Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) vadászcsiga válasza PeteePeti (#696) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor én örülök hogy az enyém jól működik.

(#702) Milestone2 válasza sublett (#700) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sáomi update-politikája véleményem szerint azon alapszik:
-amiből sok példányt adtunk el hosszabb ideig kap supportot, mint amiből csak "néhányat"...
-másik, hogy 9tPro-ban azért SD855 fut, amit elméletben majd felülír a Mi10 procija. (szerintem badarság 7xx-es CPU-t 8xx-essel összehasonlítani)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#703) novinyul válasza sublett (#700) üzenetére


novinyul
veterán

A Note10 pro egy fotózásra kihegyezett telefon. Nem tartozik bele egyik szériába sem, sem a MI(flagshipMI9, MI10 később) sem a Note(közép, közép felső Note 8T, 8Pro)
Ez egy kis techdemo cucc lett, de attól még egy kiváló telefont raktak össze. Viszont az ár már magasabb lett, magasabb mint a MIX3 vagy MI9 ára.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#704) PeteePeti válasza GoldhandRent (#699) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hogyne lehetne mobillal fizetni pennyben! Apple Pay-el már sokszor fizettem mobillal, sőt Apple Watchal is!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#705) andreas49


andreas49
senior tag

Esetleg erre valaki https://prohardver.hu/tema/re_xiaomi_mi_note_10_10_pro_108_megapixel_maradhat/hsz_688-688.html

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#706) aprokaroka87 válasza andreas49 (#688) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Arra gondolsz ami a telefonról > Biztonsági mentés és visszaállítás menüben van?

(#707) KoNZoLik@ válasza sublett (#700) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nos akkor itt most biztos sokan megköveznek 😁
Pár nap használat után én tegnap eladtam, mert rájöttem, hogy teljesen felesleges nekem egy ilyen készülék, mert gyakorlatilag nem használom ki a képességeit! Tetszett nagyon amúgy, rosszat nem tudnék mondani!
Ma vettem egy bontatlan 6/64-es MiMix2-őt 55000-ért és most jön a lényeg!
Kimaradt ez a széria valami miatt ,DE ez még mindig egy fantasztikus és gyönyörű készülék, és a kamera/amit nem igazàn használok/ és a kijelzőn kívül nem igazán érzem, hogy egy kategóriákkal "lentebb lévő" több éve kiadott készüléket használok!
Hát és egyúttal el is búcsúzom, szép volt jó volt köszönöm,ennyi...👍 Az én igényeimet amire használok egy telefont azt a Mix2 simán kiszolgàlja😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#708) Milestone2 válasza KoNZoLik@ (#707) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csóközön... használd "egész seggel"!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#709) Sgr_A válasza GoldhandRent (#699) üzenetére


Sgr_A
addikt

Simán lehet a penny-ben fizetni
mate 20 erste alkalmazással és i11 applepay-el is
nekem csak egy patikában nem fogadta el de kiírta, hogy régi a terminál és nem támogatott

[ Szerkesztve ]

(#710) GoldhandRent válasza PeteePeti (#704) üzenetére


GoldhandRent
őstag

az valahogy mashogy mukodik.. androiddal nem lehet, a penztaros mondta :)

#703 novinyul:
Mi note nem egyenlor Redmi note
Mi Note-bol volt: mi note, mi note 2, mi note 3 es mi note 10
elso ketto az Mi szeriak felett volt mindbenben, az elso note eloszor kapott DAC-ot is. A harmasnal valamit "elszurtak" a tizessel meg folytattak. Extrakent megjegyzem, hogy a Mi note 3 az Mi6-tal egyutt jott ki, es a note 3 volt az addigi idok legjobb kameraju xiaomi telefonja, es a top10-ben is benne volt.. ha nem a top5-ben.

edit: #709
akkor ebben a pennyben meg regi terminal volt, de kiirta hogy ezzel igy nem oke. mondta a penztaros, hogy masnak sem volt jo.
a multkor a lidl-ben probaltam teloval fizetni, ott vagy lassan csinaltam, vagy nem tudom, de nem volt jo. utanam haverom ifonnal siman tudott.. en csak egyszer probaltam mondjuk

10-bol kb 9x siman jol mikodik egyebkent.

[ Szerkesztve ]

-

(#711) andreas49 válasza aprokaroka87 (#706) üzenetére


andreas49
senior tag

Igen, az nem végzi a teljes mentést

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#712) aprokaroka87 válasza andreas49 (#711) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az okot én se tudom, RN7-e n is van amit kihagy, még az apk-t se menti ki.

Majd az okosok megmondják, Meizu m6-on pl ugyanilyen módszerrel ki lehet mindent menteni.

