Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) novinyul


novinyul
veterán

Kíváncsi vagyok mikor érkezik az Android 10 :U Az A3-ra is húzzák már pár hónapja, remélem itt nem fognak annyit tökölni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#502) aprokaroka87 válasza novinyul (#501) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem lepődnék meg ha elég sok telefon kb egyszerre kapná meg ami még Android 9-en van.

(#503) novinyul válasza aprokaroka87 (#502) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs bajom a telefonnal, csak szerintem már illene a 10-t kiadni rá. Bár ahogy a Xiaomi frissít, na abba logikát találni nem nagyon lehet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#504) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Néha kézbe fogom asszony iPhone 11-ét fotózni, olyan sima gördülékeny rajta a kamera app hogy öröm vele képeket lőni. Csak hát legnagyobb baja hogy iPhone.
Note 10-en iszonyat darabos, főleg a különböző latoszogek közötti váltás. iOS-en meg sem röccen amikor vált az optika. Zoom csúszka oda vissza, oda vissza. Csak azt látni hogy más lesz a fehéregyensúly, semmi mást. Remelem csiszolnak a kianaiak kicsit rajta, bár kétlem.

(#505) novinyul válasza vadászcsiga (#504) üzenetére


novinyul
veterán

Lehet hogy könnyebben lehet állítani, de még egy nyamvadt mappát nem tudok oda rakni ahova én szeretném, addig nálam nem játszik. Bár tény hogy automata módban az egyik legjobb fotós telefon, na meg a videó felvétel is kiváló( Pixel széria is). De a Note 10 végre egy jó irány a gyártó részéről mind fotó, mind videó minőség tekintetében(ár-érték aránya már nem annyira)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#506) Atomgeszi válasza vadászcsiga (#504) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez a rendszer smoothságából adódik. Ilyet androidon jószerivel (a rendszer felépítése miatt) soha csak megközelítőleg fogunk látni bármikor is..

(#507) vadászcsiga válasza novinyul (#505) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Képminőségre nem mondanám hogy jobb, csak a kamera app kezesebb (bár az éjszakai módja jobb), és tudom hogy miért, én is sokáig iPhone-t használtam, sőt most karácsony táján is par hétig és nem mennék vissza semmi pénzért. Xiaomi a nagy optika hype mellett odafigyelhetett volna a kamera app jobb kezelhetőségére is.
Amúgy mappát már hellyel közzel abban is oda raksz ahova akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#508) hemaka válasza vadászcsiga (#504) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ilyen az, amikor mar evek ota reszelik az animaciokat meg hogy minden flottul es gordulekenyen menjen Vagy legalabbis te azt lasd. Amig a xiaomi hetente ad ki uj telefonokat, addig itt nem lesz ilyen soha. Egyebkent az ios sem annyira lagmentes, mint regen, raadasul egyre tobb benne a bug is, meg az elbaltazott foverzio frissitesek is egyre nehezebben emeszthetoek.

(#509) madarvtr válasza vadászcsiga (#504) üzenetére


madarvtr
lelkes újonc

70-100-150eFt plusz attól függöen hol veszed...megéri? sokan vannak akiknek igen sokan meg xiaomit vesznek azt' használják. :DD

(#510) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Akinek lassú pontatlan az ujjlenyomat olvasó 11.0.12 óta, az próbálja meg AOD ON és ha nem akarja, hogy menjen állítson be ütemezést pár percre naponta, a bugot ez is megoldja, nem kell ezért üzemeltetni. Elég az AON on állapota. Okát nem tudom miért, de így is jó.

(#511) novinyul válasza Kolondrum (#510) üzenetére


novinyul
veterán

Most nézem hogy neked 0.12 verzió van fent. OTA frissítés volt vagy te raktad fel? 0.11 alatt nagyon jó az ujjlenyomat olvasó, van olyan gyors mint a 9lite volt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#512) kerobi


kerobi
senior tag

Nekem a 011 van fent es aod on nal működik csak jol

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#513) Kolondrum válasza novinyul (#511) üzenetére


Kolondrum
félisten

OTA

(#514) novinyul válasza Kolondrum (#513) üzenetére


novinyul
veterán

Érdekes :U Bár gondolom a sima és a pro verzió nem egyszerre kap frissítést :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#515) Kolondrum válasza novinyul (#514) üzenetére


Kolondrum
félisten

Vagy vissza lett vonva mert az is lehet. Nekem korábbi fogságás be van jelölve.

