Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Viktor0610 válasza hemaka (#350) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A konklúzió a lényeg: "Of course you need a 108MP camera. You just don't need 108MP images."

Samsung Galaxy A54

(#352) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#345) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lenne az baj, ha kattintásra betölti a 20 MB-ot, korlátlan a netem itthon és mobilon is, hanem hogy az oldalbetöltést is lassítja, mert nem jól linkelted. ;]

Samsung Galaxy A54

(#353) Francia91 válasza Viktor0610 (#352) üzenetére


Francia91
veterán

Jobb klikk --> Kép megnyitása új lapon

Problem solved ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#354) Viktor0610 válasza Francia91 (#353) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem megnyitni akarom, csak jeleztem, hogy a 20 megás képet jobb lett volna linkelni, nem direktben betenni ide. ;)

Samsung Galaxy A54

(#355) atike válasza Francia91 (#353) üzenetére


atike
nagyúr

Gondolj a mobilról olvasókra... :U Főleg ha wifi nélkül kell betölteni a képet... Főleg, ha nem is akarná amúgy megnézni nagyban... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#356) hemaka válasza atike (#355) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az élet kemény. :DDD

(#357) atike válasza hemaka (#356) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :DDD

(#358) Kolondrum válasza vadászcsiga (#345) üzenetére


Kolondrum
félisten

Leszívta a korlátlan netem. :D

(#359) kerobi


kerobi
senior tag

Halistennek mindenki a hardver ar ertekkel problemazik, nem a telo problemaival. Nekem 1 honapja van még 150é' vettem kinabol. Teljesen jo minden szempontból. Game modban azért szia az akksit. Most vettem rá üveg fóliát és látom eltérő az ujjlenyomat olvasónál. Ez mindegyik uvegfolianal ilyen?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#360) Szabolcs22 válasza helixP (#342) üzenetére


Szabolcs22
tag

Nekem a note 8 pro van én is kerestem rajta,előző készüléken használtam a hely alapú feloldást. (Működött is meg nem is..de ez már más kérdés)
Aztán a Google Play services feldobta a viselés érzékelést. Elvileg benyomtam, nem veszek észre semmit. Aztán azt a funkciót ugye azóta se találom,mivel az előttem szólók már leírták hogy ki lett berhelve a rendszerből. Csak nem tudom miért kell egy alap valamennyire értelmes dolgot ki piszkálni az androidból...

Szabolcs

(#361) Kolondrum válasza kerobi (#359) üzenetére


Kolondrum
félisten

Milyen üveg van rajta (link) és mi a tapasztalat? Nekem hydrogél fólia mellett jó. nem tanítottam újra neki felrakáskor.

(#362) darnyi válasza Szabolcs22 (#360) üzenetére


darnyi
tag

Dettó.. Nekem is feldobta, bekapcsoltam de azóta én sem találom, csak én ki akarnám kapcsolni mert a munkahelyemen random felold a zsebembe....

(#363) Sys85 válasza darnyi (#362) üzenetére


Sys85
veterán

MIUI ilyen már elég régóta.
Redmi Note 4 volt az első Xiaomim,már azon se tudtam kedvem szerint állítgatni.
Feldobja az opciót ha pl új bt eszközt párosítasz,de külön menüpont nincs hozzá,nem is fogsz találni.
Én más opciót nem találtam a beállítasok törlésére mint a Factory reset...
Xiaomin nem is eröltetem a Smart Lock témát,pedig szerettem pl a korábbi Samsungokon.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#364) Szabolcs22 válasza darnyi (#362) üzenetére


Szabolcs22
tag

Az nem jó. Én még nem tapasztaltam hogy feloldana. De itt a Google magyarázatát nem értem. Most ha be van kapcsolva a képernyő zár mintával vagy egyébbel, akkor azt tartja feloldva a viselésérzékelés vagy magát a kijelzőt?
Konkrétan erre gondoltam:
Feloldás után a telefon feloldva marad mindaddig, amíg úgy érzékeli, hogy viselik. Miután leteszi a telefont (például az asztalra), az automatikus zárolásig akár egy perc is eltelhet.”
Én viseltem de ilyet nem tapasztaltam.

Szabolcs

(#365) darnyi válasza Szabolcs22 (#364) üzenetére


darnyi
tag

Gixxer88 : Még nem volt Xiaomim, köszi az infót..

