Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) ggeleven válasza andreas49 (#2000) üzenetére


ggeleven
őstag

Nálam is elakadt mindig egy Samsunggal. Update óta nem próbáltam.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2002) tlala válasza andreas49 (#2000) üzenetére


tlala
addikt

Nekem LG OLED55B8-cal hibátlanul megy.
Beállítottad és engedélyezted a "Kapcsolat és megosztás/Vezeték nélküli megjelenítő" menüpontban is a TV-t?

[ Szerkesztve ]

(#2003) andreas49 válasza tlala (#2002) üzenetére


andreas49
senior tag

Készülékem: LG 49UJ6307v
A Vezeték nélküli megjelenítő engedélyezve van. (bár ott csak csúszka van)

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#2004) tlala válasza andreas49 (#2003) üzenetére


tlala
addikt

Valószínűleg másik ROM van a telefonunkon (én xiaomi.eu-s ROM-ot használok).
Nem emlékszem, hogy a Global/EEA ROM-on hogy is néz ki pontosan a beállítás, de nálam így van:

A lényeg, hogy a fenti "Kivetítés" menüpontban csak egy csúszka van, amivel tudod épp aktiválni/kikapcsolni.
A fenti képen a legalsó "Vezeték nélküli megjelenítő" menüpontban is be kell beállítani, és alapból engedélyezni. Nem tudom, hogy ez szükséges-e ahhoz igazán, hogy aztán fent, a "Kivetítés" menüben engedélyezve meg is találják egymást, de könnyen lehet.

Nekem a fenti képen az alsó menü megnyitva így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#2005) andreas49 válasza tlala (#2004) üzenetére


andreas49
senior tag


ROM: MIUI Global 11.0.17, stabil: (PFDEUXM)
Nálam itt nem jelzi a TV-t

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#2006) ggeleven válasza tlala (#2004) üzenetére


ggeleven
őstag

Ez nálam is megvan, sőt a tévé kiírja, hogy kapcsolatfelvétel a telefonnal (és a készülék nevét) vagy valami ilyet, aztán jól nem történik semmi. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2007) énvagyokaz^^ válasza novinyul (#1999) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

Rendeltem alirol hydrogelt, de az mire ide ér.. :(
Neked alis a fólia?

(#2008) novinyul válasza énvagyokaz^^ (#2007) üzenetére


novinyul
veterán

Én még itthon vettem, maradt valakinek 1db fólia. Nem annyira egyszerű felrakni, de még mindig ez a legjobb ami pontosan illeszkedik a kijelzőre.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2009) andreas49 válasza énvagyokaz^^ (#2007) üzenetére


andreas49
senior tag

Nekem kb. 35-40 nap alatt ért ide. nemrég rendeltem olyat, ami elől-hátul + kamera védő
novinyul: a felrakás gyerekjáték, nem igen lehet elrontani

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#2010) énvagyokaz^^ válasza andreas49 (#2009) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

Enis rendeltem már, de ma érkezett meg amit még februárban rendeltem, szóval túl bizakodó nem vagyok :(

(#2011) #72755712 válasza énvagyokaz^^ (#1996) üzenetére


#72755712
törölt tag

Ez így a normális, akkumerülést általában pluszban feltelepített alkalmazás okozza, plusz a hozzánemértő viselkedés, kis részben a miui.
Gondolom már átolvastad a topikot, és meg tudod különböztetni a lényeget attól, amit az agyatlanok írnak. :)

(#2012) énvagyokaz^^ válasza #72755712 (#2011) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

Oda vissza átolvastam, nagyjából az egészet, és azért ahogy olvastam egy két butaságon kívül komoly gond nincs vele.
Tegnap szabin voltam, egész nap nyomkodtam 4 és fél óra játékkal jött össze 9 és fél óra SOT, úgy hogy még maradt benne 17 százalék :C :R
Töltő is nincs egy óra és fullon van.
Nagyrészt az akksi miatt lett ez, egyébként nagyjából minden lehetett volna ami van a telenornál, de abszolút nem bántam meg eddig.

(#2013) Shinnokina válasza Blue meth (#1949) üzenetére


Shinnokina
tag

Mi lenne, ha befejeznéd végre ezt? Már annyira unalmas, hogy állandóan az ios vs miui vita megy minden k*****tt topikban. Ez offtopik, szálljatok már le róla. Ha ennyire szar a miui mi a francnak nem maradtál az iosnál?

