Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) matyiGo válasza RoBos (#159) üzenetére


matyiGo
aktív tag

.. nem biztos hogy érthető amit írok. Meg talán nem is jó megoldás. Én stock fotó-ra gondoltam. (ki kellene teszetni a témát.)

A megoldásom az lenne hogy.
1. Előhívni nagyon pro nyomdai eljárással matt papírra egy jó színekkel rendelkező fotót:
pl:
https://www.shutterstock.com/image-photo/happy-family-having-fun-park-1534590665

2. egy 5500k lámpával szoftosan bevilágítani a képet. ha erre nincs lehetőség akkor szabad égalatt, nem tűzőnapon, hanem mondjuk árnyékban lefotózni a mobillal.

- ebből kiderül hogy az eredeti kép bőrszíneivel mit csinált illetve hogy z ilyen arcszépítő hatások meg a zajszőrések mennyire teszik természetellenessé a fotót. Persze ez olyasmi amit azért le kéne tesztelni.
nyilván a legtutibb az lenne ha mindig magukat fotóznák le az írók vagyvalakit aki vállalja az irodából...

(#202) Kolondrum válasza miszterjoel (#173) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ja igen ha sokat van lerakva a telefon jó lehet, nálam a rá rá rá töltés nem játszik. Tölt akkor tölt 80-90-ig. Nálam a töltések száma kevés, Ritka.

Sok Mozdulat ami gyilkolja az akkut. Persze lehet mondani minek vigyázni ha 3-4 hó/ telefon. Nem fontos y de én pénzt nem akarok adni ezért. Sem pl a nagy Mp-s szelfi kamera miatt, mégis belebszk és nekem nem kell. A 9T-ben kiugró volt, szted hányszor kellett? :D

[ Szerkesztve ]

(#203) joey04 válasza vadászcsiga (#56) üzenetére


joey04
titán

Nem. A tesztképek meg az üzemidő tesztek alapján.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#204) miszterjoel válasza Kolondrum (#202) üzenetére


miszterjoel
csendes tag

Ezért is írtam, hogy kinek a pap... :)
Viszont ha emlékeim nem csalnak a sok apró töltés nem árt az aksinak, sőt. Nekem anno éppen a töltőcsatlakozók barmolódtak el a sok töltőre le-fel rakástól (főként a micro USB).

A szelfi kamerával kapcsolatban teljesen egyetértek. :K

[ Szerkesztve ]

(#205) Kolondrum válasza Drenadar (#182) üzenetére


Kolondrum
félisten

Amúgy jah, számok alapján sokkal többet kellene mennie. Már amikor csak érkezőben volt és nem az üzemidővel jöttek hanem a kamera, már sejtettem, hogy az akku hibádzik, megy, de olyan nagyon kimagaslóan nem fog. Érdekes miért nem. Mi húzza le. Kamera amúgy igen sokat kajol ha megy és nekem sikerült már befűteni.

miszterjoel! Hát az fix, hogy nem olyan passzos mint az elején.

[ Szerkesztve ]

(#206) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[kép] Vajon a VoLTE bug javítva lesz?

Azt mondtátok semmi javitás. Akkor mi ez a téma áruház ami már van magyar régió alatt?

VoLTE még mindig halott....

[ Szerkesztve ]

(#207) Schuler888 válasza Kolondrum (#202) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Sok Mozdulat ami gyilkolja az akkut."

Teves. A tartos toltes, amitol szepen felmelegszik az akksi, nah az gyilkol, tobb kisebb ciklusban a legegeszsegesebb tolteni a telot

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#208) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kedves cikkíró! Milyen SW mellett készült s teszt? Milyen Szolgáltatónál? Mert VoLTE már nem megy telenor alatt mióta kijött a 11.0.11. előtte jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#209) Kolondrum válasza Schuler888 (#207) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem is 0-100 között töltöm és tudom h mi gyilkolja, nem is 30W-al van töltve, de én letettem erről a témáról, mindenki maga dönti el mi jó és mi nem a telefonjának, robot porszívójának, autójának benzinbe (E10 óta 100-as) és a többi :R

