Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) WD_crash válasza AJTHAX (#3996) üzenetére


WD_crash
csendes tag

Szia! Sajnos nekem is behalt a kijelző, nemrég lett cserélve, most tökéletes. Viszont, 2 hét múlva a fiamnak is ugyanezek a tünetek jöttek elő, ez így már módfelett gyanús, mintha tervezett elavulás lenne... :o :(((

Másnak nem ment tönkre a kijelző mostanában?

[ Szerkesztve ]

(#4002) ggeleven válasza WD_crash (#4001) üzenetére


ggeleven
őstag

Mennyi idős a készülék és mióta használtátok?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4003) qnadam válasza WD_crash (#4001) üzenetére


qnadam
veterán

de. de nálam erős mechanikai hatás kellett hozzá...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4004) AJTHAX


AJTHAX
csendes tag

Első eladott példányok közötti. Még turbado.hu s vétel volt. Kb 3 éves.

(#4005) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Sziasztok! Volna egy Mi note 10 amin nagyon gyenge a wifi jel,gps egyáltalán nem megy. Már többször szétszedtem keresve a hibát hátha, úgy tűnik minden a helyén. Ezen a készüléken konkrétan melyik a wifi/gps antenna?Így vettem használtan,sajnos az eladó valahogy ezt a hibád nem említette, lapít nem akarja vissza venni...

(#4006) Thea


Thea
kezdő

Sziasztok! Szemezgettem ezzel a telóval, másodlagosnak használnám, kizárólag otthon, Wifin. Mennyi kijelző időt lehet kisajtolni belőle így?
Köszi.

(#4007) parrag66 válasza Thea (#4006) üzenetére


parrag66
csendes tag

3 évesen kb. 5 óra volt. Ma viszik el! Életem eddigi legjobb telója volt. 3 év alatt probléma mentes... 👍

(#4008) ggeleven válasza parrag66 (#4007) üzenetére


ggeleven
őstag

Annyi nálam is megvan kb. Legutóbbi töltési óta a statot meg tudom mondani. Most 42%-on áll a teló, ~3:20 perc képernyőidővel, amiből 1 óra játék volt. Itthon voltam végig wifin, de van benne sim is (néha arról megy az online játék stabilitás miatt). Hírek olvasása, videózás, chatelés, fotózás-videózás volt szokás szerint a felhasználás. Márciusban lesz nálam is 3 éves és egyelőre eszem ágában sincs lecserélni (pláne nem ilyen új telós árak mellett).

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4009) Thea válasza ggeleven (#4008) üzenetére


Thea
kezdő

Ez mondjuk nekem nem tűnik olyan combosnak wifin ekkora akkuval (5260 mah) Nekem egy Oneplus 8 Pro van, az hozza ezt szinte 2 simmel, kis mobilnettel.

(#4010) ggeleven válasza Thea (#4009) üzenetére


ggeleven
őstag

Nem mondtam egy szóval sem, hogy különösen combos lenne ez, csak megerősítettem parrag66 infóját, hogy nem romlott a béka segge alá az akku 3 év után sem. Odafigyelve használtam, de volt, hogy napi kétszer is töltöttem, ha sokat fotóztam/navigáltam/túráztam pl. Több céges teló is megfordul nálam és vannak, amik nem hoznak sokkal jobb statot új teló és 5000 mAh körüli akksi ellenére sem (ott több a telefonálás és pötyögés, de 0 játék).

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4011) vadászcsiga válasza Thea (#4006) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs otthon konnektor?

(#4012) parrag66 válasza ggeleven (#4008) üzenetére


parrag66
csendes tag

Én sem cseréltem volna le max egy akku csere 15ezerért, de a párom rákérdezett, hogy szeretnék-e új telót Én meg igent mondtam.. 😀 Az új egy Xiaomi 11T lett. Pénteken jött, kezdem belakni.. Jónak tűnik... A régit pedig a Rejoy elviszi 56200.-forintért..Remélem nem bánom meg :W 😀.

(#4013) Thea válasza vadászcsiga (#4011) üzenetére


Thea
kezdő

uhh, ez nagyon vicces volt. Tudsz még hasonlót?

(#4014) ggeleven válasza parrag66 (#4012) üzenetére


ggeleven
őstag

Odaadod kicsit a párodat? Szeretnék vele beszélgetni kicsit. :DDD
Valami ilyesmire mozdulok majd én is, de amíg bírja a Mi Note 10, addig marad. :K
Nem rossz dolog ez a Rejoy!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4015) vadászcsiga válasza Thea (#4013) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem vicc volt.

parrag66
Megbízható cég? Egyik kérdésnél az igen válasz mellett ott volt egy da is ami mint tudjuk oroszul is azt jelenti :D
3 éves lesz az enyém is, másfél napot simán bír még ennyi idősen is, Semmi baj vele, csak már valami másik után néznék.