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#2014) rzf


rzf
csendes tag

Sziasztok.
Bocs ha volt már téma, a kereső nem talált rá.

Szóval azt tudjuk miért mondja most a Play Store-ban a Google Pay hogy nem kompatibilis a készülékkel? Pedig ez az egyik kiemelt "selling point" még a Xiaomi szerint is, még magyarul is: https://xiaomi.hu/termek/xiaomi-mi-note-10-pro-okostelefon/

Teljesen gyári Global-os ROM-om van, 11.0.17.0 (PFDEUXM)

[ Szerkesztve ]

(#2015) tlala válasza rzf (#2014) üzenetére


tlala
addikt

Mert a GPay területileg használható listájában nincs benne Magyarország, ehhez atelefonnak semmi köze sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#2016) tlala válasza tlala (#2015) üzenetére


tlala
addikt

Pontosabban: GPay magyarországi hivatalos androidos engedélyezés nincs (applepay van).
Ezért nem jelenik meg a GPay app nekünk magyar androidosoknak a Play áruházban - holott hardverben ez a telefon mindent tudna.
További részletes kínlódásokról itt olvashatsz bővebben.

[ Szerkesztve ]

(#2017) Highground


Highground
aktív tag

Üdv a topiklakóknak!

Ezt a telefont nézegetem magamnak már jó pár hete (Note 10). De van pár fenntartásom még. Ezért elsősorban a Note 10 tulajokhoz lenne pár tapasztalati kérdésem (ha voltak már akkor elnézést, elég röviden és tömören válaszolni):
- Video stutter? Látom pár helyen a youtube-on tesztvideókban, hogy elég erősen akadozik/"stutter"-el a videó-felvétel. Főleg pásztázáskor/oldalmozgáskor. Ez mennyire elterjedt hiba, és melyik felbontáson van leginkább? Itt mennyire gyakori az előfordulása a tapasztalatotok szerint?
- A "sima" és a Pro változat közötti lencseszám különbséget lehet-e észlelni a képek elkészülte után, vagy ad-e valami tényleges előnyt a Pro eggyel több lencséje amit mint hétköznapi emberke kiszúrhatnék?
- 108 megapixeles képek készítésénél tényleg másodpercekre "befagy" a masina amíg lementi? (ezt a gyengécske procira fogják a tesztekben ugye)

P30 Pro-val versenyzik a fent említett készülék. Még mindig nem tudtam eldönteni melyik legyen. Ár-érték arányban simán nyer a Xiaomi. Valamint a jack dugó megléte is impozáns. Főleg ha azt veszem alapul, hogy sokat használom a telefonomat jelenleg is úgy, hogy töltőről youtube videózok fülhallgatóval. Ha jól sejtem ez a P30 Pro-nál felejtős :U
Amúgy szinte mindenhol döntetlenre hozzák ki őket, akárhol nézek róluk teszteket. Főleg kamera terén. De videóban pl. a P30 pro sem remekel ha a 4K-t nézem. Ott meg még mindig éppenhogy csak sikerül a 28-30 fps. Valamint ha jól láttam a tesztekben akkor a Xiaomi stabilizálása sokkal jobb mint a Huawei-é :F Ezt jól láttam? Mert ez nálam a elég erős szempont pl.
:R :R :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2018) Blue meth válasza Shinnokina (#2013) üzenetére


Blue meth
senior tag

Befejeztem, ugyanis visszatértem iPhone-ra :))

(#2019) vadászcsiga válasza Highground (#2017) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt van Fcby kollégáról egy p30pro összehasonlítás: [link]

(#2020) Highground válasza vadászcsiga (#2019) üzenetére


Highground
aktív tag

Köszönöm, ezt még pont olvastam! :) Ebből annyit le tudtam szűrni, hogy az általános képminőség kb. egyforma. :K Ezt az utolsó bekezdésemben én is konstatáltam :DD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2021) énvagyokaz^^ válasza Highground (#2020) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

