Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15852) mcwolf79 válasza mttssz (#15849) üzenetére


mcwolf79
veterán

Köszi,de ezzel valami nem jó. Hiába rakom fel, ha hívást akarok kezdeményezni akkor olyan szinten FC-ol,hogy újra kell indítani a telót. Már próbáltam factory reset-et, utána felrakni, de ugyanaz. Ebből lehet hogy újrahúzás lesz :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15856) Tiboretto


Tiboretto
csendes tag

Sziasztok! Elnézést, ha már volt téma, de 1000 éve nem jártam itt, elfelejtettem, hogy kell használni az oldalt. (röviden: csak lusta vagyok :) )
1 hete érkezett meg a készülék, eddig nekem isteni, a kamerájával is meg vagyok elégedve összességében.
Egy dolog van, amire nem találok gyógyírt: mintha nemigen találna 4g hálózatot, csak elvétve. (Vodafone)
Valakinek más irányú tapasztalata esetleg? Köszönöm előre is! :R

szerk: preferenciának már beállítottam a 4G-t, de akkor is csak 3g-n zakatol. (megyeszékhelyen lakom, bár a B20 miatt gondolom ennek nincs jelentősége, inkább a Vodára gyanakszom, igaz, eddig LG-t, Huaweit és Samsungot használtam ugyanezzel a kártyával, és sosem volt ez a gondom)

[ Szerkesztve ]

(#15857) mcwolf79 válasza Tiboretto (#15856) üzenetére


mcwolf79
veterán

2-es slot-ba próbáld meg. Nálam abban működött a 4G rendesen.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15858) Tiboretto válasza mcwolf79 (#15857) üzenetére


Tiboretto
csendes tag

Köszi a tippet, sajnos (?) pont a 2-es slotban van az a kártya, amin aktív a mobilnet (céges kártya nyilván :) )
De most beugrott, hogy az 1-es slotban lévő (saját) kártyámmal még nem is próbáltam: aktiválás után ugyanaz: kb 1 mp 4g után visszaugrott 3g-re az is. :F

(#15859) juve600 válasza Tiboretto (#15858) üzenetére


juve600
nagyúr

7.1.2 alatt nem jó de 8.0 alatt már megy mindegyik slotban,frissítsd le Oreo-ra

(#15860) Tiboretto válasza juve600 (#15859) üzenetére


Tiboretto
csendes tag

8.0-m van. Igaz, azóta nem indítottam újra a telefont külön, csak a frissítés után volt egy auto-restart. Lássuk :)

szerk: nem nyert :( továbbra is 3g :W
szerk #2: nyert!!! az utóbbi 2 percben 4g!!!! de még várok az örömködéssel, addig is köszi a tippet!!! :R :C

[ Szerkesztve ]

(#15861) Fortclay válasza #16729600 (#15787) üzenetére


Fortclay
csendes tag

+1 Én is pont ezért vettem ezt a telót. Ugyan ezen is kipróbálgattam egy-két romot(Lineage, AEX, RR), de tökéletes a stock. Lehet, hogy egy hangyaf*sznyival kevesebbet tud a stock, de nekem fontosabb, hogy azt tudja stabilan, amit gyárilag is, 0-24-ben. Nincs időm hetente újrapakolni, meg szívni vele. Anno is az volt mindig a vége, hogy 1-2 óráig, jobb esetben 1-2 napig izgalmas volt egy két custom által adott feature, aztán ugyanúgy használtam a telót, mint előtte, semmi extra.

Ettől függetlenül megértem a romozgatókat, jó alap erre ez a teló, de előbb-utóbb mindenki levedli ezt a szokását. :R

(#15862) Alarikman


Alarikman
senior tag

Valakinek van tapasztalata, hogy a TMX mennyi idő alatt javítja meg telefonokat?
Lassan egy hete adtam oda a futárnak kamera hiba miatt és még semmi hír.

(#15863) aicon válasza juve600 (#15859) üzenetére


aicon
senior tag

nálam jó az 7.1.2 alatt is.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#15864) st3v3np3t3r válasza Alarikman (#15862) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a Wayteq javítja hivatalosan a készüléket, nem a TMX, de alap a 15napon belül,legalábbis erre kell törekedni, ha a alkatrészt rendelni kell akkor lehet 15napnál több, ha javítják,akkor a szervizben töltött idővel hosszabbodik a gari, ha "fődarabot" azaz alaplapot cserélnek, akkor újraindul(elvileg)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15865) Alarikman válasza st3v3np3t3r (#15864) üzenetére


Alarikman
senior tag

Köszi az infót. Nekem A TMX szerepel a papírokon, nem a Wayteq. Habár mind1. Írtam nekik azért e-mait. Ja és 5-30 napot írnak várható elkészülési időről...

