép. mega link

[ Szerkesztve ]

(#3045) yagami01 válasza vadászcsiga (#3044) üzenetére


yagami01
aktív tag

Köszi :) Nekem az annyira nem jön át, ezek a kőzetbolygók így jobban bejönnek első blikkre.
Egyszer valahogy a sziklás/folyós Föld háttér helyett a bolygó maradt ott, olyan nézetben mint a Mars háttér csak a másik oldalon és ugye Földdel, oszt forgott. Nem tudom hogy csináltam vagy csak bug volt-e, de az se nézett ki rosszul... :)

(#3046) samu74 válasza Caaabi (#3041) üzenetére


samu74
addikt

A szolgáltatói beállításokat kell megváltoztatni, telekomnál tapasztaltam már ilyet. Tárcsázóba ##61# (hívás gomb)

-----------

(#3047) Caaabi válasza samu74 (#3046) üzenetére


Caaabi
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Mostmár működik, ezer hála! :)

(#3048) qnadam


qnadam
veterán

elkezdtek megjelenni a mikrokarcok, bár még csak erős napfényben. többen dicsérték, akkor mondhatjuk, hogy a media marktos clearplex fólia egy jó megoldás? én nem állnék neki ilyesmit feltenni, béna vagyok :)
valaki írta, nem üvegszerű a tapintása, de akkor milyen?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3049) vadászcsiga válasza yagami01 (#3045) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja nekem is a Mars tetszik a legjobban.

(#3050) Norbi. válasza qnadam (#3048) üzenetére


Norbi.
őstag

igen, jó megoldás.

gumisabb a tapintása

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.