(#516) novinyul válasza Kolondrum (#515) üzenetére


novinyul
veterán

Mondjuk az lehet hogy visszavonták, nem ez lenne az első eset. Akkor várunk türelmesen :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#517) Milestone2 válasza Kolondrum (#515) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Visszahívták...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#518) Kolondrum válasza Milestone2 (#517) üzenetére


Kolondrum
félisten

De jó nekem fent van :D
Okát lehet tudni? Jó lenne ha ismét menne a VoLTE, meg ilyen dolgok :))
[kép] ezért írja ezt ki?

[ Szerkesztve ]

(#519) Milestone2 válasza Kolondrum (#518) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem azt szerintem globálon mindenkinek ilyen (bug...vagy titkolózás)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#520) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Jó lett a teszt és ateló is, ma megtapiztam a Lurdyba nekem nagyon tetszik, annyira, hogy most 1 óra múlva hoznak egy Pro változatot :D Nagyon kíváncsi leszek Galaxy S10+om volt amit ma adtam el, azt fogja ez váltani :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#521) vadászcsiga válasza KoNZoLik@ (#520) üzenetére


vadászcsiga
félisten

S10+ hogy jött be? Én majdnem azt vettem de akárhányszor megnéztem boltban, iszonyat gagyinak tűnt. Az a lik a kijelzőn...
Nem sikerült megbarátkozni vele.

[ Szerkesztve ]

(#522) KoNZoLik@ válasza vadászcsiga (#521) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem bejött jó kis készülék az is, kijelző brutál, jó fotókat és videókat készít, egyedül az akksi idő ami annyira nem vaskos😅 És igen azt a kivágást szokni kell, de nekem kb 1nap volt és észre sem vettem👍 Most költöztem be az új szerzeménybe, eddig tetszik! Majd holnap tesztelgetem és írok véleményt Pro és kontra az S10+t hasonlítva...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#523) vadászcsiga válasza KoNZoLik@ (#522) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ja, meg az akksi. Attól is szívtam kicsit a fogam. Fotókat szerintem nem csinál jobbakat, inkább átlagos.

(#524) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Srácok,

ma raktam fel hydrogél fóliát, és az egyik harmada (ami először lett felrakva az igazító réteg után) elég buborékos.. a többi nagyon király.
Kérdésem az volna, hogy ez idővel kijön alóla magától, vagy nyomkodjam kicsit ?

Más: Galaxy S9-en sokkal több a misstype, mint a miNote10-en. Viszont a Note meg néha nem veszi be a visszavonást és a shiftet. (mondjuk inkább ez, mint minden szó után egy 1-es, mert hozzáér a mancsom)

-

(#525) Kolondrum válasza GoldhandRent (#524) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egy bizonyos méretű bubi eltűnik. Ha Nagy akkor marad kisebb formában. Én úgy tettem fel, hogy ha bubi volt vissza vettem, újra simít. Így matadt kb 6db pici. 24 órán belül eltűnt. Ja meg egy porszem van, ha zavar rakok fel újat. Nem tűröm a hibát. :(

(#526) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A tok ami anno egyedüli találat volt alin erre a telefonra. Korábban indult mint postán első akcióból maga a telefon. Ma befutott. Nem tetszik, de masszív és rendesen véd. [kép]

(#527) novinyul válasza Kolondrum (#526) üzenetére


novinyul
veterán

Érdekes darab :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#528) KoNZoLik@ válasza Kolondrum (#526) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Még szerencse, hogy nem használok sem tokot sem fóliát egyik telómra sem😂
Fel nem raknék rá ilyen rusnyaságot, már elnézést 😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#529) Kolondrum válasza KoNZoLik@ (#528) üzenetére


