Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Blue meth válasza vadászcsiga (#1550) üzenetére


Blue meth
senior tag

Viszont akkor a pendrive-ok sem működnének, meg semmi ami usb-s, de minden tökéletesen működik.

(#1552) vadászcsiga válasza Blue meth (#1551) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor passz, tényleg nem uszod meg a guglizást :D

(#1553) Blue meth válasza vadászcsiga (#1552) üzenetére


Blue meth
senior tag

mindegy köszi azért :D csinálok restore-t, remélem helyreáll az akksi probléma is.

(#1554) giroud199 válasza Blue meth (#1553) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nem értem ezt a rengeteg problémát egyszerre.. :( első csatlakozásnal mindenképp fel kellett volna dobnia az ablakot a készüléknek, ahol lehet választani :F sajnálom, hogy ennyire nem jön össze neked semmi ezzel a készülékkel, pedig iphone után nálam minden fluid, stabil, ami nem az meg Applen is csinált érdekes dolgokat.... Face, messenger és társai :DDD

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1555) vadászcsiga válasza giroud199 (#1554) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Aki nem akarja elengedni a régit, és befogadni az újat az bevonzza ezeket a hibákat.

(#1556) Blue meth válasza giroud199 (#1554) üzenetére


Blue meth
senior tag

Hát én sem értem, pedig első napokban nagyon lelkes voltam, annyira tetszett. De szépen lassan előjöttek ezek a bugok. Most is, be van állítva dupla koppos ébresztésre a teló, AOD megy, és tizedszerre se kapcsolt be a kijelző, hiába kopogtattam :D :D meg pl az AOD fényerejét sem értem mi alapján szabályozza, van amikor erősebben világít, van amikor tök gyengén, pedig nem automata fényerejű a kijelző sem. Lehet ennyi számít a Global meg az EU Rom? Csak nem... mert nekem ugye Global van, nem EU. Ez is fura amúgy, anyám Telekomos Mi 9 SE-jén EU-s van, ez meg Konzolvilágtól van, ezen meg Global van.

Azért szarnak semmiképp nem mondanám, inkább bosszantó kis apróságok. Egyébként tudom, az iOS sem a régi már egy ideje, ott is voltak faszságok, és pont ezek miatt akartam egy kis változatosságot, de egyelőre nincs velem a készülék annyira :DD viszont sztem kitartok mellette, mert összességében baromira tetszik, és még mindig jók a specifikációi, csak megszokom ezeket az apróságokat idővel :K

@vadászcsiga: na ebben mondjuk van vmi. :D Sajnos pont ez a típus vagyok amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#1557) hemaka válasza Blue meth (#1556) üzenetére


hemaka
nagyúr

A környezeti fényviszonyoktól függően világít az AOD is, ha full sötétben van, le is kapcsolja, mert úgy gondolja alszol, akkor meg minek menjen.

[ Szerkesztve ]

(#1558) giroud199 válasza Blue meth (#1556) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nálam is global, amúgy az aod fényerő nálam sem az igazi Mi9 és a mi9t is jobban állítja be azt... Van hogy a sötét szobában is kivakit az aod fenyereje... :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1559) Blue meth válasza giroud199 (#1558) üzenetére


Blue meth
senior tag

Ja, elég fura, néha meg túl sötét, fényes szobában is, alig látni... mondjuk ez a legkevesebb. De ez most jobban aggaszt, hogy nem tudom összekapcsolni a PC-vel. Így semmit nem tudok rárakni amit akartam (film, zene, sorozat). A gyári visszaállítás sem segített, ugyanúgy nem jelenik meg semmi a lehúzható menüben. Eszközkezelőben nincs sárga felkiáltó jel, elvileg tökéletesen működik az összes usb-m.

@hemaka: akkor azért, csak furán lövi be néha. Viszont éjféltől reggel 6-ig ki is van iktatva.

[ Szerkesztve ]

(#1560) vadászcsiga válasza Blue meth (#1559) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs egy másik usbc kabeled?

(#1561) giroud199 válasza Blue meth (#1559) üzenetére


giroud199
aktív tag

Egyik usb n sem megy? Másik gép nincs a közelében ahol ki tudnád próbálni?