(#210) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ha jól látom a Mi note 10 EEA-s rom kapott vagy kapni fog frissitést ma.

link

(#211) Milestone2 válasza aprokaroka87 (#210) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már 2 napja megkaptam link
Semmi látható...de lehet a motorháztető alatt láthatatlan is.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#212) aprokaroka87 válasza Milestone2 (#211) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

changelog szerint valami indiai ikon frissitést tartalmaz vagy mi:)

(#213) Kolondrum válasza Milestone2 (#211) üzenetére


Kolondrum
félisten

Lett téma áruház magyar régió mellett és az ujjlenyomat olvasó lassú pontatlan lett jeeeee.

aprokaroka87! 11.0.11-nél sem írták ki , hogy Telenor mellett kilövik a VoLTE-t. Az az ikon frissítés nem több száz Mb ..

[ Szerkesztve ]

(#214) PeAdam


PeAdam
tag

Nagyjából sejtettem, hogy tulajdonképpen senki nem tudja majd megindokolni a fröcsögő emberek közül, hogy milyen hátrány származik abból, hogy egy 730G hajtja a telefont. "Ennyiért szar vétel, nem éri meg, mert nem csúcslapka" Úgy beszélnek sokan erről a processzorról, mintha valami évekkel ezelőtti elavult cucc lenne. Az persze már senkit nem érdekel, hogy 150 e Ft-ért kapunk mellé egy 108 megapixeles kamerarendszert :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#215) sfdrakex válasza PeAdam (#214) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A cikkben említett 200 ezres hivatalos árat sokaltuk érte, nem a 120-140 ezret amennyiért innen-onnan be lehet szerezni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#216) Milestone2 válasza aprokaroka87 (#212) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A changelog a motorháztető alatti matatásukat SOSEM jeleniti meg.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#217) Jeanne d'Arc

Jó lett a teszt köszönjük! Kínai webshop-ból rendelve azért baráti az ára!
Sajnos külsőre P20 Pro, ez aggasztó. :/

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#218) Viktor0610 válasza Jeanne d'Arc (#217) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Aggasztó?

Hát nem tudtad előre, hogy hogy néz ki? ;]

Samsung Galaxy A54

(#219) vadászcsiga válasza Jeanne d'Arc (#217) üzenetére


vadászcsiga
félisten

P30pro

(#220) Napfénysüti

A cikk alapján ez most számomra kissé csalódás. Pedig gondolkodtam rajta hogy az asszonynak következő telefonként jó lenne de ennyi pénzért többet kéne nyújtania.

Més que un club!

(#221) Akula


Akula
őstag

Energiamenedzselésben kéne ekkorát domborítani.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#222) madarvtr


madarvtr
lelkes újonc

mint tulaj:
-elég gyors, igen 108Mp-n is...
-igen, sokáig bírja az aksi, jó és gyors a töltöje ( ezért annyira a vezeték nélküli töltike se hiányzik, két napont egyszer belefér a drótozás)
-ára valóban kicsit húzosabb lett de még mindig bőven a "nagyok" alatt
pl: Apple iPhone 11 Pro, 256 GB, asztroszürke
473 660 Ft listaár helyett 123 200 Ft Online - és extra készülékkedvezménnyel
350 460 Ft
Samsung Galaxy S10 Dual SIM, 128 GB, zöld
250 580 Ft listaár helyett 23 100 Ft Online - és extra készülékkedvezménnyel
227 480 Ft
Samsung Galaxy Note 10 Plus Dual SIM, 256 GB, ezüst
379 940 Ft listaár helyett 81 400 Ft Online - és extra készülékkedvezménnyel
298 540 Ft
Huawei P30 Pro 128GB Dual SIM
Készülék listaár 303 990 Ft
nem is tudom miről beszélgetünk? a legolcsóbb is 30eFt-al drágább úgy hogy egy centivel sem adnak többet...140-150eFt konkrétan jó vétel de 200-ért sem rossz. telefonálni lehet vele, netezni tökéletes, fotózni ha nem vagy fakezű sima ügy, de fakézzel is bőven fasza - mellékszál de valaki mondjam már el hányszor nyomtatott a mobil képből és hányszor nézte meg mondjuk 55" -on. az esetek 90%-ban kijelző, insta, face, ott meg azt 'csodákat' látok időnként ami az igényeséget illeti...szóval lehet fikázni ezerrel, hogy kevés az erőmű, meg drága meg a f.szom csak felesleges. :C :K