[ Szerkesztve ]

(#4016) Thea válasza vadászcsiga (#4015) üzenetére


Thea
kezdő

akármi is volt, elég kötekedőszagú volt, persze neked belefér, hiszen "félisten" vagy :) Másodlagos telónak olyat akarok, aminek "brutál" az akksija, de nem csak papíron.
Ne haragudj, hogy megkérdeztem a kijelző időt.

(#4017) ggeleven válasza Thea (#4016) üzenetére


ggeleven
őstag

Mennyire használnád így, hogy csak második lenne és csak otthon? Mennyire kell jó pl jó fotó? Vagy csak nagy kijelző és tényleg brutál akksi (kisebb teljesítményért cserébe) kell? Bár ez már a milyen telefont válasszak topicba mehetne innentől.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4018) Thea válasza ggeleven (#4017) üzenetére


Thea
kezdő

neem, azért nem baj, ha tud fotózni is, stb. Csak ennek a Xiaominak még azthiszem nem is 120 hz es a kijelzője. Ha ennek tudatában is csak olyat lehet kifogni, ami 5 óra kijelzőidőt produkál, az szerintem nem a legjobb.
Tetszik a kerekített kijelzője is egyébként.

(#4019) parrag66 válasza ggeleven (#4014) üzenetére


parrag66
csendes tag

Neem! 36 év után már nehéz lenne másikat megszokni, és engem sem tudna bárki elviselni.. 😀

(#4020) parrag66 válasza vadászcsiga (#4015) üzenetére


parrag66
csendes tag

Hogy, megbízható - e még nem tudom, de a mára ígért futár nem jött meg a telóért... 🤨

(#4021) vadászcsiga válasza parrag66 (#4020) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem túl szép hogy igaz legyen. Az enyémért 62-t adnának látatlanban, hardveraprón 50-ért sem mennek ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

(#4022) parrag66 válasza vadászcsiga (#4021) üzenetére


parrag66
csendes tag

Igen 30 napos "bizományos" értékesítés esetén 64, 3 naposnál pedig 56 ezret ígértek...A neten 45 és 60 közötti árakat látni...Én nem akarok alkudozni, "cigánykodni". Meglátjuk, majd megírom ide is... 😀

(#4023) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

van a csaladban egy xiaomi mi note 10 (M1910F4G). miui 13.0.2 Stable, azon belul 13.0.2.0 (RFDEUXM).

Disney+ problemank van vele: appot letolti, de utana elso inditaskor csak gondolkodik (megy a kor).

ketszer ujraraktuk, ujrainditottuk, de semmi.

a telefon eredetileg Kinabol jott postaval, ami nem tudom szamit-e ennel a tipusnal.

lattatok valami hasonlot? mit lehet ilyenkor csinalni? valaszokat elore is koszi

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4024) parrag66 válasza vadászcsiga (#4021) üzenetére


parrag66
csendes tag

Megjött a válasz a rejoytól..

[ Szerkesztve ]

(#4025) vadászcsiga válasza parrag66 (#4024) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sejtettem hogy ez lesz. Gondolom nincs is rajta beégés.

(#4026) parrag66 válasza vadászcsiga (#4025) üzenetére


parrag66
csendes tag

Én nem vetem észre... 😀 Pedig 3 éve a kezemben van... No, mindegy pénzbe nem került! Legalább megpróbáltam. Ha nem megy el rakatok bele új aksit, és odaadom az unokámnak mese, yutube nézésre... :)

(#4027) qnadam válasza vadászcsiga (#4025) üzenetére


qnadam
veterán

nemrég cseréltettem kijelzőt, és ha erősen figyelek, már pár hónap után van nyoma a felső sávnak.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4028) vadászcsiga válasza qnadam (#4027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én most letöltöttem egy display testert, de hiába nézem, nem látok beégést pedig 3 éve használom és nem kímélem a kijelzőt.

(#4029) topi66


topi66
aktív tag

Valaki meg tudná írni lépésről lépésre hogy lehetne rátenni a telefonra az indonéz romot?

(#4030) vadászcsiga válasza topi66 (#4029) üzenetére


vadászcsiga
félisten

https://en.mohamedovic.com/how-to-install-xiaomi-eu-in-id-roms-instead-of-global/

Nem próbáltam, de kommentek alapján nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#4031) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#4030) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tévedtem, működik :C Újra van automatikus hívásrögzítés. De régóta hiányzott ez. Köszi a felvetést :R

(#4032) topi66 válasza vadászcsiga (#4031) üzenetére


topi66
aktív tag

Köszi,még mentem a menteni valót és kipróbálom.

(#4033) vadászcsiga válasza topi66 (#4032) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mit mentesz?

(#4034) topi66 válasza vadászcsiga (#4033) üzenetére


topi66
aktív tag

Rengeteg fotóm van,és videóm,nem szeretném elbukni

(#4035) vadászcsiga válasza topi66 (#4034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem buksz semmit, csak rafrissit a jelenlegi rendszerre. Minden marad ott ahol van. Persze ha tiszta telepítést akarsz akkor menteni kell.

