Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Milestone2 válasza Griff55 (#99) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt a Mi 10 mai pletyka gizchina.com lesz jóára

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#102) helixP válasza sfdrakex (#98) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, értem, köszi, nem volt világos :)

Vadászcsiga: Mi9, Nokia 9, ZTE Axon 10 Pro

(#103) Kolondrum válasza helixP (#96) üzenetére

De itt nem lovagolnak rajta, itt a SoC a téma főleg. Nézd meg a többi yt tesztet.

(#104) MarkCsiha461 válasza vadászcsiga (#100) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Mi9, ZTE Axon 10 Pro, Nokia 9.

(#105) MarkCsiha461 válasza helixP (#102) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Ja látom te már leírtad, nem néztem :C

(#106) Postas99 válasza helixP (#95) üzenetére


Postas99
senior tag

Félreértelmezed a témát.
VIDEO FELVÉTEL-ről van szó. nem az animációk (UI) laggolásáról.

(#107) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Több dologban nem osztom a tesztelők véleményét..inkább nem részletezem én..oka van hogy csak tetszett plecsnit adott.

(#108) sfdrakex válasza Zsoltpeter (#107) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Jobb vagy rosszabb szerinted?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#109) hemaka válasza sfdrakex (#108) üzenetére


hemaka
nagyúr

szerintem reális a plecsni, házon belül ott a a 9T pro, igaz csak 48-as kamerával, de a mindenki által áhított 855-ös procival, jóval olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#110) janeszgol válasza sfdrakex (#108) üzenetére


janeszgol
félisten

Az írása alapján jobbat akart neki adni.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#111) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Majd rádöbbennek a "fanok" hogy a beetetés ideje elmúlt.. csodák nincsenek. Az "állam" pénzt adott most tartja a markát.. nincs itt semmi vaóóóó a nap alatt

(#112) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Valószínüleg ugyan az fog történni, mint a Huawei-el. :K

(#113) Schuler888


Schuler888
senior tag

Az uj generacios kamerat eleg nagy hiba volt csucs soc nelkul kiadni, hogy videoban dobalja a frameket, nem egy jo omen.. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#114) hemaka válasza Schuler888 (#113) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azt a Mi 10-re tartogatjak. :D

(#115) aprokaroka87 válasza Schuler888 (#113) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azt ugye te sem gondolod hogy hardveres ok miatt van néha frame rate bug?:D

(#116) mjani1172 válasza #16514048 (#30) üzenetére


mjani1172
addikt

A képek valóban nem rosszak,ennek ellenére itt szinte mindenki lehúzza. Pedig Xiaomi.
Azt akkor is csak dicsérni szabad ha rossz.
De most jó. :F

(#117) mjani1172 válasza vadászcsiga (#82) üzenetére


mjani1172
addikt

Akkor viszont a mikrofon javult, régi xiaomi betegség volt.
Hacsak nem petárdát hallottatok. :)

(#118) atike


atike
nagyúr

"ám kamerában maradt a legtöbb tér a fejlődésre"

Azaz pont, amiben elvileg nagyágyú lenne az nem stimmel. Kár érte. Nem lenne amúgy rossz teló, de igen, az ár sem az igazi most... :U

(#119) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

:...Mi Note 10 mennyiségi, és nem minőségi elvet követ...:

Ez mindegyik "kínai" telefonra elmondható, hogy a minőség nem az erősségük. Fotó minőségben a Pixel verhetetlen... És anno a Nexus...
Az Apple és Samsung szintén első helyen van.

Pedig majdnem vettem egy ilyen xiaomi-t. Elgondolkodtam rajta, de azt hiszem nem lesz soha a birtokomban.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#120) janeszgol válasza HarleyCustom (#119) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem a HMD féle Nokiáknál jobb képet lőnek a Xiaomi telefonok.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#121) HarleyCustom válasza janeszgol (#120) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ebben lehet igazad van, sőt! Bár nekem volt régebben sok Xiaomi-m, meg volt Nokia 8 telefonom és itt ki is merült. :) ...és az akkori tapasztalatom, hogy mind-mind gyengék kamera fronton(is). Igazából olcsóság mindig is meglátszott rajtuk. Lehet, hogy azóta fejlődtek, de amikor egy ilyen tesztet olvasok, megint azt látom, hogy még mindig alul maradnak a neves gyártók termékeihez képest.
Valahogy a “minőség” hiányzik ezekből a termékekből.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#122) vadászcsiga válasza HarleyCustom (#121) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Melyek azok a neves gyártók?