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1562) Blue meth


Blue meth
senior tag

De, még anyámé telójáé, meg az ő laptopjáé. Megnézem azokkal, hátha... utolsó reménysugár. :D

(#1563) HarleyCustom válasza hemaka (#1519) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem működik. Igaz S20 am van, de működik. Nincs elcseszve a Simple, semmi baj vele. Akkor a telefonnal lesz a gond.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1564) Blue meth


Blue meth
senior tag

Na srácok, köcsög számítógép megint kibarbált velem! :DDD
Anyám laptopján egyből felugrott, jó mondom akkor frissítsük az usb drivert... vmi régi szart raktam fel de most működik :C :R

(#1565) Norbi. válasza hemaka (#1519) üzenetére


Norbi.
őstag

Nekem ugy megy, ha megnyitom a Simple appot, ranyomok a bankkartyara, megadom a 4 jegyu kodot es utana tudok fizetni.

(#1566) giroud199 válasza Blue meth (#1564) üzenetére


giroud199
aktív tag

Na ugye, mindenre lesz megoldás :DDD

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1567) novinyul válasza Blue meth (#1556) üzenetére


novinyul
veterán

Ezek a "hibák" egyáltalán nem jelentkeznek :F(nálam) Dupla kopp simán megy, AOD fényviszonyok szerint világít, éjszaka meg lekapcsol(ha alszol tök felesleges) usb csatlakozás a gépre meg ahogy a többiek írták, a telefon feldobja a lehetőségeket. Az OTG is sokat használom és az is hibátlanul működik.
Te kb. bevonzod a sok hibát :)
[link]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1568) helixP válasza Blue meth (#1564) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezzel kezdtem. Más géppel, más kábellel?
De de persze szarXiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#1569) Blue meth válasza helixP (#1568) üzenetére


Blue meth
senior tag

Bocs tényleg, afelett elsiklottam. :(

(#1570) Kolondrum

Már már siralmas az üzemidő látványosan csökkent. Semmi új app. Mindig ez van ahogyan öregszik a rendszer. K30 Pro-val valaki szemezik? Hátha lesz global.

(#1571) hjtz4t3wrseg válasza Kolondrum (#1570) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Add el, "ócsón"

(#1572) giroud199 válasza Kolondrum (#1570) üzenetére


giroud199
aktív tag

Jelenleg lassan 7ora sot és majd két napja volt töltve :C :U
Global rom, semmi mokolas, Bluetooth, WiFi, GPS aktív...

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1573) Kolondrum válasza giroud199 (#1572) üzenetére

Az kb itt is meg lenne 0-100% között. Sőt.

hjtz4t3wrseg! Mindig van aki átvenné a régi telefonom, már törzsvásárló ilyen téren.

(#1574) naja


naja
aktív tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy az elmúlt hónapokban jött-e olyan frissítés, amitől a fotózás jobb lett? A kezdeti pár hónapos tesztvideókat nézve borzasztóak a színek néha. Ha jól látom a WB is nagyokat szokott tévedni, és a sötét árnyalatok a túlvilágosítás miatt beszürkülnek, megdöglenek. Ezek a "szokásai" megvannak még? Illetve, hogy várni kell a fotókra másodperceket, az javult-e?
Ezek számomra pont úgy tönkreteszik a fotózás élményét, mint egy szálka az ujjban. El lehet lenni vele, de mégis folyamatosan marhára idegesít. És akkor semmilyen szuper stabilizálás, képélesség vagy hiper felbontás nem kárpótol.
Továbbra se tudom, hogy mi Note 10 vagy P30 Pro legyen a köv. teló.

(#1575) hemaka válasza naja (#1574) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tegnap feltettem az android 10-es bétát, ott azonnal lementi még a 108 megapixeles képet is. Szóval lesz majd frissítés és megjavul. Nekem a színekkel nincsen bajom, ki kell kapcsolni a HDR-t meg AI-it meg ilyen szarokat és nem barmolja szét a képeket, akit ennyire zavar ez a dolog..