Kolondrum
félisten

Érdekes, itt meg addig dobozban pihen minden telefon még nem jön: tok, fólia, lencsevédő. Munkám miatt első nap tropa lenne a telefon. :DD nem hiszem el hogy nem karcolódik össze. Zsebben, kocsiban a kulcs mellett, ahogy a lencse az asztalt érinti miegymás. Tőlem érdemes levetett telefont venni, olyan mint az új.
Bubis fólia, sérült ház nálam nem játszik, azonnal csere. Nem tudom elnézni. 1* a kulcsot dobtam az ülésre, pattant, beverte az akkori telefon üvegét. Nehéz 2 hét volt még jött másik fólia. Azóta több garnitúra van a fiókba.

novinyul! Render képen szebb volt. :))

[ Szerkesztve ]

(#530) GoldhandRent válasza Kolondrum (#529) üzenetére


GoldhandRent
őstag

pedig karcolni csak a porszemek karcoljak
abbol is a homokfelek
fem nem karcolja az uveget, az csak betorni tudja, de azt is csak sebessegbol es erobol

kulcsok, penzek muanyagok femek nem karcolnak uveget

-

(#531) KoNZoLik@ válasza Kolondrum (#529) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát nem tudom, én tegnap adtam el a Galaxy S10+t 7 hónaposan mikro karcmentes állapotban, semmi sem védte ez alatt, és én nem vigyázok rájuk használom őket ,és nem kicsit nagyon😅 Mondjuk kulcs mellé nem teszem...homokba sem😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#532) kerobi válasza KoNZoLik@ (#531) üzenetére


kerobi
senior tag

Valakinek fizikai meloja is van. Nekem is a nadrág mobilzsebeben van, hiaba nincs mellette más mikrokarcok keletkeznek a gorilla x tol függetlenül. En nem csipem a mikrokarcokat sem, az en kijelzom legyen makulátlan.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#533) KoNZoLik@ válasza kerobi (#532) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerinted? Szakács vagyok, egy konyhán ami dzsuva van annál nagyobb nem kell😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#534) GoldhandRent válasza kerobi (#532) üzenetére


GoldhandRent
őstag

poros a zsebed :D
néha porszívózd ki a telefontartó zsebet

-

(#535) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nos első napos ismerkedés, és véleményem egy szóban, pazar 😁
Több szóban!
Reggel 8h óta mostanáig 35%-ot merült a teló úgy, hogy gyakorlatilag minden be van kapcsolva, AOD, Wifi/mobilnet vegyesen, egész sokat használom napközben most van 4 óra SOT, én egyetlen megakadással fagyással semmi ilyennel nem találkoztam, sőt bátran kijelenthető, hogy az S10+nál fluidabb és gyorsabb az egész rendszer! A kijelzőről csak annyit, hogy arról is azt hittem, hogy az S10-nél nincs jobb, hát ez is megdőlt! Hiába nem olyan a felbontás/mondjuk az S10+t sem gyakran használtam WQHD-ben mivel semmi különbség nincs/ de itt a fehér az ragyogó hófehér, S10-nél ilyen sárgás beütése volt bárhogy kalibráltam a kijelzőt engem zavart, a színek ragyogóak nem túlszaturáltak mint a Samunál, tűéles minden ragyogó kontraszt stb...kameráról annyira nem tudok mit írni kb 5 db fotót csináltam eddig azok szerintem nagyon jók, de eleve nem a kamera miatt vettem!
Egyszóval aki erre a készülékre azt mondja, hogy kevés a hardver vagy sz@r ,annak még nem volt a kezében ilyen! Ez egy teljesen megbízható profi kis készülék, teljesen jó árazással, és igen itt írta valaki, hogy 200K-t is kiadott volna érte, nos én is csak annyit mondok, hogy simán ér annyit is, sőt! Nézzük csak sorjában-igényes iparos munka és összeszerelés, minőségi alkatrészek, brutál aksi idő brutális töltéssel (ja ezt nem is írtam 20℅-ról tegnap este 50perc alatt pumpálta tele az aksi a töltő) , ragyogó kijelző, hibátlan gyors hardver, pontos gyors újjlenyomat szenzor, szerintem nagyon jó kamerás képességek, infra port, Jack csatlakozó! Ami negatívum már akinek, az a vezeték nélküli töltés és értesítő led illetve vízállóság hiánya, és itt vége is👍 Mert minden másban perfekt!
Hasonló, de inkább gyengébb tudással rendelkező készülékek ennek a duplája árban jöttek ki megjelenéskor, tehát aki sokall egy ilyen nagyszerű telefonért kiadni 200K-t, hát mit mondjak, meg is érdemli ha inkább mást választ a hype miatt, vagy csak azért, mert nem Samsung vagy iPhone van ráírva😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#536) novinyul válasza KoNZoLik@ (#535) üzenetére