Apple, Huawei, Samsung? Kamera fronton ugyanez csak pepitaban. Régi xiaomikban közelében sincs az optika a note 10-éhez képest.

Meg ne felejtsétek el hogy az ár meg a hype kialakításában részt vett a "neves" Dxomark aki azért jól meg támogatta a telefont. Jobbnak hozta ki mint a p30prot.

[ Szerkesztve ]

(#123) Liliom9


Liliom9
tag

Na én is átjövök a másik fórumról. Szóval a teszthez. Szerintem valóban túlárazott (nem is kicsit). Nekem egy 10 Pro van .... felesleges, de mindig a legjobbat szeretném. Nos van itthon mellette egy (OPPO) Realme X2 (nem a Pro) ..... kívácsiságból rendeltem. Fele árban ugyanaz a hardver .... A kamerában jobb egyedül a 10 Pro ..... semmi másban ...

Hétköznapi, közepesen hard usernek bőven elég mind2 telefon .... Üzemidőben, készenléti fogyasztásban is a Realme a jobb ..... hiába az 5000+-os akksi ....

Szóval Xiaomi fanként kipróbáltam ezt a telefont, de az ár/érték arány iszonyat rossz ..... Remélem nem ez a jövő az Mi 10 szériára vonatkozóan.

(#124) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#122) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megkapták a nokiás xiaomis dobozt a DxOMarknál, mi? :))

Az eszedbe sem jut, hogy az ő szempontrendszerük szerint tényleg jobb lehet a Mi 10 Pro? :U Főleg annak fényében, hogy egy másik Huawei készülék még magasabb pontszámot kapott.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#125) RoBos válasza Liliom9 (#123) üzenetére


RoBos
senior tag

Ha nem túl nagy kérés, tennél fel pár képet összehasonlításképp, h a Realme X2 kamerája mennyivel "rosszabb" a Note 10 Pronál?!
Köszi! :R

(#126) Armagedown


Armagedown
őstag

A Pixel 3a jó magasra tette a lécet, hiába a 108 megapixel meg a pókszem kamera, a kevesebb néha több.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#127) Graphics válasza Fuxosbömis (#86) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rakd ki az indexet, és hajts tovább.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#128) Viktor0610 válasza Graphics (#127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Rakd ki az indexet"
Egy bömis? :))
Viccelsz? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#129) GerykO


GerykO
aktív tag

Szvsz kamera/fotó képessége még mindig elmarad a Lumia950xl mögött, s akkor meg sem említem a Lumia1020-at, vagy a pureview Nokiát (nem HMD!). Keresgélem a 950xl-em utódját, de nem nagyon találtam semmit ami tudásban előrébb lenne, vagy stílusban mondjuk Moto x2 fa, vagy bőr hátlappal, kézbe simuló formával, vagy LG G-flex...
Arról nem beszélve, hogy most melóban unatkozva display dock bill+ egér, azt had szóljon mintha desktop lenne. Ilyesmi megoldás melyik telóban akad?
Lehet inkább veszek egy harmadik akksit azt lenyelem az FB/messenger, meg lassan whatsapp hiányát...

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#130) Viktor0610 válasza GerykO (#129) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes.
A GSMArena kameraösszevetője alapján jobb a Mi Note 10, mint a Lumia 950. :K

Samsung Galaxy A54

(#131) szilard0805


szilard0805
csendes tag

Üdv.Zárolt képernyőn a hívások, viber ,üzenetek kis értesítő ikonjai nem jelennek meg semilyen beállítási opcióval.Csak az email értesítő ikon .Ha valaki tudna segíteni megköszönném😜

(#132) GerykO válasza Viktor0610 (#130) üzenetére


GerykO
aktív tag

Lehet csak 20MP, de f/1.9, 26mm (wide), 1/2.4", 1.12nm, AF, OIS...
És a sw is jó -,^

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#133) Kolondrum válasza Viktor0610 (#128) üzenetére

[link]
Ha már index vs. BMW

[ Szerkesztve ]

(#134) Kolondrum válasza hemaka (#92) üzenetére

Végre valaki aki így látja. Hát letenni nincs értelme nem tölt bele annyit. Meg hát nálam ha töltés van akkor szinte teljesen, addig nem veszem le.

Hoppá dupla....

[ Szerkesztve ]

(#135) Viktor0610 válasza GerykO (#132) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én képminőséget nézek, nem megapixelt meg egyéb adatokat: [link].
Főleg gyenge fényviszonyok között jön ki a különbség.