Szabolcs22: Szerintem a képernyőzárat. Legalább is én azt vettem észre, hogy kikapcsolt kijelzővel farzsebbe tettem, utána csak azt hallottam, hogy pityeg ahogy megyek..

Elolvasva a GSMArena-s összehasonlítást a Mi note meg a Note 10 között tökéletesen egyetértek a leírt előnyökkel, hátrányokkal a két telefon között. Igaz nekem csak note8 volt de tényleg volt néhány olyan fotózási aspektus ahol az jobb volt,és a tesztben is írják. De ahogy kiismeri az ember ezt a készüléket, egyre jobb fotók készülnek. Jó fényviszonyoknál kültérben szerintem a 108 mp-es képek amúgy tök jók.

(#366) Szabolcs22 válasza darnyi (#365) üzenetére


Szabolcs22
tag

Nekem be van kapcsolva, hogy a zsebben megakadályozza a kijelző feloldását, gondolom felülbírálja ez a beállítás azt is h a viselésérzékelés feloldja. Nem tudom, majd figyelem azért,mert jó lesz ha élérte kel magától a telefon.

Szabolcs

(#367) Anty86 válasza Sys85 (#363) üzenetére


Anty86
csendes újonc

Itt a bluetooth feloldás..

(#368) Sys85 válasza Anty86 (#367) üzenetére


Sys85
veterán

Ismerem,de ez is hol működik,hol nem.
Max a kocsiban használnám,de elég eklektikusan működik.
Nekem nem a bt feloldás hiányzik,hanem a megbízható helyek,itthon szerettem használni,bár így hogy már nem hátul van az ujjlenyomat olvasó,már ez sem akkora érvágás.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#369) max-11


max-11
tag

Sziasztok!
Az AOD helyettesítésére van valakinek app javaslata ami az értesítéseket jól kezeli és értelmesen is működik?
Köszi!!!!

(#370) Anty86 válasza max-11 (#369) üzenetére


Anty86
csendes újonc

Globan rom-on egesz jo mar. Az update ota feltunt hogy az ertesitesi ikonok is szinesek.

(#371) Kolondrum válasza Anty86 (#370) üzenetére


Kolondrum
félisten

De még nem jelzi csak az alap dolgokat. Mail, hívás ilyenek. Viber, bbme stb nem.

(#372) szunyi777 válasza max-11 (#369) üzenetére


szunyi777
őstag

AOE
Ezt használom. Gyönyörűen teszi a dolgát és nagyon jól testreszabható. Értesítés többszörös figyelmeztetés akár hang is, appok jelzése, stb

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#373) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Az oldalsáv értesítésről meg fel kéne dobni egy javítási javaslatot valamilyen xiaomi/miui fórumba, hogy pl az egyes appoknak különböző színt tudjak beállítani, és ne csak egyetlen egyszer villanjon fel, hanem amíg meg nem nézem. Mint egy hagyományos értesítési LED.

-

(#374) darnyi válasza Szabolcs22 (#366) üzenetére


darnyi
tag

És a zsebben történő kijelző feloldást hol találom? Már egy fél órája keresem, de ezek szerint rossz helyen. :))

(#375) Sys85 válasza darnyi (#374) üzenetére


Sys85
veterán

Beállítások-Környezeti kijelző és képernyőzár-Zsebmód
Ezt kapcsold be.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#376) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Tudni kell helyen kezelni a "makro" fogalmat. Nem 20 centrol fenykepezni valamit... :K
[kép]
ez így a teszthez, makro lencsével.

[ Szerkesztve ]

-

(#377) Kolondrum válasza Sys85 (#375) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem ott nincs :)

(#378) Kolondrum


Kolondrum
félisten

11.0.12 óta napról napra csökken a kalkulált max üzemidő. Már nem menne el annyit mint az elején azt én is érzem, de úgy @#_&+7 veszek egy 3310-est azt kész. :C
Ma reggelig 20 perc mínuszban van. A 10%/1 óra SoT örülök ha kijön, nem az, hogy 10%-ra akár jut közel másfél óra is.... Álom már.