(#223) Donki Hóte válasza madarvtr (#222) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bocsi, de ez most olyan, mint amikor egy Dacia Duster tulajdonosa bizonygatja, hogy az ő autója semmivel sem marad el a menő SUV-októl, csak sokkal olcsóbb ;)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#224) tibcsi0407 válasza Donki Hóte (#223) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó, hogy nem én írtam le, pedig gondoltam rá. ;]

https://utdetailing.hu/

(#225) Jhonny06 válasza Donki Hóte (#223) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem éppen, ugyanis egy Apple vagy Huawei semmivel nem minőségibb a Xiaomi-nál. :)

200e-t én se adtam volna érne. A legtöbbünk 130 körül vette, vagy nagyon max 150-ért (ennyiért már bárhol meg lehet venni). Ennyit meg simán megér. És a 130e-s ár se volt valami "10 évente 1x" akció volt, tuti lesz még ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#226) madarvtr válasza Donki Hóte (#223) üzenetére


madarvtr
lelkes újonc

amennyiben? duster + menő Suv dolgot mondjuk értem, ott látványos fenékkel is érezhető különbségek akadnak de itt mobilokról beszélgetünk és nem gondolnám, hogy egy iPhone annyival többet adna -bármilyen mérce szerint- ami indokolna 150eFt felárat, még abban se lennék biztos, hogy ha az esetleges 'ökoszisztémát' leszámítom mint elönyt bármi pluszt kapnék töle a sznob faktoron túl mint mezei user...samu, hauwei no pláne mert ott még a sznob faktor sem játszik.
tehát mit telefon:
- az összeszerelés minősége, külcsiny hibátlan (ez némileg szubjektív az igaz)
- kijelző, nincs oka szégyenre
- gyorsaság, teljesen rendben van
- telefonálni, készülékeket távitányitani hibátlanül lehet
- navigáció hasít rajta (google,waze,igo)
- netezni hibátlan
- a hidegtől nem szarik be (mint cimbim iphonja pl)
- akksi, töltő ott van a szeren ( jó elfogadom van akinek szempont a drót nélküli töltés)
- fotó tudása - szerintem - igenis vállalható
akkor mennyiben is duster ez a készülék? ;)

[ Szerkesztve ]

(#227) Donki Hóte válasza Jhonny06 (#225) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Teljesen igazad van abban, hogy 130 eFt-ért tuti vétel ez a telefon, de a lenti fanboy azt írta, hogy szerinte 200 eFt-ért sem rossz vétel :U

Ez szerintem már egy kicsit elfogult vélemény :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#228) madarvtr


madarvtr
lelkes újonc

ha én lennék a fanboy - mert gondolom :) - mond már meg légyszíves, hogy mennyivel indokoltabb egy samu 298 540 Ft-os ára? hol van a plusz? :R persze én sem szívesen hajigálok ki két kilót az ablakon, ha csak a telefonálás + némi net lenne a szempont akkor vettem volna magamnak is egy redmi 8-at 50-ért azt le lenne tudva a dolog az a készülék erre hibátlanul megfelel azt csá...

(#229) Donki Hóte válasza madarvtr (#226) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Legyél már egy kicsit objektívebb!

Az összeszerelés nem rossz, de az Umidigi márkától felfelé ez ma már alapkövetelmény.

A kijelző csak másodosztályú, igaz, hogy amoled, de csak 1080 x 2340 a felbontása, a menő telefonok 1440 x 3020 felbontást adnak.