(#1576) vadászcsiga válasza naja (#1574) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem jött rá javítás. Belerakták az 5 kamerát, aztán mindenki örüljön. A wb-ot kifejezetten jól eltalálja, nekem kicsit kevés a dinamika.
Az összes 1 kamerás “régi” telefonom jobb képeket csinált sajnos, dehat most ez a trend : (

(#1577) giroud199 válasza naja (#1574) üzenetére


giroud199
aktív tag

Szerintem meg pont, hogy jól lövi be gyárilag is.... A színeket sem szaturalja szét, mint sok Huawei és Samsung :U
Sokszor pont rá is kell kapcsolom az ai t emiatt :D

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1578) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Kurva jó. Előző mi max 3-mam is megkapta a 10-et :(((

(#1579) naja válasza hemaka (#1575) üzenetére


naja
aktív tag

Köszi a gyors véleményeket, akkor egyelőre nem vetem el. Lehet, h igazatok van, és hozzá lehet szokni. Most egy S7e-m van, ennél meg épp az élénk színeket kellett megszoknom, de azóta meg már ez tetszik. Amikor előveszem az amúgy szuper képeket készítő prém kompakt fényképezőt, akkor az tűnik úgy hogy döglött képek csinál. Sehogy se jó :) Ha felül vagyok szédülök, ha alul, akkor nem kapok levegőt, ha oldalt, akkor meg nem látom a tévét.

(#1580) hemaka válasza vadászcsiga (#1578) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez is meg fogja, mert CC9pro-ra megy a béta teszt.

(#1581) novinyul válasza vadászcsiga (#1578) üzenetére


novinyul
veterán

Jönni fog nyugi :) Az A3 10-s frissítése inkább zavar(igazi balf.szok)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1582) hjtz4t3wrseg válasza naja (#1574) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Inkább egy profi fényképezőgép ! (neked) :K

(#1583) giroud199 válasza novinyul (#1581) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ezért is adtam el két hónapja :W :W
Itt egyáltalán nem hiányzik, mert minden benne van a miuinak köszönhetően :D

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1584) naja válasza hjtz4t3wrseg (#1582) üzenetére


naja
aktív tag

Köszi, de az nagy lenne. Épp emiatt váltottam méretben lefelé egy prémium kompaktra (LX100), ami minőségben nekem eléri az azelőtti tükörreflexest (D5100) a zoom kivételével. De még ennek is kell egy külön táska, az meg már nem okés. Az a fényképező meg minek legyen, amit inkább nem viszek magammal. A gombok és tárcsák tekergetésével én már kijátszottam magam, köszönöm szépen. Menjen fotózni vagy pecázni az aki ráér. Nekem rövid az élet az ilyenekhez. Inkább túrázok, jövök-megyek, élek és mellesleg megörökítem ezen események néhány pillanatát.

(#1585) hjtz4t3wrseg válasza naja (#1584) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Van ebben igazság.

(#1586) kaszibat


kaszibat
tag

Egy negatív tapasztalatot osztanék meg veletek: BL kinyitása után TWRP-t tettem a telóra majd tiszta telepítéssel (data format) rátettem az EU dev romot. Miután ez felment, nem akart bebootolni. Másfél óra boot képernyő után meguntam és feltettem a gyári romot, de az sem akart bebootolni. Maradt a flash, amivel visszaraktam a gyári EEA romot. Csalódott vagyok, mert eddig minden xiaomi telón az eu romot használtam. Nem tudom, mivel lehetne ezt a hibát kiküszöbölni. Van esetleg valakinek tapasztalata/ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#1587) tlala válasza kaszibat (#1586) üzenetére


tlala
addikt

Mert a ROM rendszer váltás után kell még egy format data:
Ezért a nyitás/TWRP telepítése után a helyes, atombiztos metódus (igazából a bold a lényeg):
-Format Data (Yes),
-Reboot to Recovery,
-Recovery alól xiaomi.eu ROM telepítése,
-Reboot to Recovery,
-Format Data (Yes),
-Reboot to System.

[ Szerkesztve ]

(#1588) sharp4 válasza kaszibat (#1586) üzenetére


sharp4
őstag

Miben különbözik az EU rom a Globaltól?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1589) hemaka válasza kaszibat (#1586) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem flash után is kellett egy format, utána bootolt csak be, igaz vagy 5 percig nezezgettem a cc logot.