Ha esetleg Debrecen környékén laksz, valahol össze lehet futni, az enyémet megnyomkodhatod.
Én is sokáig nézegettem a P30 prot is, de az akksi is meg sokminden igazából ami erre döntötte a mérleget... Havernak van P30 pro és egyáltalán nem érzem úgy hogy az kellett volna.
Nálam csak pár napja van de én nagyon szeretem, kijelző nagyon szép, semmit nem fagy nem akad nem lassul, kamera is megy hiba nélkül, akksi az hozza az elvárt szintet, elkepeszto üzemidőt tol, ha gondolod Debrecen környékén meglesheted :)

(#2022) Highground válasza énvagyokaz^^ (#2021) üzenetére


Highground
aktív tag

Köszönöm, de sajnos Bp.-i vagyok :) Köszönöm az infókat is! A kamera akadozás ijesztett meg elsősorban. Videókészítés közben, az elég gáz lenne. Igen, most már egyre jobban hajlok a Note 10-re. Bár most dobtak egy 20-ast a P30 pro árán is (195-ről 175-re), de még mindig úgy látom, hogy ár-érték arányban ez messze jobb.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2023) novinyul válasza Highground (#2022) üzenetére


novinyul
veterán

Nem tudom milyen akadás lehet, de én a Hans Zimmer koncerten jó pár videót csináltam(én mondjuk 1080p-be veszem fel a videókat) De mind a kép mind a hang k.rva jó lett. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2024) Highground válasza novinyul (#2023) üzenetére


Highground
aktív tag

Most nem tudtam megtalálni neked a tesztvideót, ahol látszódott és említette is a srác.
De találtam helyette másik példát:
Itt egy topik ahol erről a jelenségről beszélnek.
És itt van abból a tobikból pár videó példa:
1.
2.
3.
Az utolsó videó második felében vannak kisebb akadások. Szerintem eléggé észrevehető, és azért már kicsit zavaró is. Hozzátéve, hogy állítólag (ahogy olvasom) szoftveresen megoldható. Az is lehet, hogy azóta már patchelték.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2025) novinyul válasza Highground (#2024) üzenetére


novinyul
veterán

Küldök át neked videót :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2026) Highground válasza novinyul (#2025) üzenetére


Highground
aktív tag

:R Nagyon rendesek vagytok, köszönöm szépen! Nem szükséges, elhiszem nektek, hogy semmi gáz! Pont erre lettem volna kíváncsi, hogy mennyire "általános" esetleg ez a hiba. Ezért is írtam, hogy olyanoknak a véleménye kellene akik már használják egy ideje a telót és van tapasztalat. De ahogy látom akkor elég ritka azért szerencsére. :C :R
Ha minden igaz akkor jövő hét hétvégén meg is veszem! 220 volt-nál 2 év garival 154k a zöld.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2027) hjtz4t3wrseg válasza novinyul (#2023) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

De jó kis anyag ! :C
Én is sokat tesztelem vele a házimozit ;] (sajnos csak a "Prágai koncert"van meg,de az fenomenális :Y ) :R

(#2028) hjtz4t3wrseg válasza Highground (#2026) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Én itt vettem
[link]
valamivel olcsóbb talán, és 3 év gari.

(#2029) novinyul válasza hjtz4t3wrseg (#2027) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos az idein nem volt itt Hans Zimmer, de mindenki más igen. Baromi jó volt a koncert :) Pláne a hatodik sorból néztem végig :))

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2030) hjtz4t3wrseg válasza novinyul (#2029) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Nagy élmény lehetett .

(#2031) Bella80_


Bella80_
tag

Sziasztok!
Tudok ajánlani akár itthon akár az alin olyan linket ahol üvegfóliát tudok venni a Xiaomi Mi Note 10 telcsimhez. Egy már megjött az aliról, teljes kijelzős üveg, de annak csak a szélén volt ragasztó, tehát semmit se ért. Vagy inkább tegyek rá sima fóliát vagy hydrogél fóliát?