A gyorsaság rendben van, de valamiért a tulajok jelentős százaléka alig várja, hogy leteljen a boot nyitás korlátozó ideje, mert szükségét érzik a telefon tunningolásának.

Telefonálni tényleg lehet vele :R a távirányító meg sokaknak fontos, sokaknak nem.

Navigáció, net Umidigitől felfelé hasít minden telefonon.

Télen lehet használni, ez kétségtelen :DDD

Az akku tényleg jó, a vezetéknélküli töltés pedig valóban a felsőkategóriás telefonok ismérve, jól látod, hogy ez nem az.

A fotó tudása tényleg jó, csak nem mindenki tudja kihasználni (a Mobilarénás tesztben sem sikerült teljesen kihozni a telefonból a maximumot)

A konszenzus szerint 125 - 130 eFt-ot ér a telefon, amikor annyiért bárhol meg lehet venni, akkor lesz jó vétel.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#230) Jhonny06 válasza Donki Hóte (#227) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát igen, a legtöbb felső kategóriás telefon árazása röhejes. Ebből is kijön két és fél Redmi Note 8 Pro. Egyetértek, hogy 130-150e reális érte, több nem. De még mindig inkább ez, mint a többi említett gyártóé.

(#231) madarvtr válasza Donki Hóte (#229) üzenetére


madarvtr
lelkes újonc

nem nagyon tudom miről beszélgetünk, nem azt mondtam, hogy 2k jó vétel, hanem azt, hogy annyira nem rossz ;) persze 130-ért best buy lenne...én csak ott tartok hogy miért is duster? :) mondjuk én a büdös életben nem vennék iphone-t , de vakuljon meg a lovam ha látom egy tenyérnyi kijelzőn, hogy 1080 x 2340 vagy 1440 x 3020. az jobban zavar - ha már -, hogy le van kerekítve a kijelző széle és el van b.szva a képarány (mint gyakorlatilag az összes mai telefonon). mondjuk a vizállóság is érdekelne (mint menő suv), de azt hiszem, hogy évi egy-két ilyen lehetőség miatt még nem zavar a hiánya.

(#232) Donki Hóte válasza madarvtr (#231) üzenetére


Donki Hóte
veterán

de vakuljon meg a lovam ha látom egy tenyérnyi kijelzőn, hogy 1080 x 2340 vagy 1440 x 3020

Bocsi, de ez is tipikus Dacia Duster tulajdonosi hozzáállás, miért lenne a jobb a szomszéd Nissan Qashqai autóján lévő Bridgestone gumiabroncs, mint a Dusteren lévő Matador abroncs ;]

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#233) Graphics válasza Donki Hóte (#229) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Menő telefonok....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#234) tibcsi0407 válasza Donki Hóte (#232) üzenetére


tibcsi0407
félisten

P30 Pro-ról váltottam OP7T Pro-ra, de a felbontásbeli különbséget egyébként én sem érzékelem. Ha egymás mellé teszem őket, akkor sem feltétlenül.
A 90 Hz az már más téma, de arról ugye szó sem volt, mert még kevés flagship-nél van rá lehetőség.
Szerintem a Mi Note 10 két legnagyobb problémája az egyediség teljes hiánya (P30 pro másolat), valamint az, hogy gyenge a processzor.
A fenti példáddal élve olyan, mintha egy Q7-be betennél egy 1.2 DCi motort (már ha van ilyen) és csodálkoznál, hogy nem bírja vinni a közel két tonnás kasztnit rendesen.
Az első hatalmas szégyen a Xiaomi-ra nézve, hogy ennyi év után sem képesek mindig egyedit alkotni (leszarom a Mix-et, semmi köze ehhez a telefonhoz, mielőtt valami vérfan azzal dobálózna), a második pedig egy szokásos kihagyott ziccer a Xiaomi-tól, hogy igazi flagship-et tegyenek az asztalra.
Szokás szerint valahol mindig hagyni kell rajta egy gyengepontot. Szándékosan csinálják, csak az okot nem értem, hogy ez mire jó. Házon belül nem akarnak konkurenciát? Akkor ne adjanak ki ennyi telefont.