(#713) supershape


supershape
csendes tag

Sziasztok! A héten nekem is megjött, de csak tegnap este vehettem kézbe mert síeltem. MIX2 megy nyugdíjba, kezdem belakni. Az enyém 11.09.0 EUXM rendszerrel jött, de máris itt a frissítés 11.0.13.0-ra 703MB. Feltette már valaki?

(#714) novinyul válasza supershape (#713) üzenetére


novinyul
veterán

Most dobta fel nekem is, fel is raktam, de ez inkább csak egy security patch(januári)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#715) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. Új Mi Note 10 tulajként kérdeznék. Telefonváltás óta a gmail alkalmazáson keresztül frissítés nélkül nem jönnek meg az email-ek és értesítéseket sem kapok. Alkalmazásengedélyeknél és értesítéseknél minden rendben. Mi lehet a gond?

(#716) novinyul válasza zuzozuzo (#715) üzenetére


novinyul
veterán

Gmail app mindig szar, nem csak itt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#717) zuzozuzo válasza novinyul (#716) üzenetére


zuzozuzo
tag

2 évig a P10-emen semmi baj nem volt vele.

(#718) thommypl válasza zuzozuzo (#717) üzenetére


thommypl
tag

Nekem p10 lite-tal pont fordítva van, hónapok óta nem jött a Gmail értesítés, ezen pedig megy rendesen

(#719) andreas49


andreas49
senior tag

Miért van az, hogy a telefon ki-majd bekapcsolása után a kirakott widgetjeim eltűnnek, csak egy ikon marad, valamint jó pár app ikonja is eltűnik külön oldalra tettem előtte. Esetleg a Nova-t nem szereti a MIUI?

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#720) darnyi válasza andreas49 (#719) üzenetére


darnyi
tag

Nálam is ugyanez. És én is Novát használok.. :U

(#721) andreas49 válasza darnyi (#720) üzenetére


andreas49
senior tag

Már kezdem bánni ezt a telefonváltást, totál kiforratlan rendszer. Több fórumon feltettem ezt és hasonló kérdéseket, de érdemi választ nem igen lehet kapni.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#722) aprokaroka87 válasza andreas49 (#719) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Van Launcheren belüli mentésed?

(#723) novinyul válasza andreas49 (#721) üzenetére


novinyul
veterán

Én nem használok launchert, de volt fent a Poco és ott nem tapasztaltam ilyen problémát.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#724) vadászcsiga válasza andreas49 (#721) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Esteleg a nova fejlesztőjének lenne ésszerű jelezned.

(#725) aprokaroka87 válasza novinyul (#723) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Redmi Note 7 esetében én sem újrainditás után.

viszont a miui saját biztonsági mentés opció közben eltünnek az ikonok, és csak úrainditás után állnak vissza.

(#726) hemaka válasza andreas49 (#719) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is nova, de semmi ilyesmit nem tapasztalok. 11.0.7 global

(#727) andreas49 válasza aprokaroka87 (#722) üzenetére


andreas49
senior tag

Igen, van

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#728) aprokaroka87 válasza andreas49 (#727) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

esetleg probáld meg törölni a nova adatait, vagy ha még nincs, akkor minden engedélyt megadni neki, az egyéb-ben is.

illetve ha belépsz, a nova launcher beállitásai-ba, akkor probáld meg pár másodpercig nyomva tartani a hangerő lefele gombot, meg fog jelleni egy labs menü, nézd meg hátha ott van opció ami megoldja.

amúgy Sima nova, vagy nova prime?

[ Szerkesztve ]

(#729) andreas49 válasza aprokaroka87 (#728) üzenetére


andreas49
senior tag

nova prime
Délután kipróbálom ezeket.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#730) darnyi válasza andreas49 (#721) üzenetére


darnyi
tag

Igazából nálam mindig az időjárás widget tűnik el újraindítás után, de két mozdulattal visszarakom, sűrűn meg nem indítom újra a telót így azért nem olyan zavaró.
Amúgy az elején én se bírtam ezt a telefont, de most már, hogy a fényképezőjét is nagyjából kiismertem, akksi is beállt kajak megszerettem. :)

(#731) Kolondrum válasza KoNZoLik@ (#691) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te valamit tudsz :DD

11.0.13>> holt szr még az ujjlenyomat, de jó a VoLTE. Visszajött.