[ Szerkesztve ]

(#379) darnyi válasza Kolondrum (#377) üzenetére


darnyi
tag

Nekem sincs.. :(

[ Szerkesztve ]

(#380) GoldhandRent válasza Kolondrum (#378) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nyomj egy újraindítást, lehet beragadt valami

-

(#381) Milestone2 válasza Sys85 (#375) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja PFDEUXM 11.0.12.0-ban nincs is ilyen menüpont.
Ebben Beállítások / Always-on display funkció és Képernyőzár menüpont van
...és azon belül nincs Zsebmód

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#382) vadászcsiga válasza Milestone2 (#381) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem nem 10-ről maradt meg valami bug miatt. Előfordul ilyen androidnal.

(#383) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#382) üzenetére


vadászcsiga
félisten

-nem

(#384) Szabolcs22 válasza darnyi (#374) üzenetére


Szabolcs22
tag

Érdekes hogy minden telefonnál egy márkán belül máshol vannak bizonyos beállítások. Nekem Beállítások->Képernyőzár és azon belül zsebmód.

[ Szerkesztve ]

Szabolcs

(#385) Milestone2 válasza Szabolcs22 (#384) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem csak hogy telefononként!
Ugyanazon telefon más és más ROM-ján is máshol lehet...
...mint a példa is mutatja
MiNote10 MIUI10-én van, MIUI11-én nemhogy máshol van...nincs!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#386) vadászcsiga válasza Milestone2 (#385) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja hogy Gixxer88 még 10-en van? Azt hittem 11, csak megmaradt a beállítás. Volt már ilyen amikor rafrissit az ember a meglévő verzióra.

(#387) Milestone2 válasza vadászcsiga (#386) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom. Csak gyanítom. Ha még a menü neve is más....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#388) Szabolcs22 válasza Milestone2 (#385) üzenetére


Szabolcs22
tag

Note 8 pron most a miui 11 alatt ott van ahol írtam. Durvák ezek a különbségek.

Szabolcs

(#389) GoldhandRent válasza Milestone2 (#387) üzenetére


GoldhandRent
őstag

erre nem volt miui10, csak 11, ha jól tudom. ezzel jött ki a 11

-

(#390) Milestone2 válasza GoldhandRent (#389) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rendben...(már nem emlékszem mivel kaptam)....akkor még jobb, hogy össze-vissze eltűnik, meg feltűnik egy menüpont. (persze ez a Sáominál nem meglepő)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#391) cikasz válasza Anty86 (#370) üzenetére


cikasz
őstag

Hányas verziód van? Nekem még a 11.0.11 és nem talál frissítést.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#392) Kolondrum válasza cikasz (#391) üzenetére


Kolondrum
félisten

Lenefrissítsdhakéri!!!!

(#393) cikasz válasza Kolondrum (#392) üzenetére


cikasz
őstag

Mi a baj vele?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#394) Sys85 válasza vadászcsiga (#386) üzenetére


Sys85
veterán

Nem 10,hanem 11.
Meg mondjuk 9T Pro,de ettől függetlenül nem kéne ennyire máshol lennie.
Huawei-en és Samsungon is ugyanott van,legalábbis hasonló kategórián belül.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#395) hemaka válasza Sys85 (#394) üzenetére


hemaka
nagyúr

Meg 10-es robot, nem 9.

(#396) vadászcsiga válasza Sys85 (#394) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kereső sem dob semmilyen találatot a zsebmódra, úgyhogy mienkben nincs ilyen. Gondolom gyárilag aktivalva van, nem kapcsolható. Végülis nincs semmi értelme kikapcsolni.

(#397) andreas49


andreas49
senior tag

Használ valaki Nova launchert? Ma benn voltam a Lurdy házban és ott erősen eltanácsolták az alkalmazását.
Nem tudok dönteni a realme x2 pro 12/256GB (gyengébb kamera) és a MI Note 10 pro 8/256GB (túlárazott) között.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#398) Viktor0610 válasza andreas49 (#397) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem. Mi volt az indok? :F

Ez csak egy launcher. Nem árt a készüléknek. :D

Samsung Galaxy A54

(#399) Sys85 válasza vadászcsiga (#396) üzenetére


Sys85
veterán

Próbáld ki.
Takard le a kijelző felsőrészét,kapcsold be a kijelzőt és próbáld meg nyomkodni.
Ha kiírja,hogy ne takarja le a hangszóró környékét,akkor működik a dolog.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#400) mizoli válasza andreas49 (#397) üzenetére


mizoli
addikt

A Nova a létező legjobb launcher. Szerintem. Minden telefonomon ez van, sok éve használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.