(#1590) kaszibat válasza tlala (#1587) üzenetére


kaszibat
tag

Köszönöm szépen! Akkor ezen útmutató szerint fogom feltenni. Érdekes, mert eddig mindig sikerült az újabb data format nélkül a többi telón. :R
Hemaka: neked is köszönöm.

(#1591) tlala válasza kaszibat (#1590) üzenetére


tlala
addikt

Nagyon szívesen.
Ez van - a Xiaomi rendszeresen variál, és természetesen dokumentálatlanul.
Ez (is) az olcsóság ára.

#hemaka
Igen, köszi - ezt is jó megemlíteni, hogy nagyon sokára áll fel a rendszer. Nem úgy loopol a Mi felirattal, mint az elmaradt format data esetén, hanem már a fehér CC9-es felirat pörög idegtépően sokáig az első bootnál.

[ Szerkesztve ]

(#1592) kaszibat válasza tlala (#1591) üzenetére


kaszibat
tag

Nekem is a CC9 felirat pörgött másfél óráig, amikor ráuntam. De majd most a helyes eljárás tudatában remélem jobban fog sikerülni. :)

(#1593) Blue meth


Blue meth
senior tag

Na nem akarom elszólni magam, de gyári visszaállítás óta hibátlanul működik minden :C Azt a pár apróságot kezdem megszokni, a többi bug meg eltűnt. Remélem most már így is marad :C Akksi idő is kezd beállni, tegnap már GPS, wifi kapcsolattal, közepes fényerős, AOD-dal 6,5 órás Sot-ot sikerült produkálni, ez már azért mindjárt jobban fest.

[ Szerkesztve ]

(#1594) #72755712 válasza Blue meth (#1593) üzenetére


#72755712
törölt tag

Azt még figyeld, hogy mit teszel fel, nem azért van millió apk a playen, hogy mindet feltegyük; elég sok nincs optimalizálva, hiába kapcsolod ki, fut a háttérben és eszi az akkut.
Pár hónap alatt rájössz, mi az, ami kell, a többi kuka.

(#1595) Blue meth válasza #72755712 (#1594) üzenetére


Blue meth
senior tag

Oksa, figyelni fogom. egyelőre azokat szedtem le amiket napi szinten / elég sűrűn használok.

Viszont eszembe jutott még pár kérdés:
-gyári AOD-on csak Messenger, Gmail, meg nem fogadott hívást tud kijelezni? Többi appnál is be vannak állítva az értesítések, de egyik sem jelenik meg (pl. Viber, Insta vagy tinder). Ezeket lehet vhogy konfigurálni, vagy felejtsem el? :D
-gyári zene lejátszóban beállítottam hogy előadóként írja ki a zenéket. Viszont ha belemegyek egy előadóba, akkor ömlesztve van az összes szám, albumonként szeretném ha kiírná, de nem látok ilyen opciót. Pl iOS gyári lejátszójában így jeleníti meg, és az tök jó.
-ha már zene lejátszó, mi a legjobb nem gyári, ami tudnátok ajánlani és fent van a Play Store-ban?

(#1596) #72755712 válasza Blue meth (#1595) üzenetére


#72755712
törölt tag

Zenelejátszó Power amp.
Insta, viber, tinder nálam nincs fenn, egyébként is minden lehetséges értesítést letiltok, sms és mail kivételével.

(#1597) helixP válasza Blue meth (#1595) üzenetére


helixP
nagyúr

Gyári romon ezek egyelőre felejtősek.

(#1598) novinyul válasza helixP (#1597) üzenetére


novinyul
veterán

Linket dobtam be ide is, de a 9lite topikba most rakták fel a legújabb AOD apk-t :) Nálam már a Viber is faxán megjelenik.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1599) laci laci


laci laci
addikt

Új aod APK.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1600) Blue meth


Blue meth
senior tag

Rendben köszi, igazából egyik sem olyan fontos, elvagyok nélkülük. Inkább én "'irányítok", mintsem az értesítések engem. Akinek vmi fontos, az max felhív.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.