(#732) novinyul válasza Kolondrum (#731) üzenetére


novinyul
veterán

Vedd fel az ujjlenyomatot újra, utána faxa.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#733) andreas49 válasza darnyi (#730) üzenetére


andreas49
senior tag

Nálam az összes widget eltűnt, de aprokaroka87 javaslata szerinti beállítások után többszöri indítás mellett megszűnt. Ezúton is köszönet érte.
Csak a kamera tulajdonságai miatt vettem ezt a telefont. Feltettem a Camera PX GCam-ot, ami véleményem szerint sokat javít a képeken.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#734) andreas49 válasza aprokaroka87 (#728) üzenetére


andreas49
senior tag

Köszi az infókat, úgy néz ki, hogy megoldódott ezekkel a beállításokkal

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#735) anadroid válasza andreas49 (#733) üzenetére


anadroid
senior tag

Melyik GCam-változatot tetted fel? Nálam a videó mód összeomlik, a portré mód meg ráközelít egy kicsit, és utána megfagy. Nem igazán tudom, hogy hol keressem ezek után a javulást.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#736) matyics válasza andreas49 (#721) üzenetére


matyics
őstag

Nekem is Nova van, de semmi probléma nincs vele.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#737) andreas49 válasza anadroid (#735) üzenetére


andreas49
senior tag

7.2.014 Px v4. 1.1

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#738) vadászcsiga válasza andreas49 (#733) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rögtön le is butítottad vele a kamera tulajdonságait :D
Különböző látószögek ugrottak is azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#739) novinyul válasza vadászcsiga (#738) üzenetére


novinyul
veterán

Én felraktam, de nem megy vele minden kamera és a minőség sem jobb mint a gyári. Szóval most először nincs fent(mondjuk a 9Lite-n is leszedtem) :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#740) vadászcsiga válasza novinyul (#739) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem hát, ezért írtam hogy rögtön le is butította a kamera képességeit,amiért a telefont vette :)

(#741) novinyul válasza vadászcsiga (#740) üzenetére


novinyul
veterán

Amúgy meg megy teszi a dolgát, semmi probléma nincs vele. Egyedül az AOD amit jó lenne helyre rakni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#742) anzo


anzo
senior tag

Sziasztok!

Nem jövök rá hogyan lehet a -1 oldalra beállítani a Google híreket. A Mi 9T-n szerettem használni de itt nem boldogulok vele. Már letöltöttem az apkmirror-ról a legfrissebb MIUI launchert de abban sincsen ez a lehetőség. :F :Y

Illetve működő MIUI üzenetek app valakinél?

[ Szerkesztve ]

(#743) thommypl válasza anzo (#742) üzenetére


thommypl
tag

Beállítások - kezdőképernyő - gyors elérési kártyák?
Nem vagyok biztos, hogy ez az, de más nem jut eszembe :)

(#744) anzo válasza thommypl (#743) üzenetére


anzo
senior tag

Ott csak kikapcsolni lehet de változtatni nem. :(

(#745) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Fólia végítélet:
Üveg ha full glue és nagyon penge vagy akkor talán felmegy bubi nélkül, de a széle akkor sem lesz az igazi érintések terén. Minden baj az ívve van.
Az UV-sből még nem jött (refund lesz), de a fenti gond ott is meg lesz az fix.
Hydrogél bevált, nagyon is, de nem véd ütés ellen egy dekát sem. Sajnos amilyen jó az ív olyan macera.
Kinek mi vált be?
Tokból MSVII pl.

(#746) novinyul válasza Kolondrum (#745) üzenetére


novinyul
veterán

Majd ha megjelenik a Spiegen tok, na akkor az lesz a végleges. Addig meg jön ez
[link]
[link]
Fólia nálam is a hydrogel lesz, addig meg vágtam rá egy sima fóliát.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#747) hemaka válasza Kolondrum (#745) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az uv-s is bubis lett a szélén, ráadásul vagy 2 napig bűzlött a telefon attól a zselés anyagtól. Majd ha megérkezik kipróbálom azt a hydrogelt én is, egyébként nincs rajta semmi addig. Tokba semmi értelmeset nem találtam.

(#748) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Csak a hősöket idézem: "...Sajnos amilyen jó az ív olyan macera...." még nem találtam jó megoldást.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#749) Shinnokina


Shinnokina
tag

én wallet tokot használok, az védi a képernyőt is (már elejtettem egy párszor....), de ez lecsíp a képernyőívből, ami igazából nekem a mindegy kategória, úgyhogy valszeg sima fóliát fogok rakatni rá.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#750) Milestone2 válasza Kolondrum (#745) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kicsit módosítanom kell magamat...
Mióta leszedtem a gyári szilikontokot (mert megjött egy új tok)...azóta jobb az eddig elátkozott hajlított üveg! Ezek szerint a gyári szilikon nem engedte, hogy normálisan ráfeküdjön az ívre....végre újra tudok gyorsan gépelni, nem kell a széleken erősen nyomnom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.