novinyul
veterán

Na akkor a kijelző nem csak nekem tűnt fel :) MI9 lite is nagyon jó kijelzőt kapott, az asszony S9 is szép de a MI10 valahogy még is kitűnik. A hardver pedig simán elviszi a hátán a telefont, persze egy 845 jobb lett volna, de így sincs panasz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#537) Milestone2 válasza novinyul (#536) üzenetére


Milestone2
nagyúr

845 nekem OP6-ban nagyon zabált...el is adtam.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#538) KoNZoLik@ válasza Milestone2 (#537) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ennyi, lehet ebbe sem véletlen, hogy nem azt tették :D

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#539) kovidani1023


kovidani1023
újonc

a legujabb frissites ota nagyon szar lett az ujjlenyomat olvaso )pontatlan ha megis sikerul 2X annyi ideig tart. Ha jol emlekszek valaki mar irt errol... esetleg mas is tapasztalt ilyet esetleg valami megoldast valaki talalt ra? koszonom a valaszokat

(#540) matyics


matyics
őstag


A fanyalgóknak! :)

[ Szerkesztve ]

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#541) KoNZoLik@ válasza kovidani1023 (#539) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én nem tudom melyik a legújabb frissítés, de nekem pikk pakk felold és pontosan...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#542) kovidani1023 válasza KoNZoLik@ (#541) üzenetére


kovidani1023
újonc

Hat nekem is pikk pakk feloldott eddig orultem is neki hogy milyen gyors azota kinszevedes

(#543) KoNZoLik@ válasza kovidani1023 (#542) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Értem nem vágom ,nekem jó egyenlőre...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#544) novinyul válasza kovidani1023 (#542) üzenetére


novinyul
veterán

11. vagy 12. végű van fent?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#545) hemaka


hemaka
nagyúr

Miért lehet az hogy a lockscreen háttérképe 3x òtvarabb minőségű mint amúgy maga a kép? :DDD

(#546) Kolondrum válasza KoNZoLik@ (#531) üzenetére


Kolondrum
félisten

Note 5-ön nem volt fólia egy ideig. 2 nap alatt karcos lett. Hála égnek a szélén. De a lencsét is lenulláztam már. Én is ülök exel előtt, de van másik oldala is, ott kapja az ívet. ;)

(#547) KoNZoLik@ válasza matyics (#540) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor már én is😁 Meglesz itt a 10-11 óra SOT úgy nézem👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#548) vadászcsiga válasza hemaka (#545) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom atmeretezi ha egy nagyobb felbontású képet akarsz berakni. Amúgy nekem nem tűnt fel, én a téma áruházból szoktam válogatni.

(#549) Kolondrum válasza KoNZoLik@ (#547) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mit nem csinálsz hogy ennyit megy? Wifin ül, face és társai nélkül és nézed a főmenüt? Mert így igen. :C

(#550) KoNZoLik@ válasza Kolondrum (#549) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Folyamatosan csinálok valamit, Facebookon annyira nem lógok, de az is volt ma kb 1 óra, böngészgetek, YouTube-on videókat és zenét hallgatok+Spotify Bluetooth-on stb... Nem csak a képernyőn a fő menüt nézem...de ugye mindenki magából indul ki ;]

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.