(#15866) Vanir


Vanir
veterán

Elvileg jövő hétfőn jön az official LineageOS. XDA-s forrás, de a hivatalos scheduler szerint is hétfőre van ütemezve: [link]

(#15867) judas13


judas13
addikt

Kb 1200 km 36 óra alatt navi egyszer v kétszer dobódott le a magas Tátrában vhol de akkor is bent maradt a memoba az alapútvonal ugye. Újraindítás után ok volt minden👍

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15868) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ki milyen kernelt használ? Eddig extreme volt fent, de nem valami combos vele az üzemidő...

(#15869) Vanir válasza Just_Reboot (#15868) üzenetére


Vanir
veterán

Most próba gyanánt felraktam a Voidot az AEX ROM mellé, mert a gyári AEX kernel nekem sem mutatott fényes üzemidőt valamiért. Ezzel egyelőre jónak tűnik, de konkrétat csak pár nap múlva tudok mondani/mutatni.

(#15870) juuzer válasza x1port (#15842) üzenetére


juuzer
addikt

Remélem tudod, hogy velem együtt ezért bannolni fognak innen :DD

Vamos a la playa.

(#15871) x1port válasza juuzer (#15870) üzenetére


x1port
addikt

Miért tennék ?
Semmi sértőt nem írtam.
Nem is személyeskedtem.
Véleményt lehet nyilvánítani ;)

(#15872) jonnyjoker01 válasza Just_Reboot (#15868) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én a franco's kernelt használom egy ideje, de üzemidő terén nem tudok nyilatkozni, mivel mostanában sokat játszok és az eléggé meríti a telefont, plusz performance profilban használom a készüléket, ami azt jelenti ennél a kernelnél, hogy a GPU-t max órajelen használja. Egy nap után megy töltőre így kb 3 óra játék és 1-1,5 óra netezés/messenger stb. után.

@x1port: a "hájpot" bőven megéri ez a készülék, mutass nekem 50-60 ezerért újonnan, nem használtan olyan alternatívát, amelyben jobb a kamera, gyorsabb a rendszer és 64 gb+ a tárhely.

Az egy dolog, hogy vannak hibái, de a maga árkategóriájában bajnok, és ez tény. Ha pedig ez a készülék neked nem jött be, tökéletesen rendben van, vegyél másikat. Mi meg vagyunk vele elégedve :R

Részemről lezártam ezt a témát.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15873) mttssz válasza Vanir (#15869) üzenetére


mttssz
senior tag

Voidrol majd egy beszamolora feliratkoznek. :K

(#15874) peestike


peestike
senior tag

Aex üzemideje itt se tökéletes. Akik másik kernelt használnak, legyetek kedvesek majd nyilatkozni! Olyan 3-4 óra képernyő időt tud most nekem.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15875) bexinho23


bexinho23
őstag

Üdv!

Legfrissebb gyári fw-vel más is tapasztalt Waze képernyő befagyást? 40 perc használatot követően azt vettem észre, hogy a kép megmeredt, és csak kilépni tudtam a főmenübe, aztán vissza. De nem reagált érintésre, újra kellett indítanom a programot. Hétvégén egy hosszabb útra megyek, így ha van megoldás erre a problémára (akár egy régebbi APK), szívesen várom a megoldást.

Ha más nem, akkor iGO szülinapp, vagy goole térkép lesz a választott. De jó lenne, ha a Waze problémamentesen működne.

(#15876) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

USB-n próbálok gépről másolni olyan 2GB zenét. Másolás közben megáll és azt írja, hogy az eszköz nem elérhető. Ezt random időnként, de a 2 GB-ot még nem sikerült rámásolni. Se belsőre, se SD-re. A fos mtp helyett kitalálhatnának valami mást már. Eredeti android van rajta. Csak az segít, ha lehúzom és visszadugom. Lehet ezen valahogy javítani?

[ Szerkesztve ]

(#15877) x1port válasza jonnyjoker01 (#15872) üzenetére


x1port
addikt

Cserétől függetlenül nem adom el.
Ki tudja...lehet a 8.1-el csúcs lesz :)
Már ha lesz rá.
Lassan érkeznie kellene a Májusi csomagnak is

(#15878) retesz147


retesz147
addikt

Használ valaki Llama "profilozót", főleg roottal?
Ahhoz, hogy kapcsolja a mobilnetet, gps-t rootot kíván a progi, csak kérdés, hogy ezután végre tudja-e hajtani a feladatot?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#15880) Viktor0610 válasza yusukee (#15876) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Másik kábel és/vagy másik USB port.