(#2032) novinyul válasza Bella80_ (#2031) üzenetére


novinyul
veterán

Saját véleményem írom, én a hydrogel fóliát ajánlom rá. Próbáltam üveget is, de egyik sem vált be sajnos(éljen az edge panel :((( ) Hydrogel viszont szépen fent van már jó ideje, persze ennek is meg vannak a hátrányai.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2033) Highground válasza hjtz4t3wrseg (#2028) üzenetére


Highground
aktív tag

Hmm... Hát ez jóval jobban megérné. 17k-val olcsóbb és még plusz 1 év gari. :K
Csak az ilyen kisebb boltoktól óckodtam mindig a gari miatt. Vajon meg lesz-e még 2-3 év múlva is :D De lehet adok neki egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#2034) Bella80_ válasza novinyul (#2032) üzenetére


Bella80_
tag

Köszönöm a választ. Milyen hátrányai vannak a hydrogel fóliának, azon kivül, hogy nem véd a törés ellen? a sima fólia is úgyan olyan jó?

(#2035) novinyul válasza Bella80_ (#2034) üzenetére


novinyul
veterán

Kicsit puhább, valamivel jobban karcolódik, de hát azért van fenn :) A kijelző törést meg az edge kijelző miatt nem fogná meg az üvegfólia sem(vagy csak nagyon szerencsés esésnél, ami nem az oldalát jelenti a telefonnak)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2036) hjtz4t3wrseg válasza Highground (#2033) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Mindenképpen ! :K

(#2037) hjtz4t3wrseg válasza Bella80_ (#2031) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

06 30 64027 28
Koppány u. 2-4
5000. :K

(#2038) Bella80_ válasza hjtz4t3wrseg (#2037) üzenetére


Bella80_
tag

Köszönöm, de én csak rendelni tudok nem vagyok Budapesti.

(#2039) hjtz4t3wrseg válasza Bella80_ (#2038) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Sajnálom ! :O

(#2040) vlesi69 válasza Highground (#2017) üzenetére


vlesi69
senior tag

Type-c adapterrel lehet vezetékes fülest használni a P30 Proval, vagy bluetooth füles.

(#2041) Bella80_ válasza novinyul (#2032) üzenetére


Bella80_
tag

Szia! Légyszives küldj egy linket a hydrogél fóliáról? ami neked bevált és fenntvan, köszönöm.
Ma tettetem rá sima fóliát, de a szélein jön fel rendesen, pedig hajlitott fólia volt, nem is értem.

(#2042) novinyul válasza Bella80_ (#2041) üzenetére


novinyul
veterán

Valami no name fólia, itthon vettem egy tulajtól, megmaradt neki. Én lehet megnézném a P30 pro fóliákat, lehet hogy az is faxa rá.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2043) Bella80_ válasza novinyul (#2042) üzenetére


Bella80_
tag

Huawei P30 pro fólia is passzol hozzá kivágásban és méretben? Ezt nem tudtam, csak neten tudok nézelődni, élőben sajnos nem.

(#2044) balazsnba


balazsnba
csendes tag

Sziasztok! Valaki tud segíteni, hogy hogyan lehet a portréfotókon utólag a számítógépen módosítani a háttér élességét? Van program, ami tudja kezelni ezt?

(#2045) mizoli válasza balazsnba (#2044) üzenetére


mizoli
addikt

Photoshop és társai.

(#2046) technoboi


technoboi
tag

Kipróbálta valaki a tegnapi MIUI 12 kínai bétát?

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#2047) Szila|H|


Szila|H|
tag

Azon kívül hogy semmire nem reagál fényképezéskor előfordult már valakivel hogy teljesen lefagy? Érződik fényképezéskor hogy elkezd akadni majd kiírja hogy hiba van inditsam újra :F

Life is better with a frenchie

(#2048) gattolino


gattolino
senior tag

Na ez az a telefon, amire szerintem megéri még befizetni 2020-ban is. 150 körül lehet kapni a Pro-t. Számomra a kamera, meg az akksi a fontos. A rendszer is ok. Ki lehet majd törölni a felesleges alkalmazásokat. Erről már olvastam xda-n, bár kérdés hogy meg is tudom e csinálni. Turbado, vagy xiaomi.hu-ról rendelt valaki? Ezek globál vagy EU romosak?

Vivo X90 Pro Plus

(#2049) hacki87 válasza Szila|H| (#2047) üzenetére


hacki87
senior tag

Nálam előfordult már hogy az élőkép befagyott majd kidobott és kiírta, hogy leállt a kamera.

(#2050) hjtz4t3wrseg válasza Szila|H| (#2047) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Nem !
Tökéletesen működik,mióta megvásároltam. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.