https://utdetailing.hu/

(#235) madarvtr válasza Donki Hóte (#232) üzenetére


madarvtr
lelkes újonc

azé na' ne legyünk megkeveredve baszki :) az hogy egy fuszekli 30 méteren áll meg vagy 37 az objektíve mérhető, egy picsányi kijelzön hogy 440 vagy 460 (hasaltam) képpont van 1 mm2-n nem oszt nem szoroz max a tudat...persze lehet egy képernyő/kijelző pixel parádé is
(full hd 55" - 60" - 1920x1080 és ha jó a kijelző teljesen vállalható a kép persze a 4K finomabb ;) )

(#236) sfdrakex válasza madarvtr (#222) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha már a Mi Note 10ből a 140 ezres nem hivatalos árat nézed, akkor P30 Pro 6/128as is van 180tól, S10 128as 195 ezertől, S10E pedig 153ezerért.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#237) madarvtr válasza tibcsi0407 (#234) üzenetére


madarvtr
lelkes újonc

értem én, hogy van gyorsabb meg miegymás' de miért akkora gond ez a proci? tökéletesen kiszolgálja a telefont (gondolom az akksi se bánja) és kb. fényévekre van attól amivel anno a holdra szálltak...kiváncsiságból játszottam egy kicsit asphalt 9-el röcc nélkül ment, stratégiai játékokat persze röhögve viszi...nem tom', valószinüleg nem vagyok elég hardcore' vagy csak simán boomer :)

(#238) Donki Hóte válasza Graphics (#233) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezzel a kifejezéssel csak arra a (kétségkívül létező) vásárlói attitűdre akartam célozni, miszerint ahogyan sokan sosem vennének DaciaSUV-ot, ugyanúgy sokan sosem vennének Xiaomi telefont.

Ennek a beidegződésnek a megtörése nem fog úgy menni, hogy piacra dobnak a korábbi Xiaomi telefonokhoz képest 30 %-al nagyobb tudású telefont, de 50 %-al magasabb áron.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#239) madarvtr válasza sfdrakex (#236) üzenetére


madarvtr
lelkes újonc

200eFt-os lista árhoz néztem, azt találták drágának a kollégák

(#240) Donki Hóte válasza madarvtr (#235) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Már megint elfogult vagy. A 37 méter a 30 méterhez képest csak 23 %-al több, viszont az 1440 pixel a az 1080 pixelhez képest 33 %-al több. Ez mérhető is, persze ha te NEM AKAROD látni, akkor nem is fogod látni a különbséget.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#241) JoseGee válasza Donki Hóte (#229) üzenetére


JoseGee
tag

A Samsung Note 10 akkor nem menő telefon? Mert abban csak 1080p kijelző van, nem pedig 4K.

Ami késik, az nem jön időben

(#242) sfdrakex válasza madarvtr (#239) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az sok is, SD730ért.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#243) madarvtr válasza Donki Hóte (#238) üzenetére


madarvtr
lelkes újonc

"vásárlói attitűdre akartam célozni, miszerint ahogyan sokan sosem vennének DaciaSUV-ot, ugyanúgy sokan sosem vennének Xiaomi telefont."

ez a része a dolognak pont nem érdekelt, bár én is így vagyok csak forditott előjellel sose vennék mondjuk iphone-t ;)
persze engem is zavar, hogy valamiért sosem sikerül összepakolni mindent az egyben, hogy ideális legyen, csak itt (is) trendi fikázni valamit leirások alapján anélkül, hogy próbálták volna. persze csak két hetem volt szokni a telefont de azt gondolom, hogy a 2K-hoz képest sem akkora szar ahogy némelyek gondolják. nem, nem gondolom, hogy elfogult lennék mert nekem azt tökmindegy. az előző vackomat is 5 évig nyúztam, most tettem félre és még szerintem van benne 2-3 év amig tudtam volna használni (max egy akku csere árán, bár még most is simán hozta az egy napot ha nem navigáltam vele vagy hasonló)

(#244) Silenzio


Silenzio
addikt

"Az 5x-ös zoomfelvételekre is igaz lenne ugyanez (4. oszlop), ha a szoftver nem konvertálná feleslegesen 5 megapixelről 8-ra az eredményeket – simán lehetett volna 8 megapixeles a szenzor, és nem kell szoftveres bűvésztrükk."