[ Szerkesztve ]

(#4036) topi66 válasza vadászcsiga (#4035) üzenetére


topi66
aktív tag

Az a cél :)

(#4037) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

El is felejtettem már mennyivel jobb a miui dialer mint a Google féle, amire évekkel ezelőtt lecserélődött. Lenne új kiszemelt telefon, de halogatom, annyira unalmasan jó ez a note 10 még mindig.

(#4038) mickeymiller


mickeymiller
kezdő

Sziasztok! Pron valakinek van már Miui 14?

(#4039) ChRiS_RS válasza mickeymiller (#4038) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Nem úgy volt, hogy nem lesz rá? :F

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#4040) ggeleven válasza ChRiS_RS (#4039) üzenetére


ggeleven
őstag

Én is azt olvastam mindenhol, hogy nem jön nekünk a 14.
MIUI 14 Update | Download Links, Eligible Devices and Features [Updated: 3 April 2023]
Ezekre a Xiaomi telefonokra jöhet a MIUI 14

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4041) mickeymiller válasza ggeleven (#4040) üzenetére


mickeymiller
kezdő

El vagyok szomorodva, remélem később azért megkapjuk mi is. :F

(#4042) ggeleven válasza mickeymiller (#4041) üzenetére


ggeleven
őstag

Maximum valami portot, de hivatalosat nem fogunk kapni.
Még a 13as heti EU ROMban is befejezték a srácok a frissítést ezekre tavaly júliusban, bőven a 14 megjelenése előtt. 13 stabil meg 22 januári EUsban, 14re soha nem is adták ki.
"It is the last Weekly ROM (Stables will continue) for the following devices:
Mi CC9 Pro/Mi Note 10/Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite Zoom, Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro."
Nem emlékszem, hogy mit ígértek anno verziófrissítésre, de egy 3+ éves típusról beszélünk sajnos. Kijött droid 9/MIUI 11-gyel és onnan eljutottunk droid 11/MIUI 13-ig. XDA-n is alig van droid 12 és talán 1 db 13 alapú rom.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4043) mickeymiller válasza ggeleven (#4042) üzenetére


mickeymiller
kezdő

Köszönöm a kimerítő választ,vidámabb nem lettem :R

(#4044) ChRiS_RS válasza mickeymiller (#4043) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Hogy annyira ne keseredj el, leírom: nekem a Redmi 10S készülékemen a 14-es van android 13-al. Semmi érdemi újdonságot nem hozott, se látványban se működésben. Annyi, hogy kicsivel kevesebb helyet foglal, és a megosztott képernyőt nehezebb elérni.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#4045) mickeymiller válasza ChRiS_RS (#4044) üzenetére


mickeymiller
kezdő

Nekem nem is ezzel van bajom. Sajnos az applikációk egyre magasabb követelményeket támasztanak, és azért kell majd telefont cserélni,mert már nem frissítik és elavul, holott a telónak meg semmi baja. Már két telefonom is van így (Sony Xperia Z1 compact, Huawei P9). Mind a kettő működik,de már nem felelnek meg a követelményeknek.

(#4046) ChRiS_RS válasza mickeymiller (#4045) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Annyira még nem égető a helyzet. Szerintem az Android 12-nek még évei vannak hátra jelen pillanatban.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#4047) mickeymiller válasza ChRiS_RS (#4046) üzenetére


mickeymiller
kezdő

Nem Android 11 akartál írni? Mert ezen a telón az van. :N

(#4048) bagolymondja


bagolymondja
csendes tag

Tudtok rá rakni xda-ról romot, magisk pótlékokkal biztonsági követelménynek megfelel, daily drivernek alkalmas a telefon. G cam kihozza a szenzorból a maximumot.
Szégyen és gyalázat, hogy mivel hardveresen már necces lenne, ezért szoftveresen oldják meg a tervezett elavulást.

madarat tolláról

(#4049) Zsoleszhun válasza bagolymondja (#4048) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen sajnálatos, hogy már nem jön hozzá frissítés, csak két főverziót kapott androidból... Viszont az xda-n található OctaviOS android 13 nagyon meggyőző, minden túlzás nélkül új erőre kap a telefon (xiaomi.eu stabilról váltottam 2 hete) screenshots.
Viszont a jól megszokott miui appokat el kell engedni, cserébe kapsz egy nagyon jól testreszabható pixelt :)
Egyedül a miui galery amit nem tudtam elengedni de találtam egy működő portot.

¯\_(ツ)_/¯

(#4050) ggeleven válasza Zsoleszhun (#4049) üzenetére


ggeleven
őstag

Ez jó tipp, köszönjük!
Látom, hogy van egy ilyen ismert hiba:
in the GApps build you can't edit images in Google Photos (GApps issue)
Ez javítható másik verzióval? Személy szerint nagyon sokat használom GPhotost szerkesztésre.
AOD, NFC fizetés, kamera mennyire van rendben? Gcam van fent most is gyári mellett, de kb felesben használom őket, nem tudtam teljesen átszokni a Gcamre (nem támogatja natívan az összes lencsét).

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.