Samsung Galaxy A54

(#15881) Jabby válasza bexinho23 (#15875) üzenetére


Jabby
őstag

Igen, nálam is hasonlókat produkál a Waze, kilépni sem egyszerű belőle, hogy újra indítsam.

iGO szülinapot nem próbáltam, mert azt olvastam, hogy Oreon iGO-ból csak a Nextgen hajlandó problémamentesen futni.

(#15882) rzoli válasza yusukee (#15876) üzenetére


rzoli
senior tag

Másik kábellel próbáltad? Illetve az USB aljzat a gépen ok? Nekem akkor szokta eldobálni a kapcsolatot, ha véletlenül a laptop vacak usb aljzatát használom.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#15883) trebrona válasza Jabby (#15881) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ne keverd a virágboltos verziókkal, SzülinApp hibátlanul fut.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15884) x1port válasza bexinho23 (#15875) üzenetére


x1port
addikt

Viszonylag sokat waze zok. Napi szinten.
Én még sosem találkoztam ezzel a problémával.
Nekem full gyári a telefon .

(#15885) the radish válasza retesz147 (#15878) üzenetére


the radish
senior tag

Igen, de néha "bealszik". Hiába van kikapcsolva az energiatakarékos funkció.
De összességében teszi a dolgát.

(#15886) bexinho23 válasza x1port (#15884) üzenetére


bexinho23
őstag

Érdekes. Én meg is lepődtem, amikor egy útszakaszon a körforgalom ugyanolyan távolságra volt, miközben már rég átmentünk rajta :) Nem tudom mi lehet a gond, mivel nálam is full gyári a fw, a Waze meg a legfrissebb.

(#15887) x1port válasza bexinho23 (#15886) üzenetére


x1port
addikt

Használsz sd kártyát ?

(#15888) Magnat válasza yusukee (#15876) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Ha nem gond, h nem usb hanem wifi, androidos Total Commanderhez van Smb plugin (meg máshoz id, de én azt használom) amivel utána meg tudod tallózni a pc-n a megosztott mappákat. Vagy ha inkább pc-ről kezdeményeznéd a másolást, akkor a telefonra feltolsz egy ftp szervert és pc-ről csatlakozol pl Total Commanderrel ftp-n.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#15889) #16729600


#16729600
törölt tag

A tok mennyire kavar(hat) majd bele a gps működésbe, van erről vmi tapasztalat ( sygic, endomondo, igo )?

(#15891) bexinho23 válasza #16729600 (#15889) üzenetére


bexinho23
őstag

Nekem egyáltalán nem kavar be. Igaz egy vékony, műanyag ipaky tokban tartom, de a GPS jel a legmélyebb vértesi erdőben sem hagyott cserben bicózás közben.

(#15892) Grecky


Grecky
senior tag

Nálam hibátlan a Waze hétvégén a legújabb sw-el 1.5 óra folyamatos navigáció mellett tökéletesen működött a tűző napon (oda is és vissza is). Nem tudom nálatok mi lehet a gond.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#15893) judas13 válasza Grecky (#15892) üzenetére


judas13
addikt

Fent is írtam több mintc1000 km navigálás wazzevel hibátlan volt a hétvégén. Nekem ennyi elég.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15894) kokokka válasza Jabby (#15881) üzenetére


kokokka
őstag

Ne is próbáld, mondom : Szülinapp hibátlanul teszi a dolgát.

(#15895) st3v3np3t3r válasza kokokka (#15894) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem csak 1 bajom van a iGO SzülinAppal... hogy 2016-ban frissült utoljára,tehát 2éves térkép van hozzá... kritikus esetben inkább az offline Google térképet szoktam használni,igaz sokkal több helyet foglal, de legalább frissül ha szükséges...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15896) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

link

új béta verzió 2018/05/09-ei, javították a kamera hibát

Forrás

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15897) koncsik válasza bexinho23 (#15886) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem ez a waze lefagyás egyetlen egyszer jelentkezett, az is körforgalom előtt kb. 1km (Gloriett) - iPhone 6s-en...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#15898) NorbeeF válasza juuzer (#15690) üzenetére


NorbeeF
csendes tag

Sajns nem jött be.. nem talált semmi igo progit. Viszont valamit észre vettem hiába telepitem a progit a belsö tárhelyre az sd-ről akarja inditani ez a gond ha kiveszeí az sdt akkor igo inditásnál kiirja sltávolitva az sd

(#15899) juuzer válasza NorbeeF (#15898) üzenetére


juuzer
addikt

Nem lehet, hogy a térképeket oda menti le? Vagyis oda akarja? :(

Bár bevallom ritkán mavigálok, alap dolgokra nekem a Google Maps megfelel.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#15900) oOKitsuneOo válasza peestike (#15874) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Nekem most elég jó. Semmit nem állítottam.
link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.