Úgy tudom, 8 megapixeles a szenzor, csak épp az 5x zoomoptikát nem tudták megoldani, így valamivel nagyobb, mint háromszoros a zoom, a 8 megapixeles képbe belecroppol, ebből lesz egy 5 megapixel felbontású kép, amit utána felskáláz vissza 8-ra. Tehát a jelenség a zoomobihoz túl kevés hely miatt van. De javítsatok ki, ha tévednék.

(#229) Donki Hóte:
Szerintem nézz utána, hány százalék használ custom romot világátlagban. A jelentőstől szerintem elég messze van. A kijelző meg lehet nem UHD, de egyrészt ki nem szarja le, mikor a Samsung is világéletében FHD+-ra állította az UHD-s kijelzőjű telefonjait, másrészt nem látod, azt garantálom. Harmadrészt, mivel volt szerencsém birtokolni a készüléket, azt kell mondjam, a kijelző vagy a fényerőnek, vagy a beállításnak köszönhetően jóval jobbnak tűnt, mint a többi FHD+-os telefon, amivel valaha rendelkeztem, pl. jobb a P30 Próénál és a Mi9-énél.

(#246) Jhonny06:
Vitatkoznék. Nem tudom, a 730 miatt-e, de kezelésre épp nem volt kellemes a sebesség egy P30 Pro, Mate 20 Pro, iPhone X után. Lassú volt.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#245) madarvtr válasza Donki Hóte (#240) üzenetére


madarvtr
lelkes újonc

baszki kekec vagy, a fékút hosszát csak hasra írtam legyen akkor mondjuk 40 méter. maradhat? :Y :P :)

(#246) Jhonny06 válasza sfdrakex (#242) üzenetére


Jhonny06
veterán

Őszintén, mire nem elég az SD730? Csak azért kéne bele 855, hogy rá lehessen mondani, hogy ennyiért ebben is high-end chipset van?

[ Szerkesztve ]

(#247) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Röviden hozzászólva a témához: elővettem a régi honor 8-at, meg a mostani redmi note 8 prot, néztem a szememmel, nagyítót tettem eléjük, de szúrjatok nyakon a színeken, fényerőn kívül én meg nem tudnám különböztetni őket. Kezembe került egy redmi 2 is, na ott talán már majdnem látom a pixeleket nagyító alatt, de meg kell erőltetni magam. Engem a lekerekítés mondjuk sokkal jobban zavar. Monitorom 22" fhd. 22" vs. 5-7".

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#248) sfdrakex válasza Jhonny06 (#246) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen, 200ért az legyen benne.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#249) Donki Hóte válasza madarvtr (#243) üzenetére


Donki Hóte
veterán

nem gondolom, hogy elfogult lennék

Szerintem meg az vagy, tehát máris 1:1 a vélemények aránya ;]

A fékút hosszára vonatkozó gondolatod is azt támasztja alá, hogy csak azt vagy hajlandó figyelembe venni, ami a te igazadat támasztja alá, ha valami azzal ellentétes, akkor negligálod. Ez sem azt támasztja alá, hogy objektív véleményed.

Ne érts félre, a telefon nem rossz, de az árának sokat kell csökkennie ahhoz, hogy a Xiaomik legfontosabb erényét, a jó ár/érték arányt ez is fel tudja mutatni.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#250) matyics


matyics
őstag

Csak érdeklődom, hogy hány emberke maradni itt, ha csak azok szólnának hozzá a témához, akiknek legalább annyi időre volt a kezükben a készülék, hogy kiprónálják. Azt nem is remélném, hogy esetleg pár napig használja.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.