Samsung Galaxy A54

(#136) Viktor0610 válasza Kolondrum (#133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Szerk.:
Már OK.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#137) Viktor0610 válasza szilard0805 (#131) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogy ne csak a az off menjen, meg a melyik telónak jobb a kamerája.

Amennyire tudom, ez egyelőre hiba az AOD-dal, szóval tegyél fel egy másik appot.
Pl. NoLED.

Samsung Galaxy A54

(#138) Kolondrum válasza Viktor0610 (#137) üzenetére

AOD-ra alternatíva egy karkötő, én elhiszem, hogy gáz, de mi band 4 mellett még csak meg sem próbáltam a kijelzőre bármit kitenni, hogy lássam. Van aki ezért vett, tudok róla. Meh van aki nem tudja elviselni ha valami van a kezén, nem hogy a nap 24 órájában. Én csak tölteni meg takarítani veszem le.

Na videó megy?

[ Szerkesztve ]

(#139) GerykO válasza Viktor0610 (#135) üzenetére


GerykO
aktív tag

A kicsi bögrék pl pont a lumián jobbak, a varrás tény hogy nem, a szín helyesség sem mindig nyerő. Amúgy a manuál módja, könnyen gyorsan állítható, ami sokat számít a minőségben. De így 5 évvel később sem sikerült igazán túlszárnyalni, egy több mint 5ször "akkora" érzékelővel...

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#140) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#124) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert én mit írtam?

(#141) DraXoN válasza GerykO (#139) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

A felbontás lehet nagyobb, de az érzékelő mérete sokkal kisebb mint az általad említett lumiákban.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#142) #16514048 válasza DraXoN (#141) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Sokkal kisebb"

Note 10: 1/1.33"
Nokia 808: 1/1.2"
1020: 1/1.5"
950: 1/2.4"

Egyedül a 808-ban van minimálisan nagyobb érzékelő.

(#143) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A lényeg éles, de a többi...

(#144) DraXoN válasza #16514048 (#142) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

hmm..
ha tényleg ekkora szenzort kapott, és csak ennyit tudott belőle kihozni... akkor valami nagyon félrement..
Mindenesetre nincs meg benne a WoW faktor sehogy se. Azt persze azóta a többi kamera szenzora is sokat fejlődött, az optikák fejlődtek, így önmagában a nagyobb szenzor már csak "mértékkel" érhetvalamit (ha valahol máshol "elcsúszik" valami.. akár hardveren, akár szoftveren).
Ha a szoftver a ludas akkor lehet csak a jelenlegi szoftverrel ilyen... (azt javítanak majd később).
Bár én még az optikára is gyanakszom, hogy ott ment félre valami...

Mind1 nekem, mondjuk nem venném meg ezt a telefont.. ennyiért végkép nem, de még feléért se igazán (nem tetszik formára se).
Meg én ragaszkodom az épkézláb manuális módhoz.. Olyat eddig (mostanában legalábbis) csak LG-től és Sony-tól láttam... (G8S-nek egész jó ára van mostanság, de V40-é se rossz, ha vennék inkább azok közül, persze "nem fer" nem friss áras készüléket összehasonlítani, de ha nem ragaszkodok az aktuális legfrissebb megjelenéshez, alternatíva lehet.. supportba se hiszem, hogy rövidebb lesz az összidő bármelyikkel).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#145) sfdrakex válasza GerykO (#129) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Samsung Dex, de tud ilyet sok készülék.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#146) Anty86


Anty86
csendes újonc

Hejhó:) Búék:)
Reggel jött egy értesítés, hogy új android verzió elérhető, viszont amikor rányomtam azt írta a teló hogy nincs frissítés:D

(#147) #16514048 válasza DraXoN (#144) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mondjuk én még mindig nem értem mi a baj ezekkel a képekkel.

Most ne azért legyen már rossz, mert az automatika kicsit túlexponál néha, ez bármelyik fényképezővel előfordul, a cikk nagyrészt emiatt húzta le.

[ Szerkesztve ]

(#148) Milestone2 válasza Anty86 (#146) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. Álmodtad ;] sorry, nem hagyhattam ki
2. Véletlen kiengedte egy részeg kínai publikus körbe a következő verziót, majd rájött a hibájára és visszavonta

Biztos Android verzió volt? Nem MIUI frissítés?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#149) Viktor0610 válasza #16514048 (#147) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát, hogy nem DSLR-minőség. :(((

;]

Samsung Galaxy A54

(#150) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#149) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.